Visi jaunumi: Sporta jaunumi29. maijā veselības vingrošana pieaugušajiem Zasā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Arī šogad Jēkabpils novada pašvaldība piedalās Latvijas Veselības nedēļā. Šogad Zasas vidusskolas sporta zālē norisināsies “Veselības vingrošana pieaugušajiem”, nodarbība notiek bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās. Dalībnieki aicināti tērpties sporta tērpā un ērtos sporta apavos. Nodarbībā plānota – aerobā slodze, kā arī spēka un lokanības vingrinājumi. Aicināts ir ikviens!

Iespējams ērti noskaidrot, kurās iestādēs izmanto E-veselības sistēmu

Spied uz logo, lai skatītu interaktīvo karti!

Spied uz logo, lai skatītu interaktīvo karti!

Turpmāk iedzīvotāji ērtā un pārskatāmā veidā varēs noskaidrot, kuras ārstniecības iestādes un aptiekas  ir noslēgušas līgumu ar valsti par E-veselības sistēmas lietošanu. Šīs informācijas noskaidrošanai iedzīvotāji tiek aicināti izmantot interaktīvo karti, kas ir pieejama E-veselības portālā www.eveseliba.gov.lv.

Jēkabpils novada jaunieši piedalās “Ģenerāļa kausa” izcīņas II posmā

 
19. maijā, Viesītes āra sporta kompleksā, norisinājās 2017. gada “Ģenerāļa kausa” izcīņas II posms. Jauniešu komandas no septiņiem Sēlijas novadiem un Krustpils sacentās futbolā. Katru novadu pārstāvēja viena komanda, četru jauniešu sastāvā.

Spiningošanas sacensības “Jēkabpils novada līdaka” Klaucānu un Priekulānu ezerā

 

20. maijā spiningošanas entuziasti tika aicināti Jēkabpils novada Klaucānu un Priekulānu ezeros uz spiningošanas sacensībām “Jēkabpils novada līdaka 2017”. Pasākumu organizēja Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar makšķerēšanas biedrību „Bancāns”.

Jēkabpils novada skolēniem stāsta par veselīgu uzturu

Vidusdaugavas TV video

Noslēdzies Jēkabpils novada 2017. gada zolītes čempionāts

Zoli spēlē katrs piektais Latvijas iedzīvotājs – tā apgalvo šīs kāršu spēles cienītāji un sauc to par latviešu nacionālo prāta asināšanas nodarbi. Zolīte neapšaubāmi ir populārākā kāršu spēlē Jēkabpils novadā, ko pierādīja arī šis Zolītes čempionāta gads kopumā pulcējot 93 dalībniekus.

Šogad Sēlijas novadu pašvaldību skolēnu Sporta svētki notiks Neretā

Šogad Sēlijas novadu pašvaldību skolēnu Sporta svētki notiks 14. septembrī no plkst. 1000 Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā.

NOLIKUMS

Žanna Miezīte,
 Neretas novada pašvaldības izglītības un kultūras darba speciāliste

Aizvadīts 6. posms Jēkabpils novada 2017. gada Zolītes čempionātam

Pēc sešiem zolītes čempionāta posmiem esam noskaidrojuši fināla 32 šī gada veiksmīgākos zolmaņus. Tradicionāli pirms 6.posma visiem dalībniekiem tika izsniegtas anketas, lai nobalsotu par turpmāko izspēles gaitu, kā ierasts arī šajā gadā lielākais vairums nobalsoja, ka viss paliek pa vecam.

20. maijā spiningošanas sacensības Kalna pagastā

NOLIKUMS

20. maijā no plkst. 8:00 – 14:00 spiningošanas sacensības Priekulānu un Klaucānu ezeros.

Dodies uz bezmaksas lekcijām par veselīga uztura pamatprincipiem!

15. maijā plkst. 9:00 – 11:00 Rubeņu pirmsskolā, Rubenes pagastā – lekcija pirmsskolas bērniem ar vecākiem;

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv