Visi jaunumi: Sporta jaunumiZasā iemēģina skijoringu ar zirgiem

Download PDF

Bruņotie spēki aicina pieteikties rezervistu militārās apmācības kursam

Download PDF

Nacionālie bruņotie spēki šogad turpinās 2018. gadā sākto rezervistu apmācību, kuru sekmīgi apguvušos Latvijas pilsoņus ieskaitīs bruņoto spēku rezervē rezerves karavīra statusā.

Šogad rezervistu militārās apmācības kurss notiks no 3. līdz 23. jūlijam, un tam var pieteikties līdz 20. maijam. Šogad plānots apmācīt līdz 60 rezervistiem.

VUGD atgādina: atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami!

Download PDF

Laikā, kad uz ūdenstilpēm veidojas ledus kārta, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina būt piesardzīgiem, jo ledus kārta joprojām ir ļoti plāna un atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami!  Ik gadu ziemas periodā vairāki desmiti cilvēku ielūzt ledū un noslīkst. Pēdējo divu dienu laikā VUGD saņēma sešus izsaukumus uz gadījumiem, kad cilvēki ielūza ledū – seši cilvēki gāja bojā, bet divi tika izglābti.

Ekspedīcijā Jēkabpils un Viesītes novadā izzina Sēlijas mežabrāļu vēsturi

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Jēkabpils novada atklātais “FUTBOLA TURNĪRS”

Download PDF

Sestdien (19.09.2020.) Dignājas pagastā, Dignājas skolas sporta laukumā, futbola turnīrā tikās 5 komandas. Turnīrā piedalījās kā Jēkabpils novada komandas, tā arī viesi no Līvāniem. Turnīra laikā gan dalībnieki, gan līdzjutēji varēja piedalīties individuālajās disciplīnās. Labākie tika apbalvoti gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

19. septembrī Jēkabpils novada atklātais Futbola turnīrs Dignājā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Laiks pienācis futbolam!

19. septembrī plkst. 10.00 tiekamies Dignājas pamatskolas stadionā uz Jēkabpils novada atklāto Futbola turnīru!

Jēkabpils novada atklātais “Pusnakts turnīrs”

Download PDF

Sestdien, 5. septembrī, aktīvā dzīvesveida un brīvdabas pasākumu piekritēji pulcējās Jēkabpils novada atklātajā “Pusnakts turnīrā”. Visas dienas garumā dalībniekiem bija iespēja piedalīties gan spēka un atjautības, gan veiklības aktivitātēs – Spēka gājienā, Izturības stafetē, Ūdens ceļā, Zābaka mešanā kā arī Bērnu stafetē. Paralēli šīm aktivitātēm bija iespēja izmēģināt savas spējas sumo cīņās kā arī jaunākajiem pasākuma dalībniekiem bija iespēja netraucēti baudīt piepūšamo batutu priekus.

Aicina rudens ekspedīcijās Sēlijas dabā

Download PDF

Jēkabpils novadā 5. un 27. septembrī notiks divas ekspedīcijas dabā, kuru laikā varēs mesties vēl nebijušā piedzīvojumā ar laivām Ziemeļsusējas upē un izstaigāt Mazā Bānīša pēdas Zasas apkārtnē.

5. septembrī notiks pirmā no projekta aktivitātēm – ekspedīcija ar laivām Ziemeļsusējas upē. Līdz šim šī nelielā Sēlijas upe nav uzskatīta par laivošanai piemērotu un visas iespējamās laivu brauciena grūtības nav iepriekš paredzamas.

10. oktobrī notiks pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi”

Download PDF

Pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi” ir izglītojoša rakstura pasākums ar sporta aktivitātēm. Tā mērķis ir iepazīstināt Latvijas sabiedrību ar Latvijas pēckara vēsturi Sēlijā, kad mežos atradās nacionālie partizāni, par karu, kas bija lielākais Latvijas vēsturē. Sēlijas mežos atradās ne tikai vietējie apkārtnes ļaudis, to vidū bija gan Lietuvas pavalstnieki, gan PSRS un Vācijas pilsoņi, kā arī no citiem Latvijas novadiem kara laikā nonākušie.

Jaunieši, JŪS esat lieliski!

Download PDF

14. augustā Dunavā, Dunavas skolas pagalmā norisinājās “Sēlijas novadu jauniešu diena 2020”, kurā piedalījās jaunieši no Aknīstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas, Viesītes un Krustpils novada. Pasākuma laikā jaunieši sacentās vairākos sporta veidos gan idividuāli, gan komandās, kuru sastāvā tika iekļauti dalībnieki no dažādiem novadiem. Kopā jauniešiem bija iespēja iesaistītes 4 komandu sporta veidos un 7 individuālajos sporta veidos. Vakars noslēdzās ar grupas Brīvdiena dzīvās mūzikas koncertu un dejām!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv