Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemVides risinājumu institūta darbinieki prezentē Vārzgūnes ezera izpētes rezultātus

9. novembrī Jēkabpils novada pašvaldības administratīvajā ēkā notika Vārzgūnes ezera izpētes rezultātu apspriešanas sanāksme, kurā piedalījās gan dārzkopības sabiedrības “Vārzgūne” zemju īpašnieki, gan citas ieinteresētās personas, kopumā 26 dalībnieki.

NVA aicina piedalīties “Atvērto durvju dienā personām ar invaliditāti”

Eiropas Darba devēju dienas ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 2017. gada 30. oktobra līdz 10. novembrim aicina darba devējus un organizācijas, kuri vēlas dot darba iespējas personām ar invaliditāti vai iepazīstināt ar darba vidi savā nozarē, piedalīties pasākumā “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti”.

NVA iniciatīvas mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

Par valsts autoceļiem V783 Jēkabpils–Dignāja–Ilūkste un P72 Ilūkste–Bebrene–Birži

Satiksmes ministrija sadarbībā ar VAS “Latvijas Valsts ceļi” speciālistiem ir iepazinušies ar Jūsu [Jēkabpils novada pašvaldības] vēstuli par valsts vietējo autoceļu V783 Jēkabpils–Dignāja–Ilūkste un valsts reģionālo autoceļu P72 Ilūkste–Bebrene–Birži.

Iespēja nodarbinātām personām pilnveidot profesionālo kompetenci

5. oktobrī sākās pirmā pieteikšanās kārta mācībām vērienīgā Eiropas Sociāla fonda (ESF) projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci un  konkurētspēju. Mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts. Apmācību dalībnieks sedz 10% no mācību maksas. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas. Pieteikties mācībām var līdz 6.novembrim.

Uzņēmēj: praktikants var būt Tavs nākamais darbinieks! Sadarbojies ar praktikantu un saņem ES finansiālu atbalstu no LDDK!

ESF projekts «Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos» Nr. 8.5.1.0/16/I/001

Mērķis: Palielināt kvalificētu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai darba devēja vadītās praktiskās mācībās un mācību praksēs.

Parūpējies par savu drošību arī apkures sezonā – iztīri skursteni un ierīko dūmu detektoru!

Katru gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), sākoties apkures sezonai, aicina iedzīvotājus iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un uzstādīt dūmu detektorus!

Katrs 10 ugunsgrēks izceļas bojātas apkures sistēmas vai tās nepareizas ekspluatācijas dēļ

12. un 24. oktobrī Jēkabpilī VID seminārs par izmaiņām nodokļu reformas ietvaros

2017. gada jūlijā Saeima nodokļu reformas ietvaros ir apstiprinājusi vairākus likumprojektus, kas nozīmē, ka ar 2018.gada 1.janvāri gan uzņēmējus, gan privātpersonas skars būtiskas izmaiņas nodokļu jomā.

Tādēļ VID ir uzsācis bezmaksas semināru ciklu, lai skaidrotu kā izmaiņas, kuras būs spēkā jau no 2018.gada 1. janvāra, ietekmēs dažādas iedzīvotāju grupas.

Seminārs meža un aizaugušo zemju īpašniekiem

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

2017. gada 3. oktobrī 10:00 – 13:00 visi interesenti aicināti piedalīties BEZMAKSAS seminārā Biržu tautas namā, Biržu ielā 11, Biržos, Salas pagastā, Salas novadā “Jaunākais par ES atbalstu meža un aizaugušo zemju īpašniekiem”.

Samaksājot nodokļu pamatparādu, iespējams atbrīvoties no nokavējuma un soda naudas

Lai nodokļu maksātājiem atvieglotu radušos nodokļu parāda slogu, laikā no 2017. gada 1. oktobra līdz 2018.gada 2.janvārim aicinām ikvienu, kam izveidojies nodokļu parāds, pieteikties VID uz atbalsta pasākumu. Tas paredz nokavējuma un soda naudas pilnīgu dzēšanu ar nosacījumu, ka ne vēlāk kā līdz 2019.gada 31.decembrim tiek samaksāts nodokļu pamatparāds. Atbalsta pasākuma var pieteikties gan privātpersonas, gan komersanti. Tas atteicas uz visiem nodokļu veidiem, izņemot nekustamā īpašuma nodokli un solidaritātes nodokli, neatkarīgi no tā, par cik senu laika posmu nodokļu parāds izveidojies. 

27. septembrī Slatē būs Latvijas Lauku Eksporta klubu tikšanās un seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem

„Lauku partnerība „Sēlija”” aicina uz semināru LEADER programmas ietvaros – „Produkcijas  un pakalpojumu veidi lauku reģionā. Izplatīšana izmantojot interneta tirdzniecības iespējas. Kam varēs piesaistīt LEADER finansējumu 2017. un 2018. gada konkursos?”.Seminārs būs vienlaikus arī Lauku Eksporta klubu tikšanās reize.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv