Visi jaunumi: DažādiVAS „Latvijas Valsts ceļi” komentārs par valsts autoceļiem Jēkabpils novadā (2019)

Download PDF

Arī šogad Jēkabpils novada pašvaldība atkārtoti vērsās pie VAS „Latvijas Valsts ceļi” un Satiksmes ministrijas, lai panāktu ceļu stāvokļa uzlabošanu uz Jēkabpils novada valsts autoceļiem. Ir saņemta VAS „Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētāja J.Langes atbildes vēstule.

Par valsts autoceļiem P72 Ilūkste-Bebrene-Birži un V783 Jēkabpils – Dignāja – Ilūkste

21. martā ārkārtas DOMES sēde

Download PDF

2019. gada 21. martā plkst. 12:00 ārkārtas DOMES Sēde

Darba kārtība:

 

1. Par nedzīvojamo telpu nomu (SIA “BENU Aptieka Latvija”, reģistrācijas Nr.40003252167, Kleistu iela 24, Rīga, LV-1067)

 

Eiropas Parlamenta vēlēšanās aicina aktīvāk piedalīties arī jauniešus

Download PDF

Mums visiem rūp Eiropas nākotne, jo mēs esam Eiropa, tāpēc ir būtiski 25. maijā piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, lai Eiropu vadītu cilvēki, ar kuriem mēs lepojamies, kuriem mēs uzticamies. Diemžēl pēdējos gados cilvēku aktivitāte vēlēšanās ir ļoti zema, īpaši jauniešu vidū.

Šajās vietnēs jauniešiem ir iespēja iepazīties ar iemesliem, kāpēc būtu jādodas vēlēt, un kur, kad un kā piedalīties vēlēšanās:

Par masas ierobežojumiem pavasara šķīdoņa laikā

Download PDF

Siltā laika ietekmē atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.

Var pieteikties iecirkņu vēlēšanu komisijām Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Download PDF

Jēkabpils novada vēlēšanu komisija, pamatojoties uz 2019. gada 18. marta sēdi Nr.1, no 2019. gada 20. marta līdz 2019. gada 5. aprīlim nosaka vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanos darbam Eiropas Parlamenta vēlēšanās 2019, kas notiks 2019. gada 25. maijā.

Jēkabpils novadā vēlēšanu iecirkņi:

Iedzīvotājus aicina pieteikties bezmaksas konsultācijām visā Latvijā Advokatūras dienās

Download PDF

Desmitajās Advokatūras dienās uzmanība pievērsta nekustamā īpašuma jautājumiem. No 11. līdz 15. martam Advokatūras dienās iedzīvotāji varēs saņemt advokātu bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā. Advokatūras dienas notiek jau desmito gadu, un šogad īpaši uzmanība veltīta jautājumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, ar uzsvaru uz kopīpašumu, taču konsultācijas būs iespējams saņemt arī citās jomās.

Iedzīvotāju skaits Jēkabpils novadā uz 2019. gada 4. martu

Download PDF

VAKANCE | Jaunatnes lietu speciālists Jēkabpils novadā

Download PDF

Jēkabpils novada Kultūras pārvalde izsludina pieteikšanos uz Jēkabpils novada jaunatnes lietu speciālista amatu uz nenoteiktu laiku (profesijas kods 2422 27), maksimālā alga pirms nodokļiem 833 EUR.

Galvenie darba pienākumi:

  • Organizēt un īstenot darbu ar jaunatni Jēkabpils novada pašvaldībā;
  • Veicināt jauniešu iesaistīšanos Jēkabpils novada sabiedriskās dzīves aktivitātēs un attīstībā;

Veiks daudzdzīvokļu mājas “Vārpas” Vandānos jumta remontu

Download PDF

2019. gada 17. janvārī Jēkabpils novada pašvaldībā tika saņemts daudzdzīvokļu mājas “Vārpas” iedzīvotāju iesniegums par ārkārtas situāciju daudzdzīvokļu mājā “Vārpas” Vandānos, Dignājas pagastā, jo stipru nokrišņu laikā, bojātā jumta dēļ, tek ūdens, radot bojājumus un pelējumu dzīvokļos un koplietošanas telpās. 2019. gada 2. februārī tika sasaukta daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāju sapulce, kurā tika lemts par jumta remontu. Saskaņā ar Zemgales rajona tiesas zemesgrāmatu nodaļas Dignājas pagasta zemesgrāmatas nodalījuma Nr.223 ierakstu, nekustamais īpašums “Vārpas” reģistrēts zemesgrāmatā uz Jēkabpils novada pašvaldības vārda.

Sveicam Starptautiskajā sieviešu dienā!

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv