Visi jaunumi: JauniešiemBrīvprātīgo misijā – pie zirgiem!

Jēkabpils NVO resursu centra rīkotajā akcijā ”Brīvprātīgais uz 1 dienu !”, kas noritēs no 21. līdz 25.augustam tiek piedāvātas visdažādākās misijas, kurās var gūt noderīgas iemaņas un atziņas. Ja  interesē zirgi un ir vēlēšanās pabūt ar tiem blakus, tad ir fantastiska iespēja pastrādāt par palīgu stallī (aizvest un atvest zirgus uz ganībām, kopt). Zirgu stallis “Ūsiņš”  atrodas skaistā vietā, blakus Daugavai, Jēkabpils novada Ābeļu pagastā.

Jēkabpils novada Jaunatnes politika 2017. – 2020.gadam

viedoklisLai uzlabotu darbu ar jaunatni Jēkabpils novadā, esam uzsākuši darbu pie Jēkabpils novada Jaunatnes politikas 2017 – 2020.gadam izstrādes.
Būsim ļoti priecīgi ja aizpildīsi anketu un padalīsies arī ar saviem draugiem!
Iegūtā informācija palīdzēs uzlabot darbu ar jaunatni Jēkabpils novadā.

https://goo.gl/forms/dauRUBjX7JamMSQp2

Piedalies foto akcijā “Rotā savu novadu”!

Foto akcijas “Rotā savu novadu” nolikums

 1.Vispārējie noteikumi

1.1. Foto akciju rīko Jēkabpils novada pašvaldība, reģ.nr. 90009116789, projekta “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros. Projekta numurs DCI-NSAED/2014/338-493.

Tuvojas Jēkabpils novada svētki!

Piesakies Sēlijas novadu jauniešu apmācībām “Izroc ideju projektam”

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 20. – 21. jūlijam, Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar Sēlijas novadu jauniešu apvienību “SēJa” organizē apmācības Sēlijas novadu jauniešiem “Izroc ideju projektam”.

Apmācību mērķis ir veicināt Sēlijas novadu jauniešu veiktspēju, attīstot IT,mediju un projektu rakstīšanas prasmes.

Apmācību laikā jaunieši darbojoties grupās attīstīs savas zināšanas un prasmes tādās jomās, kā projektu izstrāde, mediji un IT . Viens no apmācību mērķiem ir vērst jauniešu uzmanību uz radošumu un ideju attīstību, kas realizējas projektos.

Apmācībās aicināti piedalīties jaunieši no 15 līdz 25 gadu vecuma, no Sēlijas novadiem un Krustpils novada. Katru novadu pārstāv pieci jaunieši.

“Ģenerāļa kausa” izcīņas IV posms Krustpils novadā

27. jūnijā, Krustpils novada Kūku pagastā, vecajā Sūnu pamatskolā un tās apkārtne, norisinājās Latvijas Ģenerāļu kluba un Sēlijas novadu apvienības Ceļojošā kausa izcīņas IV posms. Jauniešu komandas no Sēlijas novadiem sacentās trīs disciplīnās: skrējienā militārajā šķēršļu joslā,kāpšanā klinšu sienā un virves vilkšanā.

Izsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā

IZSLUDINA PIETEIKŠANOS BĒRNU DIENAS NOMETNEI LEIMAŅU PAGASTĀ

NO 13.07.2017.-17.07.2017.

“Ģenerāļa kausa” izcīņas III posms Dignājas pagastā

31. maijā, Jēkabpils novada Dignājas pagastā, norisinājās Latvijas Ģenerāļu kluba un Sēlijas novadu apvienības Ceļojošā kausa izcīņas III posms. Jauniešu komandas no pieciem Sēlijas novadiem un Krustpils pārbaudīja savas prasmes orientējoties Dignājas pagastā. Katru novadu pārstāvēja viena komanda, četru jauniešu sastāvā.

Ģenerāļu kausa posms Dignājā (FOTO)

31. maijā pie Dignājas pamatskolas un tās apkārtnē norisinājās Latvijas Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa izcīņas posms – orientēšanās sacensības. Kā ierasts, tajā piedalījās pa vienai jauniešu komandai no katra Sēlijas novada – jaunieši vecumā no 15-20 gadi.
Diemžēl, ne visi novadi tika pārstāvēti – piedalījās komandas no Aknīstes, Ilūkstes, Jēkabpils, Krustpils un Salas novadiem.
Komandām pēc iespējas ātrāk bija jāapmeklē 8 kontrolpunkti un jāizpilda tajos dotie uzdevumi.

Ar foto galeriju no pasākuma var iepazīties šeit >>

Draugu sarunas Rubeņos

28. maijā Jēkabpils novada Rubeņos notika pasākums bērniem , jauniešiem un ģimenēm.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv