Visi jaunumi: Projektu jaunumiApstiprināta jauniešu iniciatīva Eiropas Solidaritātes korpusa projektu konkursā

Download PDF

Jēkabpils novada brīvprātīgo jauniešu grupa sadarbībā ar biedrību “EKO Selonia” ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Eiropas Savienības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” Solidaritātes projekta “Atver acis – ej un cīnies” īstenošanu laika posmā no 01.06.2019. – 31.08.2019.

27. jūlijā un 3. augustā lielais mākslas piedzīvojums Zasā!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Skaistā Zasa aicina uz radošu piedzīvojumu divu sestdienu garuma kopā ar Lietuvas un Latvijas amatniekiem un māksliniekiem, kā arī pašiem zasiešiem. Iepazīstiet Zasu kā senu, leģendām apvītu Sēlijas salu, kas kopienas cilvēku spēkiem ar katru gadu kļūst tikai skaistāka un bagātāka, interesantāka un spilgtāka!

Atjaunots Sēlijas prasmju muzejs Zasā (video)

Download PDF

Vidusdaugavas televīzijas video

Atjaunotā Sēlijas prasmju muzeja atklāšana (foto)

Download PDF

6. jūlijā atjaunotā Sēlijas prasmju muzeja atklāšana

Download PDF

6. jūlijā atjaunotā Sēlijas prasmju muzeja atklāšana Jēkabpils novada Zasas pagasta “Ozollejās”. Plkst. 13.00 – 15.00 Zasas parkā lielformāta spēles un eksperimentu darbnīca bērniem “Smaidu darbnīca”,

Izsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā no 24.07.2019. – 28.07.2019.

Download PDF

Pamatojoties uz projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Jēkabpils novada pašvaldība aicina pieteikt Jēkabpils novadā deklarētos bērnus vecumā no 8 – 12 gadiem dalībai bērnu nometnē Leimaņu pagasta Bērzgala skolā no š.g. 24. – 28. jūlijam.

Noslēdzies projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” pirmais posms

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība 2017. gada 27. oktobrī noslēdza sadarbības līgumu ar Valsts izglītības satura centru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” īstenošanu līdz 2019. gadam.

Atklāta Trejdeviņu sajūtu sala – Kaldabruņa!

Download PDF

Jau no maija noslēguma projekta „Sēlijas salas” ietvaros norisinās aktivitāte „Atbalss salās” – visā Sēlijā 17 apdzīvotās vietās notiek jauno tūrisma produktu prezentācijas pasākumi.

Aktualitātes izglītībā

Download PDF

Jēkabpils novada izglītības iestādes iesaistījušās Eiropas Sociālā fonda projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”, Eiropas Savienības fonda projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, Eiropas Sociālā fonda projektā “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, iniciatīvā “Latvijas skolas soma”.

“Pepijas Garzeķes” komanda no Zasas dodas ceļojumā pa Vidzemi

Download PDF

25. maijā visi Zasas vidusskolas žetonu lugas “Pepija Garzeķe” dalībnieki devās ceļojumā pa Vidzemi, kas reizē bija pēdējais kopīgais brauciens 12. klases skolēniem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv