Visi jaunumi: JauniešiemKalna pagasta jaunietei panākumi fotogrāfiju konkursā “Mūsu karogs”

Gatavojoties Lāčplēša dienai un Latvijas simtgadei, kā arī veicinot patriotismu un nacionālo apziņu, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem tika aicināti piedalīties fotokonkursā “Mūsu karogs”,

Jēkabpils novada jauniešu aktivitātes oktobrī
Oktobris Jēkabpils novada jauniešiem ir bijis darbīgs mēnesis. Esam bijuši gan aktīvi pasākumu apmeklētāji, gan paši organizējuši savas aktivitātes.

Plašāka informācija sekos.

30. oktobrī lekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību pieaugušajiem Zasā

30. oktobrī plkst. 16:00 Zasas vidusskolā lekcija par seksuālo un reproduktīvo veselību pieaugušajiem.

Dr. Anatolijs Požarskis – ģimenes ārsts, seksologs un praktizējošs psihoterapeits vadīs lekciju par reproduktīvo veselību, dzimumattīstību, attiecību veidošanos un atbildības jautājumiem.

28. oktobrī Zasā spoku naktij veltīts pasākums “Bīsties, Sēlija!”

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Pierādi, ka esi bezbailīgs!

Šausmu trase cauri Zasas parkam, no sākuma līdz pašām beigām, cauri ambulancei un slepkavības vietām, iepazīstinot ar šausmu filmu baisākajiem tēliem.

21. oktobrī piedalies vides sakopšanas talkā Sudrabkalnā!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

21. oktobrī plkst. 11.00 biedrība “Augšzemes lauku NVO apvienība” aicina piedalīties vides sakopšanas talkā Sudrabkalnā. Tiekamies sestdien, pie Sudrabkalna veikala.

Zasas vidusskolēni piedalās Rudens krosā

Ceturtdien, 29. septembrī, Zasas vidusskolas skolēni piedalījās Rudens krosā Jēkabpils Mežaparkā. Sacensībās kopumā startēja vairāk nekā 300 dalībnieki piecās vecuma grupās.

ES māja izsludina konkursu jauniešiem dalībai PRAKSES KALVĒ 2017

Eiropas Savienības māja izsludina pieteikšanos izaugsmes nodarbību ciklam “Prakses kalve 2017”. Aktīvi un zinātkāri jaunieši vecumā no 16 gadiem aicināti pieteikties līdz 22. oktobrim.

Konkursa kārtībā tiks izvēlēti 25 mērķtiecīgākie un motivētākie jaunieši, kuriem četrus mēnešus (no šī gada novembra līdz 2018. gada februāra beigām) katru nedēļu būs iespēja apmeklēt augstvērtīgas nodarbības. Jauniešiem varēs izprast kritiskās domāšanas un argumentācijas būtību, attīstīt spontanitāti un radošumu, līdera dotības, prasmi pārliecinoši uzstāties auditorijas priekšā un sadarboties komandā, izzināt lietišķo etiķeti, kā arī uzlabot mediju pratību.

Noslēgušās apmācības jauniešiem “IT as a tool”

15. septembrī, Zasas pagasta kultūras namā tika aizvadītas apmācības Jēkabpils novada jauniešiem “IT as a tool”. Apmācību mērķis bija veicināt jauniešu izpratni par sociālo mediju lietošanu vēršot uzmanību uz drošību internetā.

Apmācības Jēkabpils novada iedzīvotājiem par “Zero waste”

19. septembrī, Dignājas sabiedriskajā centrā norisinājās apmācības Jēkabpils novada iedzīvotājiem par Zero waste, jeb dzīvi bez atkritumiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv