Visi jaunumi: Veselība22. augustā Aktīvā senioru diena Mežgalē

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

22. augustā Mežgalē (pie kultūras namā) Aktīvā senioru diena! Plkst. 10.00 Dažādas sportiskas aktivitātes sadarbībā ar fizioterapeitu. Kopā nūjosim, vingrosim, kā arī notiks sacensības individuāli un komandu disciplīnās. Plkst. 12.30 kopīga tēja un uzkodas, kā arī jautra pasēdēšana kopā. Pasākums bez maksas. Pieteikties pie pagasta kultūras darbinieka līdz 20. augustam. Sīkāka informācija: 28677242.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Informatīvos nolūkos attēli un video var tikt publicēti sociālajos tīklos vai informatīvajos izdevumos.

Arī šogad Jēkabpilī norisināsies labdarības akcija “Dzīvo vesels!”

Vidusdaugavas Televīzijas video

Pagājušā gada augustā Jēkabpils reģionālajā slimnīcā norisinājās otrā labdarības akcija “Dzīvo vesels!”. Tās laikā vairāk nekā 100 pacienti – pensionāri, cilvēki ar īpašām vajadzībām un politiski represētas personas – saņēma bezmaksas speciālistu konsultācijas, savukārt 10 pacientiem ar muguras, plecu, ceļu, plaukstu un elkoņu locītavu problēmām tika veiktas bezmaksas operācijas.

Aicina iedzīvotājus pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Aicinām Jēkabpils un Jēkabpilij tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 18.jūlija  līdz 8.augustam, Ābeļu tautas namā, Brodos, Ābeļu pagastā, Jēkabpils novadā.

Informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks trešdien, 18.jūlijā no plkst. 11:00 – 12:30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Ingu Dreimani, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, trešdienās, sākot no 25. jūlija, no plkst. 11:00 – 14:00.

Aicina“neizslēgt” savu bērnu!

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) projekta “SIC Latvia NetSafe” II ietvaros uzsāk sociālās reklāmas akciju par bērnu atkarību no tehnoloģiju riskiem. Īpašu aktualitāti šai akcijai piešķir tas, ka datoratkarības nupat atzītas par psihisko saslimšanu.

“Bažas rada fakts, ka jau aizvien agrāk vecāki saviem bērniem ļauj izmantot viedierīces. Ne vienmēr tas tiek darīts apzināti

Aicina pievērst uzmanību bērnu drošībai

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

VUGD atgādina: ar bērniem ir jāpārrunā drošas vasaras pavadīšanas pamatprincipi!

 Vasaras brīvlaiks, saulains laiks un atpūta svaigā gaisā ir tas, ko ar nepacietību gaida teju ikviens skolēns, tomēr, ja netiks ievērota drošība, arī šīs patīkamās lietas var aptumšot dažādi nelaimes gadījumi. Lai izvairītos no iespējamām nelaimēm un negadījumiem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina ievērot vairākus drošības padomus tieši saistībā ar drošību vasarā.

Neapdomīga un pārgalvīga rīcība, kā arī nezināšana nereti noved pie traģiskiem negadījumiem. Ik gadu vasara ir tas laiks, kad notiek visvairāk traģisku nelaimes gadījumu – tieši vasaras mēnešos vairāki desmiti bērnu un pieaugušo nokļūst dažādos

No 28. maijam līdz 3. jūnijam Jēkabpils novadā Veselības nedēļa

No 28. maijam līdz 3. jūnijam Latvijā atzīmē Veselības nedēļu. Jēkabpils novadā: 28. maijā plkst. 18.00 Zasas vidusskolas sporta zālē “Veselības vingrošana pieaugušajiem”, 30. maijā Zasas vidusskolā stafetes bērniem (slēgts pasākums), 1. jūnijā plkst. 15.00 Ābeļu veselības takā pie Ābeļu pagasta pārvaldes “Nūjošanas festivāls”. Inventārs nodarbībām tiks nodrošināts. Informācija: 28677242.

Baiba Čākure

Ceturtdienās dodies nūjot Zasas muižas parkā!

Jau sen esi vēlējies nūjot? Pievienojies! Ceturtdienās plkst. 18.00 nūjošana pa Zasas parku. Nodarbības bez maksas. Lietus laikā nenūjosim. Nūjas tiks nodrošinātas. Starts pie Zasas sporta zāles. Informācija: 28677242.

Apmācības par veselīga uztura pagatavošanu

Martā Zasas un Ābeļu pagastos norisinājās apmācības par veselīga uztura pagatavošanu, pasākums tika realizēts projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

Aizvadīta lekcija par onkoloģiju pieaugušajiem

23. martā projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros Jēkabpils novada Leimaņu pagasta tautas namā norisinājās lekcija par „Onkoloģijas profilaksi”.

E-veselības sistēmā izrakstīti 3 miljoni e-recepšu

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka līdz šim E-veselības sistēmā izrakstīti jau 3 miljoni e-recepšu. Lielāko daļu e-recepšu pacienti jau ir izmantojuši – e-recepšu zāles aptiekās iegādātas vairāk nekā 2 miljoni reižu.

Būtiski pieaudzis arī elektroniski izrakstīto darbnespējas lapu skaits. Ja vēl februāra sākumā izrakstīto e-darbnespējas lapu skaits bija 218 tūkst., tad šobrīd tas ir pieaudzis divas reizes – kopumā izrakstītas vairāk nekā 420 tūkstoši e-darbnespējas lapas.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv