Visi jaunumi: Jauniešiem7. februārī deju svētku ieskaņas koncerts Viesītes Kultūras pilī

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Aicinām apmeklēt XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ieskaņas koncertu š.g. 7. februārī plkst. 12.00 Viesītes Kultūras pilī.

Download PDF

Piedalies radošo darbu konkursā par J.Akuratera daiļradi!

Download PDF

15.01. plkst. 11.00 Ābeļu Tautas namā No šī gada 10.01.2020. līdz 07.02.2020. norisinās radošo darbu konkurss „J.Akuratera daiļradē sastopamo vērtību aktualitāte mūsdienās”.

Aicināti piedalīties visa novada skolnieki. Savus darbus var iesniegt skolas kancelejā vai sūtīt uz elektronisko pastu kp@jekabpilsnovads.lv.

<< KONKURSA NOLIKUMS >>

LM aicina pieteikties intensīvām apmācībām sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai

Download PDF

Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu no visas Latvijas, kam ir sava sociālās uzņēmējdarbības ideja, pieteikties bezmaksas intensīvo apmācību kursam veiksmīgas sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai un īstenošanai. Apmācības būs unikāla iespēja īsā laikā dažādu speciālistu vadībā apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, lai dibinātu savu sociālo uzņēmumu un ideju beidzot pārvērstu realitātē.

Jēkabpils novadā jauns jaunatnes lietu speciālists

Download PDF

Kopš 2020. gada 2. janvāra Jēkabpils novadā darbojas jauna jaunatnes lietu speciāliste – Anastasija Krasutina, tel. 29354160, e-pasts: jl@jekabpilsnovads.lv. Ar speciālisti klātienē var tikties Zasā, ēkas Zaļajā ielā 10, 2. stāvā. Vēlams iepriekš sazināties. Ar iepriekšējo darbinieku darba attiecības tika izbeigtas pērnā gada oktobrī.

ATKLĀJ ĢITĀRU!

Download PDF

Programmas „Latvijas skolas soma” mērķis ir nodrošināt Latvijas skolas vecuma bērniem un jauniešiem valsts garantētās izglītības iegūšanas ietvaros iespēju klātienē pieredzēt Latviju, izzināt un iepazīt Latvijas vērtības, kultūrtelpu un attiecības dinamiskā un jēgpilnā darbībā, tādējādi spēcinot piederības sajūtu un valstisko identitāti.

Rubeņu pamatskolā 10. decembrī  projekta ietvaros notika izglītojošs koncerts „Atklāj ģitāru”, kurā skolēniem bija iespējams uzzināt vairāk par instrumentu, klausīties koncertu un pašiem apgūt ģitārspēles prasmes.

Neparastā vēstures stunda Rubeņu pamatskolā

Download PDF

 

Šogad Rubeņu pamatskolā Lāčplēša dienu aizvadījām ļoti patriotiskā garā.

No sākuma pusdienojām pie ugunskura skolas pagalmā, bet pēc tam 6. – 9. klašu skolēni devās patriotiskā pārgājienā par godu Augškurzemes partizāņu pulkam.

Skolēni tika sadalīti divās komandās. Katrai komandai līdzi devās arī divi skolotāji. Komandas,   mērojot ceļu uz partizāņu piemiņas  vietu  Asarē, sastapās ar dažādiem nebūt tik viegliem uzdevumiem. Piemēram – vēsturisku ēku atrašana pēc fotogrāfijas, dažādu senu priekšmetu atpazīšana ar aizsietām acīm, vēstures faktu un jēdzienu sagrupēšana, pirmās palīdzības sniegšana, partizānu atpazīšana u.c.  Šie  uzdevumi pārbaudīja mūsu vēstures zināšanas, acu veiklību un atjautību, kā arī komandu spēju sadarboties. Katram uzdevumam bija atvēlētas  5 minūtes, pēc  katra tā veikšanas, pasākuma rīkotāji – 9. klase,  ar monētām novērtēja darba kvalitāti, spēju sadarboties un cik ilgā laikā uzdevums paveikts.

Noslēdzies projekts „Jaunās tehnoloģijas visai ģimenei”

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar biedrībām “EKO Selonia” un “Izaicini sevi” piedalījās Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas projektu konkursā „Ģimenei labvēlīgas vides veidošanai sabiedrībā”, kur guva finansiālu atbalstu projektam Nr. 2/GIMEN/19/007 „Jaunās tehnoloģijas visai ģimenei”.

Piedalies foto konkursā “Mana Latvija- manas mājas”

Download PDF

Tuvojoties Latvijas valsts nozīmīgākajam mēnesim, Sēlijas prasmju muzejs izsludina foto konkursu “Mana Latvija- manas mājas!”. Dodies ar savu kameru ārā un iemūžini, kas Tev saistās ar savām mājām, savu Latviju- daba, kultūra, svētki, folklora u.c. Iesūti savu fotogrāfiju un īsu aprakstu/ stāstu, par šo fotogrāfiju!

Aicinām pieteikt bērnus bezmaksas dienas nometnei rudens brīvlaikā (papildināts)

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Ir vēl brīvas vietas dienas nometnei Zasas pagastā rudens brīvlaikā. Pieteikšanās līdz 21. oktobrim plkst. 10.00. Sīkāk: http://jekabpilsnovads.lv/?p=24137

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv