Visi jaunumi: Lauksaimniekiem un uzņēmējiemVAS „Latvijas Valsts ceļi” komentārs par valsts autoceļiem Jēkabpils novadā (2019)

Download PDF

Arī šogad Jēkabpils novada pašvaldība atkārtoti vērsās pie VAS „Latvijas Valsts ceļi” un Satiksmes ministrijas, lai panāktu ceļu stāvokļa uzlabošanu uz Jēkabpils novada valsts autoceļiem. Ir saņemta VAS „Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētāja J.Langes atbildes vēstule.

Par valsts autoceļiem P72 Ilūkste-Bebrene-Birži un V783 Jēkabpils – Dignāja – Ilūkste

Par masas ierobežojumiem pavasara šķīdoņa laikā

Download PDF

Siltā laika ietekmē atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.

No 2019. gada marta līdz decembrim veiks lauku teritoriju apsekošanu

Download PDF

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (turpmāk – Aģentūra) darbinieki laika periodā no 2019. gada marta līdz decembrim veiks topogrāfisko karšu mērogā 1:10000 un mērogā 1:50000 sagatavošanu Jēkabpils novada teritorijai, tas nozīmē – veiks teritorijas apsekošanu dabā.

Izstādē-gadatirgū Aizkrauklē

Download PDF

Šī gada Pārnovadu uzņēmēju dienu programma Aizkrauklē bija izplānota 5 dienu garumā. Sestdien izstādē-gadatirgū Aizkraukles sporta centrā Jēkabpils novadu pārstāvēja biedrības ,,Ūdenszīmes’’ (stikla rotas), ,,Ābeļzieds’’ (adījumi) , ,,Dzīves prasme’’ (dažādi rokdarbi) un z/s ,,Dzilnas’’ (biškopības produkcija).

Tehniskās apskates grafiks traktortehnikai 2019. gadā

Download PDF

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina, lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. Tāpat, atgādinām, ka
par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem varēs samaksāt TIKAI
ar bezskaidras naudas maksājumu.

NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Jēkabpilī

Download PDF

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 5. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00 norisināsies Jēkabpils Agrobiznesa koledžas telpās (Pasta iela 1, Jēkabpils).

2018. gada ienākumu deklarāciju iesniegšana, lai saņemtu nodokļa pārmaksu, ilgs līdz pat 2022. gada 16. jūnijam

Download PDF

Iedzīvotāji,  kuriem gada ienākumu deklarācijas iesniegšana nav obligāta, deklarāciju par pagājušo gadu var iesniegt jebkurā laikā līdz pat 2022. gada 16. jūnijam, sākot ar šī gada 1. martu. Taču gadījumos, kad saistībā  ar  progresīvās nodokļa likmes  vai diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanu radusies nodokļa starpība,

Līdz 1. aprīlim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums

Download PDF

Atgādinām, ka līdz 2019. gada 1. aprīlim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 1.aprīlī, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī – vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā – avansa veidā.

ERAF finansētas mācības uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem

Download PDF

Tiek rīkotas ERAF finansētas mācības Latvijas mazajiem uzņēmējiem, mikrouzņēmumiem un pašnodarbinātām personām. Projekta ietvarā tiek piedāvāti kursi par dažādām tehnoloģijām, kas palīdz efektīgi uzlabot darba ikdienu, ietaupīt laiku un resursus. Tiek piedāvāti kursi, piemēram, par e-parakstu, datu analīzi, personu datu drošību, digitālo mārketingu (Facebook, WordPress, Etsy), grafiskajiem rīkiem (Adobe produkti) un citām tēmām.

Uz grants autoceļiem ir iestājies šķīdonis

Download PDF

Siltā laika ietekmē atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv