Visi jaunumi: NVO ZiņasJēkabpils apkārtnē palielinās interese par zirgu jāšanas sportu

Vidusdaugavas TV video

Ābeļos norisinās “Senioru aktīvā diena”

Vidusdaugavas TV video

Tuvojas “Ūsiņa kauss 2017”!

15. jūlijā no plkst. 11:00 Ābeļu pagasta “Luģeniekos” jau ceturto gadu biedrība “Ūsiņš”, sadarbībā ar sponsoriem, organizē zirgu jāšanas sporta sacensības “Ūsiņa kauss 2017” konkūra disciplīnā. Sacensības norisināsies 4 maršrutos – ar šķēršļu augstumu 80 cm, 100 cm, un 110 cm, kā arī jaunajiem jātniekiem/ jaunajiem zirgiem būs iespēja atklāt savus spēkus vadības maršrutā. Sacensību laikā darbosies bufete un zirglietu tirdziņš. Ieeja bez maksas.

Siena dienas 2017 (VIDEO)


No 4. līdz 8. jūlijam Jēkabpils novada Kaldabruņā notika gadskārtējais siena skulptūru plenērs “Siena dienas”. Šogad pasākums norisinājās jau 10. reizi, un tā tēma – “Pasaules radīšana”.

Multinews.lv video

Kaldabruņā sākušās “Siena dienas”


Vairāk par pašu “Siena dienu” plenēru lasi šeit >>

Siena skulptūras rotās Kaldabruņas Pļavas muzeja ābeļdārzu jau desmito gadu

Jūlija pirmajā nedēļā, šogad – no 4. līdz 8. jūlijam – Jēkabpils novada Rubenes pagasta Kaldabruņā notiks gadskārtējais siena skulptūru plenērs “Siena dienas”. Desmitgade – tieši tik ilgi jau šajā Sēlijas ciematā rodas īpaša pasaule.

Desmitgadei ir tās svaram atbilstoša tēma “Pasaules radīšana”. Atgādināsim – 2015. gadā plenēra tēli atainoja Raiņa daiļradi, savukārt, 2016. gadā apspēlējām Šekspīru. Gan nopietni, gan ar labdabīgu smaidu – desmit gados patiešām var radīt pasauli no sapņiem un siena. To turpināsim darīt arī šovasar.

29. jūnijā Kaldabruņā “Velomūzikas” koncerts

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

29. jūnijā (šodien) pulksten 20:00 Kaldabruņas Pļavas muzejā notiks “Velomūzikas” koncerts.

“Velomūzika” ir velo ceļojums, kurā tā dalībnieki sniedz koncertus apmaiņā pret naktsmājām. Piecu gadu laikā “Velomūzikas” dalībnieki ar velosipēdiem ir piedzīvojuši skaistus un saulainus 3000 kilometrus pa Latvijas attālākajiem novadiem, sniedzot aptuveni 40 iepriekš plānotas un vēl, iespējams, tik pat neplānotas uzstāšanās.
Mūziķi 25. jūnija rītā ar velosipēdiem startēja no Jelgavas dzelzceļa stacijas un devās Sēlijas virzienā.
Jēkabpils novadā mūziķu ceļš vedīs caur Kaldabruņu, Tadenavu un Dunavu.
Vairāk informācijas www.velomuzika.com

Aizvadītas nometnes „Izaicini sevi šajā vasarā” 2017

nvo-konkursa-logo-300x187
Jau par ikgadēju pasākumu Leimaņu pagastā ir kļuvušas biedrības „Izaicini sevi” rīkotās nometnes „Izaicini sevi šajā vasarā”. Arī šis gads nebija izņēmums, un šogad, sadarbībā ar ABLV Charitable foundation un Jēkabpils novada pašvaldību, tika noorganizētas trīs diennakts nometnes, kurās kopā piedalījās 150 bērni no Jēkabpils un Viesītes novadiem.

Biedrībā „Ūdenszīmes” atklās „Pusnakts pļavas” ekspozīciju

Biedrības “Ūdenszīmes” video

Vasaras Saulgriežos –  otrdien, 20. jūnijā, plkst. 20:00 ikvienu ceļinieku Pusnakts pļavā ievedīs  mūziķis Reinis Jaunais ar grupu.

Kas īsti ir Pusnakts pļavas ekspozīcija? Tā ir mūsdienīga forma un aizlaiku saturs. Tās ir mūsu līdzcilvēku balsis, rokas, acis un māju logi. Tā koncentrētā veidā atspoguļo vienas no spilgtākajām un dziļākajām latviešu tautas vērtībām – Vasaras saulgriežu piedzīvošanu, kā arī ģenētiskā līmenī izjustu vienotību ar zemi, zāli un zvaigznēm.

Informē par ERASMUS+, EURODESK un Eiropas brīvprātīgo darbuBiedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs“ sadarbības līguma ar Jaunatnes Starptautisko programmu Aģentūru (JSPA) ietvaros 12. maijā organizēja pasākumu jauniešiem visas dienas garumā, kurā informēja par programmu “Erasmus+”, Eiropas informācijas tīklu jauniešiem “EURODESK”  un Eiropas Jaunatnes portālu.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv