Visi jaunumi: JauniešiemBezmaksas seminārā Rēzeknē palīdzēs jauniešiem apgūt darba tirgum un biznesam nepieciešamās iemaņas

Download PDF

Starptautiskā projekta #PanākumuSkola ietvaros 20. septembrī Rēzeknē noritēs bezmaksas seminārs jauniešiem. Seminārā ar pieredzi,  zināšanām un padomiem dalīsies četri dažādu nozaru profesionāļi – mūziķis Justs Sirmais, riska kapitāla fondā Overkill Ventures programmu vadītāja Diāna Lāce, sociālo mediju stratēģe un reklāmas aģentūras “WWWOLF” vadītāja Jurita Krūma un fitnesa treneris Dinārs Zāģers.

Noslēdzies projekts “Ģimeņu iniciatīvu telpas izveide Jēkabpils novadā”

Download PDF

1. septembrī norisinājās projekta “Ģimeņu iniciatīvu telpas izveide Jēkabpils novadā” noslēguma pasākums “Ekspedīcija pa Jēkabpils novadu”. Pasākuma mērķis bija veicināt sabiedrības līdzdalību un vietējās dzīvesvides un tās radīto iespēju izzināšanu. Ekspedīcija bija izglītojošs, aktīvās atpūtas un piedzīvojumu pasākums, kura ietvaros ģimenes, kā arī ikviens interesents tika aicināts apceļot novadu un apmeklēt biedrības, muzejus, iestādes, kultūrvēsturiskos objektus, izpildīt dažādus uzdevumus un krāt punktus.

Ābeļu Tautas nama pašdarbības kolektīvi uzsāk jaunu sezonu

Download PDF
No 10. septembra, uzsākot jaunu darba sezonu, Ābeļu Tautas nams aicina pieteikties jaunus, darbīgus dalībniekus šādos pašdarbības kolektīvos:
  • VPDK “Kaupre”
  • Ābeļu amatierteātrī
  • Jauniešu jauktajā ansamblī “TOMĒR”
  • Sieviešu vokālajā ansamblī “Elēģija”
  • Eiropas deju kopā senioriem “Ābelietes”
  • Rokdarbu klubiņā “Bitītes”

Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu piedalās 22 komandas

Download PDF

Vidusdaugavas Televīzijas video

Leimaņu bibliotēkas bērnu žūrijas dalībnieki dodas ekskursijā

Download PDF
Par tradīciju augusta nogalē Leimaņu bibliotēkā ir kļuvusi ekskursija bērnu žūrijas dalībniekiem. Nu jau gadu garumā esam iepazinušies ar tuvāko apkārtni, Jēkabpili, Krustpili, Līvāniem u.c.

Dodies aizraujošā piedzīvojumā – Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu!

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Aicinām piedalīties aizraujošā un izglītojošā piedzīvojumā – Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu, kas notiks zīmīgā datumā – 1. septembrī. Zinību diena mums šogad ir brīvdiena, tāpēc, pirms jaunā mācību gada sākuma, aicinām pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, dodoties 6 stundu garā ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu!

Jaunieši izdaiļo pienotavas ēku Rubeņos

Download PDF
Projekts “Rubeņu ciema vecās pienotavas apgleznošana”, kas tapa pateicoties jauniešu līdzdalības pasākumam “BalsoTu! Kā?” nu ir īstenots. Ceļš līdz tā īstenošanai nebūt nebija viegls, tomēr tā laikā tika iegūta lieliska pieredze, kura noderēs arī turpmāk. Grūtākais visā šajā posmā bija saprast lietas, kas saistītas ar to, kā sagatavot pašu ēku gleznošanai, lai paildzinātu krāsu noturību, un kādas krāsas ir nepieciešamas. Tāpēc ļoti noderēja viedoklis un pamācības no cilvēkiem, kas kaut ko par šīm lietām saprot vairāk.

Rīgā notiks informatīvs seminārs organizācijām par “Eiropas Solidaritātes korpusa” darba vietām jauniešiem

Download PDF
Uzņēmēji, nevalstiskā sektora un pašvaldību pārstāvji 11. septembrī tiek aicināti uz informatīvu semināru par darba vietu izveidi jauniešiem ar Eiropas Savienības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” atbalstu.

Realizējot projektu, jebkura publiska vai privāta organizācija var algot jaunieti vecumā no 18 līdz 30 gadiem, veicinot solidaritāti kā vērtību un sniedzot iespēju jauniešiem uzlabot kompetences un gūt darba pieredzi. Iesaistoties programmā, organizācija var ne tikai risināt sabiedrībai aktuālus izaicinājumus un  sniegt ieguldījumu vietējā kopienā, bet arī celt organizācijas kapacitāti un saņemt finansiālu atbalstu darbinieka apmācībai, aktivitātēm un projekta vadīšanai.

Akcija „Brīvprātīgais uz 1 dienu” uzņem apgriezienus

Download PDF

Biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” brīvprātīgā darba akcija „Brīvprātīgais uz 1 dienu” ir sākusies un turpina uzņemt apgriezienus visas nedēļas pasākumu nodrošināšanai.  Tradicionāli akcija notiek augusta pēdējā pilnajā nedēļā. No pirmdienas, 20.augusta, pilnā sparā norisinās brīvprātīgo uzņemšana vairāk nekā 14 uzņēmējorganizācijās, un tā turpināsies līdz pat piektdienai, 24.augustam.

5. septembrī informatīvā pēcpusdiena par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” Stratēģiskās partnerības projektiem

Download PDF

Plāno rakstīt “Erasmus+: Jaunatne darbībā” programmas Stratēģiskās partnerības projektu un iesniegt 4. oktobra projektu konkursā, bet nezini ar ko, lai sāk? Atnāc uz Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA) un uzzini!

Atgādinām, ka tuvojas 4. oktobra projektu konkurss, kurā var iesniegt Stratēģiskās partnerības projektus labās prakses apmaiņai, tai skaitā, starptautiskās jauniešu iniciatīvas.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv