Visi jaunumi: DažādiAicina pieteikties apaļo kāzu gadskārtu pārus

Download PDF

Jau tik daudz vasaru mums bijis,
Bet tu tas pats un es tā pati.
Mūs vieno kopīgs dzīves skats
Un bezspēcīgs ir laika rats!

Viena no Jēkabpils novada tradīcijām ir godināt novada stiprās ģimenes. Šis pasākums, kā jau katru gadu, notiek rudens pusē, kad zemes darbi apdarīti un var atlicināt vairāk brīva laika sev.

19. septembrī – APVIENOTĀ KOMITEJU SĒDE

Download PDF

2019. gada 19. septembrī plkst. 09.30

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

APVIENOTĀ KOMITEJU SĒDE.

Darba kartība

Par lapsu un jenotsuņu vakcināciju pret trakumsērgu

Download PDF

Vēlamies Jūs informēt, ka Pārtikas un veterinārais dienests 9. septembrī uzsācis savvaļas lapsu un jenotsuņu kārtējo vakcināciju pret trakumsērgu.

Satiksmes ministrija Jēkabpils novadam nedod cerības par grants autoceļu atjaunošanu

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Barikāžu dalībniekus aicina pieteikties un saņemt 1991. gada Barikāžu dalībnieka statusa apliecības

Download PDF
Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina 1991. gada Barikāžu dalībniekus saņemt 1991. gada Barikāžu dalībnieka statusa apliecības. Apliecības tiks izsniegtas šī gada 23. septembrī laika posmā no plkst.11.00 – 16.00 Jēkabpils Tautas namā (Vecpilsētas laukums 3), Baltajā zālē.

Lai saņemtu apliecību, līdzi jāņem:

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks pasākums „Sēlijai būt!”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Latviešu tauta veidojusies 13.–17. gs. četru baltu tautu (kuršu, zemgaļu, sēļu un latgaļu) etniskās konsolidācijas procesā, kā arī daļēji lībiešu asimilācijas rezultātā. Sēļi ir viena no baltu tautām, kas atstājusi paliekošas pēdas latviešu izveidē. Sēlija ir viena no Latvijas kultūrvēsturiskajām teritorijām, kaut gan apvidus ar šādu nosaukumu nav atrodams Latvijas kartē, jo ap 13.–14. gs. Sēlijas vārds uz daudziem gadsimtiem izgaisa no vēstures, un tikai 20. gs. 80. gados „Sēlija” latviešu valodā ienāca gandrīz kā jaunvārds.

Lielā talka aicina Latvijas iedzīvotājus uz Pasaules talku

Download PDF

Kustība “Lielā talka” aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju šā gada 21. septembrī pievienoties akcijai “World Cleanup Day” (WCD) jeb Pasaules talkai. Visa pasaule šajā dienā vāks atkritumus un sakops apkārtējo vidi, ko Latvija paveica jau pavasara Lielajā talkā. Tāpēc 21. septembrī mēs pievienosimies ar koku sēšanas un stādīšanas akciju “Laimes koki” – lai katra tās ietvaros iesētā sēkla vai iestādītais koks varētu izaugt par nākotnes dižkoku, kļūstot par Latvijas ieguldījumu pasaules ekosistēmas līdzsvara atjaunošanā.

Par valsts vietējā autoceļa V783 Jēkabpils – Dignāja – Ilūkste un valsts reģionālā autoceļa P72 Ilūkste – Bebrene – Birži asfaltēšanu

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība 5. septembrī ir saņēmusi Satiksmes ministrijas atbildi uz pašvaldības 3. jūnijā un 5. augustā sūtītajām vēstulēm par iespējamo valsts vietējā autoceļa V783 Jēkabpils – Dignāja – Ilūkste un valsts reģionālā autoceļa P72 Ilūkste – Bebrene – Birži asfaltēšanu.

Satiksmes ministrija sadarbībā ar VAS „Latvijas Valsts ceļi” speciālistiem ir izskatījusi Jūsu [Jēkabpils novada pašvaldības] vēstuli par valsts reģionālā autoceļa P72 Ilūkste – Bebrene – Birži posma km 20,83 – 51,70 un valsts vietējā autoceļa V783 Jēkabpils-Dignāja-Ilūkste asfaltēšanu.

Noslēgušās Jēkabpils novada Bāriņtiesas vēlēšanas

Download PDF

No 2019. gada 25. jūlija līdz 16. augustam (ieskaitot) tika izsludināta pieteikšanās uz Jēkabpils novada pašvaldības Bāriņtiesas priekšsēdētāja un Bāriņtiesas četru locekļu amatiem, jo 30. septembrī beidzas esošās Bāriņtiesas darbinieku pilnvaras, kas tika piešķirtas ar Jēkabpils novada domes 2014. gada 28. augusta lēmumu uz pieciem gadiem. Līdz šim Bāriņtiesas priekšsēdētājas pienākumus veica Ina Gusāre, bet Bāriņtiesas locekļu amatos bija Inga Kliģe, Sandra Vecumniece, Ieva Valtere, Ingrīda Irbe, Silvija Krēsliņa un Valentīna Austruma.

Autoorientēšanās ekspedīcija pa novadu

Download PDF

31. augustā Jēkabpils novadā norisinājās aizraujošs un izglītojošs autoorientēšanās pasākums, kurā varēja piedalīties visa ģimene.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv