Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemCirsmu izsole Jēkabpils novada Leimaņu pagastā

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē, pēc adreses: Rīgas ielā 150a, Jēkabpils, 2018. gada 14. februārī plkst. 11:15 tiek rīkota cirsmu izsole.

Meža cirsmu 4 (četru) nogabalu nekustamajā īpašumā „Lakstīgalas”, Leimaņu pagastā, Jēkabpils novadā, pārdošana rakstiskā izsolē ar augšupejošu soli. Sākumcena EUR 19 000,00. Līdz 12.02.2018. jāiemaksā dalības maksa un nodrošinājuma summa un līdz 14.02.2018. plkst. 11:00 jāpiesakās uz objekta izsoli saskaņā ar izsoles noteikumiem.

Lēmums

Pielikums

Jēkabpils novada pašvaldība

2018. gadā Latvijā ceļa remontdarbi plānoti 152 valsts autoceļu objektos

2018. gadā valsts autoceļu tīklā plānoti darbi 152 objektos, no tiem 26 būs finansēti no Eiropas Savienības (ES) fondiem, bet 126 – no valsts budžeta. Kopumā dažādu veidu darbi plānoti 1200 kilometros. 2018. gadā no valsts budžeta valsts autoceļu tīklam būs pieejami 183 miljoni eiro, bet no Eiropas Savienības fondiem – 124 miljoni eiro. Kopumā šogad valsts autoceļu remontdarbiem un uzturēšanai būs pieejami 307 miljoni eiro, kas ir par 35,8 miljoniem vairāk nekā pērn.

CFLA aicina uz semināru par ES fondu atbalstu jaunu produktu ieviešanai ražošanā

Otrdien, 30. janvārī, notiks informatīvs seminārs par projektu iesniegumu atlasi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalsta saņemšanai jaunu produktu ieviešanai ražošanā. Projektu iesniegumu atlases otrajā kārtā šim mērķim pieejams ERAF finansējums vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.

 Seminārā Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) pārstāvji sniegs informāciju  par programmas būtiskākajiem nosacījumiem  un sasniedzamajiem rezultātiem, kā arī projektu iesniegumu sagatavošanas un vērtēšanas jautājumiem. Tāpat speciālisti sniegs atbildes uz interesentu jautājumiem. Seminārs notiks 30. janvārī  plkst. 11.00 Ekonomikas ministrijā Rīgā, Brīvības ielā 55. Semināru būs iespējams vērot arī tiešraidē CFLA mājaslapā. Pieteikšanās semināram un tā darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā.

Aicina iesniegt priekšlikumus par SIA “Vidusdaugavas SPAAO” tarifu projektu

SIA “Vidusdaugavas SPAAO”,  reģ. Nr. 55403015551, Lāčplēša iela 1, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV-5101, 2017. gada 27. decembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (turpmāk − Regulators)  iesniedza sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu projektu atkritumu poligonā “Dziļā vāda” Mežāres pagasta, Krustpils novadā, kas aprēķināts saskaņā ar Regulatora padomes 2017.gada 16.februāra lēmumu Nr.1/5 “Sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodika”.

Digitalizācija tūrismā – drauds vai iespēja?

Vai digitalizācija ir drauds tūrisma aģentūru, viesnīcu un tūrisma informācijas centru darbam? Iespējams. Tomēr katrai monētai ir divas puses! Tāpēc 31. janvārī “Balttour 2018” biznesa forumā, kas notiks viesnīcā “Grand Hotel Kempinski Riga”, aicinām jūs ieraudzīt to otru pusi – digitālās vides jaunākās iespējas tūrismā!

Jēkabpils novadā roku darbs joprojām godā

Vidusdaugavas TV video

Jaunajā vaučeru programmā jau noslēgti pirmie līgumi par vairāk nekā 100 000 eiro jaunu inovāciju attīstīšanai

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) jaunajā inovāciju vaučeru programmā noslēgusi pirmos līgumus ar sešiem uzņēmumiem par jaunu produktu radīšanu ar kopējo programmas līdzfinansējumu vairāk nekā 100 tūkstošu eiro apmērā.

Līgumi tika noslēgti ar SIA „Cubies”  par uzlabotas interaktīvās rotaļlietas bērniem izstrādi, SIA „Sonocase” par portatīvā skaļruņa – mobilā telefona turētāja izstrādi, ar SIA „Smartfoody” par augu valsts proteīna batoniņa attīstīšanu, ar SIA “Scandi Home Latvia”  par energoefektīvas sienas un jumta paneļa izveidi, ar SIA “„Hackmotion” par valkājama sensoru sistēmas izstrādi cilvēka stājas un kustību monitoringam un SIA „Brum Brum”  par regulācijas un balsta stiprinājuma elementu uzlabošanu bērnu balansa ritenim.

20. decembrī Jēkabpils novada amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku gadatirgus Zasā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

20. decembrī no plkst.10:00 līdz 14:00 Zasas kultūras namā Jēkabpils novada amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku gadatirgus. Papildus tirdziņam, uzstāsies bērnu ansamblis ,,Smaidiņi’’, norisināsies Latvijas Lauku eksporta kluba lekcija un tiks demonstrēti “Sēlijas prasmju muzeja” video par senajām sēļu amatu prasmēm. Tirgoties gribētājiem pieteikties pie novada lauku attīstības konsultantes, tel. 26312414.

Novada uzņēmēju un lauksaimnieku Ziemassvētku balle

Tradicionāli nedēļu pirms Ziemassvētkiem uz savu balli pulcējas Jēkabpils novada uzņēmēji un lauksaimnieki. Šoreiz kuplo dalībnieku pulku uzņēma Leimaņu Tautas nams.

Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža

12. decembrī uz savu 7. kontaktbiržu Jelgavā pulcējās Zemgales reģiona amatnieki un mājražotāji. Jēkabpils novadu tajā pārstāvēja Baiba Čākure ar saviem sapņu un laimes ķērājiem, Santa Nagle – ar mīļlietām bērniem un miega sedziņām, kā arī biedrība ,,Ūdenszīmes”, – ar stikla rotām, koka rotājumiem un dekoriem. Pirmssvētku laikā aizņemtās biedrības meitenes aizstāja Dzidra Nartiša.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv