Visi jaunumi: JauniešiemĒnu dienas Rubeņos

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Skolēni Ēnu dienā iepazīst Jēkabpils novada administrāciju

15. februārī skolēni gan no novada, gan ārpus tā iepazinās ar Jēkabpils novada administrāciju un ēnoja tās darbiniekus.

Sākusies pretendentu pieteikšana apbalvojumam “Laiks Ziedonim”

6. janvārī, Zvaigznes dienā, Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” jau ceturto gadu izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Laiks Ziedonim”. Apbalvojums tiks nemainīgi pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, bērniem un jauniešiem, tautsaimniecībā un par dzīvi literatūrā. Pieteikšanās līdz 24. februārim apbalvojuma mājas lapā www.laiksziedonim.lv. Laureāti tiks paziņoti cildināšanas ceremonijā 3. maijā – Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā.

Zasas vidusskolas 12. klases žetonu vakara izrāde “Pagrabiņš”

Zasas vidusskolas 12. klase 11. februārī radīja žetonu vakara izrādi – A.Niedzviedža lugu “Pagrabiņš”

Vispasaules Drošāka interneta dienā aicina būt gudram interneta lietotājam

Jau 14 gadus 7. februārī tiek atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena, kuras sauklis “Kopā par labāku internetu!” aicina ikvienu būt pozitīvam internetā un veidot labāku interneta vidi.

„Mūsdienās mediji, sociālie mediji un internets ieņem nozīmīgu lomu ikdienas komunikācijā un socializācijā. Svarīgi gan izglītot, gan veidot izpratni par drošu, pozitīvu un gudru interneta lietošanu. Tāpēc vēlos uzslavēt tos jauniešus, kuri domā un diskutē par šo jautājumu,” uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs.

Iepazīsties ar www.brivpratigie.lv !

Sabiedriskā labuma biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” aicina iepazīties ar brīvprātīgā darba iespēju mājas lapu www.brivpratigie.lv . Tajā tiek publicēti jaunākie piedāvājumi par brīvprātīgo darbu Jēkabpilī un tuvējos novados, kā arī varat uzzināt par iespējām un pieteikties brīvprātīgajam darbam visā Latvijā.

Lai sāktu izmantot www.brivpratigie.lv , ir jāreģistrējas kā brīvprātīgajam vai kā brīvprātīgā darba organizētajam.

Meklē brīvprātīgo īstermiņa projektam Rumānijā “To Get There TOGETHER”

Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” aicina pieteikties jauniešus no 17 gadu vecuma Eiropas brīvprātīgā darba īstermiņa projektam Rumānijā laikā no 26.jūnija līdz 23.augustam.

Plānots, ka Rumānijas projektā “To Get There TOGETHER” satiksies jaunieši no deviņām valstīm, tā mērķis ir nodrošināt izglītības iespējas dažāda vecuma un sociālā stāvokļa bērniem un jauniešiem.

Ābeļu skolēnu ekskursija uz izziņas un eksperimentu centru “Lielvārdi”

Otrdien, 13. decembrī 8. un 9. klases skolnieki kopā ar fizikas skolotāju Silvu Zepu devās uz Lielvārdi mācību ekskursijā.

Paziņojums par Jēkabpils novada Jaunatnes politikas stratēģijas 2017–2020.gadam izstrādes uzsākšanu

Saskaņā ar Jēkabpils novada domes 2016.gada 27.oktobra lēmumu Nr.246 “Par Jēkabpils novada jaunatnes politikas stratēģijas 2017. – 2022.gadam izstrādes uzsākšanu” (sēdes protokols Nr.25.) un 2016. gada 24.novembra lēmumu Nr.271“Par Jēkabpils novada jaunatnes politikas stratēģijas 2017. – 2020. izstrādes darba uzdevuma un darba grupas apstiprināšanu” (sēdes protokols Nr.22.) Jēkabpils novada pašvaldība ir uzsākusi Jēkabpils novada Jaunatnes politikas stratēģijas 2017. – 2020.gadam izstrādi.

Jēkabpils novada jaunieši piedalās “Kritiskās domāšanas darbnīcā”

22.novembrī, Jēkabpils novada jaunieši piedalījās Strukturētā dialoga, “Kritiskās domāšanas darbnīcā” , kas norisinājās Jēkabpilī. Vienkopus satikās jaunieši un lēmumu pieņēmēji, lai pilnveidotu kompetenci “Domāt gudrāk”. Jēkabpils novadu pārstāvēja trīs jaunietes no Ābeļu pamatskolas, Samanta Vinciune, Jana Latvele, Aivita Urķe, jaunietes iesaistījās diskusijās gan ar jauniešiem, gan lēmumu pieņēmējiem. “Kritiskās domāšanas darbnīca” lika padomāt par to kā mēs patērējam informāciju, kā arī mācīja pielietot metodes, ar kuru palīdzību jaunieši spēj paskatīties uz apkārtējo pasauli ar kritisku aci.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv