Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemSamaksājot nodokļu pamatparādu, iespējams atbrīvoties no nokavējuma un soda naudas

Lai nodokļu maksātājiem atvieglotu radušos nodokļu parāda slogu, laikā no 2017. gada 1. oktobra līdz 2018.gada 2.janvārim aicinām ikvienu, kam izveidojies nodokļu parāds, pieteikties VID uz atbalsta pasākumu. Tas paredz nokavējuma un soda naudas pilnīgu dzēšanu ar nosacījumu, ka ne vēlāk kā līdz 2019.gada 31.decembrim tiek samaksāts nodokļu pamatparāds. Atbalsta pasākuma var pieteikties gan privātpersonas, gan komersanti. Tas atteicas uz visiem nodokļu veidiem, izņemot nekustamā īpašuma nodokli un solidaritātes nodokli, neatkarīgi no tā, par cik senu laika posmu nodokļu parāds izveidojies. 

27. septembrī Slatē būs Latvijas Lauku Eksporta klubu tikšanās un seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem

„Lauku partnerība „Sēlija”” aicina uz semināru LEADER programmas ietvaros – „Produkcijas  un pakalpojumu veidi lauku reģionā. Izplatīšana izmantojot interneta tirdzniecības iespējas. Kam varēs piesaistīt LEADER finansējumu 2017. un 2018. gada konkursos?”.Seminārs būs vienlaikus arī Lauku Eksporta klubu tikšanās reize.

LOSP aicina sienu un salmus ruļļos nepārdot ārpus Latvijas

Vakar, 18.septembrī notika Zemkopības ministrijas (ZM) Konsultatīvās padomes sēde, kurā piedalījās arī Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) vadība. Sēdē tika diskutēts par situāciju Latgalē un Latvijas laukos saistībā ar ilgstošajām lietavām.

Jau šobrīd Lauku atbalsta dienests (LAD) pieņem pieteikumus par zemniekiem

Jēkabpils novads piedalās IV Tūrisma informācijas tirgū Pļaviņās


9. septembrī Pļaviņās norisinājās IV Tūrisma informācijas tirgus. Tajā piedalījās Latvijas pilsētu un novadu informācijas centri, dažādu dabas un tūrisma objektu pārstāvji. Plašs bija amatnieku un mājražotāju piedāvājums – pinumi, ziepes, mājas vīns, maize, saldumi, neparasti ievārījumi, adījumi un citi roku darbi.

Tiek izsludināts konkurss “Latvijas lauki gadsimtu griežos”

Biedrība „Latvijas Zemnieku federācija” sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti, Latvijas Avīzi un portālu Laukos.lv, godinot Latvijas simtgadi, izsludina fotogrāfiju un zīmējumu/gleznojumu konkursu „Latvijas lauki gadsimtu griežos” un aicina tajā piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

Vāksim ražu, domājot arī par citiem!

Ražas novākšanas periodā lūdzam smagās tehnikas vadītājus, kravu pārvadātājus ņemt vērā pašvaldības ceļu stāvokli, īpaši mitrā laikā, un izvairīties no liekas ceļu bojāšanas. Aicinām stingri ievērot svaru ierobežojošās zīmes, kur tās uzstādītas, kā arī “nepārkraut” pašu tehniku, pārvietoties prātīgi, lēnāk, lai ceļš netiek nobērts ar graudiem un izdangātas bedres.

No jaunā mācību gada būs vienota atbalsta programma izglītības iestāžu apgādei ar augļiem, dārzeņiem un pienu

Zemkopības ministrija (ZM) ir sagatavojusi jaunus noteikumus valsts un ES atbalstam par izglītības iestāžu apgādi ar augļiem, dārzeņiem un pienu Latvijā no 2017/2018. mācību gada, ko valdība trešdien, 16. augustā, apstiprināja.

No jaunā mācību gada ES stājas spēkā jauni nosacījumi augļu, dārzeņu un piena piegādes atbalstam izglītības iestādēm, kas paredz apvienot vienā tiesiskā un administratīvā ietvarā divas līdz šim pazīstamās atbalsta programmas “Skolas piens” un “Augļi skolai”.

Paziņojums par konkursa izsludināšanu uz valdes locekļa amatu SIA “Vidusdaugavas SPAAO”

Jēkabpils pilsētas pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis Jēkabpils domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis atbilstoši ar Jēkabpils pilsētas domes 2016.gada 25.februāra lēmumu Nr. 59 apstiprinātajam “Nolikumam par kārtību, kādā nominē kandidātus valdes locekļu amatiem kapitālsabiedrībās” izsludina konkursu uz valdes locekļa amatu SIA “Vidusdaugavas SPAAO”, reģ.Nr. 55403015551, juridiskā adrese: Lāčplēša iela 1, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV-5101.

Kandidātiem izvirzāmās prasības:

Jēkabpils novada “Pagastu sakoptības skate 2017” (FOTO)

Jēkabpils novadā 11., 13. un 14. jūlijā notika Jēkabpils novada “Pagastu sakoptības skate 2017”, kurā tika apciemota neliela daļa no pagastu sakoptākajām mājām, iestādēm, uzņēmumiem un ciemu teritorijām, kā arī uzklausīti saimnieki un iepazīts pats novads.

Šeit ļoti neliels ieskats dažās no skatē apciemotajām vietām >>

Jēkabpils novadā vērtē sakoptākās saimniecības, iestādes un uzņēmumus

Vidusdaugavas TV video

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv