Visi jaunumi: Projektu jaunumiPiedalies Jēkabpils novada 2017. gada NVO iniciatīvu konkursā!

nvo-konkursa-logo-300x187

Arī šogad nevalstiskajām organizācijām, kas reģistrētas vai veic darbību Jēkabpils novadā, ir iespēja piedalīties iniciatīvu konkursā. Vienam projektam pieejamais līdzfinansējums ir līdz 700 euro. Kopējā konkursam atvēlētā summa – 4500 euro.

Konkursa prioritārās jomas šogad ir:

– novada kultūrvēsturisko vērtību izzināšana un interpretācija/nodošana nākamajām paaudzēm mūsdienīgā veidā, represēto un gados vecu personu dzīves stāstu, prasmju apzināšana,

– novada tēla popularizēšana, izmantojot netradicionālas metodes,

– novada NVO kapacitātes stiprināšana,

– sociāli mazāk aizsargāto sabiedrības grupu aktivizēšana un izglītošana,

– vides un sporta infrastruktūras labiekārtošanas pasākumi,

taču atbalstu var saņemt arī projekti citās jomās, ja vērtēšanas darba grupa tos atzīst par nozīmīgiem novada attīstībā.

Projektu pieteikumus jāiesniedz no 2017. gada 31. marta līdz 28. aprīlim.

KONKURSA NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA

ATSKAITES VEIDLAPA

Apmācības veselīga uztura pagatavošanā pieaugušajiem

10.aprīlī Jēkabpils novadā:

  • 15.00-17.30 Rubenes kultūras namā, Rubenes pagastā
  • 18.30-21.00 Dignājas sabiedriskajā centrā, Dignājas pagastā

Apmācības vadīs Foodtastic! uztura speciālistu komanda, kas vēlas ikvienam dot iespēju patiesi piedzīvot un izprast veselīga dzīvesveida nozīmi un galvenais – rast prieku katrā veselīgā izvēlē.

Kaldabruņa ieguvusi starptautisko Local Up Balvu kategorijā “Labākā kultūras iniciatīva”

Lai gan mazās pilsētiņās un ciemos bieži vien tiek realizētas interesantas un vērtīgas iniciatīvas, bieži vien ir diezgan grūti atrast informāciju par tām. Iniciatīva “Local Up Balva” vēlējās darīt zināmus vietējos varoņus, iedrošinot turpināt iesākto darbu, dodot aktīvistiem jaunas prasmes un padarot viņu veikumu redzamu plašākā sabiedrībā. Šo iespēju veiksmīgi izmantoja biedrība “Ūdenszīmes” no Jēkabpils novada Kaldabruņas.

Izsludināts pasākuma «Latviešu karavīrs laikmetu griežos» radošo projektu konkurss «Sēlijas novadu patriotiem pa pēdām»

Biedrība «Latvijas ģenerāļu klubs» sadarbībā ar Sēlijas novadu apvienību, Jaunjelgavas novada domi, Jaunsardzes un informācijas centru un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem aicina jauniešus piedalīties pasākuma «Latviešu karavīrs laikmetu griežos» 2017. gada radošo projektu konkursā «Sēlijas novadu patriotiem pa pēdām».

 KONKURSA NOLIKUMS

Seminārs par pieteikumu sagatavošanu “Latvijas valsts mežu atbalstītajai Zemgales kultūras programmai 2017”

Zemgales plānošanas reģiona administrācija 2017. gada martā uzsākusi jaunu kultūras projektu pieteikumu pieņemšanu Latvijas Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts mežu atbalstītajā Zemgales Kultūras programmā 2017. Programmas mērķi – sekmēt Zemgales specifisko kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību plašai sabiedrībai, sniedzot ieguldījumu Latvijas kultūrvides līdzsvarotā un kvalitatīvā attīstībā. Projektu pieteikumi iesniedzami līdz 4.aprīlim plkst.17.00, sīkāka informācija par nosacījumiem un konkursa nolikums atrodams interneta vietnēs zemgale.lv un kkf.lv.

Uzsākta projekta “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” īstenošana

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku

Ir uzsākta  Latvijas Pašvaldību savienības izsludinātā grantu projektu konkursa “Vietējās pašvaldības – attīstības izglītības un sabiedrības izpratnes veicinātājas” (“LADDER – Local Authorities as Drivers for Development Education and Raising awareness”) ,projekta ““Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” īstenošana.

Jēkabpils novada pašvaldība noslēgusi vienošanos par projekta īstenošanu

Jēkabpils novada pašvaldība šī gada 3. martā ir noslēgusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” īstenošanu. Projekta kopējais finansējums ir 61 374,00 EUR, no kura Eiropas Sociālā fonda finansējums ir 52 167,90 EUR un Valsts budžeta finansējums 9 206,10 EUR. Projekts tiks īstenots no 2017. gada 3. marta līdz 2019. gada 31. decembrim.

18. februārī lauku amatierteātru saiets “Spēlētprieks” Zasā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

18. februārī plkst. 16:00 Zasas kultūras namā lauku amatierteātru saiets “Spēlētprieks”.

Raiņa muzejs “Tadenava” iekļuvis konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2016” 2.kārtā

Vidusdaugavas TV video

Noslēgušies datora kursi Leimaņos

nvo-konkursa-logo-300x187Patiess prieks bija par datora kursu aktīvo un regulāro apmeklējumu. Prieks bija darboties, jo sapratām, ka tās zināšanas, kuras sniedzām bija tiešām nepieciešamas un noderīgas. Atsaucība un ieinteresētība no datora kursu apmeklētāju puses bija ļoti zinātkāra.

Apgūt datorus un ITS sistēmas (internets, EDS, EPS, ibanka), prezentāciju sagatavošanu mācīja Pēteris Balodis. Cilvēks no Leimaņiem, kurš no agras bērnības bija iemācījies datora gudrības. Jau mācoties Bērzgala skolā mācēja izjaukt un salabot datorus. Tagad viņam ir savs uzņēmums Jēkabpilī, Rīgas ielā – SIA “AT Risinājumi”.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv