Monthly Archives: March 2017Jēkabpils novadā uzsākti pašvaldības ceļu pārbūves darbi

celi_logo

Lauku atbalsta dienesta Viduslatvijas reģionālās lauksaimniecības pārvalde ir apstiprinājusi Jēkabpils novada pašvaldības iesniegtos trīs projektus Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākumā “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos”.

Aicina izteikt viedokli par Veselības inspekcijas izstrādātajiem e-pakalpojumiem

Mūsdienu dzīves ritms uzliek savus laika ierobežojumus visam ko darām.  Ir svarīgi iemācīties jebkuru darbību veikt maksimāli ātri un efektīvi, lai tikpat ātri un kvalitatīvi saņemtu nepieciešamo atbildi. Arī Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) piedāvā pakalpojumus saņemt ne tikai klātienē vai nosūtīt nepieciešamo informāciju pa pastu, bet arī izmantojot pieejamos Inspekcijas e-pakalpojumus.

Zemgales pašvaldības lūdz atjaunot valsts autoceļu fondu

Ņemot vērā dramatisko valsts un reģionālās nozīmes autoceļu stāvokli, kā dēļ Zemgales reģiona iedzīvotājiem nereti liegtas tiesības saņemt pamatpakalpojumus dažādās jomās, Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības padome nolēmusi aicināt Satiksmes ministriju atjaunot valsts autoceļu fondu.

Izsludina pieteikšanos Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2017”

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2017”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs astoņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

Traktortehnikas vadītāja eksaminācija tiek elektronizēta

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk – VTUA) 2017.gada pirmajā pusgadā plāno veikt izmaiņas traktortehnikas vadītāju atestācijas procesā, lai uzlabotu un celtu traktortehnikas eksaminācijas procesa kvalitāti.

Eksaminācijas process sastāv no teorētiskā – eksāmens par ceļu satiksmes un drošības jautājumiem, kā arī ekspluatācijas drošības jautājumu eksāmens (eksternam) un praktiskā bloka – iemaņu eksāmens.

Lielā talka tuvojas!

Spied uz talkas logo, lai pieteiktu savu talkas vietu!

Spied uz logo, lai pieteiktu savu talkas vietu!

Piesaki arī savu talkas vietu Lielajā talkā, šogad 22. aprīlī!

Reģistrācija tiks slēgta 20.aprīlī.

Paziņojums par lietojumprogrammas piekļuves tiesību piešķiršanu deputātu kandidātu sarakstu gatavošanai, iesniegšanai

Jēkabpils novada komisija 03.04.2017. sāks pieņemt iesniegumus lietojumprogrammas piekļuves tiesību piešķiršanai deputātu kandidātu sarakstu sagatavošanai, iesniegšanai. Iesnieguma forma atrodama Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā, kā arī pievienota pie paziņojuma:

https://www.cvk.lv/pub/public/31428.html

https://www.cvk.lv/pub/upload_file/Iesniegums%20par%20piekluves%20tiesibam%20KSS.pdf

Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Sarmīte Vanaga

Jēkabpils novada kultūras sarīkojumi 2017. gada aprīlī

liel

Ābeļu pagasts

16.04. plkst. 13.00 Brodos, laukumā pie šūpolēm (sliktos laika apstākļos bērnu dienas centrā), Lieldienu jampadracis bērniem – olu ripināšana, šūpošanās, mīklu minēšana, rotaļas, u.c. izdarības. Līdzi ņemt krāsotu oliņu.

22.04. plkst.13.00 Ābeļu Tautas namā Senioru pēcpusdiena kopā ar atraktīvo mūziķi no grupas “Mūzikas kolekcija” .

1. aprīlī – “Teātru karuselis” Kalna pagastā

Spied uz afišas, lai skatītu to lielāku!

Spied uz afišas, lai skatītu to lielāku!

1. aprīlī plkst. 19:00 Kalna pagasta kultūras namā “Teātru karuselis”. Piedalās: Jēkabpils novada Dignājas, Dunavas, Kalna pagastu amatierteātri, Jaunjelgavas novada Seces amatierteātris, Viesītes novada Rites tautas nama amatierteātris. Ieeja: EUR 2,00. Plkst. 22:00 – balle “Aprīļa pilieni”. Spēlē Ēriks Gruzniņš. Ieeja: EUR 3,00.

Apmācības veselīga uztura pagatavošanā pieaugušajiem

10.aprīlī Jēkabpils novadā:

  • 15.00-17.30 Rubenes kultūras namā, Rubenes pagastā
  • 18.30-21.00 Dignājas sabiedriskajā centrā, Dignājas pagastā

Apmācības vadīs Foodtastic! uztura speciālistu komanda, kas vēlas ikvienam dot iespēju patiesi piedzīvot un izprast veselīga dzīvesveida nozīmi un galvenais – rast prieku katrā veselīgā izvēlē.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv