Visi jaunumi: Sporta jaunumiSeptembra beigās piedalies dažādās sporta aktivitātēs Eiropas sporta nedēļas ietvaros

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

25. septembrī plkst. 11.00 Veselības takā Brodos nūjošana pieaugušajiem.
27. septembrī plkst. 12.30 Jēkabpils novada pašvaldības darbinieku aktīvā dienas Zasas muižas parkā. Aktivitātes tiek rīkotas Eiropas sporta nedēļas ietvaros. Visi pasākumi ir bez maksas.

Dignājas pagasta jauniešu futbola komanda

Download PDF

Futbola turnīrs Neretā, 2018. gads. Izcīnīta 2. vieta.

Jau trīs gadus aktīvi jaunieši no Dignājas pagasta un kaimiņu pagastiem (Zasas, Biržiem, Dunavas) un Jēkabpils pilsētas jaunieši apvienojas vienā komandā un, pārstāvot Dignājas pagastu, piedalās Jēkabpils pilsētas rīkotajā iekštelpu futbola sezonas turnīrā, kur piedalās Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novada komandas, kā arī komandas no blakus novadiem.

Autoorientēšanās ekspedīcija pa novadu

Download PDF

31. augustā Jēkabpils novadā norisinājās aizraujošs un izglītojošs autoorientēšanās pasākums, kurā varēja piedalīties visa ģimene.

28. septembrī Jēkabpils novada atklātais futbola kauss Dignājā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

<< NOLIKUMS >>

28. septembrī plkst. 10.00 Dignājas sporta stadionā Jēkabpils novada atklātais futbola kauss. Pasākums bez iepriekšējas pieteikšanās. Uz laukuma no komandas 4 spēlētāji + vārtsargs. Maksimālais spēlētāju skaits komandā – 8. Reģistrēšanās līdz plkst. 9.45. Papildus informācija: 28677242.

Nāc dejot tautiskās dejas!

Download PDF

Vasaras izskaņas volejbola turnīrs Zasā

Download PDF

24. augustā Zasas vidusskolas sporta laukumā pulcējās volejbola un aktīva dzīvesveida entuziasti, lai izspēlētu nu jau gadskārtējo volejbola turnīru sieviešu un vīriešu komandām, kā arī sacenstos lodes grūšanā un individuālajās disciplīnās.

Nakts turnīrs Dunavā

Download PDF
Nakts turnīrs Dunavā norisinājās jau trešo gadu un pulcēja 12 pludmales volejbola komandas vīriešu konkurencē, 4 pludmales volejbola komandas sieviešu konkurencē, kā arī pa 4 komandām florbolā un strītbolā. Visas nakts garumā mums spēlēja mūziku “DJ Ainārs”, kā arī bija pieejama grila vieta.

24. augustā Volejbola turnīrs Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

24. augustā no plkst. 10.00 Zasā Jēkabpils novada atklātais Volejbola turnīrs: volejbols 4:4 (+1) sieviešu un vīriešu komandām, lodes grūšana + dažādas aktivitātes lieliem un maziem. Bez iepriekšējas pieteikšanās, bez dalības maksas.

<< NOLIKUMS >>

Pasākuma laikā var notikt filmēšana vai fotografēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

31. augustā dodies Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Pagājušā gada vasaras noslēgumā aizsākām brīnišķīgu tradīciju, organizējot piedzīvojumu, kurā piedalīties tika aicināta ikviena ģimene vai draugu kompānija. Pateicoties Jūsu lielajai atsaucībai un interesei, aicinām doties Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu arī šogad!

16. augustā Nakts turnīrs Dunavā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

16. augustā plkst. 22.00 Jēkabpils novada atklātais Nakts turnīrs Dunavā: pludmales volejbols 2:2 (apgaismoti volejbola laukumi), strītbols (vīriešu komandām) 3:3 (+2), florbols (vīriešu komandām) 3:3 (+1). No plkst. 22.00 darbosies arī DJ. Pieteikšanās – līdz sacensību dienai plkst. 21.45. Pasākums bez maksas. Tel. 28677242, baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv