Visi jaunumi: NVO Ziņas24. februārī mazuļu skoliņas nodarbība Leimaņos

28. februārī seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem

 Lauku partnerība Sēlija

 Semināra LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem

„Kā sagatavot projektu pieteikumus  LEADER  programmas  2018.gada projektu konkursam”

 PROGRAMMA.

VAKANCE | Sēlijas prasmju muzeja vadītājs Zasā

Muzeju_nakts_Zasa_20.05.2017g_25
Jēkabpils novada pašvaldība izsludina pieteikšanas uz Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzeja vadītāja amatu uz nenoteiktu laiku (darba vieta Zasā un Jēkabpils novada teritorijā)
Galvenās prasības pretendentam:

Augstāka profesionālā vai akadēmiskā izglītība (vēlams humanitārajās zinātnēs);

Atklāj izstādi “Balttour 2018”

Šodien, 2. februārī Rīgā, Ķīpsalā darbu sākusi tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2018”, kas šogad atzīmē 25 gadu jubileju un darbosies līdz 4. februārim. Izstādes dalībnieki katru ceļotāju un atpūtnieku aicina apceļot Latviju un atklāt pasauli. Izstādē Sēliju pārstāv arī Jēkabpils novads. Šajās 3 dienās būs sastopami pārstāvji gan no Sēlijas prasmju muzeja un Raiņa muzeja “Tadenava”, gan biedrības “Ūdenszīmes” un amatniecības centra “Rūme”.

LM aicina sociālās uzņēmējdarbības uzsācējus iesniegt pieteikumus biznesa ideju konkursam

No 2018. gada 31. janvāra līdz 21. februārim Labklājības ministrija (LM) aicina sociālās uzņēmējdarbības uzsācējus iesniegt pieteikumus biznesa ideju konkursam.

Konkursa mērķis ir iesaistīt sociālajā uzņēmējdarbībā cilvēkus bez iepriekšējas pieredzes šajā jomā, kā arī noteikt 20 labākos sociālās uzņēmējdarbības uzsācējus, kuri saņems individuālas konsultācijas savas biznesa idejas realizēšanai.

2. februārī projekta “Sēlijas salas” tikšanās Dignājā

Biedrība “Lauku partnerība Sēlija” izsludina gadskārtējo jaunrades konkursu „Vedējs 2018”

Lauku partnerības “Sēlija” rīkotais radošā konkursa “VEDĒJS” noslēguma pasākums ir kļuvis par labo vārdu svētkiem Vedēja nosaukuma cienīgiem lauku cilvēkiem.

Šogad konkurss norit 13.reizi. Pagājušajā gadā tika iesniegti 11 apraksti, kuru varoņi ir dažādu lauku dzīves jomu pārstāvji – biedrību pārstāvji, darbīgas ģimenes, dzīvespriecīgi seniori, novadpētniecības kolekciju veidotāji, jaunie zemnieki, pašvaldību un kultūras darbinieki. Konkursa noslēguma pasākums tradicionāli notiek iepriekšējā gada laureāta pagastā vai pilsētā. Šogad tas ir Kūku pagasts Krustpils novadā, kur dzīvo darbīgi jaukā ģimene – Mārīte un Gaitis Poļi – Vedēji 2017.

Par šādiem pozitīvi domājošiem, lauku vidi un cilvēkus iedvesmojošiem cilvēkiem aicinām rakstīt arī šogad.

Biedrības Lauku partnerība „Sēlija” paziņojums

Biedrība Lauku partnerība „Sēlija”  izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 4. kārtu Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam 19.2.pasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros apstiprinātās sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai.

PLAŠĀK LASI ŠEIT >>

Konkurss “Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2017”

Labklājības ministrija (LM) no 16.janvāra līdz 15.februārim izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2017.”. Konkursa mērķis ir apzināt un pateikt paldies sociālajiem darbiniekiem Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā un popularizē sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Pretendenti tiek izvirzīti un vērtēti šādās nominācijās:
·        Labākais iedzīvotāju izvirzītais sociālā dienesta sociālais darbinieks Latvijā 2017
·        Labākais iedzīvotāju izvirzītais nevalstiskā sektora sociālais darbinieks Latvijā 2017
·        Labākais darba devēja izvirzītais sociālās institūcijas vadītājs Latvijā 2017
·        Labākais darba devēja izvirzītais sociālais darbinieks Latvijā 2017

Digitalizācija tūrismā – drauds vai iespēja?

Vai digitalizācija ir drauds tūrisma aģentūru, viesnīcu un tūrisma informācijas centru darbam? Iespējams. Tomēr katrai monētai ir divas puses! Tāpēc 31. janvārī “Balttour 2018” biznesa forumā, kas notiks viesnīcā “Grand Hotel Kempinski Riga”, aicinām jūs ieraudzīt to otru pusi – digitālās vides jaunākās iespējas tūrismā!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv