Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemVID skaidro: kā pareizi reģistrēt tiešsaistes tirdzniecību

Download PDF

Līdz ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem ierobežojumiem ir palielinājusies gan iedzīvotāju, gan uzņēmēju interese par attālināto tirdzniecību. Lai palīdzētu nekļūdīties tiešsaistes darbības reģistrēšanā, Valsts ieņēmumu dienests (VID) izveidojis infografiku par to, kad tiešsaistes tirdzniecība jāreģistrē kā struktūrvienība un kā to izdarīt pareizi.

Sākas traktortehnikas valsts tehnisko apskašu sezona

Download PDF

Ar 2021. gada martu Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) atklāj lauksaimniecības sezonas sākumu, t.i., dosies maksimāli tuvu traktortehnikas atrašanās vietai veikt valsts tehnisko apskati.

Videokonference par derīgo izrakteņu ieguves Leimaņu pagastā ietekmes uz vidi novērtējumu

Download PDF

2021. gada 18. februārī plkst. 10.00 notiks sabiedriskās apspriešanas sanāksme tiešsaistē par paredzētās darbības – derīgo izrakteņu (smilts un smilts-grants) ieguves uzsākšanas virs un zem gruntsūdens līmeņa derīgo izrakteņu atradnes „Laukāres” iecirknī „Dzelzīši”Leimaņu pagastā 4,948 ha platībā ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojumu.

Saite uz videokonferenci:

https://meet.google.com/ifo-owxs-ttc

Rīkos diskusiju par finanšu iespējām Latvijas reģionu uzņēmējiem

Download PDF

Meklējot risinājumus alternatīvu aizdevumu pakalpojumu pieejamības veicināšanai Latvijas reģionu uzņēmējiem, tiek rīkota diskusija “Kur ņemt naudu Latvijas reģionu uzņēmējiem: par un pret kooperatīvām krājaizdevu sabiedrībām un citiem alternatīviem finansētājiem”

Tiešsaistē: https://www.segums.lv/tiesraide/

2021. gada 25. februārī, plkst. 11:00-13:00

Paziņojums par ietekmes uz vidi ziņojuma sabiedrisko apspriešanu (derīgo izrakteņu ieguve Leimaņu pagastā)

Download PDF

Paziņojums par paredzētās darbības – derīgo izrakteņu (smilts un smilts-grants) ieguves uzsākšanas virs un zem gruntsūdens līmeņa derīgo izrakteņu atradnes „Laukāres” iecirknī „Dzelzīši”4,948 ha platībā ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma sabiedrisko apspriešanu

Paredzētās darbības nosaukums: derīgo izrakteņu (smilts un smilts-grants) ieguves uzsākšana virs un zem gruntsūdens līmeņa derīgo izrakteņu atradnes „Laukāres” iecirknī „Dzelzīši” 4,948 ha platībā nekustamajā īpašumā „Dzelzīši” (zemes vienības daļa ar kadastra apzīmējumu 567400300178005) Leimaņu pagastā, Jēkabpils novadā.

Ārkārtējo situāciju pagarina līdz 6. aprīlim: pastiprina prasības klātienes tirdzniecībai un valsts robežas šķērsošanai

Download PDF

Ministru kabinets piektdien, 5. februārī, pieņēma lēmumu par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6. aprīlim. No nākamās pirmdienas, 8. februāra stāsies spēkā augstāki drošības standarti klātienes tirdzniecībā, kas ļaus spert pirmos soļus, lai atteiktos no preču sarakstiem. Daļai skolēnu un studējošo būs pieejamas klātienes konsultācijas. Savukārt ieceļot Latvijā varēs tikai neatliekamos gadījumos.

Jaunumi LIAA Madonas biznesa inkubatorā

Download PDF

LIAA Madonas biznesa inkubatorā tuvojas jauno dalībnieku uzņemšana. Jauno uzņēmēju un ideju autoru pieteikumu pieņemšana sākas jau 2021. gada 1. martā un turpināsies līdz 22. martam. Tādēļ uzrunājam jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus Madonas, Cesvaines, Lubānas, Ērgļu, Varakļānu, Gulbenes, Jēkabpils, Aknīstes, Pļaviņu, Krustpils novadā, vai uzņēmējus, kuri plāno savu biznesu veidot šajā reģionā, apmeklēt LIAA Madonas biznesa inkubatora organizētos pasākumus iepazīties ar atbalsta programmām.

Sākta noslēdzošā pieteikšanās skolotāju izglītības projektam „Mācītspēks”

Download PDF

No šodienas ikvienas nozares speciālists var pieteikties vērienīgajā skolotāju izglītības projektā „Mācītspēks”, lai apgūtu skolotāja profesiju un vienlaikus uzsāktu darbu skolā, nākamajā mācību gadā pievienojoties Latvijas izglītības sistēmai kā viens no 100 jaunajiem pedagogiem. Projekta kandidāti var pieteikties līdz 1. martam.

Aicina piedalīties diskusijā par Eiropas Komisijas iniciatīvu “Ilgtermiņa vīzija lauku apvidiem 2040”

Download PDF

Eiropas Komisija šogad turpina strādāt pie ilgtermiņa redzējuma lauku apvidiem, lai maksimāli izmantotu lauku teritoriju potenciālu, izceļot un mērķtiecīgāk strādājot ar lauku teritorijām raksturīgajiem izaicinājumiem. Vīzija par lauku apvidiem tiks gatavota, ņemot vērā arī Latvijas lauku teritorijās dzīvojošo viedokļus. Vīzija par mūsu lauku teritorijām ir ļoti būtiska mums pašiem – lai spētu paskatīties uz savu teritoriju ilgtermiņā un šo redzējumu iestrādāt gan katra paša kopienas nākotnes veidošanā, gan iesaistoties pašvaldību un citu attīstības plānošanas dokumentu izstrādē.

Stājas spēkā papildināts klātienē nopērkamo preču klāsts

Download PDF

No šodienas, 12. janvāra, tirdzniecības vietās klātienē iedzīvotāji varēs iegādāties paplašinātu saimniecības preču klāstu. Papildu iepriekš apstiprinātajam saimniecības preču sarakstam no šodienas klātienē var iegādāties arī:

  • zeķbikses, zeķes, elastīgās zeķes;
  • šalles, lakatus, kaklautus, cepures;
  • cimdus;
  • preces virsmu uzkopšanai (virsmu tīrāmās lupatiņas u.tml.);
  • lāpstas un liekšķeres (t.sk. sniega lāpstas);
  • elektroierīces telpu apsildīšanai.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv