Visi jaunumi: DažādiIzsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā

Izsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā no 08.08.2018. – 12.08.2018.

Pamatojoties uz projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Jēkabpils novada pašvaldība aicina pieteikt Jēkabpils novadā deklarētos bērnus vecumā no 8 – 12 gadiem dalībai bērnu nometnē Leimaņu pagasta Bērzgala skolā no š.g. 8. – 12. augustam. Nometne norisināsies 5 dienas, no 8. – 12. augustam.

Apvienotā komiteju sēde (19.07.2018.)

jēkabpils novada logo ģerbonis

Sēdes norises vieta: Rīgas iela 150a, Jēkabpils
Plkst.: 9:30

Darba kārtība 

Šovasar laiks laukiem – notiks divu dienu forums „Mana Latvija, mani lauki, mana kopiena: mūsu rīcība”

Latvijas kopienu vasaras forums „Mana Latvija, mani lauki, mana kopiena: mūsu rīcība” notiks 3. un 4. augustā Smelterē, Saunas pagastā, Preiļu novadā, lai veicinātu pieredzes apmaiņa un sadarbība starp kopienām un dažādu sektoru pārstāvjiem, netradicionālā veidā parādot kopienas idejas būtību – cilvēks palīdz cilvēkam.

Siena dienas 2018 ir klāt! Šī gada tēma – “ZOOM.ZUM.SAN”. Noslēgumā – SANĒŠANAS FESTIVĀLS

No 10. līdz 14. jūlijam biedrības „Ūdenszīmes” skaistajā mājvietā – bijušās Kaldabruņas sākumskolas āra teritorijā – nu jau vienpadsmito gadu norisināsies siena skulptūru plenērs „Siena dienas”. Šī gada skulptūru/vides objektu tēma ir “Zoom. Zum. San.”

Šovasar laiks laukiem – Latgalē notiks divu dienu forums „Mana Latvija, mani lauki, mana kopiena: mūsu rīcība”

Rīgā, 03.07.2018.

latvijas_kopienaLatvijas kopienu vasaras forums „Mana Latvija, mani lauki, mana kopiena: mūsu rīcība” notiks 3. un 4. augustā Smelterē, Saunas pagastā, Preiļu novadā, lai veicinātu pieredzes apmaiņa un sadarbība starp kopienām un dažādu sektoru pārstāvjiem, netradicionālā veidā parādot kopienas idejas būtību cilvēks palīdz cilvēkam.

1. jūlijā jāpaceļ karogs

Pamatojoties uz Latvijas valsts karoga likuma 7. panta ceturto daļu un sakarā ar XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI deju svētkiem, kuri notiks no 30. jūnija līdz 8. jūlijam un ņemot vērā, ka Latvijas galvaspilsētā notiks nozīmīgi svētku atklāšanas pasākumi, tajā skaitā arī vērienīgs Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājiens, ar Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja Aivara Vanaga 29. jū­nija rīkojumu noteikts 1. jūlijā pacelt Latvijas valsts karogu pie pašvaldības ēkām un pašvaldībai piederošām dzīvojamām ēkām Jēkabpils novada teritorijā.

Arī novada iedzīvotāji tiek aicināti pacelt Latvijas valsts karogu pie savām dzīvojamām ēkām.

Šogad 9. jūlijs Latvijā būs brīvdiena

Šogad pirmo reizi tiks piemērots likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” noteiktais, ka gadījumā, ja svētku diena – Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku noslēguma diena – iekrīt sestdienā vai svētdienā, nākamo darba dienu nosaka par brīvdienu. Tātad šogad 9. jūlijs Latvijā būs brīvdiena.

Tā, kā šī svētku diena ir pirmo reizi, Labklājības ministrija skaidro:

Jēkabpils novadā ciemojas humānās palīdzības delegācija no Vācijas

Šī gada astotajā jūnijā tika sagaidīti Jēkabpils novada draugi, humānās palīdzības delegācija no Vācijas. Tomass Bīlers, Hardijs Kortmans, Johans Gocs, Svens Cāns ieradās tieši no lidostas, kur ciemiņus sagaidīja tulkotāja Silvija Raģele, Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Aivars Vanags, izpilddirektors Jānis Subatiņš un sociālā darbiniece Eva Zeipe-Mača.

Pilnvara – kam un kādās situācijās nepieciešama?

Visbiežāk cilvēki izdod pilnvaru kādai citai personai pārstāvēt savas intereses, ja plānotā darījuma vai lēmuma pieņemšanas laikā nav Latvijā, ja nav vēlēšanās pašam ar konkrēto jautājumu nodarboties vai ir pārliecība, ka kāds cits to izdarīs labāk, kā arī tad, ja savu interešu pārstāvība jāuztic profesionālim, piemēram, valsts iestādēs vai tiesas procesā. Tā liecina Latvijas zvērinātu notāru novērojumi, katru gadu sagatavojot ap 40 000 dažādu pilnvaru.

28. jūnijā DOMES SĒDE

jēkabpils novada logo ģerbonis

28. jūnijā plkst. 11.00

Jēkabpils novada administrācijas sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpils

notiks Jēkabpils novada DOMES SĒDE

<< Sēdes darba kārtība >>

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv