Visi jaunumi: NVO ZiņasNo 25. līdz 28. jūnijam gaismas un siena skulptūru plenērs Kaldabruņā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Aicinām uz vasaras gaismas un siena skulptūru plenēru Kaldabruņā!

Plenērs notiks no 25. līdz 28. jūnijam.

Šī gada plenēra tēma ir „APGAISMO”.

29. jūnijā “Ūsiņa kauss 2019” Ābeļu pagastā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

29. jūnijā no plkst. 11.00 Ābeļu pagasta “Luģeniekos” biedrības “Ūsiņš” organizētās Latvijas Jātnieku Federācijas jāšanas sacensības “Ūsiņa kauss 2019”. Sacensības finansiāli atbalsta Jēkabpils novada pašvaldība.

Atklāta Trejdeviņu sajūtu sala – Kaldabruņa!

Download PDF

Jau no maija noslēguma projekta „Sēlijas salas” ietvaros norisinās aktivitāte „Atbalss salās” – visā Sēlijā 17 apdzīvotās vietās notiek jauno tūrisma produktu prezentācijas pasākumi.

Svarīga informācija amatniekiem un mājražotājiem Jēkabpils novadā!

Download PDF

Līdz nākamās nedēļas beigām – 25. maijam, lūdzu pieteikties amatniekus un mājražotājus, jo
– Zemgales Plānošanas reģions, kopā ar Rīgas Centrāltirgu un Zemgales reģiona pašvaldībām organizē “Zemgales novadu dienas Rīgas Centrāltirgū”.
Tirgošanās datums –
š.g. 23. augusts, viena pilna diena.
Uz vienu amatnieku ~1.5 – 2 metrus liela platība.

Zināmi Jēkabpils novada 2019. gada NVO un Iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursa rezultāti

Download PDF

Jēkabpils novadā noslēgusies 2019. gada NVO un Iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursa pieteikumu izvērtēšana. Kopā tika saņemti 17 projektu pieteikumi: 12 no nevalstiskajām organizācijām un 5 no iedzīvotāju iniciatīvu grupām. Kopējā no pašvaldības pieprasītā finansējuma summa sastādīja 11 586,40 eiro. Konkursa mērķiem šogad bija atvēlēti 7000 eiro, tādēļ, diemžēl, nebija iespējams atbalstīt visus projektus, un daļai nācās piešķirt nedaudz samazinātu finansējumu.

Rezultātā atbalstīti 11 projekti:

Lielā Talka Dignājas muižā 2019

Download PDF

1. epizode “Dzīvžoga frizēšana”

2. epizode Mūžzaļie dzīvības koki un priedītes

Piedalies Jēkabpils novada 2019. gada NVO un Iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursā! (līdz 30.04. plkst. 15.00)

Download PDF

Izsludināts Jēkabpils novada 2019. gada iedzīvotāju iniciatīvu konkurss. Šogad konkursā var piedalīties ne tikai nevalstiskās organizācijas, kas reģistrētas vai veic darbību Jēkabpils novadā, bet arī iedzīvotāju iniciatīvu grupas, kuru sastāvā ir Jēkabpils novadā deklarēti iedzīvotāji (ne mazāk kā 3 dalībnieki), kuras projektu plāno īstenot Jēkabpils novadā un ir savākušas vismaz 20 pilngadīgu novada iedzīvotāju parakstus (ieskaitot grupas locekļus) par iniciatīvas atbalstu. Vienam projektam pieejamais līdzfinansējums no pašvaldības ir līdz 700 eiro. Kopējā konkursam atvēlētā summa – 7000 eiro.

Konkursa prioritārās jomas šogad ir:

Amatniekus un mājražotājus aicina pieteikties dalībai svētkos “Sēlija rotā” Ābeļu pagastā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Līdz 20. jūnijam amatniekus un mājražotājus aicina pieteikties dalībai VII Sēlijas novadu apvienības Tautas mākslas svētkos “Sēlija rotā” 29. jūnijā no plkst. 15.00 Jēkabpils novada Ābeļu pagasta estrādē pie Ābeļu skolas. Tālrunis jautājumiem – 22335439 (Daina).

Aicina pieteikt pretendentus balvai „Cilvēka izaugsmei Latvijā”

Download PDF

Ikvienā novadā ir cilvēki un organizācijas, kuru pasaules uztveres un darba pamatā ir vairot labo, attīstīt ko jaunu, veicināt cilvēku un Latvijas izaugsmi. Vēlamies Jūs aicināt pieteikt personas un organizācijas izsludinātajā balvu konkursā “Cilvēka izaugsmei Latvijā”.

Eiropas atzinība biedrības „ŪDENSZĪMES” projektam „Gaismas koka darbnīca”

Download PDF

Lauku partnerības darbības efektivitātes viens no rādītājiem ir katrs veiksmīgi īstenots LEADER projekts. Vēl jo lielāks lepnums, ja projektam ir sabiedrības atzinība. Plaši izskanējusi informācija par biedrības “Ūdenszīmes” īstenotā projekta “Gaismas koka darbnīca” pozitīvo ietekmi uz biedrības un kopienas attīstību.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv