Visi jaunumi: NVO ZiņasAmatnieki gaidīti uz tirgošanos “Sēlija rotā” svētkos Neretā

Neretas novada pašvaldība aicina Jēkabpils novada amatniekus un mājražotājus pieteikt savu dalību ikgadējos Sēlijas tautas mākslas svētkos “Sēlija rotā”, kas šī gada 2. jūnijā notiks Neretā.

Amatnieku tirgus svētku dienā sāksies plkst. 10.00 un darbosies visas dienas garumā. Vietas pietiks visiem, jo amatniekiem atvēlēts gan Neretas tirgus laukums, gan parks.

Par tirdzniecības vietu svētkos nav jāmaksā, un svētku rīkotāji nav noteikuši amatniekiem nekādas specifiskas prasības, tādējādi dodot tirgošanās iespēju ikvienam interesentam.

Dalību tirdziņā jāpiesaka pie Gunitas Gorbačovas, tālr.28347147, līdz š.g. 30. maijam.

Līdz 30. aprīlim turpinās stāstu iesūtīšana konkursam Zemgales Laiks Ziedonim

Tā kā pavasarī mostas daba un no zemes lien laukā smaržīgās ziedu galviņas, ir īstais laiks, lai pamodinātu, iepriecinātu un iesūtītu stāstu par kādu cilvēku, kurš ikdienā dara nesavtīgu un labu darbu Zemgalē.

21. aprīlī Lielā Talka Dignājas kapsētā

Lai attīrītu kapsētas teritoriju no atkritumiem un rudens lapām, tiek rīkota pavasara talka Dignājas kapsētā.

Aicinām atnākt uz talku, lai kopīgiem spēkiem sakoptu Dignājas kapsētu.

Sanākam sestdien, 21. aprīlī plkst. 9.00!

Uz talku aicina Dignājas pagasta pārvalde un biedrība “Cirkuži”

 

Piedalies Jēkabpils novada 2018. gada NVO iniciatīvu konkursā!

NVO konkurss 2018

Arī šogad nevalstiskajām organizācijām, kas reģistrētas vai veic darbību Jēkabpils novadā, ir iespēja piedalīties iniciatīvu konkursā. Vienam projektam pieejamais līdzfinansējums ir līdz 700 eiro. Kopējā konkursam atvēlētā summa – 5000 eiro.

Konkursa prioritārās jomas šogad ir:

– novada kultūrvēsturiskā mantojuma izzināšana, saglabāšana un interpretācija/nodošana nākamajām paaudzēm mūsdienīgā veidā,

Biedrība “Lauku partnerība Sēlija” izsludina gadskārtējo jaunrades konkursu „Vedējs 2018”

Lauku partnerības “Sēlija” rīkotais radošā konkursa “VEDĒJS” noslēguma pasākums ir kļuvis par labo vārdu svētkiem Vedēja nosaukuma cienīgiem lauku cilvēkiem.

Šogad konkurss norit 13.reizi. Pagājušajā gadā tika iesniegti 11 apraksti, kuru varoņi ir dažādu lauku dzīves jomu pārstāvji – biedrību pārstāvji, darbīgas ģimenes, dzīvespriecīgi seniori, novadpētniecības kolekciju veidotāji, jaunie zemnieki, pašvaldību un kultūras darbinieki. Konkursa noslēguma pasākums tradicionāli notiek iepriekšējā gada laureāta pagastā vai pilsētā. Šogad tas ir Kūku pagasts Krustpils novadā, kur dzīvo darbīgi jaukā ģimene – Mārīte un Gaitis Poļi – Vedēji 2017.

Par šādiem pozitīvi domājošiem, lauku vidi un cilvēkus iedvesmojošiem cilvēkiem aicinām rakstīt arī šogad.

Jēkabpils novads izstādē-gadatirgū Aizkrauklē

Jau septīto gadu Aizkrauklē notika pārnovadu uzņēmēju dienas. Otrajā dienā, 17. martā, Aizkraukles Sporta centrā, noritēja   “Izstāde – gadatirgus 2018″, kurā  piedalījās  uzņēmēji, amatnieki, lauksaimnieki, NVO, Tūrisma informācijas centri, skolēnu mācību uzņēmumi un pašvaldības no visas Latvijas un projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā” partneri.

Konsultatīvs seminārs Jēkabpilī projektu sagatavošanai konkursam Zemgales NVO projektu programmā

Ceturtdien, 22. martā, plkst.15.00 Jaunajā ielā 39i, Jēkabpilī, biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” struktūrvienības SR Dienas centrs “Kopā būt” zālē notiks konsultatīvs seminārs visām biedrībām/nodibinājumiem, kas ieinteresēti sagatavot kvalitatīvu projektu pieteikumu Zemgales NVO projektu programmā. Semināru vadīs realizētājas organizācijas “Zemgales NVO centrs valdes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš.

Kas paveikts projektā “Jēkabpils novada dabas vērtību – dižkoku – saglabāšana un sabiedrības izglītošana”

Biedrība „Augšzemes lauku NVO apvienība” vairākkārt ir pievērsusies vides jautājumu risināšanai un viens no tiem ir dižkoku apzināšana un saglabāšanas veicināšana.

Biedrība “Cirkuži” saņem ZPR veicināšanas balvu

2018. gada 10. martā Ādažu novada Kultūras centrā notika Pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli – Latvija” (SDL) aizvadītās sezonas noslēguma pasākums, kurā tika sumināti projektu īstenotāji no tām pašvaldībām, kas ir SDL dalībnieki, un tika apbalvoti 2017. gada veiksmīgākie projekti.

Aicina pieteikties valsts apmaksātās psihosociālās rehabilitācijas programmai pēc vēža

No 2018. gada psihosociālā rehabilitācija onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem tiks nodrošināta kā valsts apmaksāts pakalpojums. Kā paredz MK noteikumi Nr.780  „Noteikumi par psihosociālās rehabilitācijas pakalpojumu personām ar onkoloģisku slimību un to ģimenes locekļiem”, pakalpojums ir sešu dienu kurss ar izmitināšanu. Aicinām pieteikties cilvēkus, kurus skāris vēzis, lai saņemtu valsts apmaksātu atbalstu pēc aktīvā ārstēšanas posma.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv