Visi jaunumi: Sporta jaunumiNovusa treniņi Brodos

Download PDF

Katru pirmdienu un ceturtdienu no plkst. 19.00 līdz 21.00 Ābeļu tautas namā novusa treniņi. Pieteikšanās uz vietas pie Valda Bitāna.

Aizsācies Jēkabpils novada Zolītes čempionāts

Download PDF

Jēkabpils novada sporta pasākumu gads aizsācies ar tradicionālo Zolītes čempionātu. Pirmais posms norisinājās Ābeļu pamatskolā, piedaloties 62 dalībniekiem. Kā ierasts, pasākumu atklājām izrunājot izspēles nianses un 6.kārtu mači varēja sākties. Pirmajā posmā visvairāk „Lielās Zoles” (6) uzvarēt izdevās Uldim Malceniekam (Viesīte), savukārt “Mazās Zoles”(3) vismeistarīgāk izdevās izspēlēt Aivaram Mazurevičam (Dignāja). Individuālajā vērtējumā dāmu konkurencē vislabāk veicās Iritai Novikai (Viesīte).

1. februārī Galda spēļu turnīrs Rubeņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

<< NOLIKUMS >>

Jēkabpils novada 2020. gada Zolītes čempionāts

Download PDF

Zasas vidusskolas skolēnu sasniegumi sportā 2019./2020.m.g. 1. semestrī

Download PDF
Zasas vidusskolā sporto visi un dara to ļoti labprāt. Kā jau ierasts, Zasas vidusskolas jaunieši var lepoties ar augstiem sasniegumiem sportā, izturību un cīņasgribu, un arī šī mācību gada 1. semestrī viņi to ir apliecinājuši ar saviem rezultātiem gan individuālajās disciplīnās, gan sporta spēlēs un ikdienā.

Download PDF

Aicinām Jēkabpils novada sportistus

līdz 16. decembrim iesniegt informāciju par 2019. gadā nozīmīgākajām sacensībām un izcīnītajām godalgām sportistu naudas balvu izvertēšanai. Informāciju sūtīt uz: baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv .

Sīkāka informācija pa tel. 28677242.

13. novembrī “Pusstundas skrējiens” Ābeļu pagastā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Ābeļu pagastā 13. novembrī norisināsies tradicionālais Lāčplēša dienai veltītais “Pusstundas skrējiens”. Pasākumā lāpām, ugunskuriem un svecēm degot tiek aicināts piedalīties ikviens. Skrējiens notiek sadarbojoties ar Jēkabpils sporta centru, kā arī Ābeļu pagasta pārvaldi.

<< NOLIKUMS >>

Aicinām pieteikties vingrošanas nodarbībām ūdenī

Download PDF

Aicinām pieteikties Jēkabpils novada iedzīvotājus vingrošanas nodarbībām ūdenī Jēkabpils un Ilūkstes peldbaseinos!

Aicinām pieteikt bērnus bezmaksas dienas nometnei rudens brīvlaikā

Download PDF

Aicinām Jēkabpils novadā deklarētos bērnus vecumā no 11-15 gadiem pieteikties bezmaksas dienas nometnei “INTERAKTĪVI AKTĪVS” Zasas pagastā no 22.- 26. oktobrim. Nometni rīko biedrība “EKO Selonia”, sadarbībā ar Jēkabpils novada pašvaldību un biedrību “Izaicini sevi”.

2. oktobrī nūjošanas pasākums visai ģimenei Rubeņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

2. oktobrī plkst. 15.00 Rubenes kultūras nama parkā projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros norisināsies nūjošanas pasākumu visai ģimenei sadarbībā ar fizioterapeitu. Inventārs tiks nodrošināts, pasākums bez maksas, bez iepriekšējas pieteikšanās.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv