Visi jaunumi: NVO ZiņasAicinājums uz svētku semināru

Download PDF

Lauku partnerība “Sēlija”, sadarbībā ar Ilūkstes un Daugavpils novadu lauku partnerību “Kaimiņi”, 14. decembrī, pl. 11 00 rīko semināru Kaldabruņas skolā “Kaimiņa roku devu”. Uz semināru īpaši aicināti amatnieki un mājražotāji, kā arī tie, kuri vēl tikai domā par tādiem kļūt, jo sniegtā informācija būs saistoša pilnīgi visiem.
Tāpat aicinām amatniecības cienītājus, jo semināra laikā notiks produkcijas prezentācijas, un noteikti varēs iegādāties vismīlīgākās Ziemassvētku dāvanas.
Kaldabruņas skolas labā atmosfēra, piparkūku smarža, sveces un draudzīgi cilvēki – tas noteikti būs patīkami pavadīts laiks.

12. decembrī Zemgales amatnieku un mājražotāju kontaktbirža Jelgavā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

12. decembrī gandrīz 150 amatnieki un mājražotāji 4 telpās piedāvās savus darinājumus. Vai esat jau sagādājuši Ziemassvētku dāvaniņas- nelielas, bet mīļas – kas radītas no sirds- tepat Latvijā ?

Biedrībai “Ūdenszīmes” pasniegs kultūras zīmi “Latviskais mantojums”

Download PDF

2018. gada 29. novembrī Latvijas Valsts meži telpās tiks pasniegtas 18 kultūras zīmes „Latviskais mantojums” kā pateicība par līdz šim paveikto kultūras mantojuma kopšanā un daudzināšanā.

Kultūras zīme “Latviskais mantojums” tiek pasniegta Latvijas tūrisma uzņēmējiem, kuri saglabā un daudzina latvisko kultūras mantojumu, rādot to apmeklētājiem. Zīme izveidota un tiek pasniegta kopš 2013. gada pēc „Lauku ceļotāja” iniciatīvas, lai godinātu un rādītu latviskās kultūras un sadzīves mantojumu, kas dzīvo mūsdienās. Pēc šīs zīmes varat pazīt vietas, kur saimnieki apmeklētājiem ir gatavi rādīt un stāstīt, cienāt ar latviskiem ēdieniem, mācīt amatus un prasmes, svinēt latviskos svētkus.

Rubeņos skatāma Solvitas Kukles darbu izstāde

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Solvita Kukle ir grafiskā dizainere. Dzimtā puse Rubeņos, bet pašreizējā dzīves un darba vieta – Daugavpils. Pēc pamatskolas un vidusskolas pabeigšanas divus gadus mācījusies Daugavpils mākslas vidusskolā “Saules skola” un četrus gadus Daugavpils Universitātē, kur ieguvusi bakalaura grādu mākslā un datordizainera kvalifikāciju.

Jauniešus aicina uz tikšanos ar brīvprātīgā darba veicējiem no ārzemēm

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

23. novembrī no plkst. 15.00 – 16.00 aicinām jauniešus uz tikšanos Zasā, Ambulances ēkas (Zaļā iela 10) 2. stāvā ar Jēkabpils NVO resursu centra ”Erasmus+” Eiropas brīvprātīgā darba projekta “Volunteer’s discovery” pieciem brīvprātīgajiem jauniešiem no Armēnijas, Francijas, Austrijas un Lietuvas!

11. novembrī Leimaņos piemiņas brīdis Latvijas karavīriem un izstādes atklāšana

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

11. novembrī plkst. 18.00 Leimaņos, Latvju zīmju parkā piemiņas brīdis Latvijas karavīriem. Leimaņu Tautas namā izstādes “Leimaņu Tautas namam – 80” atklāšana.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Mirdzēšanas laika darbnīcas biedrībā “Ūdenszīmes”

Download PDF
Vēsums un tumsa ir laiks, kad pašiem mirdzēt un mīļoties. Veidot savu silto, sargājošo vidi, kas iekļauj kā magnētiskais lauks. Veidot lēni, ar izjūtu.
Tādēļ jau novembra viducī aicinām uz svētku dekorāciju darbnīcām ‘Ūdenszīmēs”.

Lauku partnerībā Sēlija – suvenīru konkurss

Download PDF
Lauku partnerība “Sēlija” izsludina suvenīru/prezentācijas materiālu konkursu. Visus vietējos ražotājus, amatniekus, biedrības aicinām iesniegt savus piedāvājumus līdz 2018. gada 3. decembrim. Suvenīru daudzums, ko vēlamies iegādāties vēl šogad, iespējams, nebūs ļoti apjomīgs. Tomēr gan svētkos, gan darba braucienos vēlamies iepriecināt savus kolēģus un sadarbības partnerus tieši ar vietējo ražotāju veikumu. Piedāvājumus – aprakstus un izstrādājumu fotogrāfijas – lūdzam nosūtīt uz e- pastu: ieva.jatniece@gmail.com vai sk_medvecka@inbox.lv. Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Ievu Jātnieci, t.29548967.”

Lauku partnerība Sēlija apzina iniciatīvas grupu vajadzības

Download PDF

Šī gada noslēgums Lauku partnerībā “Sēlija” iezīmējas ar vairākiem nozīmīgiem notikumiem. Viens no tiem – esam veiksmīgi apguvuši daļu no piešķirtajiem LEADER programmas līdzekļiem, un sasnieguši plānotos rezultātus. Tas nozīmē – varam plānot nākamo divu gadu darbības, jo LEADER projektiem mūsu teritorijā, kā arī teritorijas aktivizēšanas pasākumiem tiek iedalīti papildus līdzekļi.

Triju Sēlijas lauku partnerību kopīgi īstenotajā projektā “Sēlijas salas” sācies otrais īstenošanas gads

Download PDF
Lauku partnerības “Sēlija”, Aizkraukles rajona partnerības un Daugavpils un Ilūkstes novadu lauku partnerības “Kaimiņi” starpteritoriālās sadarbības projekts „„Sēlijas salas” – tematiskais tūrisms mazajās lauku apdzīvotajās vietās kā ekonomiskās un sociālās izaugsmes veicinātājs Sēlijā”, noslēdzis pirmo īstenošanas gadu.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv