Visi jaunumi: NVO ZiņasRīgas svētkos notiks tirgus “Ražots Sēlijā”

Pirmo reizi Rīgas svētkos notiks tirgus “Ražots Sēlijā”, kurā piedalīsies dalībnieki no Sēlijas novadu apvienības pašvaldībām — Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes novada.

Dodies aizraujošā piedzīvojumā – Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Aicinām piedalīties aizraujošā un izglītojošā piedzīvojumā – Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu, kas notiks zīmīgā datumā – 1. septembrī. Zinību diena mums šogad ir brīvdiena, tāpēc, pirms jaunā mācību gada sākuma, aicinām pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, dodoties 6 stundu garā ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu!

Piesakies konkursam “Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2018”

Līdz 3. septembrim iespēja pieteikties konkursam “Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2018”!

Veicinot jaunu vēsmu ienākšanu un nostiprināšanos tūrisma uzņēmumu un pakalpojumu vidē, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departaments rīko nozīmīgo konkursu jauniem tūrisma uzņēmumiem. Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas tūrisma piedāvājuma atpazīstamību un popularizēt veiksmīgākos jaunos tūrisma produktus, kuri ir ilgtspējīgi, inovatīvi, kvalitatīvi, ar augstu pievienoto vērtību, nodrošina tūristu iesaisti un ir piemēroti ārvalstu tūristu vajadzībām, atbilstoši “Latvijas tūrisma mārketinga stratēģijā 2018.-2023. gadam” noteiktajām mērķauditorijām.

Jēkabpils novada amatnieki pirmo reizi pārstāv Latviju Slovākijas tautas mākslas festivālā

Agrā pavasarī amatniecības centrā “Rūme” viesojās Slovākijas Tradicionālās tautas mākslas un amatniecības asociācijas vadītāji Ļubica Kuzmova un Milošs Kunkels, kuri mūsu novadu apmeklēja projekta “Apstell” ietvaros. Starptautiskajā projektā “Apstell” biedrība “Lauku partnerība Sēlija” piedalās kā viens no partneriem. Tā, pateicoties šim projektam, “Rūme” nodibināja jaunus kontaktus, un mūsu novads tika uzaicināts piedalīties amatnieku festivālā, kas notika 21.un 22.jūlijā nelielā Slovākijas kalnu pilsētiņā Štrbske Pleso.

11. augustā plkst. 11.00 sacensības jātnieku sportā “Ūsiņa Kauss 2018” Ābeļu pagastā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

11. augustā plkst. 11.00 biedrības “Ūsiņš” rīkotās sacensības jātnieku sportā “Ūsiņa Kauss 2018” Ābeļu pagasta “Luģeniekos”. Sacensības šķēršļu pārvarēšanā 5 maršrutos.

19. un 20. augustā notiks pienotavas apgleznošana Rubeņos

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

19. un 20. augustā plkst. 10.00 Rubeņu ciemā ikviens tiek aicināts uz pienotavas apgleznošanu, blakus ūdenskrātuvei. Aicināti visi interesenti un izpalīdzīgu roku īpašnieki, kuriem ir vēlme palīdzēt īstenot pienotavas apgleznošanas ideju.

Veloekskursija “Raiņa pirmais ceļojums” Tadenavā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

4. augustā plkst. 12.00 no Raiņa muzeja “Tadenava” notiks velobrauciens pa biedrības Ūdenszīmes izstrādāto velomaršrutu “Raiņa pirmais ceļojums” Jēkabpils novada Dunavas un Rubeņu pagastos.

Brauciens iekļauj trīs ciemus – Tadenavu, Kaldabruņu un Červonku – un deviņus apskates objektus, to skaitā Dronku Velnakmeni un Červonkas baznīcu. Kopumā velomaršruts ir 28 km garš un to ir iespējams izbraukt aptuveni četrās stundās. Brauciens ir pa rāmu Sēlijas nostūri – mazliet pa grants, bet lielākoties pa meža ceļiem.

Aicina ziedot bērnu rotaļu un sporta laukuma izveidei Vidsalā

Aicinām ziedot līdzekļus bērnu rotaļu un sporta laukuma izveidei, kā arī labiekārtot vietu kur visa ģimene var pavadīt laiku Vidsalas ciemā.
Biedrība “EKO Selonia” ir piesaistījusi Jēkabpils novada finansējumu 700,00 EUR apmērā bērnu rotaļu laukuma izveidei, kā arī sadarbībā ar Kalna pagasta pārvaldi un vietējiem iedzīvotājiem augustā tiks labiekārtots pludmales volejbola laukums, uzstādīta āra tualete un izveidota ugunskura vieta. Tomēr, lai ģimenes varētu kopā aktīvi pavadīt brīvo laiku biedrība aicina ziedot līdzekļus lapenes izveidei, kā arī bērnu un jauniešu sporta un brīvā laika inventāra (strītbola groza, āra trenažieru un tml.) iegādei un uzstādīšanai.

A/C “Rūme” Amatniecības festivālā Štrbske Pleso, Slovākijā

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv