Visi jaunumi: NVO Ziņas“JumpCross jāšanas trases izveide Zasā” projekts atklāts

Download PDF


Jēkabpils novada pašvaldības konkursa “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2019” otro vietu ieguva jauns Zasas uzņēmums SIA “NYX & Iris”, kas nodarbojas ar viesu mājas un zirgu sporta pakalpojumiem. Uzņēmums ieguva EUR 2000 no pašvaldības, kuri tika izmantoti šķēršļu un mietiņu iegādei, reklāmas sagatavošanai un paraug demonstrācijas organizācijā. Projekta kopējās izmaksas ir EUR 2215,90.

Zasas dzirnavu durvis atver publiskai apskatei

Download PDF

Vidusdaugavas televīzijas video

Leimaņos ar gandarījuma sajūtu atklātas aušanas, novadpētniecības un maizes istabas biedrības Amatu mājā “Rūķīši”

Download PDF

Kad 2015. gadā ieguvām nomā “Rūķīšus”, spriedām, ko mēs te varētu darīt. Radās doma par aušanu. Sacīts, darīts. Sākām telpas remontu, līdztekus spriedām, kur ņemsim stelles. Aušanas istabā gandrīz visus remontdarbus darījām pašas. Sarunājām aušanas speciālisti Baibu Biti no Zasas, kura mācīja, rādīja, kā salikt stelles, kā pareizi jāauž. Griezām mājās visu – palagus, aizkarus, blūzes, kreklus, džinsu bikses un visu citu, lai austu lupatu deķīšus. Aizkarus logiem mezglojām arī pašas.Vienu grīdsegu čaklākā audēja ziedoja dāvanā Hardijam Kortmanam pateicībā par ziedojumiem no Vācijas, un tā aizceļojusi uz Vāciju.

Lapenes atklāšana Helovīna ieskaņās Vidsalā

Download PDF

31. oktobrī Vidsalā norisinājās aktivitātes visai ģimenei, kura laikā svinējām lapenes atklāšanu un atzīmējām Helovīnus. Lapenes izveide ir biedrības „EKO Selonia” realizēts projekts, kas tapis, piedaloties Jēkabpils novada pašvaldības izsludinātajā NVO iniciatīvu konkursā.

Darba stacija projektu vadītājam jau strādā!

Download PDF
Noslēdzas ELFLA LEADER programmā, VRG „Lauku partnerība „Sēlija”” SVVA stratēģijas rīcībā „Darbs un pārticība” apstiprinātais projekts Nr.19-05-AL24-A019.2101-000008 „Darba stacija projektu vadītājam”.
Šajā mini-projektā paredzētās biroja un IT tehnikas iegādes ir notikušas, jaunā darba stacija ir uzstādīta un darbojas nevainojami. SIA „Datoru centrs” Jēkabpilī, gatavojot piedāvājumu aprīkojumam, rūpīgi piemeklēja atbilstošāko un labāko, lai turpmākos gados nebūtu jāraizējas par to, ka strauji mainīgajā IT resursu prasību laikā tehnika netiks līdzi programmatūras atjauninājumiem vai morāli novecos.

Izveidota Zasas dzirnavu vēsturiskā ekspozīcija

Download PDF


Kopš 2005. gada Zasas dzirnavu īpašnieks H. Kortmans daudz darījis Zasas dzirnavu sakopšanā, atjaunošanā un popularizēšanā. Daudz ko veicis sadarbībā ar vietējiem iedzīvotājiem: Zasas dzirnavu vēstures izpēti, sakopšanas talkas, pasākumus bērniem un jauniešiem. Jēkabpils novada pašvaldības NVO un iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursā līdzfinansētā projekta “Zasas dzirnavu vēsturiskā ekspozīcija” ietvaros ir izveidota vēsturiska ekspozīcija, kas, iepriekš piesakoties, būs pieejama gan vietējiem iedzīvotājiem, gan Zasas viesiem bez maksas.

Biedrība “Sēļu pūrs” īstenojusi ELFLA LEADER projektu “Ievads materiālu dizainā un tehnoloģijās”

Download PDF
21. un 22. oktobrī Jēkabpils novada amatniecības centrā “Rūme” notika mācību nodarbības “Ievads materiālu dizainā un tehnoloģijās”, kuras organizēja biedrība “Sēļu pūrs”.

Aicina pieteikties brīvprātīgo mentoru apmācību semināram

Download PDF

Biedrība “Dzīvības koks” aicina pieteikties brīvprātīgo mentoru apmācību semināram 30. oktobrī, no plkst. 11.00 – 17.00 Brīvības ielā 45, Jēkabpils Sociālā dienesta telpās.

<< PROGRAMMA >>

31. oktobrī Helovīnu svinēšana Vidsalā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

31. oktobrī plkst. 18.00 svini pasaulē populāros Helovīnus Vidsalā! Grebsim ķirbjus, spokosimies un agleznosim sejas. Labākajām maskām, ķirbjiem un sporta aktivitāšu dalībniekiem tiks gardas balvas. Ģimenes mērosies spēkos “jestro pupiņu lasīšanas čempionātā”, “spocīgajā volejbolā” ar lielo bumbu, kā arī citās aktivitātēs. Nāc ar savu ķirbīti vai izvēlies kādu no mūsu klāsta. Informācija pa tālr. 22432134.

“Āra dzīvojamā istaba” ir atklāta!

Download PDF


29. septembrī tika atklāts projekts, kurš tapis ar Jēkabpils novada NVO un iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursa atbalstu – Zasas “Āra dzīvojamā istaba”. Izmantojot novada ieguldītos EUR 700 un pašu materiālus un darba spēkus, tika attīrīta, sakopta un iekārtota daļiņa no Zasas Muižas parka “Bērzzemnieki” mājas īpašumā un tagad ir pieejama gan Zasas iedzīvotajiem, gan tās apmeklētājiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv