Visi jaunumi: NVO ZiņasRudens ekspedīcijas Jēkabpils novadā

Download PDF

5. un 27. septembrī notika divas ekspedīcijas dabā – piedzīvojums ar laivām Ziemeļsusējas upē un Mazā Bānīša pēdu meklēšana Zasas apkārtnē.

Uzsākts projekts “Padzeries no stāstu krūzes!”

Download PDF

Biedrība “Sēļu pūrs” uzsākusi Jēkabpils novada 2020.gada NVO projekta “Padzeries no stāstu krūzes!” realizēšanu. Projekta mērķis ir popularizēt Zasas pagasta tēlu, izmantojot kultūrvēsturisko mantojumu kā tūrisma veicināšanas un atpazīstamības rīku.

Projektā piedalās 13 JMS Zasas filiāles audzēkņi, kuri izveidojuši 19 ilustrācijas, kas ataino Zasas vēsturiskās leģendas par muižas parku, vēsturiskiem un kolorītiem personāžiem. Katrs bērns Zasas vēsturi ataino savā mākslinieciskajā rokrakstā, izmantojot iztēli, vēstures zināšanas un profesionālo pieredzi, ko guvis mākslas skolā.

Noslēdzies projekts „Renesanses periods Sēlijas austrumos”

Download PDF

Svētdien, 4. oktobrī, norisinājās šī projekta noslēdzošais pasākums. Neretas novadpētniecības muzejā tikāmies, lai noklausītos  Dr.hist Mārītes Jakovļevas lekciju „Renesanses periods Sēlijā”, kā arī saņēmām ieteikumus maršruta „Renesanse Sēlijā” papildināšanai.

Noslēdzas projekta „Kopienas izaugsmes katalizators” īstenošana

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Darbu pie šī projekta īstenošanas biedrība „Ūdenszīmes” uzsāka šī gada aprīļa mēnesī, un nu ir klāt tā noslēgums.

Download PDF

Spied uz mazās “Facebook” ikonas augšējā labajā stūrī, lai skatītu sīkāk

Norisinājusies diennakts nometne jauniešiem “Izaicinājums”

Download PDF

Jēkabpils novada projektu konkursa “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros no 21.-23. augustam Ābeļu pagastā biedrībā “Ūsiņš” norisinājās diennakts nometne “Izaicinājums”.  Nometnē 27 jaunieši iepazina un apguva prasmes sporta un kultūras pasākumu organizēšanā.

4. oktobrī startēs autoceļojums „Renesanse Sēlijā”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Svētdien, 4. oktobrī, aicinām uz renesanses periodam veltītu piedzīvojumu, kam jāatvēl visa skaistā oktobra svētdiena. Sākums – Neretas novada novadpētniecības muzejā, Neretā, Ziedu ielā 11.

Dienas programmā:

Projekta „Kopienas izaugsmes katalizators” jaunumi

Download PDF

Darbu pie šī projekta īstenošanas biedrība „Ūdenszīmes”  uzsāka  aprīļa mēnesī, organizējot seminārus septiņās Sēlijas kopienās Jēkabpils, Ilūkstes un Aknīstes novados.

Biedrība “Cirkuži” realizējusi projektu “Laipni gaidīti Vandānos!”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Šeit skūpsta maizi, ja nokrīt zemē,

Bet izsalkušam ar akmeni nemet.
P. Paegle
Laipni gaidīti Vandānos!

Biedrība “Cirkuži” ir realizējusi NVO projektu ar Jēkabpils novada pašvaldības atbalstu “Laipni gaidīti Vandānos!”. Projekta ietvarā ir izveidota vizuāli pievilcīga vieta iebraucot Vandānu ciemā, Dignājas pagastā no Jēkabpils puses.

Ir izgatavots un uzstādīts uzraksts VANDĀNI, izgatavots un uz karoga attēlots jaunais Dignājas pagasta logo, kurā attēlotas Dignājas pamatvērtības – pilskalns, baznīca, Daugava, citētas dzejas rindas no Dignājas dzejnieka Pētera Paegles, izveidota košumkrūmu dobe.

Ekspedīcija pa Ziemeļsusēju

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv