Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemSāk darboties pilnveidotā valsts un komersantu Padziļinātās sadarbības programma

Download PDF

Lai veicinātu ciešāku un efektīvāku sadarbību ar atbildīgiem nodokļu maksātājiem, šogad ir sākusi darboties pilnveidotā valsts un komersantu Padziļinātās sadarbības programma. Pilnveidotās programmas nosacījumi ļauj to izmantot arī mazajiem un vidējiem uzņēmējiem; paplašināts arī programmas dalībniekiem pieejamo priekšrocību klāsts. Šobrīd programmas dalībniekiem ir pieejamas dažādas VID sniegtās priekšrocības, taču programmu plānots attīstīt un nākotnē dažādas priekšrocības tās dalībniekiem varētu piedāvāt arī citas valsts iestādes.

E-adrese aizstās fiziskās pastkastītes

Download PDF

2019. gada sākums Latvijas e-pārvaldei ir sācies ar lielu soli drošas un mūsdienīgas valsts un sabiedrības saziņas veidošanā – e-adreses risinājuma ieviešanu. E-adrese risinās vairākus būtiskus jautājumus, piemēram, to, ka vairāk nekā 70 tūkst. Latvijas iedzīvotāju nav fizisku pastkastīšu, un cilvēkiem bieži vien atšķiras deklarētā un reālā dzīvesvieta, kā arī to, ka liels skaits Latvijas valstspiederīgo ilgstoši uzturas ārvalstīs. Savukārt valsts iestādēm e-adrese kļūs par vienotu saziņas platformu un atvieglos ikdienu.

Sākot ar 2019. gada 1. janvāri mainīsies atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma izmaksas Jēkabpils novadā

Download PDF

Sakarā ar izmaiņām normatīvajos aktos, SIA “Vidusdaugavas SPAAO” ir mainījies atkritumu savākšanas pakalpojuma maksas aprēķins.

Tarifa aprēķinā ir pārrēķināta dabas resursu nodokļa (DRN) likme no EUR 35,00 uz EUR 43,00, kas pēc DRN likuma stājas spēkā 2019. gada 1. janvārī.

Lasīt: Maksas aprēķins Jēkabpils novada administratīvajā teritorijā.pdf

SIA “Vidusdaugavas SPAAO” valdes loceklis J.Bisenieks

Aicinājums meža īpašniekiem izteikt savu viedokli par saimniekošanu īpaši aizsargājamās dabas teritorijās

Download PDF

Latvijas Meža īpašnieku biedrība (LMIB) ar Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) finansiālu atbalstu realizē projektu “Meža īpašnieku izglītošana un iesaiste lēmumu pieņemšanā par meža apsaimniekošanu aizsargājamās dabas teritorijās”. Viens no tā uzdevumiem ir noskaidrot meža īpašnieku viedokli par aizsargājamo teritoriju izveides procesu, to apsaimniekošanas nosacījumiem un kompensāciju sistēmu par meža apsaimniekošanas ierobežojumiem. Meža īpašnieki tiek aicināti izteikt savu viedokli, aizpildot aptaujas anketu www.visidati.lv/aptauja/1394128456/ līdz 18.12.

S.Bērziņa,
Latvijas Pašvaldību savienība

 

Aicinājums uz svētku semināru

Download PDF

Lauku partnerība “Sēlija”, sadarbībā ar Ilūkstes un Daugavpils novadu lauku partnerību “Kaimiņi”, 14. decembrī, pl. 11 00 rīko semināru Kaldabruņas skolā “Kaimiņa roku devu”. Uz semināru īpaši aicināti amatnieki un mājražotāji, kā arī tie, kuri vēl tikai domā par tādiem kļūt, jo sniegtā informācija būs saistoša pilnīgi visiem.
Tāpat aicinām amatniecības cienītājus, jo semināra laikā notiks produkcijas prezentācijas, un noteikti varēs iegādāties vismīlīgākās Ziemassvētku dāvanas.
Kaldabruņas skolas labā atmosfēra, piparkūku smarža, sveces un draudzīgi cilvēki – tas noteikti būs patīkami pavadīts laiks.

12. decembrī Zemgales amatnieku un mājražotāju kontaktbirža Jelgavā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

12. decembrī gandrīz 150 amatnieki un mājražotāji 4 telpās piedāvās savus darinājumus. Vai esat jau sagādājuši Ziemassvētku dāvaniņas- nelielas, bet mīļas – kas radītas no sirds- tepat Latvijā ?

Download PDF

Ar izstrādātajiem apsaimniekošasas plānu projektiem var iepazīties šeit: Skrīveru_Apsaimniekošanas Plāns, Bancānu_Apsaimniekošanas Plāns

Sausuma dēļ laukos akās trūkst ūdens

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Jēkabpils novada uzņēmums SIA “ALKO” saņem nomināciju “Gada uzņēmējs Zemgalē 2018”

Download PDF

30. novembrī Rundāles pils Baltajā zālē  notika Zemgales Plānošanas reģiona rīkots pasākums „Gada uzņēmējs Zemgalē 2018”. No Jēkabpils novada konkursam tika izvirzīts un nomināciju “Gada uzņēmējs Zemgalē 2018” saņēma SIA “ALKO” no Kalna pagasta.

Sēlijas uzņēmēji pieņemšanā pie prezidenta

Download PDF

16. novembrī Rīgas pilī notika Latvijas proklamēšanas 100. gadadienai veltīta pieņemšana uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem pie Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa. Jēkabpils novadu pārstāvēja Jēkabpils novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Aivars Vanags un Leimaņu pagasta z/s “Liepas” īpašnieks Pēteris Balodis. Attēlā: Sēlijas novadu apvienības pārstāvji.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv