Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemApkures eksperts: Arī malku var kurināt efektīvāk

Download PDF

Malkas apkure tradicionāli ir Latvijā iecienīts un populārs apkures veids, kas ir pievilcīgs izmaksu ziņā, bet ne tuvu nav labākais, ja vērtē ietekmi uz vidi un veselību. Arī gaisa kvalitātes novērojumu stacijās veiktie mērījumi parāda, ka lielākās gaisa kvalitātes problēmas konstatētas Rīgā, Liepājā un Rēzeknē – pilsētvidē, kur tiek koncentrēti lietota un nereti nepareizi ekspluatēta malkas apkure. Kā rīkoties, lai arī vecu krāsni izmantotu iespējami efektīvi, ekonomiski un videi draudzīgi?

Covid-19 pacientiem vai karantīnā esošajiem slimības lapas plāno apmaksāt no valsts budžeta jau no pirmās dienas

Download PDF

No 2020.gada 16. novembra līdz 2021.gada 30.jūnijam cilvēkiem, kuriem izsniegta darbnespējas lapa B saistībā ar Covid-19 saslimšanu vai atrašanos karantīnā, minētajā laikā slimības pabalstu izmaksās par laiku no darbnespējas pirmās dienās.

Savukārt cilvēkiem, kuriem izsniegta darbnespēja lapa sakarā ar elpošanas sistēmas saslimšanu, par laiku no darbnespējas pirmās līdz darbnespējas trešajai dienai izsniedzama darbnespējas lapa B un par šo periodu piešķirams un izmaksājams slimības pabalsts.

Apbalvošanai 2020. gada Valsts svētkos izvirzītie Jēkabpils novada iedzīvotāji, darbinieki, uzņēmēji un organizācijas

Download PDF

Jēkabpils novada Apbalvojumu piešķiršanas komisija ir izskatījusi iedzīvotāju un pašvaldības darbinieku iesniegumus par personām, kas būtu pelnījušas tikt apbalvotas ar Jēkabpils novada domes Goda rakstu vai Atzinības rakstu un saņemt pateicību sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu. Komisija kopā izskatīja 23 pieteikumus un nolēma:

 Apbalvot ar Jēkabpils novada domes Goda rakstu:

Jēkabpils novadā iegulda līdzekļus autoceļu sakārtošanā un ielu apgaismojuma izbūvē

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

 

Konference “Laukos var! Uzņēmējdarbības iespējas laukos”

Download PDF

Šā gada 4. novembrī aicinām ikvienu piedalīties tiešsaistes konferencē, kas iezīmēs ceļa karti nākotnes atbalsta pasākumiem lauku uzņēmējdarbībai, tajā skaitā arī pierobežā. Konferences sākums plkst. 10.00, tā būs skatāma tīmekļa vietnē www.laukutikls.lv

Turpmāk C kategorijas piesārņojošo darbību reģistrācija veicama ELEKTRONISKI

Download PDF

Turpmāk visas Valsts vides dienesta (VVD) izsniegtās atļaujas piesārņojošām darbībām varēs saņemt pilnībā elektroniski. Kopš šā gada marta atļaujas A/B kategorijas piesārņojošai darbībai saņemšana notiek tikai digitālā vidē – turpmāk arī C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija notiks tikai digitāli.

Vairāk nekā 40 tūkstoši lauksaimnieku saņem vienotā platību maksājuma avansu jau pirmajā dienā

Download PDF

2020. gada 16. oktobrī vienotā platību maksājuma avansu (VPM) Lauku atbalsta dienests izmaksās rekordlielam klientu skaitam –41,7 tūkstotim lauksaimnieku. Kopējā izmaksātā summa pirmajā dienā būs aptuveni 90 miljoni eiro. Iepriekšējā gadā pirmajā dienā tika izmaksāti 80 miljoni eiro.

16. oktobrī Leimaņos informatīvs pasākums par aktualitātēm meža nozarē

Download PDF
16. oktobrī plkst. 17.00 Leimaņu tautas namā informatīvs pasākums par aktualitātēm meža nozarē Jēkabpils novadā un Latvijas teritorijā kopumā.

Tiks iegādāts aprīkojums zivju resursu aizsardzības pasākumiem Jēkabpils novada ūdenstilpnēs

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība 2020. gada 14. augustā Valsts zivju fonda pasākuma “Zivju resursu aizsardzības pasākumi, ko veic valsts iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība” 2020. gada otrajā kārtā iesniedza projektu “Aprīkojuma iegāde zivju resursu aizsardzības pasākumiem Jēkabpils novada ūdenstilpnēs”.

8.-10. oktobrī Starptautiskā lauksaimniecības un mežsaimniecības, infrastruktūras uzlabošanas un lauku celtniecības izstāde

Download PDF

Sīkāka informācija, spiežot uz attēla

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv