Visi jaunumi: NVO ZiņasIzveidots brīvprātīgo palīdzības tīkls pārtikas piegādēm risku grupām un cilvēkiem pašizolācijā vai karantīnā

Download PDF

Marta izskaņā Latvijā norisinājās virtuālais hakatons HackForce, kura mērķis bija meklēt risinājumus koronavīrusa krīzes radītajiem izaicinājumiem. Starp uzvarētājiem ir arī kustība #paliecmājās – brīvprātīgo tīkls, kas bez maksas palīdz ar pārtikas un citu preču piegādi tiem, kas ir riska grupā, vai atrodas mājās karantīnā, kā arī palīdz ar suņu izvešanu pastaigās un miskastes iznešanu. Saņemt #paliecmājās palīdzību var jebkurš, zvanot pa tālruni 25661991 vai apmeklējot mājas lapu https://paliec-majas.lv/

Reliģisko savienību (baznīcu) darbība ārkārtējās situācijas laikā

Download PDF

Pagājušajā nedēļā Tieslietu ministrijā notika sanāksme ar reliģisko savienību (baznīcu) pārstāvjiem, lai pārrunātu valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un ieviestos ierobežojumus.

Sanāksmē uzsvēra, ka arī krīzes laikā iedzīvotājiem nepieciešama garīgā aprūpe, ko sniedz reliģiskās organizācijas, tomēr atzina arī nepieciešamos ierobežojošos un piesardzības pasākumus, ņemot vērā COVID-19 straujo izplatīšanos.

Sākusies pretendentu pieteikšana apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim” 2020

Download PDF

Sagaidot pavasari, 12. martā biedrība “Zemgales Laiks Ziedonim” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu “Viegli” un Jelgavas novada pašvaldību turpina iesākto tradīciju un izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim”. Apbalvojums tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē un izglītībā, novadpētniecībā, tautsaimniecībā, bērniem un jauniešiem, par dzīvi mākslā. Pieteikšanās līdz 20. aprīlim, taču laureātu paziņošana notiks apbalvošanas ceremonijā Jēkabnieku  kultūras namā 29. maijā.

Jēkabpils novada iedzīvotājiem – 2 labākie projekti Zemgalē

Download PDF

Iedzīvotāju grupas “Dzirnavu draugi” dalībnieki kopā ar SDL konkursa pārstāvjiem, izcīnot 1. vietu. No. kr. Alīna Žukauska – projektu koordinatore Zemgales plānošanas reģionā, projekta dalībniece Anda Svarāne, projekta vadītāja Ieva Svarāne, Cilda Purgale – SDL valdes priekšsēdētāja vietniece

2020. gada 7. martā Bauskas novada Īslīces kultūras namā notika pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli-Latvija” (SDL) 2019. gada projektu konkursa noslēguma pasākums, kurā tika apbalvoti labākie pašvaldību līdzfinansēto iedzīvotāju iniciatīvu projektu īstenotāji no visas Latvijas.

Zemgalē startē Kultūras programmas 2020 projektu konkurss

Download PDF

Zemgales Plānošanas reģions no 2020. gada 3. marta līdz 31. martam izsludina kultūras projektu konkursu ‘’Latvijas Valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Zemgales Kultūras programma 2020”.

Projektiem piešķirtais finansējums ir 114 000 eiro.

Programmas mērķis ir veicināt Zemgalei raksturīgo kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību plašai sabiedrībai, sniedzot ieguldījumu Latvijas kultūrvides līdzsvarotā un kvalitatīvā attīstībā.

Download PDF

Piedalies Jēkabpils novada 2020. gada NVO un Iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursā! (līdz 30.03.)

Download PDF

Izsludināts Jēkabpils novada 2020. gada iedzīvotāju iniciatīvu konkurss! Konkursā var piedalīties nevalstiskās organizācijas, kas projekta ietvaros plāno veikt darbību Jēkabpils novada teritorijā, un iedzīvotāju iniciatīvu grupas, kuru sastāvā ir Jēkabpils novadā deklarēti iedzīvotāji (ne mazāk kā 3 dalībnieki), kuras projektu plāno īstenot Jēkabpils novadā un ir savākušas vismaz 20 pilngadīgu novada iedzīvotāju parakstus (ieskaitot grupas locekļus) par iniciatīvas atbalstu. Vienam projektam pieejamais līdzfinansējums no pašvaldības ir līdz 700 eiro. Kopējā konkursam atvēlētā summa – 7000 eiro.

Konkursa prioritārās jomas šogad ir:

Pavasarīga rosība Jēkabpils novada mazo uzņēmēju un tūrisma pakalpojumu sniedzēju vidū

Download PDF

Februāra otrā puse pilna labiem jaunumiem un notikumiem, kas tiešā veidā skar novada uzņēmējdarbības vidi. Vispirms – 19.februārī apmeklējām Aizkraukles uzņēmējdarbības atbalsta centra informatīvo pasākumu, kurā uzzinājām par šī gada labajām iespējām apmeklēt dažādus uzņēmējdarbības veicināšanas pasākumus Zemgalē.

Noslēdzies pārgājiens-ekspedīcija “Pa mazā bānīša pēdām”

Download PDF

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv