Daily Archives: 06/02/201711. februārī dodies uz “Pilskalniem” vērot folkreisu!

Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifa izmaiņām

Jēkabpils novada pašvaldība 2017.gada 3.janvārī saņēma SIA “Jēkabpils pakalpojumi” vēstuli par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifa izmaiņām. Ar 15.12.20116. grozījumiem, kas spēkā stājās 01.01.2017. likumā “Dabas resursu nodokļa likums” ir palielināta dabas resursu nodokļa likme par sadzīves atkritumu apglabāšanu no 12,00 EUR par vienu tonnu uz 25,00 EUR par vienu tonnu, līdz ar to SIA “Jēkabpils pakalpojumi” valdes priekšsēdētājs Jānis Hauks iesaka priekšlikumu mainīt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu atkritumu radītājiem vai valdītājiem no 16,45 EUR uz 18,79 EUR bez pievienotās vērtības nodokļa par vienu kubikmetru atkritumu.

Pašvaldības transportlīdzekļiem uzstāda GPS uztvērējus

Sākot ar 13. janvāri, pēc deputātu ierosinājuma un 26. oktobra domes sēdes lēmuma, Jēkabpils novada pašvaldības 23 automašīnām un 3 traktoriem uzstādīti globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS)  uztvērēji ar mērķi disciplinēt transportlīdzekļu vadītājus un precīzāk plānot degvielas izdevumus.

Iekārtas fiksē izbraukšanas, iebraukšanas adreses, braukšanas ilgumu, transportlīdzekļa stāvēšanas ilgumu, ātrumu un nobraukumu. Maršrutu var izsekot pilnībā, arī tiešsaitē internetā pašvaldības darbinieki, kam ir attiecīgā pieeja. Vēl tiek strādāts pie elektronisko ceļazīmju ieviešanas, kas šobrīd sagādā problēmas. 1. februārī  notika arī pašvaldības autovadītāju iepazīšanās ar jauno sistēmu un mācības.

“Pilskalnos” aizvadīts Latvijas Nacionālais treniņš skijoringā

28.janvārī Jēkabpils novadā, sporta kompleksā “Pilskalni” norisinājās Latvijas nacionālā treniņa skijoringā 3.posms. Pasākumu organizēja biedrība “MK ZASA” un vadīja biedrība “LATVIJAS SKIJORINGA FEDERĀCIJA”. Treniņā kopā pulcējās 140 dalībnieki, to skaitā četri ārzemju, kuri mērojās spēkiem 15 dažādās klasēs. Katra klase aizvadīja divus braucienus, kas pēc tam tika apkopoti.

Jēkabpils novada pašvaldība piedalās tūrisma izstādē

Jēkabpils novada pašvaldības pārstāvji, kā katru gadu, arī šogad piedalījās ikgadējā tūrisma izstādē “Balttour 2017”, kas norisinājās no šī gada 3. līdz 5. februārim Ķīpsalā. Jēkabpils novadu šogad pārstāvēja atbildīgais speciālists pašvaldībā par uzņēmējdarbību Dzidra Nartiša, projektu speciāliste Agnese Kalniņa, biedrības “Ūdenszīmes” pārstāvji Solvita Kukle un Kaspars Litavnieks.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv