Visi jaunumi: AktualitātesLekcija par psihisko veselību un demenci „Mežvijās”

24. novembrī sociālās aprūpes namā „Mežvijas” Leimaņu pagastā norisinājās lekcija par psihiskās veselības saglabāšanu un demenci pieaugušajiem, pasākums tika īstenots projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

Lekcija par uzturu Dunavā

10. novembrī Dunavas pagastā norisinājās lekcija par veselīga uztura pamatprincipiem, kas bija noslēdzošais šī gada pasākums par veselīga uztura nozīmi projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

Lekcijas par reproduktīvo veselību

Novembrī Zasas pagastā norisinājās 3 lekcija par reproduktīvās un seksuālās veselības nozīmi, pasākums tika realizēts projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

Lekcijas par sirds un asinsvadu slimību profilaksi

Novembrī Jēkabpils novadā norisinājās lekcijas par sirds un asinsvadu slimību profilaksi Zasas vidusskolā un Dignājas sabiedriskajā centrā, lekcijas tika īstenotas projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

13. novembrī lekcijas Zasā

13. novembrī Zasā lekcijas par seksuālo un reproduktīvo veselību: skolēniem plkst. 14:20 Zasas vidusskolā, pieaugušajiem plkst. 17:00 ēkā “Ambulance-aptieka”. Lekcijas sniegs ģimenes ārsts, seksologs un praktizējošs psihoterapeits Dr. Antolijs Požarskis.

B.Čākure

Lekcija par sirds un asinsvadu profilaksi pieaugušajiem

20. oktobrī projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros Kalna pagasta kultūras namā, Dubultos norisinājās pirmā no 3 lekcijām par sirds un asinsvadu slimību profilaksi.

Noslēdzies 2 lekciju cikls par onkoloģijas profilaksi pieaugušajiem

3. oktobrī projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros Dunavas kultūras namā, Dunavas pagastā noslēdzās 2 lekciju cikls par onkoloģijas profilaksi pieaugušajiem.

29. novembrī lekcija par sirds un asinsvadu slimību profilaksi Dignājā

29. novembrī plkst. 17:00 Dignājas sabiedriskajā centrā, Dignājas pagastā lekcija par sirds un asinsvadu slimību profilaksi.

Dr. Anitas Eglītes lekcija par sirds un asinsvadu slimību profilaksi pieaugušajiem. Paaugstināts asinsspiediens, diabēts… šīs ir tikai dažas no neveselīga dzīvesveida sekām. Uzzināsim par riska faktoriem, kā arī ko darīt, lai nesaslimtu.

24. novembrī Mežgalē lekcija par psiholoģiskās veselības saglabāšanu un demenci pieaugušajiem

24. novembrī plkst. 10:00 sociālās aprūpes namā “Mežvijas” Leimaņu pagastā lekcija par psiholoģiskās veselības saglabāšanu un demenci pieaugušajiem.
Lekciju vadīs Saiva Brūdere-Ruska, psiholoģe (Mg. psych.), Biodanza un Tanzpro-Biodanza skolotāja-trenere, Smilšu spēles terapijas praktizētāja. Iekšējā motivācija un vēlme palīdzēt ir aizvedusi pie regulāras zināšanu papildināšanas, lai apgūtu praktiski pielietojamas metodes, kā cilvēki varētu uzlabot savu dzīves kvalitāti.

30. oktobrī lekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību pieaugušajiem Zasā

30. oktobrī plkst. 16:00 Zasas vidusskolā lekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību pieaugušajiem.

Dr. Anatolijs Požarskis – ģimenes ārsts, seksologs un praktizējošs psihoterapeits vadīs lekciju par reproduktīvo veselību, dzimumattīstību, attiecību veidošanos un atbildības jautājumiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv