Visi jaunumi: JauniešiemNoslēdzies projekts „Jaunās tehnoloģijas visai ģimenei”

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar biedrībām “EKO Selonia” un “Izaicini sevi” piedalījās Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas projektu konkursā „Ģimenei labvēlīgas vides veidošanai sabiedrībā”, kur guva finansiālu atbalstu projektam Nr. 2/GIMEN/19/007 „Jaunās tehnoloģijas visai ģimenei”.

Piedalies foto konkursā “Mana Latvija- manas mājas”

Download PDF

Tuvojoties Latvijas valsts nozīmīgākajam mēnesim, Sēlijas prasmju muzejs izsludina foto konkursu “Mana Latvija- manas mājas!”. Dodies ar savu kameru ārā un iemūžini, kas Tev saistās ar savām mājām, savu Latviju- daba, kultūra, svētki, folklora u.c. Iesūti savu fotogrāfiju un īsu aprakstu/ stāstu, par šo fotogrāfiju!

Aicinām pieteikt bērnus bezmaksas dienas nometnei rudens brīvlaikā (papildināts)

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Ir vēl brīvas vietas dienas nometnei Zasas pagastā rudens brīvlaikā. Pieteikšanās līdz 21. oktobrim plkst. 10.00. Sīkāk: http://jekabpilsnovads.lv/?p=24137

Aicinām pieteikt bērnus bezmaksas dienas nometnei rudens brīvlaikā

Download PDF

Aicinām Jēkabpils novadā deklarētos bērnus vecumā no 11-15 gadiem pieteikties bezmaksas dienas nometnei “INTERAKTĪVI AKTĪVS” Zasas pagastā no 22.- 26. oktobrim. Nometni rīko biedrība “EKO Selonia”, sadarbībā ar Jēkabpils novada pašvaldību un biedrību “Izaicini sevi”.

Piedalies konkursā, veltītā Latvijas brīvības cīnītājiem!

Download PDF

Latvijas Neatkarības karš (1918-1920)

Augškurzemes partizānu pulka 100. dzimšanas dienas gadā aicinām:

  • iedzīvotājus (skolēnus un citus dažādu vecumu interesentus) piedalīties konkursā „Vēstule Latvijas brīvības cīnītājam pirms 100 gadiem” (skat. nolikumu),
  • Jēkabpils pilsētas, Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes un Neretas novada, kā arī Ilūkstes novada publiskās un skolu bibliotēkas apzināt savas pilsētas vai pagasta brīvības cīnītājus – Augškurzemes partizānu pulka (vēlāk Latvijas nacionālās armijas 3. Jelgavas kājnieku pulka) karavīrus, Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus, viņu pēctečus, tos, kuri paši vai viņu piederīgie par piedalīšanos Sēlijas un visas Latvijas atbrīvošanā saņēma apbalvojumus un zemi, un pēctečus, kuri turpina saimniekot viņu īpašumā,

Akcijas “Laimes koki” aktivitātes Jēkabpils novadā

Download PDF

Šogad 21. septembrī notika lielā Pasaules talka. Latvijas iedzīvotāji tika aicināti savā zemē stādīt Laimes kokus, kā simbolu cilvēka un dabas attiecību uzlabošanai un mūsu kopīgajai ilgtspējībai.

21. septembrī koku stādīšanas akcija “Laimes koki” Zasā

Download PDF

Jaunieši ir sarosījušies, un aicinām arī Tevi sestdien, 21. septembrī plkst. 10.30 pievienoties koku stādīšanas akcijai “Laimes koki” Zasā.
Pasaules lielās talkas “World Cleanup Day” ietvaros iestādīsim 70 jaunus kokus Zasas parkā, un arī Tev būs iespēja iestādīt savu laimes koku, kurš dzīvos un augs līdz ar Tevi.

“Grāmatu starts” Ābeļu bibliotēkā

Download PDF
14. septembrī Ābeļu bibliotēka pulcināja pirmsskolas vecuma bērnus uz pasākumu “Grāmatu starts”. “Grāmatu starts” ir bērnu lasīšanas veicināšanas programma, kas iepazīstina pirmsskolas vecuma bērnus ar aizraujošo grāmatu pasauli, aicina uz pirmo tikšanos ar bibliotēku un rosina lasīt visai ģimenei kopā. “Grāmatu startu” radījis Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs.

Jēkabpils novadā uzsākts projekts “Jaunās tehnoloģijas visai ģimenei”

Download PDF

Projekta Nr. 2/GIMEN/19/007 „Jaunās tehnoloģijas visai ģimenei” mērķis ir nodrošināt ģimenēm labvēlīgu, mūsdienīgu aktivitāšu piedāvājumu, izmantojot jaunās tehnoloģijas, kā arī veicināt dažādu paaudžu iedzīvotāju sapratni par tehnoloģiju attīstības pozitīvajiem aspektiem.

Bērnu radošais pārgājiens no Ģimenes iniciatīvu telpas uz Līvāniem

Download PDF

Šī gada 14. augustā, bērni un jaunieši no Vandānu Ģimenes iniciatīvu telpas devās pārgājienā uz Līvānu Inženiertehnoloģiju un inovāciju centra stikla darbnīcu, kur paši varēja izveidot radošus zīmējumus no stikla.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv