Visi jaunumi: NVO ZiņasTiks rīkota Jēkabpils novada pagastu sakoptības skate 2020

Download PDF

Lai aktivizētu Jēkabpils novada iestādes, uzņēmējus, sabiedriskās organizācijas un iedzīvotājus teritorijas, ēku un būvju sakopšanā, ražošanas attīstībā, kultūras, izglītības, sporta, tūrisma, sabiedrisko aktivitāšu un citu sfēru kvalitātes paaugstināšanā, kā arī veicinātu Sēlijas novadu sakoptību, Jēkabpils novada pašvaldība rīko Jēkabpils novada pagastu sakoptības skati 2020 laika periodā no 2020.gada 1. jūnija līdz 10. septembrim.

Atkārtoti aicina iesniegt jaunatnes iniciatīvas projektus mācību motivācijas palielināšanai

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība atkārtoti aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, no 2020.gada 16.marta iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta PuMPuRS* ietvaros tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

Konkursa mērķi:

Jēkabpils Mākslas skolas Zasas filiāles

Download PDF

29. maijā plkst. 15.00 “Rūmes” abās āra terasēs – gan pie lielās mājas, gan klēts notika Jēkabpils Mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu diplomdarbu aizstāvēšana.

Jēkabpils novada Tūrisma vietu darbība

Download PDF

Laikā, kad apkārt plosās slimība un valstī ir izsludināti dažādi būtiski ierobežojumi, kultūras un tūrisma dzīve ir mazliet pieklususi. Bet darbs neapstājas, tiek domātas jaunas izstādes, ekspozīcijas, aktivitātes un pasākumi priekš apmeklētājiem. Tāpēc aicinām atbalstīt, apmeklēt un atklāt vietējos tūrisma objektus no jauna, ievērojot visas noteiktās higiēnas un drošības normas!

Biedrības un nodibinājumi var pieteikties bezdarbnieku iesaistei darbā sabiedrības labā

Download PDF

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem (ieskaitot) un bezdarbniekus ar invaliditāti darbā sabiedrības labā. Pieteikumus līdz šī gada 4. jūnijam pieņem NVA filiāles Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Ogrē un Rīgā.

Aicina piedalīties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Šajā visiem tik sarežģītajā, trauksmes un pārdomu pilnajā laikā “BILŽU BIROJS” aicina saglabāt možu garu, nedaudz “izkrāsot” savu ikdienu, piedaloties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!” un kļūstot par mūzikas un mākslas festivāla “BILDES 2020” neklātienes dalībnieku.

Mūsdienās cilvēki aizvien vairāk par saziņas avotu izmanto internetu un sociālos tīklus, bet nekas nevar būt personiskāks par pastkastītē saņemtu, ar roku rakstītu vēstuli vai atklātni, ko uz mājām atgādājis pastnieks. Pastkastīti ik dienu uzlūkojam, arī gaidot savus iecienītos preses izdevumus. Varētu teikt, ka pastkastīte ir mājvieta ziņām, pārsteigumiem, labām domām, vēlējumiem un sapņiem.

Talkas pie Klaucānu un Priekulānu ezera noslēgušās

Download PDF

Spied uz mazās Facebook ikonas augšējā labajā stūrī, lai skatītu sīkāk!

Notiks bezmaksas semināri par medniecības nozari

Download PDF

Mednieku skola Taurs sadarbībā ar Latvijas Mednieku asociāciju un Medību saimniecības attīstības fondu piedāvā piedalīties tiešsaistes video semināros par dažādām ar medniecības nozari saistītām tēmām. Kā piemēram, izmaiņas likumdošanā, mednieka ekipējums, nažu asināšana, medību trofeju vērtēšana, selektīvu medību pamatprincipi, un daudzas citas. Semināri ir bez maksas. Semināru tematikai un grafikam var sekot līdzi sociālajos tīklos vai www.mednieksgribzinat.lv .

Izglīto par aizsargājamu un retu augu Latvijā – peldošo ezerriekstu

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Download PDF

Spied uz mazās Facebook ikonas augšējā labajā stūrī, lai skatītu sīkāk!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv