Visi jaunumi: JauniešiemPar atbalstu jaunajiem speciālistiem

Download PDF

Valdība otrdien, 30. jūnijā, lēma nepieciešamā finansējuma  6 597 401 eiro apmērā piešķiršanu Labklājības ministrijai, lai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra varētu nodrošināt pabalsta jaunajiem speciālistiem piešķiršanu un izmaksu.

Tiesības uz minēto pabalstu ir tiem, kuri gada laikā pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas ir beiguši mācības augstskolā vai koledžā un ieguvušas bezdarbnieka statusu ārkārtējās situācijas laikā vai triju mēnešu laikā pēc tās beigām. Tāpat šiem speciālistiem kopējais apdrošināšanas (darba) stāžs ir mazāks par vienu gadu un par bezdarbnieku pēdējo 16 mēnešu periodā pirms bezdarbnieka statusa iegūšanas dienas iemaksas bezdarba gadījumam ir veiktas mazāk nekā 12 mēnešus vai nav veiktas vispār.

Jauniešus Dignājā aicina uz pārgājienu/radošo darbnīcu

Download PDF

Dignājas pagasta jaunieti un viesi! Esi laipni aicināts piedalīties pārgājienā/radošajā darbnīcā, kurā piepildīsim Vandānu ainavu ar svētku noskaņu!
18.06.2020. plkst. 13.00 tiekamies pie Ģimeņu iniciatīvu telpām Vandānos.

Game ON: klimata pārmaiņas – spēle, kurā mēs gribam uzvarēt

Download PDF

5. jūnijā Pasaules vides dienā vides organizācijas astoņās Eiropas valstīs sāka starptautisku projektu “Game ON – neļausim klimata pārmaiņām uzvarēt!”. Latviju šajā projektā pārstāv Latvijas Dabas fonds.

Atkārtoti aicina iesniegt jaunatnes iniciatīvas projektus mācību motivācijas palielināšanai

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība atkārtoti aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, no 2020. gada 2. jūnija iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta PuMPuRS* ietvaros tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

Konkursa mērķi:

Jautras brīvdienas!

Download PDF

Bērnība ir laiks, kad ikviens no mums veido savu pasaules uztveri un arī visskaistākās atmiņas. Esot bērnam, šķiet, ka dienas ir tik garas, ka it visā var atrast ko interesantu un vasaras brīvlaiks šķiet kā vesela mūžība. Mums pieaugot, dienas kļūst arvien īsākas un arvien negribīgāk mēs ticam brīnumiem, un arvien retāk mēs priecājamies par to mazo, ikdienišķo.

Jēkabpils Mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu diplomdarbu aizstāvēšana

Download PDF

29. maijā plkst. 15.00 “Rūmes” abās āra terasēs – gan pie lielās mājas, gan klēts notika Jēkabpils Mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu diplomdarbu aizstāvēšana.

NVA skolēnu nodarbinātības pasākumi 2020. gadā tomēr notiks

Download PDF

Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotie skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumi 2020. gadā norisināsies divus mēnešus – no 1. jūlija līdz 31. augustam. Iepriekš pieņemtais lēmums pasākumus nerīkot atcelts, ņemot vērā COVID-19 situācijas stabilizēšanos.

Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) uzsver, ka par skolēnu nodarbināšanu vasarā uzņēmējiem aizvien ir interese, lūgumu programmu tomēr īstenot paudušas arī pašvaldības:

Aptauja – jauniešiem iespēja izteikt savu viedokli par dzīves kvalitāti un iespējām novadā

Download PDF

Sveiks, jaunieti! Ir pienācis laiks Tev izteikt savu viedokli par dzīves kvalitāti un iespējām novadā.

Ja esi vecuma grupā no 13 līdz 29 gadiem, tad, lūdzu, aizpildi << ANKETU >> !

Anketa aktīva būs līdz 29.05.2020.

Paldies jau iepriekš! Kopā mēs varam pilnveidoties!

Jēkabpils novada Jaunatnes lietu speciāliste Anastasija Krasutina

Zasas vidusskolas 12. klases audzēkņi gatavojas eksāmeniem

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Noslēdzies jaunatnes iniciatīvas projektu konkurss mācību motivācijas palielināšanai

Download PDF

Ir noslēdzies “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” projektu konkurss. Tā kā šajā projektu konkursā atsaucība nebija liela, tad, dodot iespēju interesentiem vēl paspēt pieteikties, projektu konkurss tiks izsludināts atkārtoti. Lūdzu, sekojiet aktualitātēm un esiet aktīvi!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv