Visi jaunumi: JauniešiemKlāt Eiropas Parlamenta vēlēšanās!

Download PDF

Mums visiem rūp Eiropas nākotne, jo mēs esam Eiropa, tāpēc ir būtiski 25. maijā piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, lai Eiropu vadītu cilvēki, ar kuriem mēs lepojamies, kuriem mēs uzticamies.

Lai piedalītos Eiropas vēlēšanās, ir nepieciešama derīga pase vai personas apliecība (eID) un cilvēkam vēlēšanu dienā jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Sākas skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai NVA vasaras nodarbinātības pasākumā

Download PDF

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājaslapā sākas skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai NVA īstenotajā skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā. Skolēnu reģistrācija tiek uzsākta pakāpeniski – katram valsts reģionam ir noteikts savs reģistrācijas sākuma datums!

13. maijā no plkst. 16.00 dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā sāk reģistrēties tie skolēni, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt Latgalē.
14. maijā no plkst. 16.00 dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā varēs sākt reģistrēties skolēni, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt Zemgalē.

Eiropas Parlamenta vēlēšanās aicina aktīvāk piedalīties arī jauniešus

Download PDF

Mums visiem rūp Eiropas nākotne, jo mēs esam Eiropa, tāpēc ir būtiski 25. maijā piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, lai Eiropu vadītu cilvēki, ar kuriem mēs lepojamies, kuriem mēs uzticamies. Diemžēl pēdējos gados cilvēku aktivitāte vēlēšanās ir ļoti zema, īpaši jauniešu vidū.

Šajās vietnēs jauniešiem ir iespēja iepazīties ar iemesliem, kāpēc būtu jādodas vēlēt, un kur, kad un kā piedalīties vēlēšanās:

Izsludina pieteikšanos jauniešiem tūrisma sacensībās Baltkrievijā

Download PDF

Izsludina pieteikšanos Jēkabpils novada jauniešu komandas pārstāvniecībai Šarkovščinas rajona (Baltkrievijā) atklātajās tūrisma sacensībās (dažādās sporta disciplīnās).

Jēkabpils novada pašvaldība aicina 14 Jēkabpils novadā deklarētos jauniešus vecumā no 18-25 gadi pieteikties dalībai Šarkovščinas rajona (Baltkrievijā) atklātajās 2019.gada tūrisma sacensībās, kas norisināsies  no šī gada 14.-16. jūnijam.

Disciplīnas:

VUGD aicina uz Atvērto durvju diena 17. maijā!

Download PDF

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 154.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas 17.maijā rīkos Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

8. un 10. maijā radošās darbnīcas Vandānos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

8. maijā plkst. 16.00 Vandānos Ģimeņu iniciatīvu telpā radošā darbnīca – apsveikumu izgatavošana no papīra. Nodarbību vadīs kultūras pasākumu organizatore A.Ozoliņa. 10. maijā plkst. 16.00 radošā darbnīca “Dzeja māmiņai”. Nodarbību vadīs bibliotēkas vadītāja D.Grigorjeva.

“Baltais Ceļš” | aprīlis 2019

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais numurs.

Ābeļu pamatskolā rosīgs pavasara sākums

Download PDF

Marts ir pirmais pavasara mēnesis. Pēc ziemas miera mostas daba. Taču Ābeļu pamatskolas audzēkņi un skolotāji ziemā nebūt nebija devušies snaudā, tālab jāteic, ka viņi turpina moži rosīties! Gan pieminot represētos, gan piedaloties konkursos, gan sakopjot skolas apkārtni.

Mēs esam lasītāji!

Ābeļu pamatskolas bibliotēka “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” piedalās jau kopš iniciatīvas aizsākuma – 2001. gada.

Lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” ir LR Kultūras ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) finansēta Bērnu literatūras centra iniciatīva, kas darbojas kopš 2001. gada.

Aicina pieteikties mūzikas festivālam “Saules ritmi Sēlijā”

Download PDF

Aicinām pieteikties IV Bērnu un jauniešu populārās mūzikas festivālam “SAULES RITMI SĒLIJĀ”, kurš notiks 2019. gada 7.- 8. jūnijā, Jaunjelgavā!

Festivāla mērķis: noorganizēt populārās mūzikas festivālu bērniem un jauniešiem “Saules Ritmi Sēlijā”, iesaistot solistus un mazos mūzikas kolektīvus- popgrupas, vokālās grupas, vokāli instrumentālās un instrumentālās grupas- vecumā no 8 līdz 20 gadiem.

Izvērtēti biznesa ideju konkursa “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2019” iesniegtie projektu pieteikumi

Download PDF

Šogad Jēkabpils novada pašvaldības rīkotajā biznesa ideju konkursā “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2019” saņemti 6 projektu pieteikumi. Priecē, ka novada iedzīvotāji un uzņēmēji ir novērtējuši pašvaldības doto iespēju uzsākt vai uzlabot savu biznesa ideju, piedaloties projektu konkursā. Lai gan divas biznesa idejas nācās noraidīt, jo neatbilda nolikuma prasībām, trīs no iesniegtajiem projektu pieteikumiem saņēma pietiekošu novērtējumu, lai varētu savu biznesa ideju īstenot dzīvē.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv