Visi jaunumi: JauniešiemIzsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā

Izsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā no 08.08.2018. – 12.08.2018.

Pamatojoties uz projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Jēkabpils novada pašvaldība aicina pieteikt Jēkabpils novadā deklarētos bērnus vecumā no 8 – 12 gadiem dalībai bērnu nometnē Leimaņu pagasta Bērzgala skolā no š.g. 8. – 12. augustam. Nometne norisināsies 5 dienas, no 8. – 12. augustam.

No 8. – 9. augustam Sēlijas novadu jauniešu apmācības

Jēkabpils novada kolektīvi Dziesmu un deju svētkos

Iespēja jauniešiem apceļot Eiropu, nemaksājot ne centa par transporta biļetēm

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina ikvienu Latvijas jaunieti, kuram 1. jūlijā būs 18 gadi, izmantot Eiropas Savienības (ES) iniciatīvu DiscoverEU. Tā ļaus aptuveni 15 000 jauniešiem visā Eiropā saņemt ceļošanas pasi un apceļot Eiropu jau šovasar, laika posmā no 9. jūlija līdz 30. septembrim.

Notikušas pirmās darba grupu sanāksmes attīstības programmas izstrādē

Jēkabpils novada Attīstības programma ir izstrādāta 2011. gadā, laika periodam no 2012. līdz 2018. gadam. Šogad pašvaldība ir uzsākusi jaunas novada Attīstības programmas izstrādi, aktualizējot noteiktās prioritātes un izvirzot jaunus uzdevumus mērķu sasniegšanai. Jauno Attīstības programmu izstrādā 7 gadiem, periodam no 2019. gada līdz 2025. gadam. Jēkabpils novada attīstības programmas projekta izstrādei ir piesaistīti konsultanti no SIA “Reģionālie projekti” un ir izveidotas 5 darba grupas:

Rubeņu dabas parkā ieskandina vasaru

27. maijā Rubeņos notika tradicionālais ģimeņu pasākums. Visas dienas garumā bija iespēja dažādām aktivitātēm un nodarbēm. Atraktīvais foto automāts, no kura katram palika piemiņas bildīte, radošais ciems “Mēs zīmējam Latviju”, spēļu ciems pašiem mazākajiem apmeklētājiem, kurā darbojās pasāku tēli, sporta ciems ar piepūšamajām atrakcijām, tērpiem, sacensībām un, protams, zirgi.

Manas iespējas pēc 9. klases

16. maijā Dignājas pamatskolā norisinājās pasākums “Manas iespējas pēc 9. klases”. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Rubeņu pagasta jaunieši piedalās konkursā “Balso Tu! Kā?”

21. maijā, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā norisinājās pasākums “Balso Tu! Kā?”. Pasākuma ietvaros jaunieši prezentēja radošus un konkrētus risinājumus, kā uzlabot vidi Jēkabpils pilsētā, Viesītē un Jēkabpils novadā. Jaunieši no Rubeņu pagasta prezentēja savu ideju – gadiem neizmantotas vecas pienotavas ēkas pārveidi jauniešiem atraktīvā vides objektā.

Rubeņu jaunieši prezentēs projekta ideju

Pirmdien, 21.maijā, plkst. 15.00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā prezentēs 5 radošus un konkrētus risinājumus, kā uzlabot vidi Jēkabpilī, Viesītē un Rubeņos (Jēkabpils novads). Eiropas Parlamenta biroja Latvijā organizēto Jaunatnes līdzdalības pasākumu #BalsoTu mērķis ir veicināt jauniešu un bērnu izpratni par demokrātiju un attīstīt pilsoniskuma un līdzdalības prasmes.

Noslēdzies projekts “Jēkabpils novada jauniešu forums “Cilvēks pievelk cilvēku””

Šī gada aprīlī ir noslēdzies projekts “Jēkabpils novada jauniešu forums “Cilvēks pievelk cilvēku” (Projekta numurs 2-25/54).

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv