Visi jaunumi: DažādiPaziņojums par lietojumprogrammas piekļuves tiesību piešķiršanu deputātu kandidātu sarakstu gatavošanai, iesniegšanai

Jēkabpils novada komisija 03.04.2017. sāks pieņemt iesniegumus lietojumprogrammas piekļuves tiesību piešķiršanai deputātu kandidātu sarakstu sagatavošanai, iesniegšanai. Iesnieguma forma atrodama Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā, kā arī pievienota pie paziņojuma:

https://www.cvk.lv/pub/public/31428.html

https://www.cvk.lv/pub/upload_file/Iesniegums%20par%20piekluves%20tiesibam%20KSS.pdf

Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Sarmīte Vanaga

Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas darba laiks deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanai

Tabula

Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Sarmīte Vanaga

Apmācības veselīga uztura pagatavošanā pieaugušajiem

10.aprīlī Jēkabpils novadā:

  • 15.00-17.30 Rubenes kultūras namā, Rubenes pagastā
  • 18.30-21.00 Dignājas sabiedriskajā centrā, Dignājas pagastā

Apmācības vadīs Foodtastic! uztura speciālistu komanda, kas vēlas ikvienam dot iespēju patiesi piedzīvot un izprast veselīga dzīvesveida nozīmi un galvenais – rast prieku katrā veselīgā izvēlē.

Šonedēļ visā Latvijā – e-prasmju nedēļa

No pirmdienas, 27. marta, līdz 2. aprīlim jau astoto gadu pēc kārtas visos Latvijas reģionos notiek E-prasmju nedēļa, kuras mērķis ir, lai digitālajā laikmetā informētu sabiedrību par e-prasmju nozīmi darbā, mācībās un karjeras izaugsmē.

Jau kopš 2015. gada novembra portālā www.latvija.lv ar „E-pakalpojumu VSAA pakalpojumiem” ir iespēja elektroniski pieprasīt 13 VSAA pakalpojumus gadījumos, kad tiesību noteikšanai un lēmuma pieņemšanai VSAA rīcībā ir visa nepieciešamā informācija.

Re:TV aicina domubiedru grupas piedalīties vides ideju konkursā

No šī gada jūnija Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” demonstrēs jau piekto raidījumu cikla “Es varu būt zaļš” sezonu. Lai veicinātu sabiedrības interesi par vidi un vides aizsardzību, Re:TV komanda raidījumā aicina piedalīties domubiedru grupas līdz septiņiem cilvēkiem (ģimenes, draugu kopas, skolēnus, studentus, NVO pārstāvjus utt.).

Konkursa pieteikumā brīvā formā jānorāda idejas apraksts – ar kādu labo darbu viņi (domubiedru grupa) palīdzēs uzlabot vides stāvokli Latvijā. Piemēram, rīkojot bateriju vākšanas kampaņu, no PET pudelēm veidojot atkritumu grozus, popularizējot dabai draudzīgus tīrīšanas līdzekļus u. tml. Sižeta mērķis – iedvesmot citus rīkoties līdzīgi.

Paziņojums par deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanas testa versijas izmēģināšanu

Centrālā vēlēšanu komisija ir paziņojusi, ka ir pieejama testa versija deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanai: https://ks2017.cvk.lv . Lai varētu iekļūt sistēmā, lūgums sarakstu gatavotājiem paziņot savu vārdu, uzvārdu un epastu, lai var piereģistrēties sistēmā uz epastu lakstini@inbox.lv vai nosūtot informāciju uz tālruni 29173028.

Notiks seminārs par deputātu kandidātu saraksta sagatavošanu un iesniegšanu 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām

Gatavojoties š.g. 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību š.g. 30. martā plkst. 14.00 organizē semināru par deputātu kandidātu sarakstu sagatavošanu un iesniegšanu. Seminārā būs iespēja uzzināt svarīgāko, kas jāievēro, sagatavojot un iesniedzot kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām, kā arī iepazīties ar sarakstu sagatavošanas lietojumprogrammu “Balsis PV 2017”.

Politiski represēto atceres pasākums (FOTO)

25. martā Jēkabpils novada Dignājas pamatskolā notika politiski represēto atceres pasākums “Stāsts, ko gribas pastāstīt”. Represētajiem iedzīvotājiem tika sniegtas piemiņas veltes, skolēni no visām novada skolām stāstīja un uzvedumos attēloja dažādus tā laika cilvēku stāstus un notikumus.

Foto galeriju no pasākuma iespējams skatīt šeit >>.

Lielā talka tuvojas!

Spied uz talkas logo, lai pieteiktu savu talkas vietu!

Spied uz logo, lai pieteiktu savu talkas vietu!

Piesaki arī savu talkas vietu Lielajā talkā, šogad 22. aprīlī!

Reģistrācija tiks slēgta 20.aprīlī.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv