Visi jaunumi: JauniešiemRe:TV aicina domubiedru grupas piedalīties vides ideju konkursā

No šī gada jūnija Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” demonstrēs jau piekto raidījumu cikla “Es varu būt zaļš” sezonu. Lai veicinātu sabiedrības interesi par vidi un vides aizsardzību, Re:TV komanda raidījumā aicina piedalīties domubiedru grupas līdz septiņiem cilvēkiem (ģimenes, draugu kopas, skolēnus, studentus, NVO pārstāvjus utt.).

Konkursa pieteikumā brīvā formā jānorāda idejas apraksts – ar kādu labo darbu viņi (domubiedru grupa) palīdzēs uzlabot vides stāvokli Latvijā. Piemēram, rīkojot bateriju vākšanas kampaņu, no PET pudelēm veidojot atkritumu grozus, popularizējot dabai draudzīgus tīrīšanas līdzekļus u. tml. Sižeta mērķis – iedvesmot citus rīkoties līdzīgi.

Megijas Meļņikas zīmējumu izstāde Kalna bibliotēkā

No 4.marta Kalna bibliotēkā skatāma Līvānu 1.vidusskolas 8.klases skolnieces, Jēkabpils Mākslas skolas Zasas filiāles audzēknes Megijas Meļņikas zīmējumu izstāde „Latvijas pilis un muižas”, ko veido sešpadsmit zīmējumi zīmuļa tehnikā. 12 zīmējumos attēlotas Latvijas pilis un muižas, bet četros darbos redzami varenie grifi, kas iemieso pils sargus.

Dunavas skolēni ciemojas Rubenes pamatskolā

10. martā Dunavas pamatskolas vecāko klašu skolēni un skolotājas G.Auzāne, A.Liopa ciemojās Rubenes pamatskolā. Mūs laipni sagaidīja skolas direktore I.Kantāne un vecāko klašu skolēni. Izstaigājām skolu, apskatījām mācību kabinetus un darbojāmies arī radoši.

Izsludināts pasākuma «Latviešu karavīrs laikmetu griežos» radošo projektu konkurss «Sēlijas novadu patriotiem pa pēdām»

Biedrība «Latvijas ģenerāļu klubs» sadarbībā ar Sēlijas novadu apvienību, Jaunjelgavas novada domi, Jaunsardzes un informācijas centru un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem aicina jauniešus piedalīties pasākuma «Latviešu karavīrs laikmetu griežos» 2017. gada radošo projektu konkursā «Sēlijas novadu patriotiem pa pēdām».

 KONKURSA NOLIKUMS

Uzsākta projekta “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” īstenošana

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku

Ir uzsākta  Latvijas Pašvaldību savienības izsludinātā grantu projektu konkursa “Vietējās pašvaldības – attīstības izglītības un sabiedrības izpratnes veicinātājas” (“LADDER – Local Authorities as Drivers for Development Education and Raising awareness”) ,projekta ““Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” īstenošana.

Tikšanās ar Sēlijas novadu uzņēmējiem

9. un 10. februārī Sēlijas novadu jauniešu apvienība “SēJa” organizēja “Uzņēmēju dienu” Sēlijas novadu skolās. Pasākuma ietvaros jaunie uzņēmēji no Jēkabpils un Krustpils novadiem dalījās ar jauniešiem pieredzē par to , kā ir būt jaunajam uzņēmējam un kā uzsāka savas gaitas.

6 padomi, kā pasargāt bērnu no “Zilā vaļa”

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku

drossinternets.lv

Ēnu dienas Rubeņos

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Skolēni Ēnu dienā iepazīst Jēkabpils novada administrāciju

15. februārī skolēni gan no novada, gan ārpus tā iepazinās ar Jēkabpils novada administrāciju un ēnoja tās darbiniekus.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv