Visi jaunumi: AktualitātesLEKCIJAS PAR ATKARĪBĀM

Jēkabpils novadā:

  • 28. aprīlī plkst.13.20-15.00 Ābeļu pamatskolā, Ābeļu pagastā

(lekcija skolēniem) “Piekritu -Iekritu” interesanti un saistoši par atkarību izraisošām vielām pusaudžiem.

  • 16. maijā plkst.14.00-15.40 Zasas kultūras namā, Zasas pagastā

NOVADĀ PIEEJAMA LEKCIJA PAR ONKOLOĢIJU

veseliba_logo

onko

24.aprīlī Jēkabpils novadā:

  • 11.00-13.00 Ābeļu tautas namā, Ābeļu pagastā

Lekcijas par onkoloģijas profilaksi vadīs Jēkabpils reģionālās slimnīcas ārsts onkologs ķīmijterapeits Grigorijs Plakhins. Profilakse piedāvā vērtības ziņā pašu efektīvāko un ilgstošāko stratēģiju cīņā ar vēzi.  Uzzināsim kādi ir riska faktori, kā arī abu dzimumu veselības pašizmeklēšanas metodes, par pieejamo valsts skrīninga progrmammu kā arī citu nozīmīgu informāciju par veselības profilaksi. Onkoloģijas profilakse – jebkuram cilvēkam, kas saudzē savu veselību un domā par nākotni, jāievēro veselīga dzīvesveida nosacījumi.

Lekciju ietvaros dalībniekiem būs iespēja bez maksas veikt veselības parametru paškontroles ekspres-testus (noteikt glikozes, holesterīna un hemoglobīna līmeni asinīs), kā arī būs pieejams medicīnas speciālists, kas sniegs konsultācijas par saņemtajiem rezultātiem.

Lekcija – BEZ MAKSAS

Norisinājās pirmais projekta pasākums – apmācības veselīga uztura pagatavošanā pieaugušajiem

10. aprīlī, projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros, Jēkabpils novada viesmīlīgajā Rubenes kultūras namā un Dignājas sabiedriskajā centrā norisinājās „Apmācības veselīga uztura pagatavošanā pieaugušajiem”.

APMĀCĪBAS VESELĪGA UZTURA PAGATAVOŠANĀ PIEAUGUŠAJIEM

veseliba_logo

meitenes

10.aprīlī Jēkabpils novadā:

  • 15.00-17.30 Rubenes kultūras namā, Rubenes pagastā
  • 18.30-21.00 Dignājas sabiedriskajā centrā, Dignājas pagastā

Apmācības vadīs Foodtastic! uztura speciālistu komanda, kas vēlas ikvienam dot iespēju patiesi piedzīvot un izprast veselīga dzīvesveida nozīmi un galvenais – rast prieku katrā veselīgā izvēlē.

Komandas speciālistes ir ieguvušas izglītību Rīgas Stradiņa universitātē – bakalaura grāds veselības aprūpē ar kvalifikāciju “uztura speciālists”, kā arī maģistra grāds Uzturzinātnē.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv