Visi jaunumi: Sporta jaunumiJēkabpils novada 2017.gada Zolītes čempionāta 5. posms Dignājā

31. marta Zolītes čempionāta 5.posmā tikāmies Dignājas pamatskolā, kas pulcēja 66 zolmaņus. Šajā posmā lielākā Zolmaņa tiltulu atkārtoti izcīnīja Mārtiņš Makoveckis (Kalna pagasts), uzvarot 8 zoles. Kopvērtējuma tabula arī ir nepielūdzama, un vēl joprojām Ābeļu pagasts ir izvirzījies līderos, turpat sekojot arī pārējiem.

Zasas vidusskolas komandas piedalās “Lāses Kausā”

“Lāses Kauss” ir vienas no populārākajām volejbola sacensībām skolu jauniešiem, kuras šogad tika organizētas 8. aprīlī Rīgā jau sešpadsmito reizi. Sacensībām bija divi posmi – atlases sacensības, kas notiek visā Latvijā un finālsacensības, kur piedalās labākās komandas no Latvijas pilsētām un novadiem. Finālsacensības tradicionāli tiek organizētas Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē un ir kļuvušas par volejbola svētkiem, jo paralēli volejbola sacensībām, kas vienlaicīgi notiek uz 16 laukumiem, bērniem un jauniešiem ir iespēja pierādīt sevi arī dažādās atrakcijās, viktorīnās, radošajās darbnīcās un citās aktivitātēs. Visus spēļu dalībniekus spēļu atklāšanā sveica valsts prezidents Raimonds Vējonis, volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis, Aizsardzības ministrs Raimons Bergmanis u.c.

17. aprīlī Dubultos Lieldienu galda spēļu turnīrs visai ģimenei!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

17. aprīlī plkst. 12:00 Kalna pagasta kultūras namā Lieldienu galda spēļu turnīrs visai ģimenei! Biljards, novuss, šautriņas, gaisa hokejs, galda teniss. Individuālās disciplīnas un aktivitātes visai ģimenei (arī pašiem mazākajiem). Šūposimies, ripināsim olas, zīmēsim un mūs zīmēs karikatūrists. Pasākums – BEZ MAKSAS. Informācija: 26824411.

Jēkabpils novada jaunieši piedalās “Ģenerāļa kausa” izcīņas I posmā

24. martā, Aknīstes novada, Gārsenes kultūras namā, norisinājās 2017.gada “Ģenerāļa kausa” izcīņas I posms. Šajā posmā piedalījās jauniešu komandas no Aknīstes, Ilūkstes, Viesītes, Salas, Jaunjelgavas, Jēkabpils un Krustpils novada.

Lekcija – labās prakses piemērs Jēkabpils novada skolās

10. martā uz Jēkabpils novada skolām devās jauniešu biedrība “Street warriors” no Ogres. “Street warriors” ir ielu vingrotāju šova komanda, kurā darbojas aktīvi, enerģiski un atraktīvi jaunieši.

Aicina izteikt viedokli par Veselības inspekcijas izstrādātajiem e-pakalpojumiem

Mūsdienu dzīves ritms uzliek savus laika ierobežojumus visam ko darām.  Ir svarīgi iemācīties jebkuru darbību veikt maksimāli ātri un efektīvi, lai tikpat ātri un kvalitatīvi saņemtu nepieciešamo atbildi. Arī Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) piedāvā pakalpojumus saņemt ne tikai klātienē vai nosūtīt nepieciešamo informāciju pa pastu, bet arī izmantojot pieejamos Inspekcijas e-pakalpojumus.

Jēkabpils novada 2017.gada Zolītes čempionāta 4.posms Zasā

10. marta Zolītes čempionāta 4.posms pulcēja 66 zolmaņus. Šajā posmā lielākā Zolmaņa tiltulu izcīnīja Mārtiņš Makoveckis (Kalna pagasts) uzvarot 7 zoles. Ir sastādīts Zolītes čempionāta kopvērtējums, kas ieskicē šī gada iespējamos finālistus, top-10 pārliecinoši pārstāv Ābeļu, Leimaņu, Kalna un Rubeņu/Slates pagasti tupat uz papēžiem minot arī pārējiem pagastiem. Priekšā vēl 2 posmi, kas situāciju kopvērtējuma tabulā vēl var mainīt, jo finālā tiek skaitīti tikai 4 labākie posmu rezultāti.

Aicinām skolēnus uz grandiozākajām skolu orientēšanās sacensībām

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Latvijas Orientēšanās federācija aicina skolas piedalīties grandiozākajās skolēnu orientēšanās sacensībās Latvijā –“ Latvijas Skolu orientēšanās kauss” –, kur četru posmu ietvaros tiks noskaidrots Vislatvijas labākās skolas tituls orientēšanās sportā.

Sacensības notiks četros posmos, no kuriem trīs būs reģionālie, bet viens – Vislatvijas posms. Pirmais 29. martā notiks Rīgā, Lucavsalā, turpinoties ar Kurzemes-Zemgales posmu Tērvetē 5. aprīlī un Vidzemes-Latgales posmu Lubānas novada Ezerniekos 12. aprīlī. Pusfināla un fināla posms, kur vienkopus tiksies arī labākie no reģioniem, notiks Jelgavā 19. aprīlī. 

Aicina pieteikties psihosociālās rehabilitācijas nometnēm “Spēka Avots”

Šogad vairāk nekā 500 cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības būs pieejama psihosociālās rehabilitācijas programma “Spēka Avots”, kuru īsteno Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība “Dzīvības koks”. Līdzekļi rehabilitācijai tika savākti vēl nebijuši plašā ziedojuma piesaistes kampaņā – maratonā “Dod pieci”, kuru īstenoja Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Ziedot.lv.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv