Visi jaunumi: Sociālā dienesta jaunumiZiemassvētki “Mežvijās” savādāki

Download PDF
Šis ir pārmaiņu laiks, kad mēs nevaram svinēt Ziemassvētkus ierastajā ritmā – cept kopā piparkūkas, liet kopā sveces, gaidīt kopā ciemiņus, kuri iepriecina mūsu sirdis ar Ziemassvētku dziesmām, jo ir jāievēro karantīnas noteikumi, jāsargā sevi, tuvākos un ikvienu līdzcilvēku.

Jēkabpils novada pašvaldība iegādājas automašīnu sociālās aprūpes nama “Mežvijas” vajadzībām

Download PDF

Jēkabpils novada Socilālais dienests iegādājās lietotu automašīnu VW Caddy, automašīna ir aprīkota ar invalīdu ratiņu liftu, papildus siksām, kā arī galvas balstiem. Automašīna tiks izmantota Jēkabpils novada sociālā dienesta struktūrvienības Sociālās aprūpes nama “Mežvijas” vajadzībām.

Bērnu un pusaudžu Uzticības tālrunis 116111 rīko Ziemassvētku akciju

Download PDF

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 no 21. līdz 27. decembrim rīkos Ziemassvētku akciju “Uzticies… Tevi dzirdēs un sapratīs”, lai īpaši atbalstītu tos, kuri svētku laikā ir jūtas vientuļi, nomākti un gaida atbalstu.

Labklājības ministrijas aktualitātes

Download PDF

Darbu sāk valsts iestāžu mājaslapu virtuālais asistents ZINTIS

No 16. decembra Labklājības ministrijas mājaslapā darbu sāk ZINTIS – virtuālais asistents (čatbots). Tā ir datorprogramma, kas 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā atbildēs uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Sīkāk: >>

Jauno pensiju un pabalstu izmaksām būs pārejas periods

Download PDF

Darba meklētājiem NVA aicina izmantot elektroniskās apmācības moduli

Download PDF

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina izmantot elektroniskās apmācības moduli “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju”, kas ikvienam interesantam ir pieejams e-pakalpojumu vietnē http://e-apmaciba.nva.gov.lv (autorizācija ar portāla Latvija.lv starpniecību).

Elektroniskais mācību modulis darba meklētājiem tiešsaistē ļaus apgūt darba meklēšanas metodes, iemācīs, kā efektīvi strukturēt darba meklēšanas soļus, kā noteikt prioritātes, kā izstrādāt darba meklēšanas rīcības plānu, lai darbs būtu atrasts. Tagad iemācīties efektīvi meklēt darbu var jebkurš interesents attālināti, ja vien pieejams internets.

Pagarināts trūcīgo un maznodrošināto izziņas termiņš līdz 2021. gada beigām

Download PDF

Saskaņā ar Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma normām trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes (personas) izziņas  derīguma termiņš ir uzskatāms par pagarinātu līdz 2021. gada 31. janvārim.

Termiņa pagarinājumu jau pavasarī noteica grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likums. Tie paredz, ka izsniegtās trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes (personas) izziņas  derīguma termiņš ir uzskatāms par pagarinātu uz ārkārtējās situācijas laiku un vienu kalendāra mēnesi pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Higiēnisko sejas masku izdale mazaizsargātām personām

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldībai valsts ir piešķīrusi individuālos aizsardzības līdzekļus – daudzkārt lietojamas maskas (mazgājami mutes un deguna aizsegi).

Sejas maskas varēs saņemt ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas, kurām piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas  ģimenes (personas) statuss.

Covid-19 pacientiem vai karantīnā esošajiem slimības lapas plāno apmaksāt no valsts budžeta jau no pirmās dienas

Download PDF

No 2020.gada 16. novembra līdz 2021.gada 30.jūnijam cilvēkiem, kuriem izsniegta darbnespējas lapa B saistībā ar Covid-19 saslimšanu vai atrašanos karantīnā, minētajā laikā slimības pabalstu izmaksās par laiku no darbnespējas pirmās dienās.

Savukārt cilvēkiem, kuriem izsniegta darbnespēja lapa sakarā ar elpošanas sistēmas saslimšanu, par laiku no darbnespējas pirmās līdz darbnespējas trešajai dienai izsniedzama darbnespējas lapa B un par šo periodu piešķirams un izmaksājams slimības pabalsts.

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” vairojis ģimenēm draudzīgu vietu skaitu visā Latvijā

Download PDF

Lai veidotu ģimenisku vidi valstī un sniegtu papildu iespēju iedzīvotājiem iesaistīties ģimenēm draudzīgu vietu attīstībā, kopš 2017. gada tiek organizēts konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”, kurā  kā labie piemēri apbalvotas jau vairāk nekā 25  pašvaldības. Trīs gados par konkursā gūtajām naudas balvām 292 000 eiro apmērā Latvijas reģionos attīstīti dažādi ģimenēm draudzīgi projekti. Šogad balvām atvēlēti 100 000 eiro. Vēl līdz 12. novembrim ikviens iedzīvotājs var palīdzēt savai pašvaldībai, nobalsojot par to konkursā www.vietagimenei.lv.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv