Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemLauksaimniekiem pieejama mobilā aplikācija

Download PDF

Turpmāk svarīga informācija lauksaimniekam, mežsaimniekiem un zivsaimniekiem būs pieejama līdzi tālrunī, jo Lauku atbalsta dienests ir sagatavojis ērtu rīku – mobilo aplikāciju. Aplikāciju var izmantot visi tie dienesta klienti, kuri izmanto Elektronisko pieteikšanās sistēmu.

Mobilā aplikācija ir pieejama gan Android gan iOS viedierīcēm bez maksas.

Par lapsu un jenotsuņu vakcināciju pret trakumsērgu

Download PDF

Vēlamies Jūs informēt, ka Pārtikas un veterinārais dienests 9. septembrī uzsācis savvaļas lapsu un jenotsuņu kārtējo vakcināciju pret trakumsērgu.

Satiksmes ministrija Jēkabpils novadam nedod cerības par grants autoceļu atjaunošanu

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Par valsts vietējā autoceļa V783 Jēkabpils – Dignāja – Ilūkste un valsts reģionālā autoceļa P72 Ilūkste – Bebrene – Birži asfaltēšanu

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība 5. septembrī ir saņēmusi Satiksmes ministrijas atbildi uz pašvaldības 3. jūnijā un 5. augustā sūtītajām vēstulēm par iespējamo valsts vietējā autoceļa V783 Jēkabpils – Dignāja – Ilūkste un valsts reģionālā autoceļa P72 Ilūkste – Bebrene – Birži asfaltēšanu.

Satiksmes ministrija sadarbībā ar VAS „Latvijas Valsts ceļi” speciālistiem ir izskatījusi Jūsu [Jēkabpils novada pašvaldības] vēstuli par valsts reģionālā autoceļa P72 Ilūkste – Bebrene – Birži posma km 20,83 – 51,70 un valsts vietējā autoceļa V783 Jēkabpils-Dignāja-Ilūkste asfaltēšanu.

Sākusies pieteikšanās atbalstam remigrantiem saimnieciskās darbības uzsākšanai

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Sākot ar 2. septembri un līdz pat 4. oktobrim, remigrantiem ir iespēja pieteikties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un plānošanas reģionu organizētajā konkursā, lai pretendētu uz grantu atbalstu saimnieciskās darbības īstenošanai, attīstībai vai uzsākšanai.

Konkurss tiek organizēts jau otro gadu pēc kārtas, lai sniegtu atbalstu (grantu veidā) remigrantiem saimnieciskās darbības uzsākšanai un īstenošanai. Atbalsts ir īpaši nozīmīgs tiem cilvēkiem, kuri atgriežas Latvijā no ilgstošas prombūtnes un vēlas uzsākt savu saimniecisko darbību, jo tiem ir mazāk iespēju pretendēt un saņemt atbalstu no citām valstī paredzētām atbalsta programmām.

Par Spānijas kailgliemeža izplatības ierobežošanu

Download PDF

Dabas aizsardzības pārvalde pēdējā gada laikā saņem regulārus dažādu Latvijas pašvaldību iedzīvotāju ziņojumus un sūdzības par Spānijas kailgliemezi Arion vulgaris. Gliemeži nereti tiek konstatēti lielā skaitā un tie nodara ievērojamus postījumus  dārzu īpašniekiem.

Zemgales bajāri izrādīsies Rīgā

Download PDF

23. augustā ikviens tiek aicināts uz Zemgales bajāru izrādīšanos Rīgā jeb Zemgales novadu dienu Centrāltirgū. Visas dienas garumā norisināsies Zemgales amatnieku, zemnieku un mājražotāju labumu tirdziņš, kā arī daudzveidīga un jestra izklaides programma, būs ar loterija un degustācijas.

Šogad Zemgalē selektīvā vienkārtas virsmas apstrāde veikta uz 11 autoceļiem

Download PDF

Autoceļu kalpošanas laika un braukšanas apstākļu uzlabošanai šogad VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) Zemgales reģionā selektīvo vienkārtas virsmas apstrādi veicis uz 11 valsts autoceļiem ar asfalta segumu vairāk nekā 73 tūkstošu m2 apjomā.

VUGD aicina līgot droši un apdomīgi!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Jau pēc pāris dienām sāksies ilgi gaidītā Līgo un Jāņu dienas svētku ielīgošana, kur neiztikt bez ugunskuru kurināšanas, peldēšanās, atpūtas dabā un dažādām jautrām izdarībām. Lai Līgo un Jāņu dienu svinēšanu neaptumšotu nelaime, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka jautra svētku svinēšana nav tas pats, kas neapdomīga un pārdroša rīcība!

Par darbu vasaras brīvlaikā skolēniem un viņu vecākiem

Download PDF

Valsts ieņēmumu dienests atgādina, ka vienam no vecākiem ir tiesības saglabāt nodokļa atvieglojumu par bērnu, kurš ir vecumā līdz 19 gadiem un mācās vispārējās, profesionālās, augstākās vai speciālās izglītības iestādē, ja bērns strādā vasaras brīvlaikā (no 1. jūnija līdz 31. augustam).

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv