Visi jaunumi: Dažādi21. novembrī – APVIENOTĀ KOMITEJU SĒDE

Download PDF

2019. gada 21. novembrī plkst. 09.30

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

APVIENOTĀ KOMITEJU SĒDE.

Download PDF

Apbalvošanai Valsts svētkos izvirzītie Jēkabpils novada iedzīvotāji, darbinieki un sporta organizācijas

Download PDF

Jēkabpils novada Apbalvojumu piešķiršanas komisija ir izskatījusi iedzīvotāju un pašvaldības darbinieku iesniegumus par personām, kas būtu pelnījušas tikt apbalvotas ar Jēkabpils novada domes Goda rakstu un saņemt pateicību sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienu.

Komisija kopā izskatīja 36 pieteikumus un nolēma:

Bibliotēku piedāvātie pakalpojumi Jēkabpils novadā

Download PDF

2019. gada pavasarī Jēkabpils novada bibliotēkas gatavojās kārtējai bibliotēku akreditācijai. Aprīlī un maijā tika pārskatīti, sagatavoti un apstiprināti Jēkabpils novada pašvaldībā bibliotēku dokumenti: pārskatīts un precizēts bibliotēkas nolikums, Izstrādāti un sagatavoti katras bibliotēkas krājuma veidošanas vadlīnijas 2019. – 2023. gadam, katras bibliotēkas attīstības plāns 2019. – 2023. gadam, kā arī izstrādāti bibliotēkas lietošanas noteikumi.

Noslēdzies foto konkurss “Mana Latvija – manas mājas!”

Download PDF

Foto: Anita Dzenuška

Līdz pat 11. novembra vakaram jebkuram interesentam bija iespēja iesūtīt savu fotogrāfiju, kura viņam saistās ar savām mājām – Latviju. Kopā tika iesūtītas 47 fotogrāfijas no 10 autoriem no dažādām Latvijas pusēm.

Nekustamā īpašuma nodokļa maksātāju ievērībai: līdz 15.novembrim veicams kārtējais nodokļa maksājums

Download PDF

Nekustamā īpašuma nodokļa maksātāju ievērībai: līdz 15.novembrim veicams kārtējais nodokļa maksājums

Atgādinām, ka līdz 2019. gada 15.novembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī – vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā – avansa veidā.

Nomaksāt nodokli iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

13. novembrī Zasas dzirnavu draugu sanākšana

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

2019. gada 13. novembrī plkst. 15.00 Zasas dzirnavu draugu sanākšana! Aplūkosim dzirnavu iekšpusi un atjaunotās iekārtas; ieklausīsimies stāstos par dzirnavu vēsturi.

Pasākuma laikā var notikt filmēšana vai fotografēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

VUGD 2. decembrī organizē konsultāciju dienu par dūmu detektoriem

Download PDF

2. decembrī, tieši 30 dienas pirms stāsies spēkā Ugunsdrošības noteikumu prasība, kas nosaka, ka visos mājokļos jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina ikvienu iedzīvotāju, kuram ir jautājumi par ugunsdrošību un dūmu detektoriem, doties uz jebkuru no 92 VUGD daļām un posteņiem visā Latvijā, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu, un saņemt konsultāciju.

Notika Lāčplēša dienai un Augškurzemes partizānu pulka 100-gadiem veltīts pasākums

Download PDF

10. novembra pēcpusdienā Aknīstes novada Asarē notika Lāčplēša dienai un Augškurzemes partizānu pulka 100-gadiem veltīts pasākums. Ar piemiņas brīdi pie Latvijas atbrīvošanas cīņās kritušo Augškurzemes partizāņu pulka karavīru pieminekļa atcerējāmies mūsu brīvības cīnītājus, nolikām ziedus un aizdedzām svecītes.

Jēkabpils novadā atklāj informatīvo stendu par Indāna-Grāvelsona apvienoto nacionālo partizānu grupu (video)

Download PDF

Vidusdaugavas televīzijas video

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv