Visi jaunumi: DažādiAicinājums veidot kopā izstādi “Mīļa mana mīļmantiņa”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Noteikti katram no mums ir kāda mantiņa, kura bērnībā vienmēr bija līdzās. Bez kuram nevarējām iedomāties iet gulēt vai spēlēties.

Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejs aicina gan lielus, gan mazus kopīgi veidot rotaļlietu/ mīļmantiņu izstādi “Mīļa mana mīļmantiņa”.

24. septembrī – DOMES SĒDE

Download PDF

2020. gada 24. septembrī plkst. 11.00

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

Darba kārtība

Sēlijas prasmju muzejam sākas ziemas darba laiks

Download PDF

Download PDF

Download PDF

Šodien, 19. septembrī Pasaules talkas un akcijas “LAIMES KOKI” ietvaros Jēkabpils novada Zasas muižas parkā pie…

Posted by Jēkabpils novada pašvaldība on Sestdiena, 2020. gada 19. septembris

Spied uz mazās Facebook ikonas augšējā labajā stūrī, lai skatītu sīkāk!

Arī Jēkabpils novadā stādīs Laimes kokus

Download PDF

Kur koki aug visstaltākie? Kur mākoņi visbaltākie? Kur putni dzied visskaļāk? Kur zāle zeļ viszaļāk? Dzimtenē. Kur avoti visdzidrākie? Kur kovārņi visgudrākie? Kur kaķi ņaud vismīļāk? Kur zivis peld visdziļāk? Dzimtenē. Kur velli lec visellīgāk? Kur mellenes vismellīgāk? Kur pļavas zied viskošāk? Kur pasaulē vis drošāk? Dzimtenē. Savā tautā.
Pēteris Brūvers/

Katram latvietim savu laimes koku dzimtenē!

Aicinām pieteikt Jēkabpils novada iedzīvotājus apbalvošanai Valsts svētkos

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība aicina līdz 2020. gada 19. oktobrim plkst. 16.00 iesniegt aprakstus par Jēkabpils novada iedzīvotājiem, kuri būtu pelnījuši tikt apbalvoti 2020. gada Valsts svētkiem veltītajā sarīkojumā 17. novembrī Rubenes kultūras namā.

Aicina izteikt priekšlikumus par mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas saistošajiem noteikumiem Jēkabpils novadā

Download PDF

Novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošajiem noteikumiem, kas šobrīd ir izstrādāti un tiks apstiprināti šā gada 24. septembrī  Jēkabpils novada domes sēdē.

Iedzīvotāji līdz šā gada 22. septembra plkst. 17:00 ir aicināti iesniegt savus priekšlikumus vai iebildumus  juriskonsultei Gitai Ločai elektroniski, sūtot pa e-pastu:  gita.loca@jekabpilsnovads.lv, par saistošo noteikumu “Par mājas (istabas) dzīvnieku turēšanu Jēkabpils novadā”  projekta saturu.

CERT.LV aizsāk izglītojošu kampaņu “Kiberdrošība darbavietā”

Download PDF

14. septembrī Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija Latvijā CERT.LV aizsāk izglītojošu kampaņu “Kiberdrošība darbavietā”. Kampaņas pamatvēstījums ir vienkāršs: aktualizēt drošus interneta lietošanas pamatprincipus ikviena cilvēka darbavietā, veicināt sabiedrības izpratni par kiberdrošību un iespējamiem riskiem, kā arī parūpēties par kritiskās domāšanas un uzticības saišu proporcionālu līdzsvaru internetā.

Aicina pieteikties Stiprās ģimenes – laulībā ilgi kopā nodzīvojušos pārus!

Download PDF

Ja nebūtu jūras, es nezinātu, kas ir plašums.
Ja nebūtu zvaigznes, es nezinātu, kas ir sapņi.
Ja es nesatiktu tevi, es neuzzinātu, kas ir īsta mīlestība…

Ģimene ir pats svarīgākais cilvēka dzīvē. Ģimene ir spēka avots katram no mums. Tajā rodam mieru, patvērumu no apkārt skrejošās dzīves ritma. Tā ir vieta, kurā gribas atgriezties vienmēr un vienmēr ir kāds, kurš sagaida. Cik daudz stipru ģimeņu būs mūsu vidū, tik stiprs būs mūsu novads. Mēs lepojamies ar savām stiprajām ģimenēm un tāpēc ļoti vēlamies izteikt pateicību par ģimenes vērtību turēšanu godā arī šogad tradicionālajā Jēkabpils novada stipro ģimeņu pasākumā. Sumināsim pārus, kuri laulībā nodzīvojuši, 25, 30, 40, 50 un vairāk gadus.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv