Visi jaunumi: Projektu jaunumiSportiskā rotaļu laukuma atklāšana Vidsalā

Download PDF

14. septembrī Vidsalā, piedaloties aptuveni simts apmeklētājiem, tika atklāts bērnu rotaļu laukums. Pasākuma laikā norisinājās pludmales volejbola turnīrs, kas pulcēja 4 komandas, kā arī norisinājās dažādas citas aktivitātes visai ģimenei. Pasākumā vieni no visvairāk gaidītajiem viesiem bija biedrība „Ūsiņš”, kas priecēja bērnus un pieaugušos ar ponijiem.

Pabeigti pašvaldības ceļa “Āres – Lindiņi” pārbūves darbi Ābeļu pagastā

Download PDF

ares_lindini

No 2018.gada janvāra vidus, gaidot labvēlīgākus laika apstākļus ceļa pārbūves darbu atsākšanai, SIA “Ošukalns”, projekta Nr. 17-05-A00702-000095 “Ceļa Nr. 1-11 “Āres-Lindiņi” pārbūve Jēkabpils novada Ābeļu pagastā” ietvaros, turpināja koku un krūmu zāģēšanu ceļmalās un zaru šķeldošanu. Aprīļa mēnesī būvnieks atsāka darbus pie ceļa nomaļu apauguma noņemšanas un notekgrāvju izveidošanas, izrakto grunti pārvietojot uz pašvaldībai piederošo zemes gabalu,  kur pēc tās nobēršanas veica izlīdzināšanu.

Skolēni iepazīst Latvijas gardumu pasauli

Download PDF

Jēkabpils novada skolās turpinās projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, kura mērķis ir uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem. Projekta iespējas skolēni izmanto ne vien mācību laikā, bet arī vasarā.

Noslēdzies projekts “Ģimeņu iniciatīvu telpas izveide Jēkabpils novadā”

Download PDF

1. septembrī norisinājās projekta “Ģimeņu iniciatīvu telpas izveide Jēkabpils novadā” noslēguma pasākums “Ekspedīcija pa Jēkabpils novadu”. Pasākuma mērķis bija veicināt sabiedrības līdzdalību un vietējās dzīvesvides un tās radīto iespēju izzināšanu. Ekspedīcija bija izglītojošs, aktīvās atpūtas un piedzīvojumu pasākums, kura ietvaros ģimenes, kā arī ikviens interesents tika aicināts apceļot novadu un apmeklēt biedrības, muzejus, iestādes, kultūrvēsturiskos objektus, izpildīt dažādus uzdevumus un krāt punktus.

Īstenots projekts “Sēlijas ievērojamāko cilvēku virtuālais vēstījums Latvijas simtgadē”

Download PDF

8. septembrī Raiņa muzejā “Tadenava” norisinājās projekta “Sēlijas ievērojamāko cilvēku virtuālais vēstījums Latvijas simtgadē” noslēguma pasākums.

Jēkabpils novada bērni un pieaugušie iepazīst X-XII gs. dzīvesveidu Sēlijā

Download PDF

Projektu “Sadzīves priekšmeti un dzīvesveids Sēlijā X-XII gadsimtā” atbalsta Latvijas valsts mežu finansētā Zemgales Kultūras programma, bet īsteno Jēkabpils novada pašvaldība, Līguma Nr. 18/1-14.2/K58. Projekta ietvaros Zasā un Dignājā gan pieaugušie, gan bērni iepazinās ar vēlā dzelzs laikmeta dzīvesveidu, kā arī amatnieku darbnīcās paši izgatavoja tā laika sadzīves priekšmetus – keramikas traukus un apģērbu.

Noslēdzies no 2008. līdz 2018. gadam ilgušais projekts “Latvju zīmju parks”

Download PDF

Kad bijušais Leimaņu pagasta padomes priekšsēdētājs A.Vanags ieteica aizaugušo dārziņu teritoriju pie Leimaņu tautas nama kaut kā iekopt, tad es kā toreizējā tautas nama vadītāja griezos pie kādreizējās SIA “Monarda” apstādījumu projektētājas I.Šmites, lai pasūtītu parkam apstādījumu veidošanas projektu.

Līdz 17. septembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem

Download PDF

Mācies Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centrā!

Neformālās izglītības programmas

* mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var segt arī darba devējs. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas!

Noslēdzies projekts “Slate cauri gadu desmitiem”

Download PDF

Ir valsts simtgades gads, kas aicina atskatīties uz aizvadītajiem gadiem.

Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu piedalās 22 komandas

Download PDF

Vidusdaugavas Televīzijas video

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv