Visi jaunumi: NVO ZiņasNoslēgušies datora kursi Leimaņos

nvo-konkursa-logo-300x187Patiess prieks bija par datora kursu aktīvo un regulāro apmeklējumu. Prieks bija darboties, jo sapratām, ka tās zināšanas, kuras sniedzām bija tiešām nepieciešamas un noderīgas. Atsaucība un ieinteresētība no datora kursu apmeklētāju puses bija ļoti zinātkāra.

Apgūt datorus un ITS sistēmas (internets, EDS, EPS, ibanka), prezentāciju sagatavošanu mācīja Pēteris Balodis. Cilvēks no Leimaņiem, kurš no agras bērnības bija iemācījies datora gudrības. Jau mācoties Bērzgala skolā mācēja izjaukt un salabot datorus. Tagad viņam ir savs uzņēmums Jēkabpilī, Rīgas ielā – SIA “AT Risinājumi”.

Iepazīsties ar www.brivpratigie.lv !

Sabiedriskā labuma biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” aicina iepazīties ar brīvprātīgā darba iespēju mājas lapu www.brivpratigie.lv . Tajā tiek publicēti jaunākie piedāvājumi par brīvprātīgo darbu Jēkabpilī un tuvējos novados, kā arī varat uzzināt par iespējām un pieteikties brīvprātīgajam darbam visā Latvijā.

Lai sāktu izmantot www.brivpratigie.lv , ir jāreģistrējas kā brīvprātīgajam vai kā brīvprātīgā darba organizētajam.

Darbu uzsākusi “Bēbīšu skoliņa” Leimaņos


Darbu uzsākusi “Bēbīšu skoliņa” Leimaņos.

15. janvārī (2017) Leimaņu Tautas namā notika pirmā nodarbība.

Kaspara Sēļa video

Izstrādājumi ar Lauku partnerības “Sēlija” kvalitātes zīmi pieejami veikalos

Svētku laiks aizvadīts, taču – joprojām nav atceltas dzimšanas dienas, vārda dienas un citas svinības. Un šādos svētkos vislabākā dāvana būs vietējo amatnieku ražojums! Jāteic, ka, neraugoties uz to, ka prasmīgu cilvēku mums netrūkst, ne vienmēr šie izstrādājumi ir brīvi nopērkami, sevišķi jau ciematu un mazpilsētu veikalos.
Šobrīd priviliģētā situācijā ir nonākuši Aknīstes, Viesītes un Jēkabpils novada Rubenes pagasta iedzīvotāji, jo šeit tirdzniecības vietās ir izvietoti stendi ar to amatnieku izstrādājumiem, kas ieguvuši Lauku partnerības „Sēlija” kvalitātes zīmi. Ražojumu atlasi Lauku partnerība veica, 2016.gada nogalē organizējot konkursu, un tā rezultātā šis zīmols tika piešķirts 17 autoru darbiem. Tika pasūtīti īpaši stendi, un tie jau iedzīvojušies šādās tirdzniecības vietās:

Iespēja pieteikties mazo ciemu un pilsētu aktīvistu balvai

RĪKOJIES NEVIS REAĢĒ!

Local Up Balva

Lai gan mazās pilsētiņās un ciemos bieži vien tiek realizētas interesantas un vērtīgas iniciatīvas, ir diezgan grūti atrast informāciju par tām. Local Up Balva vēlas darīt zināmus vietējos varoņus un viņu realizētos projektus plašākai sabiedrībai.

Norisinās projektu pieteikšana Latvijas valsts simtgades mērķprogrammai „Latvijai-100”

Organizācijas, biedrības un nodibinājumi aicināti iesniegt projektus Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogrammas „Latvijai – 100” konkursam un saņemt finansējumu Latvijas valsts simtgades svinību pasākumiem. Projektu iesniegšana norisināsies no 2017. gada 2. līdz 27. janvārim. Mērķprogramma veidota, lai nodrošinātu Latvijas valsts simtgades svinību daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras pasākumu un norišu sagatavošanu un īstenošanu, prioritāri atbalstot norises bērnu un jauniešu iesaistei.

Kā sagatavot projektu pieteikumus LEADER programmas 2017.gada projektu konkursam

Lauku partnerība Sēlija Semināra LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem „Kā sagatavot projektu pieteikumus  LEADER  programmas  2017.gada projektu konkursam”

PROGRAMMA.

Norises laiks: 2017.gada 11. janvāris.

Norises vieta: Viesīte, Viesītes Kultūras pils

Rokdarbu pulciņš “Bitītes” sveic Ziemassvētkos!

Klāt Ziemassvētki, tuvojas gada nogale un kā katru gadu mēs, Ābeļu pagasta rokdarbu pulciņš “Bitītes” rīkojam labdarības akciju Ābeļu skolā un pansionātos “Mežvijas” un “Jaunāmuiža” apdāvinot skolā 1. klases bērnus un pansionātā dzīvojošos mūsu pagasta cilvēkus.

Ziemassvētku gadatirgus

20.decembrī Zasas kultūras namā savā gadatirgū atkal pulcējās Jēkabpils novada amatnieki, rokdarbnieki un mājražotāji. Šogad dalībnieku skaits bija mazliet sarucis, bet tāpat bija patīkami sapulcēties kopā, lai bez tirgošanās apskatītu arī pārējo kaimiņu veikumu un parunātu.

“Zasas leģendu” pirmais posms noslēdzies

Biedrība “Sēļu pūrs” noslēgusi projekta “Zasas leģendas. 1.posms.” īstenošanu Zasā. Projektu finansiāli atbalstīja Valsts Kultūrkapitāla fonds un Jēkabpils novada pašvaldība. Projekts īstenots Zemgales Kultūras programmas ietvaros, ko īsteno Zemgales Plānošanas reģions.

Vasaras vidū, jūlijā un augustā, gandrīz divu nedēļu garumā Zasā, amatniecības centrā “Rūme” norisinājās grafikas un koktēlniecības meistardarbnīcas, kuru laikā grafikas un koktēlniecības darbos tika iedzīvinātas Zasas leģendas.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv