Visi jaunumi: NVO ZiņasMums nav vienalga, kādā vidē mēs dzīvojam!

Download PDF
Biedrība “Cirkuži”, startējot Jēkabpils novada pašvaldības izsludinātajos NVO konkursos, jau vairākus gadus darbojas tieši vides sakopšanā un labiekārtošanā, jo vēlamies dzīvot vidē, kas priecē pašus un ikvienu pagasta iedzīvotāju.

16. oktobrī “Rūme” Zasā varēs iepazīt amatniecību Sēlijā X-XII gadsimtā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Otrdien, 16. oktobrī plkst. 14.00 sēļu amatniecības centrā “Rūme” Zasā viesosies rotkalis Uģis Drava (rotas), folkloriste Vita Talla (mūzika), un ar amatniecību iepazīstinās biedrība “Sēļu pūrs”. Tiks izrādīti projekta “Sadzīves priekšmeti un dzīvesveids Sēlijā X-XII gadsimtā” laikā radītie tērpi, trauki un ādas izstrādājumi. Ieeja brīva, aicināts ikviens! Tālrunis uzziņām: 22335439.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

13. oktobrī Červonkas baznīcā Vidzemes kamerorķestra koncerts

Download PDF

Sestdien, 13. oktobrī plkst. 18.00 Červonkas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā Vidzemes kamerorķestra koncerts “Augšāmcelšanās”.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Veikti remontdarbi Dignājas baznīcā

Download PDF

Ar piešķirto Jēkabpils novada pašvaldības finansējumu 500 EUR Dignājas baznīcā ir atjaunoti ieejas vārti un veikts baznīcas galveno durvju remonts.

Dz. Nartiša

Biedrība “Cerību logi” realizē projektu

Download PDF
Jēkabpils novadā Kalna pagastā biedrība „Cerību logi” ar aktīvu iedzīvotāju atbalstu realizē projektu „Atpūtas vietas „Sapņu kalniņš” ierīkošana”. Projekta mērķis: sapost apkārtni, mudināt iedzīvotājus padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un izcelt tos pozitīvos un paliekošos darbus, kas stiprinās Latvijas vērtības nākotnē. Jēkabpils novada pašvaldībā 2018. gada NVO projektu konkursā šīs ieceres realizēšanai piešķīra 700 EUR.

Biedrība iekārtojusi vienu no Latvijas stūrīšiem

Download PDF
Jau devīto pavasari pēc kārtas Jēkabpils novada biedrībām ir iespēja piedalīties pašvaldības rīkotajā iniciatīvu konkursā. Kā katru gadu, arī šogad tajā piedalās biedrība „Noskaņa”, piesakot īstenošanai projektu „Mēs savam pagastam”. Šī projekta mērķis ir sniegt pozitīvu ieguldījumu apkārtējās vides uzlabošanai Liepu ciematā.
Īstenojot projektu, ir uzlabota publiskā infrastruktūra un radīta iespēja aktīvi pavadīt brīvo laiku, sakārtota vide ne tikai vietējai kopienai, bet arī ciemata viesiem.
No jūnija līdz septembrim ir izgatavoti soliņi un šūpoles, darbus rūpīgi veica Ojārs Ģeidāns.

Projekta ietvaros bija iespēja doties uz Kalsnavas kokaudzētavu, jo iespējams, ka nākotnē šo atpūtas laukumu papildinās ar

Aicina daugaviešus uz kopīgām konferencēm par Latvijas lielākās upes baseina attīstību

Download PDF

Sadarbības projekta “DaugavAbasMalas” ietvaros biedrība “Zied zeme” sadarbībā ar vietējās rīcības grupām oktobrī uzsāk konferenču ciklu ap Daugavu esošajās pašvaldībās ar mērķi uzlabot Latvijas lielākās upes baseina ekonomisko situāciju.  Diskusijās aicināti pulcēties vietējie vides aktīvisti, pašvaldību amatpersonas, tūrisma uzņēmēji, NVO pārstāvji, amatnieki, pētnieki, politikas plānotāji, jaunieši un citas aktīvās iedzīvotāju grupas, lai veidotu sadarbības un kopīgiem spēkiem sekmētu tūrisma un uzņēmējdarbības attīstību Daugavas baseinā.

Sporta klubs “ALKO Racing Team” turpina popularizēt “Pilskalnu” autotrasi un Jēkabpils novadu

Download PDF

Biedrība Sporta klubs “ALKO Racing Team” 2018. gadā piedalījās Jēkabpils novada NVO projektu konkursā un guva novada domes atbalstu 500 euro apmērā projektam “Sporta kompleksa “Pilskalni” vizuālā tēla popularizēšana” (līgums Nr. JNP/9-2/18/74).

Sagaidāma arvien lielāka sociālās uzņēmējdarbības nozares attīstība

Download PDF

Labklājības ministrijas organizētā Sociālās uzņēmējdarbības konference, kas norisinājās 26. septembrī Rīgā, pulcēja vairāk nekā 100 dalībniekus − nozares ekspertus, sociālos uzņēmējus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un šīs jomas interesentus. Ekspertu prezentācijas, kopīgās diskusijas un sociālo uzņēmēju veiksmes stāsti vēlreiz apliecināja, ka, pateicoties jaunajam Sociālā uzņēmuma likumam un pieejamajam Eiropas Sociālā fonda finansējumam, Latvijā šobrīd ir radīta labvēlīga vide sociālās uzņēmējdarbības nozares uzplaukumam.

Pārsteidzošā Rudens klasika Červonkas baznīcā

Download PDF
Šis rudens ar līdz ar dzestrumu, dūmakām un gājputnu spārnu šalkoņu dzidrās naktīs, mums ir atnesis lielu notikumu. Červonkas baznīcai maina jumtu!
Tas nozīmē, ka ilgi gaidītais Vidzemes Kamerorķestra koncerts notiks telpā, kas teju vibrē uz atdzimšanas sliekšņa.
Uz koncertu aicinām sestdien, 13. oktobrī plkst. 18.00.
Muzicēs Vidzemes Kamerorķestris.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv