Visi jaunumi: Sociālā dienesta jaunumiLM izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2018”

Download PDF

Labklājības ministrija (LM) no 7. februāra līdz 28. februārim izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2018”. Konkursa mērķis ir apzināt un pateikt paldies sociālajiem darbiniekiem Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā un popularizē sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

VAKANCE | Izsludina pieteikšanos uz sociālā darbinieka darbam ar ģimenēm un bērniem vakanci

Download PDF

Jēkabpils novada Sociālais dienests izsludina pieteikšanos uz sociālā darbinieka darbam ar ģimenēm un bērniem vakanci-1 slodze, uz noteiktu laiku:

(maksimālā atlīdzība līdz 688 EUR)

 

Darba pienākumi:

– plānot, organizēt, vadīt sociālā darba procesus pielietojot sociālā darba metodes;

– izstrādāt rehabilitācijas plānu un veikt sociālā gadījuma vadīšanas procesa novērtēšanu;

Izmaiņas Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa darba organizācijā

Download PDF

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē turpinās vienas operatīvās vadības struktūrvienības izveide, kuras gaitā 2019. gada 1. martā plkst. 06.00 Pārvaldes Jēkabpils iecirkņa operatīvās vadības struktūrvienības (dežūrdaļas) telefonu numuri 65202600 un 65202602 tiks atslēgti.

No 2019. gada 1. marta plkst. 06.00 informācijas saņemšanu un reaģēšanu uz notikumiem Pārvaldes Jēkabpils iecirkņa apkalpojamajā teritorijā nodrošinās Pārvaldes Kārtības policijas

Jēkabpils novada Dzimtsarakstu nodaļas statistiskie rādītāji 2018. gadā

Download PDF

Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļā 2018. gadā reģistrēti 24 jaundzimušie, 14 laulības un sastādīts 61 miršanas reģistrs.

2018. gadā Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 24 jaundzimušie. No tiem 7 gadījumos vecāki ir bijuši laulāti, bet 17 gadījumos paternitāte noteikta uz paternitātes iesnieguma pamata (vecāki nav bijuši laulāti un ziņas par bērna tēvu ierakstītas, pamatojoties uz vecāku kopīgu paternitātes iesniegumu).

Sociālā dienesta informācija par Eiropas Savienības finansēto pārtikas, higiēnas, saimniecības preču un mācību piederumu saņemšanu

Download PDF
Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” īsteno līgumu par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalstāmo darbību īstenošanu.
18.12.2018. Ministru Kabinets (MK) ir apstiprinājis grozījumus 25.11.2014. MK noteikumos Nr.727 “Darbības programmas “Pārtikas un pamata materiālās palīdzības sniegšana vistrūcīgākajām personām 2014.–2020.gada plānošanas periodā” īstenošanas noteikumi”, kas nosaka izmaiņas atbalsta komplektu izdales un papildpasākumu ieviešanas nosacījumos:

E-adrese aizstās fiziskās pastkastītes

Download PDF

2019. gada sākums Latvijas e-pārvaldei ir sācies ar lielu soli drošas un mūsdienīgas valsts un sabiedrības saziņas veidošanā – e-adreses risinājuma ieviešanu. E-adrese risinās vairākus būtiskus jautājumus, piemēram, to, ka vairāk nekā 70 tūkst. Latvijas iedzīvotāju nav fizisku pastkastīšu, un cilvēkiem bieži vien atšķiras deklarētā un reālā dzīvesvieta, kā arī to, ka liels skaits Latvijas valstspiederīgo ilgstoši uzturas ārvalstīs. Savukārt valsts iestādēm e-adrese kļūs par vienotu saziņas platformu un atvieglos ikdienu.

Paplašināts ES pārtikas un materiālās palīdzības atbalsta saņēmēju loks

Download PDF

Pēc Labklājības ministrijas (LM) ierosinājuma ir papildināti nosacījumi Eiropas Savienības finansēto pārtikas, higiēnas, saimniecības preču un mācību piederumu saņemšanai, un tagad to saņēmēju loks varēs būt plašāks.

To paredz otrdien, 18. decembrī, valdībā apstiprinātie Ministru kabineta grozījumi noteikumos „Darbības programmas ”Pārtikas un pamata materiālās palīdzības sniegšana vistrūcīgākajām personām 2014.-2020. gada plānošanas periodā” īstenošanas noteikumi”.

Atvieglota invaliditātes apliecību reģistrēšanas un uzskaites kārtība

Download PDF

Turpmāk personām ar invaliditāti būs iespēja pašām izvēlēties efektīvāko invaliditātes apliecības saņemšanas veidu un arī iesnieguma iesniegšanas veidu Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijai (VDEĀVK).

To nosaka otrdien, 11. decembrī, valdības sēdē pieņemtie grozījumi Ministru kabineta noteikumos “Noteikumi par invaliditāti apliecinoša dokumenta parauga, dokumenta izsniegšanas un uzskaites kārtību”.

Jēkabpils novada sociālās aprūpes namā “Mežvijas” svin Latvijas valsts simtgadi

Download PDF
Starp Valsts nozīmīgākajiem svētkiem Lāčplēša dienu un Latvijas dzimšanas dienu 2018. gada 13. novembrī sociālās aprūpes namā “Mežvijas” sadarbībā ar Leimaņu pagasta bibliotēku norisinājās pasākums “Skaista mana tēvu zeme”.

Skaidro izplatītākās garīga rakstura traucējumu diagnozes un saskarsmes iespējas ar šiem cilvēkiem

Download PDF

Garīga rakstura traucējumi (GRT) ir garīgās (intelektuālās) attīstības traucējumi vai psihiska slimība, kas ierobežo cilvēka spējas strādāt un pilnvērtīgi aprūpēt sevi, tādēļ reizēm apgrūtina šo cilvēku iekļaušanos sabiedrībā. Nereti garīga rakstura traucējumi cilvēkiem tiek konstatēti piedzimstot vai agrā bērnībā, piemēram, autisms vai Dauna sindroms. Taču reizēm GRT rodas dzīves laikā, piemēram, smadzeņu bojājumu rezultātā, pēc pārciestām slimībām vai lielām emocionālām traumām. Kā labāk izprast šīs dažādās diagnozes un kā pareizi komunicēt ar cilvēkiem, kam ir GRT, skaidro Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra psihiatrs prof. Māris Taube.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv