Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemUzsākta pieteikšanās 5. kārtas mācībām pieaugušajiem

Download PDF

Otrdien, 22. septembrī, atklāta pieteikšanās piektajai mācību kārtai Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šajā kārtā strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties mācības vairāk nekā 500 izglītības programmās. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 22. oktobrim.

Download PDF

Download PDF

Aicina izteikt priekšlikumus par mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas saistošajiem noteikumiem Jēkabpils novadā

Download PDF

Novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošajiem noteikumiem, kas šobrīd ir izstrādāti un tiks apstiprināti šā gada 24. septembrī  Jēkabpils novada domes sēdē.

Iedzīvotāji līdz šā gada 22. septembra plkst. 17:00 ir aicināti iesniegt savus priekšlikumus vai iebildumus  juriskonsultei Gitai Ločai elektroniski, sūtot pa e-pastu:  gita.loca@jekabpilsnovads.lv, par saistošo noteikumu “Par mājas (istabas) dzīvnieku turēšanu Jēkabpils novadā”  projekta saturu.

Nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem sāksies 22. septembrī

Download PDF

Šī gada 22. septembrī sāksies pieteikšanās mācībām ES fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” piektajā kārtā, kurā strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 12 dažādās nozarēs.

BIOR aicina suņu īpašniekus un turētājus piedalīties Eiropas nozīmes pētījumā

Download PDF

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” vadošie zinātnieki veic Eiropas nozīmes pētījumu par cilvēkiem bīstamas slimības ehinokokozes ierosinātāju (Echinococcus spp.).

LLKC Jēkabpils konsultāciju birojs organizē mācības lauku jauniešiem

Download PDF

Lai palīdzētu lauku jauniešiem apgūt uzņēmējdarbības prasmes un īstenot savas biznesa ieceres, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) piedāvā iespēju piedalīties bezmaksas mācībās kā arī konkursā jaunajiem uzņēmējiem “Laukiem būt!”. Aicināts ikviens 18 līdz 40 gadus vecs jaunietis gan ar jau esošu uzņēmējdarbības ideju, gan tie, kas meklē idejas un vēlas iegūt praktiskas iemaņas biznesa plāna izstrādē, kā arī tie, kuriem nav savas idejas, bet ir interese par kādu tēmu.

Topošajā Zemgales Attīstības programmā veido Uzņēmējdarbības sadaļu

Download PDF

Turpinot Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības programmas 2021.-2027. gadam izstrādi, Jelgavā notika tematiskās darba grupas “Uzņēmējdarbība un konkurētspēja” saiets. Tās dalībnieku vidū ir reģionā ietilpstošo pašvaldību uzņēmējdarbības speciālisti, pašvaldību un valsts institūciju deleģētas personas un uzņēmējdarbības atbalsta reģionālo institūciju pārstāvji, bet pavisam minētā dokumenta izstrādei izveidotas deviņas šādas tematiskas darba grupas.

22. septembrī aicina uz diskusiju Biržos par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām laukos

Download PDF

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” aicina Sēlijas iedzīvotājus uz diskusiju par Eiropas Savienības (ES) sniegtajām iespējām un iniciatīvām, kas veicinājušas lauku reģionu, pašvaldību un vietējo kopienu attīstību. Diskusijas mērķis ir paplašināt iedzīvotāju zināšanas par pieejamajiem ES atbalsta instrumentiem.

Pasākums notiks Biržu Tautas namā (Biržu iela 11, Birži, Salas pagasts, Salas novads, LV 5230) otrdien, 22.septembrī plkst. 11:00.

LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus

Download PDF

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, tiek aicināti pieteikties uzņemšanai 14 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros. Pieteikumus pirmsinkubācijas (PINK) un inkubācijas (INK) programmās varēs iesniegt no 1. līdz 20. septembrim. PINK programmā tiks uzņemti 257 topošie uzņēmēji, bet inkubācijas programmā – 76 uzņēmumi.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv