Visi jaunumi: DažādiIedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošo noteikumu “Par decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanas un uzskaites kārtību Jēkabpils novada pašvaldībā” projektu

Download PDF

Novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošajiem noteikumiem, kas šobrīd ir izstrādāti un tiks apstiprināti šā gada 25. jūlijā  Jēkabpils novada domes sēdē.

Iedzīvotāji līdz šā gada 24. jūlija plkst. 15.00 ir aicināti iesniegt savus priekšlikumus  juriskonsultam Gitai Ločai elektroniski, sūtot pa e-pastu: gita.loca@jekabpilsnovads.lv ,  par saistošo noteikumu “Par decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanas un uzskaites kārtību Jēkabpils novada pašvaldībā” projektu.

Saistošo noteikumu projekts skatāms, spiežot ŠEIT >>

Leimaņu bibliotēkas lasītāji dodas ekskursijā uz Tērvetes Dabas parku

Download PDF
10. jūlijā Leimaņu bibliotēkas čaklie, mazie un lielie lasītāji devās ekskursijā uz Tērvetes Dabas parku.

Pagastu sakoptības skate 2019 (foto)

Download PDF

Bildes var skatīt, uzspiežot augšā pa labi uz Facebook ikoniņas.

Download PDF

Atjaunotā Sēlijas prasmju muzeja atklāšana (foto)

Download PDF

Augškurzemes partizānu pulkam – 100

Download PDF

Dibināšana un darbība

1919. gada pavasarī sarkanais terors lielinieku kontrolētajā Latvijas teritorijā bija sasniedzis savu kulmināciju. Daudzi iedzīvotāji, vairoties no lielinieku represijām, bēguļoja. Lai pasargātu savus īpašumus un saimniecības no izlaupīšanas, sāka darboties partizānu grupas, kuras tautā dēvēja par „zaļajiem”, mežabrāļiem u.c.

Jēkabpilī varēs iepazīt e-pakalpojumus un pārbaudīt erudīciju

Download PDF

Sestdien, 6. jūlijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) komunikācijas un mācību aktivitāšu programma “Mana Latvija! Dari digitāli!” viesosies Jēkabpilī, Jēkabpils Vecpilsētas laukumā. Programmas aktivitāšu teltī apmeklētājiem būs iespēja pieteikties eID kartei un eParakstam, kā arī  saņemt informāciju par noderīgiem e-pakalpojumiem.

Izsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā no 24.07.2019. – 28.07.2019.

Download PDF

Pamatojoties uz projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Jēkabpils novada pašvaldība aicina pieteikt Jēkabpils novadā deklarētos bērnus vecumā no 8 – 12 gadiem dalībai bērnu nometnē Leimaņu pagasta Bērzgala skolā no š.g. 24. – 28. jūlijam.

Šogad Jēkabpils novada sakoptību skatē vērtēs pārstāvji no Ilūkstes novada

Download PDF

Lai aktivizētu Jēkabpils novada iestādes, uzņēmējus, sabiedriskās organizācijas un iedzīvotājus teritorijas, ēku un būvju sakopšanā, ražošanas attīstībā, kultūras, izglītības, sporta, tūrisma, sabiedrisko aktivitāšu un citu sfēru kvalitātes paaugstināšanā, kā arī veicinātu Sēlijas novadu sakoptību, Jēkabpils novada dome 23. maija sēdē vienbalsīgi nolēma rīkot Jēkabpils novadā “Pagastu sakoptības skati 2019”.

7. Sēlijas novadu apvienības Tautas mākslas svētku “Sēlija rotā” iespaidi (foto/video)

Download PDF

Foto: Kaspars Siliņš

Fotogrāfa Kaspara Siliņa fotogrāfijas no “Sēlija rotā” skatāmas šeit: kaspars-silins.lv >>

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv