Visi jaunumi: Sporta jaunumiSēlijas novadu skolēnu Sporta svētku Neretā 14.09.2017. rezultāti

Sirsnīgi pateicamies Jēkabpils novada skolēnu komandām un sporta skolotājiem, kuri šīs komandas sagatavoja Sporta svētkiem, par dalību Sēlijas novadu skolēnu Sporta svētkos 14.09.2017. Neretā.

Nākamgad Sporta svētkus organizēs Viesītes novads.

euSPORTA NED2017

Arī šogad Jēkabpils novada pašvaldība piedalās Eiropas sporta nedēļā, kad ikviens iedzīvotājs tiek aicināts iesaistīties savas veselības uzlabošanā – esot aktīvam. Nekad nav par vēlu, lai iemācītos kādu jaunu sporta veidu vai atsāktu fiziskās aktivitātes. Šogad tiks rīkoti 3 pasākumi:

28.septembrī Dignājas pamatskolas sporta laukumā “Veselības takas pasākums visai ģimenei”, kad sadarbībā ar fizioterapeiti mācīsimies noteikt pareizu slodzi, kā arī iesildīties un atsildīties pēc fiziskajām aktivitātēm. Veselības takā mācīsimies pareizi izmantot āra trenažierus, veiksim trasi skrienot, nūjojot vai ejot, kā arī mācīsimies noturēt līdzsvaru “Meža kaķī”.

29. septembrī Dunavas pamatskolas sporta laukumā visi laipni aicināti uz “Vingrošanas treniņu ārpus telpām”, mācīsimies pareizi izmantot āra trenažierus un noteikt veselīgu slodzi. Šajos pasākumos sporta inventārs tiks nodrošināts. Pasākumi ir bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās.

Savukārt Eiropas sporta nedēļu noslēgs Futbola turnīrs 30.septembrī Dignājas sporta laukumā. Turnīrā var piedalīties vīriešu komandas bez vecuma ierobežojuma.

Lai piedalītos futbola turnīrā līdz 29.septembrim ir iepriekš jāpiesakās sūtot pieteikumu uz
baiba.cakure@jekabpilsnovads vai
zvanot uz tālr.28677242

OLIMPISKĀ DIENA 2017

od

22.septembrī visā Latvijā norisināsies “Olimpiskā diena 2017”, kurā piedalīsies arī Jēkabpils novada skolas.

Plašāka informācija – http://olimpiade.lv/lv/olimpiska-diena/olimpiska-diena-2017/jaunumi

 

30. septembrī Jēkabpils novada atklātais futbola kauss Dignājā

30. septembrī plkst. 10:00 Dignājas sporta stadionā Jēkabpils novada atklātais futbola kauss!

NOLIKUMS

Volejbola turnīrs un nūjošanas festivāls Zasā

Jēkabpils novada svētku ietvaros Zasā norisinājās atklātais volejbola turnīrs un nūjošanas festivāls. Volejbols pulcēja 8 sieviešu un 8 vīriešu komandas, kur prasmīgākās top-3 komandas sieviešu konkurencē bija:

Veselību veicinošā nometne bērniem

Jūlijā, projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros, norisinājās 5 dienu nometne bērniem no 8-12 gadu vecumā. Nometni vadīja biedrība „Izaicini sevi”.

16. septembrī spiningošanas sacensības Dunavā

16.septembrī Daugavas upē (Dunavas pagastā aiz pārceltuves) norisināsies makšķerēšanas sacensību fināla posms. Spiningošanas ilgums no plkst.6.00-12.00, reģistrācija no plkst.5.20-5.45, dalība sacensībās no laivas vai krasta. Dalība – bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās. Dalībnieki var ierasties jau iepriekšējā vakarā ar groziņiem, sacensību vietā būs pieejamas telšu un piknika vietas.

NOLIKUMS

“Nakts turnīrs” Dunavā

“Nakts turnīrs” Dunavā 11. augusta naktī pulcēja vairāk kā simts dalībnieku: 23 vīriešu pludmales volejbola komandas, 10 sieviešu pludmales volejbola komandas, 7 vīriešu florbola komandas un 5 strītbola vīriešu komandas.

Jēkabpils novada atklātais volejbola turnīrs un nūjošanas festivāls Zasas pagastā

VolejbNujoshana

Nolikums

Jēkabpils novada svētku ietvaros 26.augustā tiek organizēts:

  • Volejbols (vīriešiem un sievietēm atsevišķi, komandā 4 dalībnieki + 1 rezervists)
  • Nūjošanas festivāls (individuāli, veicot īso – 1,4 km (1 aplis), vidējo 4,2 km (3 apļi) vai garo 7 km (5 apļi) distanci) – bez vecuma ierobežojuma. Dalībnieki, kas dzimuši 2011. gadā un jaunāki, distancē dodas tikai kopā ar vecākiem. Dalībnieki startē tikai ar nūjošanai paredzētām nūjām.

„Jēkabpils novada atklātais volejbola turnīrs un nūjošanas festivāls Zasas pagastā” dienas programma:

9.00-9.45 Reģistrēšanās

10.00 Volejbols (Spēles sistēmu noteiks pēc pieteikto komandu skaita)

10.00-12.00 Šautriņas/ Lidojošo šķīvīšu darts/ Pēdošana/ Basketbola soda metieni

11.00-11.45 Mācīsimies nūjot sadarbībā ar fizioterapeitu Zasas parkā

12.00 Nūjošanas festivals Zasas parkā

12.30-13.30 Sievu nešanas sacensības

14.00-15.30 Lodes grūšana

*Laiki var mainīties atkarībā no komandu skaita
*Sacensību laikā būs pieejama piepūšamā bērnu pilsētiņa bez maksas.

Jēkabpils novada sporta svētki Rubeņos

Pagājušajā nedēļas nogalē Rubeņos tika svinēti sporta svētki, šogad komandas sacentās volejbolā, florbolā, traktora vilkšanā, sumo cīņās, makšķerēšanā, pašvaldību darbinieku stafetēs, kā arī dažādās individuālajās disciplīnās. Sacensības atklāja mūsu novada puiši  ar aizraujošu ielu vingrotāju šovu „Street Warriors Zasa”.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv