Visi jaunumi: DažādiIzsaki viedokli!

viedoklis

Novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošo noteikumu projektiem, kas šobrīd tiek izstrādāti un tiks apstiprināti šā gada 23.februārī Jēkabpils novada domes sēdē.

Iedzīvotāji līdz šā gada 22.februāra plkst. 12:00 ir aicināti iesniegt savus priekšlikumus šādiem saistošo noteikumu projektiem:

  1. „Par pašvaldības nodevu par būvatļaujas izdošanu vai būvniecības ieceres akceptu, izdarot atzīmi paskaidrojuma rakstā vai apliecinājumā kartē”
  2. “Par kārtību, kādā Jēkabpils novadā tiek sniegta pašvaldības palīdzība speciālistiem nodrošināšanai ar dzīvojamo telpu”

pdficoSN_Nodevas_par_būvatļauju_2017 pdficoSN_par_dzīvokli_kvalificētam_speciālistam

Savus priekšlikumus var iesniegt juriskonsultam elektroniski, sūtot pa e-pastu: gita.loca@jekabpilsnovads.lv

Sākusies pretendentu pieteikšana apbalvojumam “Laiks Ziedonim”

6. janvārī, Zvaigznes dienā, Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” jau ceturto gadu izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Laiks Ziedonim”. Apbalvojums tiks nemainīgi pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, bērniem un jauniešiem, tautsaimniecībā un par dzīvi literatūrā. Pieteikšanās līdz 24. februārim apbalvojuma mājas lapā www.laiksziedonim.lv. Laureāti tiks paziņoti cildināšanas ceremonijā 3. maijā – Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā.

Palielināts atbalsts ģimenēm ar bērniem

Spied uz attēla, lai skatītu lielāku infografiku

Spied uz attēla, lai skatītu lielāku infografiku

Lai sniegtu lielāku valsts atbalstu ģimenēm ar bērniem, pēc ekspertu sadarbības platformas “Demogrāfisko lietu centrs” iniciatīvas šī gada valsts budžetā paredzēti papildus jauni pasākumi vairāk kā 20 miljonu euro apmērā.

16.02.2017 notiks komiteju sēdes!

nvo-konkursa-logo-300x187

2017.gada 16.februāra sēdes:

ATTĪSTĪBAS UN TAUTSAIMNIECĪBAS KOMITEJAS SĒDE plkst.9:00

SOCIĀLO, IZGLĪTĪBAS UN KULTŪRAS JAUTĀJUMU KOMITEJAS SĒDE plkst.11:30

FINANŠU KOMITEJAS SĒDE plkst.14:00

Darba kārtība

Grozījumi vēlēšanu iecirkņu sarakstā Jēkabpils novadā

Centrālā vēlēšanu komisija ir saņēmusi pašvaldības priekšlikumus par vēlēšanu iecirkņu adrešu maiņu un vēlēšanu iecirkņu izslēgšanu no saraksta.

Raiņa muzejs “Tadenava” iekļuvis konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2016” 2.kārtā

Vidusdaugavas TV video

Deviņi ieteikumi veselības saglabāšanai un uzlabošanai no biedrības “Dzīvības koks”

Pasaules pretvēža dienā deviņi ieteikumi veselības saglabāšanai un uzlabošanai no biedrības “Dzīvības koks”.

Biedrība “Dzīvības koks”

Jēkabpils novada domē jauns deputāts

Jēkabpils novada pašvaldība 28.decembrī saņēma Jēkabpils novada domes deputāta Armanda Ķiploka iesniegumu par savu pilnvaru nolikšanu. 29. decembra sēdē Jēkabpils novada dome nolēma izbeigt Armanda Ķiploka Jēkabpils novada domes deputāta pilnvaras pirms termiņa. Lēmums stājās spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Nākamo deputāta kandidātu, kas stāsies vietā, Jēkabpils novada vēlēšanu komisija noteica pēc vēlēšanu rezultātu aprēķināšanas protokola. Sākot ar 26. janvāri, Armanda vietā nu Jēkabpils novada deputāta pienākumus pilda Kaspars Štolnieks.

K.Sēlis

Vispasaules Drošāka interneta dienā aicina būt gudram interneta lietotājam

Jau 14 gadus 7. februārī tiek atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena, kuras sauklis “Kopā par labāku internetu!” aicina ikvienu būt pozitīvam internetā un veidot labāku interneta vidi.

„Mūsdienās mediji, sociālie mediji un internets ieņem nozīmīgu lomu ikdienas komunikācijā un socializācijā. Svarīgi gan izglītot, gan veidot izpratni par drošu, pozitīvu un gudru interneta lietošanu. Tāpēc vēlos uzslavēt tos jauniešus, kuri domā un diskutē par šo jautājumu,” uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs.

Noslēgusies Jēkabpils novada iedzīvotāju aptauja par novada attīstību 2015. – 2016. gadā

Noslēgusies Jēkabpils novada iedzīvotāju aptauja par novada attīstību 2015. – 2016. gadā. Anketas aizpildījuši 56 iedzīvotāji. Ar anketu apkopojumu var iepazīties zemāk.

atb_01

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv