Visi jaunumi: NVO ZiņasAicina pieteikt pretendentus balvai „Cilvēka izaugsmei Latvijā”

Download PDF

Ikvienā novadā ir cilvēki un organizācijas, kuru pasaules uztveres un darba pamatā ir vairot labo, attīstīt ko jaunu, veicināt cilvēku un Latvijas izaugsmi. Vēlamies Jūs aicināt pieteikt personas un organizācijas izsludinātajā balvu konkursā “Cilvēka izaugsmei Latvijā”.

Eiropas atzinība biedrības „ŪDENSZĪMES” projektam „Gaismas koka darbnīca”

Download PDF

Lauku partnerības darbības efektivitātes viens no rādītājiem ir katrs veiksmīgi īstenots LEADER projekts. Vēl jo lielāks lepnums, ja projektam ir sabiedrības atzinība. Plaši izskanējusi informācija par biedrības “Ūdenszīmes” īstenotā projekta “Gaismas koka darbnīca” pozitīvo ietekmi uz biedrības un kopienas attīstību.

Stīgu uzvilkšana un stāvošo ūdeņu kustināšana!

Download PDF

Tūrisma, pasākumu un siltuma sezona ir teju klāt, spožā pavasara saule izgaismo visus putekļainos kaktus. Esam mazliet iesūnojuši un apraduši ar savas vietas kārtību (vai nekārtību) – tā nospriedām savā Kaldabruņas kolektīvā. Vajadzētu kādu mazu pasākumu, kas mūs sapurina, dod jaunu iedvesmu un sparu. Taču, tikko sākām runāt ar citu jauku vietu uzturētājiem, sapratām – visiem tas ir vajadzīgs, visiem!

Skatāma Leimaņu pagasta rokdarbnieku izstāde

Download PDF
Adījumi, tamborējumi (cimdi, zeķes, cepures, plecu lakati), austi grīdceliņi un segas, keramikas darbi, mezglojumi. Akvareļu, pērlīšu, krustdūrienu gleznas, logu vitrāža, dekoratīvi spilveni, izšūti galdauti un sedziņas un daudz dažādi citi rokdarbi un darbiņi ir apskatāmi Leimaņos un būs skatāmi Mežgalē! Leimaņu pagastā dzīvo radoši un atsaucīgi cilvēki – rokdarbnieki! Nāciet skatīties un priecāties!

Līdz 29. aprīlim skatāma rokdarbu izstāde Dunavā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 9. – 29. aprīlim Dunavā sabiedrisko resursu centrā biedrība “Dzīves prasme” rīko rokdarbu izstādi – pārdošanu “Saiviņas ceļš”. Izstādē varēs aplūkot austus pirts linu dvieļus, galda sedziņas, grīdas paklājus.

Mājražotājiem un amatniekiem iespēja tirgoties Salas novada svētkos

Download PDF

25. maijā Salas novadā notiks ikgadējie Salas novada svētki, kuru neatņemama sastāvdaļa ir mājražotāju un amatnieku tirgus! Mūsu praksē ir pierādījies, ka vislielākie gardumi un skaistākās pašu darinātās lietas nav tālu jāmeklē – tās ir tepat, Sēlijā, tāpēc šogad svētkos īpaši vēlamies redzēt Sēlijas mājražotājus un amatniekus. Protams, mēs priecāsimies arī par tirgotājiem, kas atbrauks no tālākiem reģioniem!

6. aprīlī talka Dignājas kapsētā

Download PDF

6. aprīlī plkst. 9.00 pavasara talka Dignājas kapsētā. Aicina Dignājas pagasta pārvalde un biedrība “Cirkuži”.

Piedalies Jēkabpils novada 2019. gada NVO un Iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursā!

Download PDF

Izsludināts Jēkabpils novada 2019. gada iedzīvotāju iniciatīvu konkurss. Šogad konkursā var piedalīties ne tikai nevalstiskās organizācijas, kas reģistrētas vai veic darbību Jēkabpils novadā, bet arī iedzīvotāju iniciatīvu grupas, kuru sastāvā ir Jēkabpils novadā deklarēti iedzīvotāji (ne mazāk kā 3 dalībnieki), kuras projektu plāno īstenot Jēkabpils novadā un ir savākušas vismaz 20 pilngadīgu novada iedzīvotāju parakstus (ieskaitot grupas locekļus) par iniciatīvas atbalstu. Vienam projektam pieejamais līdzfinansējums no pašvaldības ir līdz 700 eiro. Kopējā konkursam atvēlētā summa – 7000 eiro.

Konkursa prioritārās jomas šogad ir:

Nometņu organizatoriem jārēķinās ar stingrākām ugunsdrošības prasībām

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka šogad stājušās spēkā ugunsdrošības prasības attiecībā uz publiskajiem objektiem, ja tajos atbilstoši lietošanas veidam nav paredzēta cilvēku izmitināšana naktī, bet tas  tiks darīts un cilvēki nakšņos – objektā ir jābūt ierīkotai automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmai, balss izziņošanas sistēmai, evakuācijas ceļu skaitam un platumam jābūt atbilstoši izmitināto cilvēku skaitam,

Lielā Talkā šogad aicina – talkojot, atkritumus uzreiz šķirot!

Download PDF

Šogad Lielā Talka notiks 27. aprīlī un tajā cilvēki ne tikai tiek aicināti vākt atkritumus, bet iet vienu soli tālāk – tos vācot – šķirot. Šodien Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, piedaloties izglītojošiem lektoriem un iedvesmotājiem, norisinājās visas Latvijas Lielās Talkas koordinatoru tikšanās, kā arī tika aizvadīta preses konference “Ideju Talka”, kurā piedalījās Lielās Talkas patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kartē atzīmējot pirmo talkošanas vietu Latvijā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv