Visi jaunumi: Sporta jaunumiJēkabpils novada tradicionālais galda spēļu turnīrs Rubeņos

21. oktobra saulainā sestdienas dienā Rubeņos tikās mūsu, kā arī viesu novadu un pilsētu galda spēļu entuziasti. Šogad sacensības notika piecās disciplīnās – galda teniss, novuss, šautriņas, šahs un dambrete, kur piedalījās gan vīrieši, gan daiļā dzimuma pārstāves.

19. novembrī sacensības “Uz divu sezonu robežas” Ābeļu pagastā

OSK “Sēlijas mežs” un Jēkabpils novada pašvaldība aicina 19. novembrī “Uz divu sezonu robežas” sacensībām. Starts plkst. 12:00. Sacensību centrs: Ābeļu pamatskola, Jēkabpils novads.

NOLIKUMS

Baiba Čākure

15. novembrī Lāčplēša dienas skrējiens Ābeļu pagastā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

15. novembrī plkst. 18.00 – dāmu konkurencē un 18.30 – stiprā dzimuma pārstāvjiem Ābeļu pagastā pie kapsētas norisināsies “Lāčplēša dienai veltīts skrējiens”. Pasākumu organizē Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru “Pusstundas skrējiens 2017” ietvaros.

Dalībnieku reģistrēšanās no plkst. 17.00 – 17.45 sacensību vietā. Dalībniekiem vēlams ņemt līdzi lukturīšus.
Informācija pa tālruni: 28677242 vai 22172180

21. oktobrī Jēkabpils novada atklātais Galda spēļu turnīrs Rubeņos

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

21. oktobrī plkst. 12:00 Rubenes kultūras namā Jēkabpils novada atklātais Galda spēļu turnīrs. Disciplīnas: galda teniss, novuss, šautriņas, dambrete, šahs. Piedalīšanās bez vecuma ierobežojuma. Pieteikšanās: sacensību dienā. Dalība turnīrā – bez maksas.

NOLIKUMS

10. novembrī lekcija par veselīga uztura pamatprincipiem Dunavā

10. novembrī plkst. 12:00 – 13:45 Dunavas kultūras namā lekcija par veselīga uztura pamatprincipiem.

20. oktobrī lekcija par sirds un asinsvadu slimību profilaksi Dubultos

20. oktobrī plkst. 10:00 – 11:45 Kalna pagasta kultūras namā (Dubultos) lekcija par sirds un asinsvadu slimību profilaksi.

Norisinājušies 3 sporta pasākumi iedzīvotājiem

Pagājušajā nedēļā Jēkabpils novadā norisinājās Eiropas sporta nedēļa, kurā iedzīvotājiem bija iespējams bez maksas piedalīties dažādās veselību veicinošās aktivitātēs. Pasākumi tika realizēt projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros. Aizvadīti 3 pasākumi: Nūjošanas iepazīšanās nodarbība un nūjošanas festivāls Zasas parka teritorijā, veselības takas pasākums Dignājā, kā arī mācījāmies kā pareizi izmantot āra trenažierus un veicām fiziskas aktivitātes svaigā gaisā Dunavā.

Jēkabpils novada atklātais “Futbola kauss” Dignājā

30. septembrī (2017) Dignājā tika svinēti futbola svētki, kas bija arī noslēdzošais Eiropas sporta nedēļas pasākums Jēkabpils novadā. Šogad futbola kausā piedalījās 8 komandas, kas tika sadalītas 2 grupās, un labākās 2 cīnījās tālāk ceturtdaļfinālā.

Makšķerēšanas sacensības “Jēkabpils novada Līdaka 2017”

Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar makšķernieku klubu „Bancāns” šogad organizēja 3 posmu sacensības, kas kopumā pulcēja vairāk kā 70 dalībniekus ne vien no mūsu, bet arī no tuvākiem un tālākiem novadiem un pilsētām. Pasākumi norisinājās Priekulāna un Klaucāna ezeros, un beidzamais posms Daugavas upē Dunavas pagastā. Paldies Dunavas pagasta pārvaldniekam ar komandu, kā arī Priekulāna ezera atpūtas vietas īpašniekiem par viesmīlību.

Zasas vidusskolēni piedalās Rudens krosā

Ceturtdien, 29. septembrī, Zasas vidusskolas skolēni piedalījās Rudens krosā Jēkabpils Mežaparkā. Sacensībās kopumā startēja vairāk nekā 300 dalībnieki piecās vecuma grupās.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv