Visi jaunumi: NVO Ziņas19. janvārī Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina nevalstiskās organizācijas uz tiešsaistes semināru

Download PDF

Šī gada 19. janvārī plkst. 15.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldība organizē semināru Jēkabpils pilsētas un apkārtējo novadu nevalstiskajām organizācijām (MS Teams platformā). Semināra mērķis ir veicināt nevalstisko organizāciju iesaisti pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā, demokrātijas kultūras veidošanā un savstarpējā sadarbībā.

Biedrība „Ūdenszīmes” sadarbībā ar Rubeņu skolu īsteno projektu „Mācies no cilvēkiem. Mācies no dzīves”

Download PDF

Projekts “Mācies no cilvēkiem. Mācies no dzīves” mums tiešām liek mācīties nepārtraukti. Tā īstenošanu uzsākām 2020.gada oktobrī, ar lielām cerībām vest bērnus mācību braucienos uz Zasu, Leimaņiem, Dvieti, Bebreni, lai parādītu, cik radoši un veiksmīgi var strādāt tepat, tuvējos pagastos. Ja mācās un dara, protams. Taču epidemioloģiskās situācijas ierobežojumi ieviesa korekcijas, un braucienus nācās atlikt līdz drošākiem laikiem.

Kaldabruņas tūrisma puduris pieņemas spēkā

Download PDF

Pateicoties Jēkabpils novada pašvaldības finansiālajam atbalstam, pašā 2020.gada nogalē biedrībā “Ūdenszīmes” ir izdevies paveikt divus Kaldabruņas un tās tuvākās apkārtnes attīstībai svarīgus darbus.

Zemgalē top reģiona jauna Attīstības programma

Download PDF

Zemgales Attīstības padome (ZAP) attālinātā sēdē pirmajā redakcijā apstiprinājusi un publiskajai apspriešanai nodevusi Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības programmas 2021.- 2027. gadam projektu.

Pirmās redakcijas sabiedriskā apspriešana līdz 22.02.2021. Vairāk informācija – https://ej.uz/sabiedribaslidzdalibazpr
Savus priekšlikumus par ZPR Attīstības programmu 2021.-2027.gadam lūdzu sūtīt elektroniskā veidā uz e-pastu zpr@zpr.gov.lv

Labklājības ministrija rīko sociālās uzņēmējdarbības biznesa ideju konkursu

Download PDF

No 2020. gada 30. decembra līdz 2021. gada 31. janvārim Labklājības ministrija aicina iesniegt pieteikumus sociālās uzņēmējdarbības uzsācēju biznesa ideju konkursam. Tā mērķis ir iesaistīt sociālajā uzņēmējdarbībā cilvēkus bez iepriekšējas pieredzes šajā jomā, kā arī noteikt 20 labākos sociālās uzņēmējdarbības uzsācējus, kuri saņems individuālas konsultācijas savas biznesa idejas realizēšanai.

Download PDF

Download PDF

Nomainīts jumts Dignājas baznīcā

Download PDF

Pirmā Dignājas baznīca vizitācijas protokolos minēta 1706.gadā, tā bijusi koka celtne ar salmu jumtu un koka torni. Mūra baznīca 400 sēdvietām uzcelta 1811.gadā, sākumā bez torņa. 1858.gada jūlijā pēc dievnama pārbūves tiek iesvētīts jaunuzceltais tornis. 1876.-1877.g. un 1896.g. baznīcā veikts kapitālais remonts.

Ar Jēkabpils novada pašvaldības atbalstu tiek veidota mājaslapa Sēlijas viesiem un baudītājiem

Download PDF

Šī gada nogalē Jēkabpils novada pašvaldība atbalstīja biedrības „Sēļu pūrs” sabiedrisko iniciatīvu, kas paredz tādas Sēlijas mājaslapas izstrādi, kurā apkopota informācija gan par tūrisma iespējām Sēlijā, gan reģiona amatniekiem un mājražotājiem.

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv