Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemAicinājums amatniekiem, mājražotājiem un biedrībām!

Amatnieki, mājražotāji un biedrības! Jūs tiekat aicināti piedalīties ar savu klātbūtni, izstrādājumiem un amatu prasmēm 11. augustā Leimaņu pagasta Latvju zīmju parkā notiekošajā Jēkabpils novada svētku un Latvijas simtgades zaļumballes svinēšanā.

Pieteikšanās līdz 6. augustam pa tālruni 28315265 vai personīgi Leimaņu Tautas namā.

Šovasar laiks laukiem – notiks divu dienu forums „Mana Latvija, mani lauki, mana kopiena: mūsu rīcība”

Latvijas kopienu vasaras forums „Mana Latvija, mani lauki, mana kopiena: mūsu rīcība” notiks 3. un 4. augustā Smelterē, Saunas pagastā, Preiļu novadā, lai veicinātu pieredzes apmaiņa un sadarbība starp kopienām un dažādu sektoru pārstāvjiem, netradicionālā veidā parādot kopienas idejas būtību – cilvēks palīdz cilvēkam.

Aicina piedalīties Ilūkstes novada svētku tirdziņā

Aicina mājražotājus, amatniekus, dārzeņu, augļu un stādu audzētājus piedalīties Ilūkstes novada svētku tirdziņā, kas notiks 14. jūlijā no plkst. 9.00 Stadiona ielā, Ilūkstē.
Papildus informācija:
http://www.ilukste.lv/aicinam-piedalities-ilukstes-novada-svetku-tirdzina/

Realizējot LEADER projektu , izveidots jauns galdniecības pakalpojums Dignājas pagastā

Jūnija mēnesī ir pabeigta projekta “Instrumentu iegāde galdniecībai” ieviešana, iegādāti galdniecības instrumenti un uzsākta galdniecības pakalpojumu sniegšana Jēkabpils novada Dignājas pagastā. Projekta mērķis bija izveidot jaunu galdniecības pakalpojumu Dignājas pagastā, Jēkabpils novadā.

Noslēdzies biznesa ideju konkurss “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2018”

Viens no uzņēmējdarbības atbalsta instrumentiem ir biznesa ideju atbalstīšana, tāpēc šogad pirmo reizi Jēkabpils novada pašvaldība rīkoja biznesa ideju konkursu “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2018”.

Jēkabpils novadā atsākti pašvaldības ceļu pārbūves darbi

Jēkabpils novadā, uzlabojoties meteoroloģiskajiem laika apstākļiem, pēc ziemas perioda ir intensīvi atsākti pārbūves darbi 3 pašvaldības ceļiem Ābeļu, Dignājas un Rubenes pagastos.

Mainīsies ūdenssaimniecības tarifi Jēkabpils novadā

Ar 2018. gada 1. jūliju stājas spēkā jaunie ūdenssaimniecības tarifi, kas apstiprināti 2018.gada 24.maijā ar Jēkabpils novada domes lēmumu Nr.140 „Par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem”.
Pievienotās vērtības nodoklis tiek aprēķināts likuma “Par pievienotās vērtības nodokli” noteiktajā kārtībā un apmērā.

Jēkabpils novada pašvaldība pārdod Universālo pašgājējmašīnu PEA 1.0 (1990.g.)

Jēkabpils novada pašvaldība pārdod par brīvu cenu transporta līdzekli – Universālo pašgājējmašīnu PEA 1.0 ar valsts Nr. T5060LB, izlaiduma gads 1990.

Jūnijā notiks interaktīvi un praktiski semināri par viesmīlību un tūrismu Sēlijas Salās

2018. gada 22. un 29. jūnijā Sēlijā notiks semināri par lauku tūrisma produktu attīstību un pakalpojumu sniedzēju labbūtību mazajās apdzīvotajās vietās, kas ir turpinājums jau 2017. gada nogalē uzsāktajai „Sēlijas Salu” iniciatīvai.

Tūrisma speciālisti Zemgalē aktualizē jaunumus nozarē

Zemgales plānošanas reģiona pašvaldību tūrisma koordinatori, klātesot Attīstības padomes priekšsēdētāja vietniekam, Kokneses novada domes priekšsēdētājam Dainim Vingrim, Jelgavā notikušajā apspriedē pārrunāja plaša spektra jautājumus, kas saistīti ar nozares stiprināšanu reģionā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv