Visi jaunumi: Sociālā dienesta jaunumiArī šogad tiks rīkota labdarības akcija “Dzīvo vesels!”

Download PDF

Jēkabpils reģionālās slimnīcas apkalpotajā teritorijā par tradīciju kļuvusi labdarības akcija “Dzīvo vesels!”. Tās laikā pacientiem tiek nodrošinātas bezmaksas medicīniskās konsultācijas, savukārt daļai pacientu – bezmaksas operācijas. Idejas iniciators ir traumatologs ortopēds Kaspars Ūdris, kurš par šo iniciatīvu pirms dažiem gadiem saņēma apbalvojumu “Latvijas Lepnums” nominācijā “Vairāk, nekā prasa pienākums”. Labdarības akcija “Dzīvo vesels!” norisināsies arī šogad.

Sociālā dienesta pieredzes apmaiņas brauciens uz Tartu

Download PDF
2019. gada 18. oktobrī Jēkabpils novada Sociālā dienesta darbinieki devās skaistā un tālā pieredzes apmaiņas braucienā uz Igauniju, lai piedalītos SIA “Profesionālās pilnveides un supervīzijas centrs “AISMA” organizētajā izbraukuma seminārā ”Sociālā darba labā prakse Tartu pilsētā (Igaunija)”.

Iedzīvotāju diskusija par sabiedrības saliedēšanu

Download PDF

21. oktobrī plkst. 11.00 Jēkabpils NVO Resursu centrā (Jaunā iela 39i, Jēkabpils),  DC KOPĀ BŪT zālē Zemgales NVO Centrs aicina ikvienu Zemgales iedzīvotāju piedalīties Latvijas politikas veidošanā – Saliedētas sabiedrības pamatnostādņu izstrādē. Šis dokuments noteiks, kādi sabiedriskie procesi tiks veidoti Latvijā pēc 2021. gada.
Svarīgi, lai plānošanas dokumenti un, jo īpaši, sabiedrības saliedēšanas pamatnostādnes tiktu izstrādāti, balstoties uz iedzīvotāju vēlmēm, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, tautības un pilsonības vai darbības veida.

Bezdarbnieki var saņemt finansiālu atbalstu ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanai

Download PDF

Daudzi darba ņēmēji, ilgus gadus strādājot kādā noteiktā profesijā un praktiskajā darbā iegūstot profesionālās zināšanas un prasmes, ir kļuvuši par sava aroda meistariem, bet viņiem nav atbilstošas profesionālās kvalifikācijas apliecības, un tas, darbu zaudējot, kļūst par nopietnu šķērsli jauna darba meklējumos.

Iedzīvotājus aicina balsot par “Ģimenei draudzīgāko pašvaldību 2019”

Download PDF

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) rīkotā konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” ietvaros aicinām ikvienu nobalsot un izteikt viedokli par, viņaprāt, ģimenei draudzīgāko pašvaldību Latvijā. Balsošana norit līdz 4. novembrim tīmekļvietnē www.vietagimenei.lv. Kopējais konkursa balvu fonds pašvaldībām ir 115 000,00 eiro.

Aicina pieteikties audžuģimeņu un adoptētāju apmācībām Jēkabpilī

Download PDF

2019. gada 2. novembrī tiek uzsāktas audžuģimeņu un adoptētāju apmācības, kuras notiks Jēkabpils ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrā, Brīvības ielā 157, Jēkabpilī.

Par Atvērto durvju dienu organizēšanu personām ar invaliditāti

Download PDF

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 2017. gadā aizsāka un veiksmīgi īsteno pasākumu “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos”.

NVA iniciatīvas mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

Senioru diena “Mežvijās”

Download PDF

Diena ar rudens pieskārienu
Zied saules krāsās – īpaši priekš Jums
Lieciet to vāzē, un prieks lai aug,
Radot vietu, laimei kur dzimt!

Šodien, kad kļavu lapas sārtojas visdažādākajās krāsās no dzelteniem līdz sarkanīgiem toņiem, šodien, kad dārzos zied miķelītes un mārtiņrozes, rudens salnām spītējot zālē – gozējas nesalasītie āboli. 1. oktobrī kalendārs vēsta par Starptautisko senioru dienu.

Aicina ziedot psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei Dignājā

Download PDF

27. septembrī Jēkabpils novada Senioru pēcpusdiena Zasā

Download PDF

Spied uz attēlu, lai skatītu to lielāku!

27. septembrī plkst. 13.00 Zasas kultūras namā notiks ikgadējā Jēkabpils novada Senioru pēcpusdiena.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv