Visi jaunumi: Projektu jaunumi“Divu krastu laipas sala – Dignāja”

Download PDF

Vai Tu jau šovasar iepazini, izbaudīji un izgaršoji “Divu krastu laipas salu – Dignāju?” Vai Tu zini, ka Dignāja ir laipa uz pagātni, tagadni un nākotni. Laipa, kas savieno Latgali ar Sēliju. Izcila vieta, kur baudīt Daugavas ainavas no Sēlijas krasta.

19. septembrī Jelgavā konference “Zemgaļi un sēļi tūrisma maršrutā “Baltu ceļš”‘

Download PDF

6. septembrī “Rūmē” aicina iepazīties ar sociālās iekļaušanās algoritmu

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Nevalstisko organizāciju, interešu grupu, kā arī, protams – pašvaldības pārstāvji!
Viesītes novada pašvaldība ir izstrādājusi sabiedrības iekļaušanās algoritmu – praktiski pielietojamu dokumentu ar vēl praktiskākiem tā pielikumiem, lai atvieglotu savstarpējas sapratnes, sadarbības un panākumu ceļu, dzīvojot kopā, vienā teritorijā.
“Sociālās iekļaušanās algoritma” metodes noderēs ikvienam, īpaši jau, lai mūsu pašu prātos izskaustu neproduktīvo uzstādījumu MĒS (iedzīvotāji) pret VIŅIEM (pašvaldību) un otrādi.
Aicināts ikviens, kuram svarīgi ir viņa darbības pozitīvi rezultāti!

Vēlās vasaras Lielais mākslas piedzīvojums Zasā

Download PDF

No 24. jūlija līdz 3. augustam Zasā ilga nepārtraukts mākslas un kopienas pasākumu maratons ar Lietuvas partneru un viesu piedalīšanos.

Veselību veicinoša nometne Leimaņos

Download PDF
Jau trešo gadu Jēkabpils novada pašvaldībā norisinās veselību veicinošas nometnes projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros. Šogad nometnē piedalījās 20 novada bērni vecumā no 8 – 12 gadiem un nometnes bāzes vieta, kā ierasts, bija Bērzgala pamatskola Leimaņu pagastā.

Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi novadā

Download PDF

Kopš 2017. gada Jēkabpils novadā Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros norisinās dažādi pasākumi iedzīvotāju veselības veicināšanai un slimību profilaksei, kuros piedalījušies jau vairāk kā 890 dalībnieki.

31. augustā dodies Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Pagājušā gada vasaras noslēgumā aizsākām brīnišķīgu tradīciju, organizējot piedzīvojumu, kurā piedalīties tika aicināta ikviena ģimene vai draugu kompānija. Pateicoties Jūsu lielajai atsaucībai un interesei, aicinām doties Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu arī šogad!

Ziņojums par publiskās apspriešanas norisi par koku ciršanu Zasas sporta laukuma norobežojošā joslā

Download PDF

Noslēgusies publiskās apspriešana par koku ciršanu Zasas sporta laukuma norobežojošā joslā, kas notika laika periodā no 2019. gada 22. jūlija līdz 2019. gada 9. augustam.

Jaunieši aicina piedalīties nakts orientēšanās pārgājienā “Atver acis – ej un cīnies”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

10. augusta vakarā aicinām Tevi kopā ar draugiem doties vasaras aizraujošākajā piedzīvojumā – nakts orientēšanās pārgājienā “Atver acis – ej un cīnies”.

Slēģu apgleznošanas plenērs Zasā (foto)

Download PDF

Spied uz Facebook ikoniņas augšējā labajā stūrī, lai skatītu bildes

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv