Visi jaunumi: JauniešiemFotogrāfiju konkurss “Mans adventes vainags”

Download PDF

Straujiem soļiem tuvojas adventes laiks. Lai arī šogad lielāko daļu laika mēs esam pavadījuši mājās, ar ģimeni klusumā, šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir un paliek miera, gaišuma un skaistu emociju pilns. Lai katrā mājā ienāk gaismas stariņš, lai katrā mājā ienāk radošums un mīlestība. Kopā būšana mudina uz radošām domām, tāpēc aicinām kopīgi mājās izveidot savu adventes vainagu.

Projekta “Darbojamies, līdzdarbojamies!” ietvarā jaunieši realizējuši iniciatīvas

Download PDF

Viss sākas ar cilvēku un viņa vēlmi darboties, tādēļ apmācības “Darbojies, līdzdarbojies!”  domātas tiem, kuri paši vēlas darboties  ne tikai domu līmenī, bet arī praktiski, realizējot kaut vai nelielas līdzdalības aktivitātes savā vidē.

Jaunieši noticēja savām spējām realizēt projektus, kaut laiks, nauda un cilvēkresursi ierobežoti.

Strēlnieku varonības gaismā

Download PDF

Mīlot šo zemi – Latvijas valsti, mēs gribam būt īsteni tās pilsoņi, kam pienākums zināt vēsturi, godināt latviešu strēlniekus, kuri aizstāvēja mūsu tēvu zemi, jaundibināto valsti, kad to apdraudēja ienaidnieks.

Katram novadam ir bagāta vēsture, bet Jēkabpils novadam īpaši ir 1914.-1919. gadi, kad likteņupe Daugava bija frontes līnija, kad Daugavas piegulošo pagastu saimniecības tika “noslaucītas” līdz pamatiem no zemes karadarbības rezultātā.

Esam kā koki – ar dziļām saknēm un bezgalīgu mūžu

Download PDF

Latvija, atrazdamās pasaules karu krustcelēs ir radījusi leģendāru varoņu cilti, kas vienmēr cīnījusies par savas valsts neatkarību, par savas tautas izdzīvošanu.

1919. gada rudens – Varonības, bezgalīgas uzupurēšanās, nodevības un arī savtīguma un gļēvulības laiks – Latvijas Brīvības cīņu laiks. 1919. gada rudens notikumi lika apvienoties visiem tiem, kuri jutās piederīgi proklamētajai Latvijas republikai.

Aizvadīta veiksmīga Karjeras nedēļa attālināti un tiešraidēs

Download PDF

Šogad Karjeras nedēļas pasākumos iesaistījās jaunieši no kopumā 70 pilsētu, novadu un pašvaldību apvienību izglītības iestādēm un 17 Profesionālās izglītības kompetences centriem (PIKC). Karjeras nedēļas pasākumos no 26. līdz 30. oktobrim izglītības iestādēs visā Latvijā šogad vairāk nekā 1080 dažādos grupu pasākumos attālināti un tiešraidēs piedalījušies vairāk nekā 68 000 jaunieši. Mudinot jauniešus pieņemt izsvērtu lēmumu par profesijas izvēli, šī gada Karjeras nedēļas aizvadīta ar saukli “Klau! Sadzirdi savas iespējas”, aicinot izmantot jauniešiem plaši pieejamo karjeras atbalstu un ieklausīties skolotāju, karjeras konsultantu un vecāku padomos.

Jaunieti, izsaki savu viedokli!

Download PDF

Projekta “KOPĀ vienā virzienā” ietvaros aicinām jauniešus, vecumā no 13-30 gadiem,  piedalīties aptaujā, ar mērķi izzināt Jēkabpils pilsētas un Krustpils, Jēkabpils, Viesītes, Aknīstes un Salas novada jauniešu viedokli par sociālo tīklu lietošanas paradumiem un informācijas iegūšanu par jauniešu pasākumiem, sociālo un pilsonisko līdzdalību, savā pilsētā vai novadā.

Video konkurss “ESI AKTĪVS VALSTS SVĒTKU MĒNESĪ”

Download PDF

Sveiks, novada iedzīvotāj!

Ir klāt rudens. Saule un siltums mūs vairs tik ļoti nelutina, tāpēc mēs paši varam padarīt savu ikdienu nedaudz aktīvāku un košāku. Straujiem soļiem tuvojas novembris, tātad visas domas par un ap apņemšanos no jaunā gada kļūt aktīvākam sāk kļūt aktuālākas.

Karjeras nedēļa šogad notiek tiešsaistē

Download PDF

No 26. līdz 30. oktobrim visā Latvijā gan klātienē, gan tiešsaistē norisinās Karjeras nedēļa, kuru jau astoto gadu sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanas pasākumus valstī, Karjeras nedēļas pasākumi, radošās darbnīcas un diskusijas 2020. gadā galvenokārt notiek attālināti un tiešsaistē.

Ekspedīcijā Jēkabpils un Viesītes novadā izzina Sēlijas mežabrāļu vēsturi

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

“Baltais Ceļš” | septembris 2020

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” septembra numurs.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv