Visi jaunumi: NVO ZiņasVai Tu esi “LAIMES LĀCIS?”

Download PDF

Mēs, Dignājas pagasta, Vandānu ciema, daudzdzīvokļu mājas “Vārpas” iedzīvotāji vēlamies pastāstīt, kā mums gāja 2019. gada NVO un Iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursā.

Atceroties vasaras notikumus dzīvā kopienā

Download PDF

Biedrība “Sēļu pūrs” ar Jēkabpils novada pašvaldības finansiālu atbalstu NVO iniciatīvām pagājušajā vasarā īstenoja 2 dienu spilgtus pasākumus Zasā, kas sniedza ieguldījumu vietējās kopienas atdzīvināšanā un radošuma veicināšanā.

Par situāciju Lauku partnerībā „Sēlija”

Download PDF

Godājamās dalīborganizācijas, sadarbības partneri, LEADER projektu ieviesēji, kopienu aktīvisti un domājošie cilvēki!

 Mēs, Lauku partnerības „Sēlija” izpildvaras pārstāves un LEADER programmas vadītājas – Ieva Jātniece un Skaidrīte Medvecka – šoreiz publiskojam savu viedokli par notiekošo mūsu organizācijā. Tas saistāms ar faktu, ka publiskajā vidē pieejamais sludinājums par vakantajām amata vietām „Izpilddirektors” un „Izpilddirektora vietnieks”  ir izsaucis daudzus jautājumus.

Piedalies konkursā, veltītā Latvijas brīvības cīnītājiem!

Download PDF

Latvijas Neatkarības karš (1918-1920)

Augškurzemes partizānu pulka 100. dzimšanas dienas gadā aicinām:

  • iedzīvotājus (skolēnus un citus dažādu vecumu interesentus) piedalīties konkursā „Vēstule Latvijas brīvības cīnītājam pirms 100 gadiem” (skat. nolikumu),
  • Jēkabpils pilsētas, Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes un Neretas novada, kā arī Ilūkstes novada publiskās un skolu bibliotēkas apzināt savas pilsētas vai pagasta brīvības cīnītājus – Augškurzemes partizānu pulka (vēlāk Latvijas nacionālās armijas 3. Jelgavas kājnieku pulka) karavīrus, Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus, viņu pēctečus, tos, kuri paši vai viņu piederīgie par piedalīšanos Sēlijas un visas Latvijas atbrīvošanā saņēma apbalvojumus un zemi, un pēctečus, kuri turpina saimniekot viņu īpašumā,

Aicina uz “Āra dzīvojamās istabas” atklāšanu

Download PDF

“Bērzzemnieku” māja aicina visus ciemos 29. septembrī uz atklāšanas pasākumu pie Zasas Zirgiem Muižiņā. Tiks atklāta SIA “NYX & Iris” JumpCross jāšanas trase – pirmā tāda tipa Latvijā, un Jēkabpils novada pašvaldības NVO un Iedzīvotāju grupu projektu konkursā atbalstītā projekta “Āra dzīvojamā istaba” ietvaros svaigi attīrītā un labiekārtota Zasas muižas parka teritorija pie vecā brūža.

Turpina labiekārtot sporta kompleksu “Pilskalni”

Download PDF

Biedrība Sporta klubs “ALKO Racing Team” 2019. gada jūlijā un augustā realizēja projektu “Sporta kompleksa “Pilskalni” labiekārtošana” (līgums Nr. JNP/9-2/19/58), kura īstenošanai NVO un iedzīvotāju iniciatīvu projektu konkursā tika gūts Jēkabpils novada domes atbalsts 700 eiro apmērā.

“Divu krastu laipas sala – Dignāja”

Download PDF

Vai Tu jau šovasar iepazini, izbaudīji un izgaršoji “Divu krastu laipas salu – Dignāju?” Vai Tu zini, ka Dignāja ir laipa uz pagātni, tagadni un nākotni. Laipa, kas savieno Latgali ar Sēliju. Izcila vieta, kur baudīt Daugavas ainavas no Sēlijas krasta.

19. septembrī Jelgavā konference “Zemgaļi un sēļi tūrisma maršrutā “Baltu ceļš”‘

Download PDF

Izsludina konkursu “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”

Download PDF

Tiesībsargs, sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku jau 5.gadu aicina konkursam “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” pieteikt cilvēkus, nevalstiskās organizācijas, kas aizstāv cilvēku ar īpašām vajadzībām tiesības un veicina viņu iekļaušanu sabiedrībā.

6. septembrī “Rūmē” aicina iepazīties ar sociālās iekļaušanās algoritmu

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Nevalstisko organizāciju, interešu grupu, kā arī, protams – pašvaldības pārstāvji!
Viesītes novada pašvaldība ir izstrādājusi sabiedrības iekļaušanās algoritmu – praktiski pielietojamu dokumentu ar vēl praktiskākiem tā pielikumiem, lai atvieglotu savstarpējas sapratnes, sadarbības un panākumu ceļu, dzīvojot kopā, vienā teritorijā.
“Sociālās iekļaušanās algoritma” metodes noderēs ikvienam, īpaši jau, lai mūsu pašu prātos izskaustu neproduktīvo uzstādījumu MĒS (iedzīvotāji) pret VIŅIEM (pašvaldību) un otrādi.
Aicināts ikviens, kuram svarīgi ir viņa darbības pozitīvi rezultāti!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv