Visi jaunumi: JauniešiemAicina uz jauniešu pasākumu “Marokas stāstu vakars”

maroka

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Uzsākot 2018. gadu, Jēkabpils novada jaunieši uzsāk  jaunu tradīciju, aicinot visus uz ikmēneša stāstu vakariem, kuros iepazīsim un tiksimies ar mūsu novada cilvēkiem, kuri iedvesmo.

23. decembrī Ziemassvētku pasākums pirmsskolas vecuma bērniem Dunavā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

23. decembrī plkst. 16:00 Dunavas kultūras namā Ziemassvētku pasākums pirmsskolas vecuma bērniem “Sniegavīra un viņa draugu piedzīvojums”.

I

13. decembrī radošā darbnīca Dignājā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

13. decembrī plkst. 15:00 Dignājas sabiedriskajā centrā radošā darbnīca: gatavosim eglīšu rotājumus, cepsim piparkūkas, skatīsimies Ziemassvētku filmas un pārrunāsim nākošā gada plānu. Aicina Jēkabpils novada jaunieši! Vairāk informācijas: Jurgita (tel. 27620204), Linda, Solvita.

Jēkabpils novada skolēni Zasā tiekas ar izaugsmes treneriem

30. novembrī Zasas vidusskolā Eiropas Savienības fonda projekta Nr.8.3.5./16/I/011 ‘’Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs’’ ietvaros norisinājās pasākums “Savas dzīves kapteinis”. Pasākumā tikās četru novada skolu audzēkņi no Zasas vidusskolas, Dignājas, Dunavas un Ābeļu pamatskolām, kopā 29 astoto, devīto un desmito klašu skolēni.

Aicina jauniešus piedalīties diskusijā “Kafija ar politiķiem”

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

14. decembrī, Zasas kultūras namā, plkst. 15:00 norisināsies diskusija “Kafija ar politiķiem”.

Uz diskusiju “Kafija ar politiķiem” ir aicināti Jēkabpils novada jaunieši, pašvaldības speciālisti un Jēkabpils novada pašvaldības deputāti. Tikšanās mērķis ir veidot jauniešu, deputātu un pašvaldības speciālistu dialogu, lai veidotu vietējo sadarbības tīklu, jauniešu aktivitātes un iniciatīvu atbalsta veicināšanai.

Noslēdzies biedrības “Street Warriors Zasa” projekts

Noslēdzies biedrības “Street Warriors Zasa” projekts, “Ielu vingrošanas konstrukciju un komandas tērpu iegāde”, kurš tika realizēt Jēkabpils novada NVO iniciatīvu konkursa ietvaros.

Atbalstīts Jēkabpils novada pašvaldības projekts

Jēkabpils novada pašvaldība 16.novembrī ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam 1.5. apakšsadaļas “Strukturētā dialoga vietējo konsultāciju nodrošināšana” ietvaros īstenojamo projektu – “Jēkabpils novada jauniešu forums “Cilvēks pievelk cilvēku”.

Kalna pagasta jaunietei panākumi fotogrāfiju konkursā “Mūsu karogs”

Gatavojoties Lāčplēša dienai un Latvijas simtgadei, kā arī veicinot patriotismu un nacionālo apziņu, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem tika aicināti piedalīties fotokonkursā “Mūsu karogs”,

Jēkabpils novada jauniešu aktivitātes oktobrī
Oktobris Jēkabpils novada jauniešiem ir bijis darbīgs mēnesis. Esam bijuši gan aktīvi pasākumu apmeklētāji, gan paši organizējuši savas aktivitātes.

Plašāka informācija sekos.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv