Visi jaunumi: Projektu jaunumiĀbeļos norisinās “Senioru aktīvā diena”

Vidusdaugavas TV video

Piesakies Sēlijas novadu jauniešu apmācībām “Izroc ideju projektam”

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 20. – 21. jūlijam, Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar Sēlijas novadu jauniešu apvienību “SēJa” organizē apmācības Sēlijas novadu jauniešiem “Izroc ideju projektam”.

Apmācību mērķis ir veicināt Sēlijas novadu jauniešu veiktspēju, attīstot IT,mediju un projektu rakstīšanas prasmes.

Apmācību laikā jaunieši darbojoties grupās attīstīs savas zināšanas un prasmes tādās jomās, kā projektu izstrāde, mediji un IT . Viens no apmācību mērķiem ir vērst jauniešu uzmanību uz radošumu un ideju attīstību, kas realizējas projektos.

Apmācībās aicināti piedalīties jaunieši no 15 līdz 25 gadu vecuma, no Sēlijas novadiem un Krustpils novada. Katru novadu pārstāv pieci jaunieši.

Tuvojas “Ūsiņa kauss 2017”!

15. jūlijā no plkst. 11:00 Ābeļu pagasta “Luģeniekos” jau ceturto gadu biedrība “Ūsiņš”, sadarbībā ar sponsoriem, organizē zirgu jāšanas sporta sacensības “Ūsiņa kauss 2017” konkūra disciplīnā. Sacensības norisināsies 4 maršrutos – ar šķēršļu augstumu 80 cm, 100 cm, un 110 cm, kā arī jaunajiem jātniekiem/ jaunajiem zirgiem būs iespēja atklāt savus spēkus vadības maršrutā. Sacensību laikā darbosies bufete un zirglietu tirdziņš. Ieeja bez maksas.

Ar Zivju fonda atbalstu palielināti zivju resursi Bancānu ezerā

Jēkabpils novada pašvaldība īstenojusi projektu “Zivju resursu pavairošana Jēkabpils novada Bancānu ezerā”, kas īstenots Zivju fonda pasākumā “Zivju resursu pavairošana un atražošana publiskajās ūdenstilpēs un ūdenstilpēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, citās ūdenstilpēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā, kā arī privātajās upēs, kurās ir atļauta makšķerēšana”.

Aizvadītas nometnes „Izaicini sevi šajā vasarā” 2017

nvo-konkursa-logo-300x187
Jau par ikgadēju pasākumu Leimaņu pagastā ir kļuvušas biedrības „Izaicini sevi” rīkotās nometnes „Izaicini sevi šajā vasarā”. Arī šis gads nebija izņēmums, un šogad, sadarbībā ar ABLV Charitable foundation un Jēkabpils novada pašvaldību, tika noorganizētas trīs diennakts nometnes, kurās kopā piedalījās 150 bērni no Jēkabpils un Viesītes novadiem.

Noslēgts līgums par starptautiskā projekta īstenošanu

interreg

Kā jau informējām iepriekš, Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020. gadam ietvaros ir apstiprināts projekts Nr. LLI-199 “Travel smart – visit Lithuania and Latvia” (“Ceļo gudri – apmeklē Lietuvu un Latviju”), kurā Jēkabpils novada pašvaldība ir viens no projekta partneriem. Projekta vadošais partneris ir Anikšču dabas parka administrācija, kā partneri projektā piedalās arī Biržai dabas parka administrācija, Krekenavas dabas parka administrācija, Viesītes novada pašvaldība, Salas novada pašvaldība un Ilūkstes novada pašvaldība.

Jēkabpils novadā turpinās pašvaldības ceļu pārbūves darbi

celi_logo

Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Ošukalns” un būvuzraugu Juri Birkavu (IK „CB TESTS”) vasaras periodā turpina uzsāktos pašvaldības ceļu pārbūves darbus pašvaldības trīs Lauku atbalsta dienesta apstiprināto projektu ietvaros. Pašvaldības ceļu pārbūves darbi tiek veikti savlaicīgi saskaņā ar darbu veikšanas grafiku.

Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības programmā uzsāk īstenot Jēkabpils poļu biedrības “Rodacy” projektu

Sabiedrības integrācijas fonda padome ir apstiprinājusi programmas “Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības programma” rezultātus. Projektus īstenos 6 biedrības, tajā skaitā Jēkabpils poļu biedrība “Rodacy” savu iniciatīvu “Piederības iedvesma Latvijas valstij. Ita Kozakeviča”.

Projekta ietvaros mazākumtautību biedrības un nodibinājumi īstenos projekta aktivitātes, kurās vienlaikus piedalīsies vienāds skaits mazākumtautību un latviešu jauniešu (50% / 50%) no pēc iespējas vairāk skolām. Biedrība “Rodacy” vienojusies, ka projektā piedalīsies jaunieši no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Jēkabpils 2.vidusskolas, Jēkabpils 3.vidusskolas un Ābeļu pamatskolas.

Jēkabpils novadā notiek vairāku grants ceļu posmu pārbūve

Vidusdaugavas TV video

Aizvadīta lekcija par onkoloģiju pieaugušajiem

24. aprīlī projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros Jēkabpils novada Ābeļu pagasta tautas namā norisinājās lekcija par „Onkoloģijas profilaksi”. Lekciju vadīja Jēkabpils reģionālās slimnīcas ārsts – onkologs ķīmijterapeits Grigorijs Plakhins. Ārsts skaidroja kas ir onkoloģiskās saslimšanas, ka audzējs vēl nenozīmē ka pacienta diagnoze ir vēzis. Lekcijā uzzinājām par valsts skrīninga programmu, kā arī ārsts izskaidroja kādas ir pieejamās pārbaudes atsevišķi sievietēm un vīriešiem, skaidroja ko darīt saņemot rezultātus.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv