Visi jaunumi: DažādiKonkursa “Es saviju vainadziņu” rezultāti

Download PDF
Jāņos vienmēr apkārt- gan dabā, gan meitu vainadziņos- valda krāšņums. Meitas Līgo rīta dodas uz pļavām, salasa viskrāšņākās puķītes un rotā savu galvu Līgo vakaram. Kāpēc gan neparādīt šo daiļumu arī citiem? No 22. jūnija līdz pat 26. jūnijam jebkurš interesents varēja iesūtīt fotogrāfiju ar savu galvas rotu- vainadziņu. Kopā tika iesūtīti 12 vainadziņi.

Dignājas ev.lut. draudzes kapusvētki

Download PDF

25. jūlijs

Meņķa kapos – plkst. 12.00
Slīterānu kapos – plkst. 13.30
Dignājas kapos – plkst. 15.00

26. jūlijs

Līču kapos – plkst. 12.00
Daugavas kapos – plkst. 13.30
Dūņenieku kapos – plkst. 15.00

1. augusts

Bērzu kapos – plkst. 12.00
Ļūcānu kapos – plkst. 13.30

 

Jēkabpils novada iedzīvotāji aicināti pieteikt elektroiekārtu bezmaksas izvešanu

Download PDF

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!” šķirošanas kampaņā Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” aicina Jēkabpils novada iedzīvotājus līdz 10.augustam pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties akcijā, ir iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā.

Nākamgad pārcels trīs darba dienas

Download PDF

Nākošajā, 2021. gadā, ir trīs  darba dienas, kas iekrīt starp svētku dienu un nedēļas atpūtas laiku – pirmdiena, 3. maijs (iekrīt starp svētku dienu, 4. maiju, un svētdienu, 2. maiju), piektdiena, 25. jūnijs (iekrīt starp svētku dienu,  24. jūniju, un sestdienu, 26. jūniju), piektdiena, 19. novembris (iekrīt starp svētku dienu, 18. novembri, un sestdienu,  20. novembri).

Par atbalstu jaunajiem speciālistiem

Download PDF

Valdība otrdien, 30. jūnijā, lēma nepieciešamā finansējuma  6 597 401 eiro apmērā piešķiršanu Labklājības ministrijai, lai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra varētu nodrošināt pabalsta jaunajiem speciālistiem piešķiršanu un izmaksu.

Tiesības uz minēto pabalstu ir tiem, kuri gada laikā pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas ir beiguši mācības augstskolā vai koledžā un ieguvušas bezdarbnieka statusu ārkārtējās situācijas laikā vai triju mēnešu laikā pēc tās beigām. Tāpat šiem speciālistiem kopējais apdrošināšanas (darba) stāžs ir mazāks par vienu gadu un par bezdarbnieku pēdējo 16 mēnešu periodā pirms bezdarbnieka statusa iegūšanas dienas iemaksas bezdarba gadījumam ir veiktas mazāk nekā 12 mēnešus vai nav veiktas vispār.

VARAM pārstāvji apmeklēs Jēkabpils pašvaldību

Download PDF

Šodien plkst. 11.00 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvji apmeklēs Jēkabpils pašvaldību, lai pārrunātu aktualitātes saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu.

Reģionālās vizītes laikā VARAM ministra padomnieks pašvaldību un reģionālās attīstības jautājumos Madars Lasmanis un valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos Ilze Oša tiksies ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības vadību, kā arī pašvaldību reformas rezultātā apvienotā Jēkabpils novada veidojošo pašvaldību pārstāvjiem, lai apspriestu turpmāk veicamos pasākumus jaunveidojamā novada darbības uzsākšanai pēc Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma stāšanās spēkā (piemēram, jaunu dokumentu izstrāde). Tāpat tiks pārrunāti jautājumi par pašvaldībām pieejamo finansējumu investīcijām COVID-19 seku mazināšanai un uzņēmējdarbības veicināšanai, kā arī investīciju programmu autoceļu sakārtošanai reģionā.

Ziņojot par atrastu beigtu meža cūku, varēs saņemt samaksu

Download PDF

Lai  samazinātu Āfrikas cūku mēra (ĀCM) izplatību  dabā, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) aicina ikvienu, kurš atradis beigtu meža cūku, ziņot par to pašvaldībai vai dienestam, saņemot 23 eiro.

No šodienas, 1. jūlija, persona, kas būs sniegusi informāciju un uzrādījusi precīzu beigtās meža cūkas atrašanās vietu, varēs saņemt samaksu, kas tiks veikta ar pārskaitījumu nākamā mēneša laikā.

Samaksa par beigtas meža cūkas uzrādīšanu ir 30 eiro, no kuriem tiks ieturēts 23 % iedzīvotāju ienākuma nodoklis, tādējādi summa, kas nonāks personas kontā būs 23 eiro un 10 centi.

Top Sēlijas Bānīša izpētes projekts

Download PDF

Kāds izskatījies dabā un kartē Vācijas armijas būvētā 600 mm dzelzceļa tīkla izvietojums; kādi bijuši Vācijas armijas stratēģiskie plāni šajā teritorijā, kas aptver rajonu ap Seci, Daudzevu, Viesīti, Neretu, Suvainišķiem, Skapišķiem, Rokišķiem, Obeļiem, Eglaini, Visaginu, Turmontiem, Ilūksti un Daugavu kā frontes līniju; kā šaursliežu dzelzceļa tīkls Latvijas I Republikas laikā  ietekmējis Sēlijas miestu ekonomisko izaugsmi, savstarpējos kontaktus, cilvēku nodarbinātību un attiecības; kā tas turpinājis kalpot mums padomju okupācijas periodā; kāpēc mēs vēl šodien atceramies tautā iemīļoto Bānīti? – tie ir jautājumi uz kuriem atbildes šovasar centīsies rast profesionālu pētnieku komanda.

Klientu apkalpošanas speciālista prombūtne Ābeļu pagasta pārvaldē

Download PDF

Ābeļu pagasta pārvaldes klientu apkalpošanas speciālists atradīsies prombūtnē no 2020. gada 2. līdz 19. jūlijam. Maksājumu veikšanai lūdzam griezties kādā no citām novada pagastu pārvaldēm vai veikt maksājumus internetbankā.

Ābeļu pagasta pārvalde

Sēļu sētā “Gulbji” kopj senču tradīcijas

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv