Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemPar ceļiem jārūpējas visiem

Download PDF

Ceļi ir kā dzīvības stīga vai artērija, kas nepieciešama ikvienam pagasta un novada iedzīvotājam, zemniekam un lauku uzņēmējam.

Vasarā ceļa un grāvju nogāzes aizaug ar zāli un atvasēm, kas ar laiku izaug par krūmiem un kokiem. Tā rezultātā tiek apgrūtināta ūdens atvade; krūmu un koku saknes sāk bojāt ceļa konstrukciju, zari pārklāj gaisa telpu virs ceļa, kas traucē tam žūt, samazinot ceļa kalpošanas laiku, savukārt ceļa līkumos apaugums pasliktina ceļa pārredzamību un satiksmes drošību.

Rīkos bezmaksas seminārus par bioloģisko lauksaimniecību un eAgronom rīku

Download PDF

SIA “Sertifikācijas un testēšanas centrs” sadarbībā ar uzņēmumu eAgronom uzsāk “zaļās lapiņas” bezmaksas semināru ciklu Latvijas novados. Pirmā tikšanās 7. novembrī Priekuļos, Dārza ielā 12 (plkst. 10:00 – 14:30, pārtraukums plkst. 12:00-13:00).

SEMINĀRA TĒMAS:

– BIOLOĢISKĀS LAUKSAIMNIECĪBAS, RAŽOŠANA UN PĀRSTRĀDE

Bezdarbnieki var saņemt finansiālu atbalstu ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanai

Download PDF

Daudzi darba ņēmēji, ilgus gadus strādājot kādā noteiktā profesijā un praktiskajā darbā iegūstot profesionālās zināšanas un prasmes, ir kļuvuši par sava aroda meistariem, bet viņiem nav atbilstošas profesionālās kvalifikācijas apliecības, un tas, darbu zaudējot, kļūst par nopietnu šķērsli jauna darba meklējumos.

Par Būvniecības informācijas sistēmas lietotāju apmācībām

Download PDF

Būvniecības valsts kontroles birojs (turpmāk – Birojs) atgādina, ka saskaņā ar Būvniecības likuma 21.pantu ar 2020.gada 1.janvāri būvniecības administratīvais process uzsākams elektroniski Būvniecības informācijas sistēmā (turpmāk – BIS). Birojs ir uzsācis vērienīgu apmācību kampaņu BIS lietotājiem, organizējot informatīvos reģionālos seminārus un tiešsaistes apmācības.

Datu valsts inspekcija aicina piedalīties semināros un konferencē “Ceļvedis datu apstrādē maziem un vidējiem uzņēmējiem”

Download PDF

No 2019. gada septembra līdz novembrim Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Ludzā, Valmierā, Cēsīs un Rīgā norisināsies bezmaksas informatīvie semināri un konference mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, ar mērķi veicināt izpratni par Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām attiecībā uz personas datu apstrādi uzņēmumā. Semināra laikā tiks apskatīti praktiski piemēri, lai veiksmīgi ieviestu Regulas prasības praksē.

VUGD atgādina: lai pavasarī nedegtu kūla, rudenī jāsakopj savs īpašums!

Download PDF

Katru pavasari ugunsdzēsēji glābēji ik dienas steidzas dzēst vairākus desmitus kūlas ugunsgrēku, kuros ne tikai nodeg vairāki tūkstoši hektāru Latvijas teritorijas, bet arī cieš un pat iet bojā cilvēki. Šogad kūlas ugunsgrēkos gāja bojā viens cilvēks, bet cieta 11! Lai pasargātu sevi un savu īpašumu, kā arī mazinātu kūlas ugunsgrēku skaitu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus un pašvaldības savlaicīgi sakopt sev piederošās teritorijas jau rudenī, lai pavasarī nebūtu kūlas, kam degt!

Pabeigta Meliorācijas sistēmas pārbūve un atjaunošana Jēkabpils novada Dunavas pagastā

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība 2018.gada 6.septembrī noslēdza līgumu ar Pilnsabiedrību „Meliorācija priority” par būvdarbu veikšanu projektā Nr. 17-05-A00403-000129 „Meliorācijas sistēmas pārbūve un atjaunošana Jēkabpils novada Dunavas pagastā”, lai mazinātu plūdu risku.

Lauksaimniekiem pieejama mobilā aplikācija

Download PDF

Turpmāk svarīga informācija lauksaimniekam, mežsaimniekiem un zivsaimniekiem būs pieejama līdzi tālrunī, jo Lauku atbalsta dienests ir sagatavojis ērtu rīku – mobilo aplikāciju. Aplikāciju var izmantot visi tie dienesta klienti, kuri izmanto Elektronisko pieteikšanās sistēmu.

Mobilā aplikācija ir pieejama gan Android gan iOS viedierīcēm bez maksas.

Par lapsu un jenotsuņu vakcināciju pret trakumsērgu

Download PDF

Vēlamies Jūs informēt, ka Pārtikas un veterinārais dienests 9. septembrī uzsācis savvaļas lapsu un jenotsuņu kārtējo vakcināciju pret trakumsērgu.

Satiksmes ministrija Jēkabpils novadam nedod cerības par grants autoceļu atjaunošanu

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv