Visi jaunumi: DažādiMājokļa iegāde ar valsts atbalstu

Jaunums Jēkabpils novada pašvaldības iedzīvotājiem – jokļa iegāde ar valsts atbalsu tagad pieejama arī jaunajiem speciālistiem vecumā līdz 35 gadiem ar augstāko vai profesionālo izglītību. Tāpat valsts atbalsts pieejams arī ģimenēm ar bērniem līdz 23 gadu vecumam.

Kā tas strādā? ALTUM garantija ļauj samazināt aizdevuma pirmās iemaksas apjomu komercbankā. Tā palīdz tikt pie sava mājokļa situācijās,
kad ir stabili ienākumi, bet nepietiek uzkrājumu pirmajai iemaksai.

VUGD brīdina: Nededzini savu zemi!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Tiklīdz pirmā sniega sega ir nokususi un laiks kļūst nedaudz siltāks un sausāks, tā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ik dienu steidzās uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu. Šogad dzēsti jau 148 kūlas ugunsgrēki, ar degšanas platību vairāk nekā 200 hektāri!

Kūlas ugunsgrēku skaits, degšanas platības un aktivitāte katru gadu ir atkarīga no laikapstākļiem un cilvēku attieksmes un apziņas. Ja ir mitrs un silts pavasaris, tad ātri izaug jaunā zāle un līdz ar to kūlas ugunsgrēku “sezona” nav ilga. Savukārt, ja ilgstoši nav bijis lietus un ir vēss vai silts, pērnā gada zāle kļūst aizvien sausāka, bet kūlas ugunsgrēku skaits un platības pieaug.

“Ļaudis un Darbi” | marts 2018

Spied uz attēla, lai lasītu!

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Jēkabpils novada informatīvā izdevuma “Ļaudis un Darbi” jaunākais numurs.

Apvienotā komiteju sēde – 22.03.2018.

jēkabpils novada logo ģerbonis

Apvienotā komiteju sēde notiks  22.03.2018

plkst. 9:30, Rīgas ielā 150a

Darba kārtība

Jēkabpils novadā paveikta daļa darbu autoceļu posmu pārbūves projektos

Vidusdaugavas televīzijas video

21. martā rīkos sanāksmi Zasas pagasta iedzīvotājiem

Zasas pagasta pārvalde informē, ka 21. martā plkst. 15.00 Zasas kultūras namā notiks iedzīvotāju sanāksme. Dienas kārtībā dažādi aktuāli jautājumi un informācija par izmaiņām Atkritumu apsaimniekošanā no 2018. gada 1. jūnija. Sanāksmi organizē Zasas pagasta pārvalde.

Tūrisma maršruta “Baltu ceļš” izstrādē sākusies resursu izpēte un novērtēšana

Tērvetes novadā reģistrētā biedrība “Latviešu karavīrs” sākusi pētījumu “Zemgaļu un sēļu vēsturi raksturojoši tūrisma resursi Zemgalē jauna tūrisma maršruta “Baltu ceļš “ izveidei”.

Pētījums notiek ar Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam projekta LLI – 187 “Starptautiskais kultūras maršruts “Baltu ceļš”” atbalstu. Projekta mērķis ir sabiedrībā veidot dziļāku izpratni par baltu materiālo un nemateriālo kultūras un dabas mantojumu, attīstīt jaunu, inovatīvu un ilgtspējīgu tūrisma produktu – starptautisku maršrutu, kas ļaus attīstīt kultūras tūrismu reģionā, dažādot piedāvājumu, paaugstināt produktu kvalitāti un pieejamību.

Piedalies un esi līdzcietīgs!

Spriežot par cilvēku, atceries viņa dāvātos līksmības brīžus! Dzīvo tā, it kā katra diena būtu pirmā un pēdējā! Nāves ieslēgti, nezinām, kad tā mūs pieņems savā varā. Vairosim prieku!

Mūsu gadsimta slimība ir piemeklējusi gaišu, labu cilvēku – muzikantu, Jāni T., “Sieru”, kura dziesmu pavadībā ballītēs jauki esam pavadījuši savus jaunības (un ne tikai) gadus. Nu ir laiks palīdzēt Jānim! Viņš nezina, kas sagaida. Mēs arī ne.

24. martā notiks akcija “Zemes stunda”

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Arī šogad Pasaules Dabas Fonds kopā ar Tetra pak aicina piedalīties lielākajā videi veltītajā akcijā – Zemes stunda, kura šogad norisināsies 24.03. no 20:30-21:30. Akcijas mērķis ir vienoties ar visu pasauli rūpēs par klimata pārmaiņām un atbalstīt videi draudzīgas izvēles gan katra ikdienā, gan valstiskos lēmumos. Tāpēc šajā Zemes stundā aicinām: Izslēdz gaismu – pieslēdzies dabai! Kā to izdarīt?

  1. Tā pat kā visus gadus, laikā no 20:30 līdz 21:30 izslēgt novadā esošo ēku ārējo apgaismojumu un, aicināt visus novada iedzīvotājus simboliski uz stundu izslēgt gaismu. Un šajā laikā:
  2. Dalīties sociālajos tīklos ar bildi, kur Tu esi dabā, liekot klāt mirkļa birku #zemesstunda, tādā veidā parādot, ka piedalies akcijā Zemes stunda un pieslēdzies dabai un Tev rūp tās saglabāšana.
  3. Aicinām atzīmēt Zemes stundu, rīkojot dažādus kopīgus pasākumus.

Aicina nebojāt grants ceļus šķīdoņa laikā

Uz grants autoceļiem visā valsts teritorijā ir iestājies šķīdonis. Lai nestspēju zaudējušie autoceļi netiktu neatgriezeniski sabojāti, uz tiem tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām, uz atsevišķiem pašvaldības grants autoceļiem – jau no 7 tonnām.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv