Visi jaunumi: DažādiAizritējis IX Sēlijas kongress

Download PDF

Jebkuram notikumam ir kāds sākuma impulss, kas to ierosina un spēj radīt vilkmi, lai to īstenotu. 1999. gada 20. un 22. maijā  Aknīstē, Sunākstē un Viesītē notika Sēļu I kongress jeb Pirmais Sēlijas kongress. Piedalījās Lietuvas ZA pētnieki un kultūrvēsturnieki, tad arī Sunākstes baznīcā mācītājs Juris Saivars iesvētīja sarkanbaltzaļo Sēlijas karogu.

Aicina pieteikt Jēkabpils novada iedzīvotājus apbalvošanai

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība aicina līdz 2018. gada 23. oktobrim (ieskaitot) iesniegt Jēkabpils novada kandidātu aprakstus apbalvošanai 2018. gada Valsts svētkiem veltītajā sarīkojumā 17. novembrī Zasā.

Tuvojas 13. Saeimas vēlēšanas

Download PDF
Sestdien, 2018. gada 6. oktobrī, notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Tiesības piedalīties Saeimas vēlēšanās ir visiem Latvijas pilsoņiem, kuri vēlēšanu dienā sasnieguši 18 gadu vecumu.

Apvienotā komiteju sēde

Download PDF

20.09.2018. Rīgas ielā 150a, plkst. 9.30 notiks apvienotā komiteju sēde

Darba kārtība

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks 13. Saeimas vēlēšanas

Download PDF

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks pirms vēlēšanu dienas Latvijā, kurā var iepazīties ar partiju programmām un deputātu kandidātu sarakstiem, kā arī vēlētāji var iesniegt iesniegumus, kuri vēlas nobalsot savā atrašanās vietā:

Pirmdien, 1.oktobrī: no plkst.17.00 -20.00
Otrdien, 2.oktobrī: no plkst. 8.00 – 11.00
Trešdien, 3.oktobrī: no plkst. 17.00 – 20.00
Ceturtdien, 4.oktobrī: no plkst. 9.00 – 12.00
Piektdien, 5.oktobrī: no plkst. 10.00 – 16.00

13. Saeimas vēlēšanas dienā

Sestdien  6.oktobrī

plkst.7.00 – 20.00

Izstrādās Aleksandra Grīna parka idejas skici

Download PDF
Jēkabpils novada pašvaldība 2018. gada 20. augustā saņēma Kalna pagasta pārvaldes vadītājas M.Cankales iesniegumu ar lūgumu atbalstīt ieceri izstrādāt Aleksandra Grīna parka idejas skici, piesaistot profesionālus arhitektus.

Turpina kopt Zasas muižas parku

Download PDF
Jēkabpils novada dome 2018. gada 28. augustā saņēma Zasas pagasta pārvaldes vadītāja K.Tēta iesniegumu ar lūgumu piešķirt finansējumu pameža tīrīšanai Zasas muižas parka teritorijā.

Fotomirklis | Pamazām par viesu namu pārtop Zasas vēsturiskās dzirnavas

Download PDF

Noslēdzies projekts “Ģimeņu iniciatīvu telpas izveide Jēkabpils novadā”

Download PDF

1. septembrī norisinājās projekta “Ģimeņu iniciatīvu telpas izveide Jēkabpils novadā” noslēguma pasākums “Ekspedīcija pa Jēkabpils novadu”. Pasākuma mērķis bija veicināt sabiedrības līdzdalību un vietējās dzīvesvides un tās radīto iespēju izzināšanu. Ekspedīcija bija izglītojošs, aktīvās atpūtas un piedzīvojumu pasākums, kura ietvaros ģimenes, kā arī ikviens interesents tika aicināts apceļot novadu un apmeklēt biedrības, muzejus, iestādes, kultūrvēsturiskos objektus, izpildīt dažādus uzdevumus un krāt punktus.

Pasākums Tadenavā

Download PDF
Pagājušajā sestdienā, 2018. gada 8. septembrī, Jēkabpils novada Tadenavā, Raiņa muzejam piederošajā Šķūnī notika Jēkabpils novada ievērojamāko cilvēku godināšana. Uz šo pasākumu tiku uzaicināta ar ielūgumu.
Uz Tadenavu braucu pa meža ceļu, kurš vijās cauri zaļoksnējām jaunaudzēm, kuras pēc 50-60 gadiem papildinās lielo mežu klāstu. Prātā nāk rindas “Ai, meži, Latvijas skaistie meži, Jūs esat Latvijas zelts…”
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv