Visi jaunumi: Veselība2. martā bezmaksas izglītojošs pasākums “Kaulu veselības diena Jēkabpilī”

Download PDF

Jēkabpilī notiks sabiedrības izglītošanas pasākums par faktoriem, kas var veicināt osteoporozes attīstību, tās profilaksi, diagnostiku un ārstēšanu. Interaktīvajā lekcijā piedalīsies vadošie eksperti osteoporozes jomā Latvijā.

Osteoporoze ir hroniska un progresējoša kaulu slimība, kurai raksturīgs pazemināts kaulu blīvums. Ja šī slimība netiek savlaicīgi atklāta un ārstēta, nelielas traumas rezultātā var notikt kaulu lūzums.

Atzīmējot 112 dienu, VUGD amatpersonas izglītos sākumskolas skolēnus par numuru 112!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Pirmdien, 11.februārī, visā Eiropas Savienībā atzīmēs vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, kuras ietvaros Latvijā norisināsies dažādas izglītojošas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības informētību par vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112.

Latvijā, kad nepieciešama operatīvo dienestu palīdzība, iedzīvotāji jau 22 gadus zvana 112, tomēr joprojām daļai sabiedrības palīdzības izsaukšana saistās ar papildus uztraukumu un neziņu – ko un kā labāk stāstīt. No 2017.gada oktobra līdz

Slēgtajā Jēkabpils Asins sagatavošanas nodaļā katru pirmdienu donorus pieņem kolēģi no Rēzeknes

Download PDF

Kamēr Jēkabpils asins sagatavošanas nodaļa pārtraukusi darbu, donorus vienu reizi nedēļā Jēkabpilī turpina pieņemt Valsts asinsdonoru centra (VADC) Latgales filiāles izbraukumu brigāde. Februārī Rēzeknes kolēģi slimnīcā viesojas katru pirmdienu no plkst. 09.00 līdz 13.00.

Notiks akcija “Augsts holesterīns un augsts asinsspiediens – bīstams pāris!”

Download PDF

Lai pievērstu uzmanību diviem nopietnākajiem un izplatītākajiem sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem, pacientu biedrība “ParSirdi.lv” sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību, Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrību un Latvijas Farmaceitu biedrību februārī uzsāk projektu “Augsts holesterīns un augsts asinsspiediens – bīstams pāris!”.

<< Brošūra >>

17. janvāri Zasā lekcija pieaugušajiem

Download PDF

17. janvāri plkst. 15.00 Zasā Zaļajā ielā 10 (“Ambulance-Aptieka”) 2. stāvā lekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību pieaugušajiem. Lekcija bez maksas.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Atvieglota invaliditātes apliecību reģistrēšanas un uzskaites kārtība

Download PDF

Turpmāk personām ar invaliditāti būs iespēja pašām izvēlēties efektīvāko invaliditātes apliecības saņemšanas veidu un arī iesnieguma iesniegšanas veidu Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijai (VDEĀVK).

To nosaka otrdien, 11. decembrī, valdības sēdē pieņemtie grozījumi Ministru kabineta noteikumos “Noteikumi par invaliditāti apliecinoša dokumenta parauga, dokumenta izsniegšanas un uzskaites kārtību”.

Download PDF

Download PDF

Download PDF

Piešķir finansējumu ārdurvju izbūvei Zasas aptiekai un ģimenes ārsta praksei

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība 2018. gada 11. oktobrī saņēma pašvaldības SIA “Zasas aptieka” valdes priekšsēdētājas I.Putraimas un ģimenes ārsta B.Bērziņas iesniegumu ar lūgumu nodrošināt otro ārdurvju izbūvi ambulances-aptiekas ieejām Zaļajā ielā 10, Zasā.

Iesniegumā norādīts, ka nišā pirms ieejas aptiekā un ģimenes ārsta prakses telpās ēkai ar kadastra Nr.5698 001 0296 001 nepieciešams izbūvēt stikla sienu ar ieejas durvīm, nodrošinot iekštelpu aizsardzību no vēja un aukstuma.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv