Visi jaunumi: Sporta jaunumi18. un 19. jūlijā autokross “Pilskalnos”

Download PDF

Spied uz mazās Facebook ikonas augšējā labajā stūrī, lai skatītu sīkāk!

Drošības nosacījumi atpūtā pie ūdens

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Šovasar gandrīz ikdienu ugunsdzēsēji glābēji dodas uz ūdenstilpēm, lai glābtu pārgalvīgus atpūtniekus un diemžēl daudzos gadījumos, lai atrastu un krastā izceltu bojāgājušus cilvēkus. Šogad no ūdentilpēm izcelti jau vairāk nekā 60 bojāgājušie, no tiem jūnijā – 24.

Traģēdijas uz ūdens visbiežāk notiek trīs iemeslu dēļ:

Jēkabpils novada 2020. gada Zolītes čempionāta fināls

Download PDF

Ārkārtas situācija valstī ir beigusies, tomēr valstī noteiktie ierobežojumi un drošības pasākumi ir jāievēro. Šī iemesla dēļ šogad Jēkabpils novada 2020. gada Zolītes čempionāta 6. posms tiks izlaists. Neskatoties uz pēdējā posma izlaišanu, finālposms tomēr būs!

No 1. jūnija vairākās izglītības, sporta un kultūras jomās aktivitātes varēs īstenot klātienē

Download PDF

Ceturtdien, 21. maijā, Ministru kabinets lēma par vairāku ierobežojumu atcelšanu izglītības, interešu izglītības, sporta un kultūras jomās no š.g. 1. jūnija.

No 2020. gada 1. jūnija klātienē varēs norisināties:

  • Valsts pārbaudījumi un iestājpārbaudījumi pamatizglītības, vidējās izglītības un augstākās izglītības pakāpē, kā arī pieaugušo mācību un interešu izglītības process. Klātienes formātu varēs izmantot arī profesionālās kvalifikācijas eksāmenu un iestājpārbaudījumu norisei. (Plašāk ŠEIT )

Sēlijas Sporta skola atsāk mācību-treniņu nodarbības klātienē

Download PDF

Pamatojoties uz 2020. gada 7 .maija grozījumiem Nr.254  Ministru kabineta gada 12. marta rīkojumā Nr.103 “Par ārkārtas situācijas izsludināšanu”punktu 4.5.3

INFORMĒJAM:

sākot ar 2020. gada 12. maiju SĒLIJAS SPORTA SKOLA atsāk mācību-treniņu nodarbības klātienē, nodrošinot sekojošus Ministru kabineta noteikumu ievērošanu:

  • vienā treniņgrupā vienlaikus pulcējas ne vairāk kā 25 personas;

Jēkabpils novada Zolītes čempionāta 5. posms

Download PDF

Piektais posms 6. martā Rubenes pagastā pulcēja 59 dalībniekus. Šajā posmā visvairāk „Lielās Zoles” (7) uzvarēt izdevās Kristapam Vanagam (Leimaņi), savukārt “Mazās Zoles” (4) vismeistarīgāk izdevās izspēlēt Ralfam Seidovam (Viesīte).

Ziemas volejbola turnīrs

Download PDF

22. februārī 15. jubilejas gadā Zasas vidusskolas sporta zāle pulcēja volejbola entuziastus, lai izspēlētu ikgadējo volejbola turnīru sieviešu un vīriešu komandām.

Šogad turnīrā piedalījās 11 vīriešu un 4 sieviešu komandas, kur veiksmīgākās sieviešu konkurencē bija komanda “Pumas” (Jēkabpils), ko pārstāvēja V.R.Hartmane, L.Čivča, S.Gutberga, S.Gutberga, K.Grigorjeva, J.Ozoliņa, izcīnot trešo vietu;

Jēkabpils novada Zolītes čempionāta 4. posms

Download PDF

Ceturtais posms Zasas pagastā pulcēja 74 dalībniekus. Šajā posmā visvairāk „Lielās Zoles” uzvarēt izdevās Aigaram Petrovam (Kalna pag.), savukārt “Mazās Zoles” vismeistarīgāk izdevās izspēlēt Ainai Brīvulei (Viesīte), kurai bija labākie rezultāti dāmu konkurencē.

Jēkabpils novada Zolītes čempionāta 3. posms

Download PDF

Trešais posms Leimaņu pagastā pulcēja 69 dalībniekus. Šajā posmā visvairāk „Lielās Zoles” (5) uzvarēt izdevās Mārtiņam Štolniekam (Rubeņi), savukārt “Mazās Zoles”(2) vismeistarīgāk izdevās izspēlēt Ainai Brīvulei (Viesīte), kurai bija labākie rezultāti dāmu konkurencē. Pēc 3 posmiem apskatot kopvērtējuma tabulu individuālajā vērtējumā pirmo desmitnieku pārliecinoši pārstāv Rubeņu/Slates pagasts, pirmajā vietā ierindojies Leimaņu pagasta pārstāvis, kam seko Viesītes, Zasas un Dignājas komandas.

Galda spēļu turnīrs Rubeņos

Download PDF
1. februārī Rubenes pagasta kultūras namā norisinājās Jēkabpils novada tradicionālais galda spēļu turnīrs, kas pulcēja 7 mūsu novada, kā arī viesu komandas. Kā ierasts, galda spēles norisinājās piecās disciplīnās – galda teniss, novuss, dambrete, šahs un šautriņas.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv