Visi jaunumi: Kultūras jaunumiKapusvētki 2020. g. Jēkabpils un Zasas Romas katoļu draudžu kapsētās

Download PDF

13. jūnijā Leimaņu pagasta kapos plkst. 1500
14. jūnijā Auzānu kapos plkst. 1500
14. jūnijā Dzelznavas kapos plkst. 1600
28. jūlijā Ābeļu kapos plkst. 1500
28. jūlijā Nagļu kapos plkst. 1600
5. jūlijā Jēkabpils Pilsētas kapos plkst. 1200
19. jūlijā Biržu kapos plkst. 1500
26. jūlijā Zasas kapos plkst. 1500
2. augustā Meņķa kapos plkst. 1500

Jautras brīvdienas!

Download PDF

Bērnība ir laiks, kad ikviens no mums veido savu pasaules uztveri un arī visskaistākās atmiņas. Esot bērnam, šķiet, ka dienas ir tik garas, ka it visā var atrast ko interesantu un vasaras brīvlaiks šķiet kā vesela mūžība. Mums pieaugot, dienas kļūst arvien īsākas un arvien negribīgāk mēs ticam brīnumiem, un arvien retāk mēs priecājamies par to mazo, ikdienišķo.

Jēkabpils Mākslas skolas Zasas filiāles

Download PDF

29. maijā plkst. 15.00 “Rūmes” abās āra terasēs – gan pie lielās mājas, gan klēts notika Jēkabpils Mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu diplomdarbu aizstāvēšana.

Jēkabpils novada Tūrisma vietu darbība

Download PDF

Laikā, kad apkārt plosās slimība un valstī ir izsludināti dažādi būtiski ierobežojumi, kultūras un tūrisma dzīve ir mazliet pieklususi. Bet darbs neapstājas, tiek domātas jaunas izstādes, ekspozīcijas, aktivitātes un pasākumi priekš apmeklētājiem. Tāpēc aicinām atbalstīt, apmeklēt un atklāt vietējos tūrisma objektus no jauna, ievērojot visas noteiktās higiēnas un drošības normas!

Aicina piedalīties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Šajā visiem tik sarežģītajā, trauksmes un pārdomu pilnajā laikā “BILŽU BIROJS” aicina saglabāt možu garu, nedaudz “izkrāsot” savu ikdienu, piedaloties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!” un kļūstot par mūzikas un mākslas festivāla “BILDES 2020” neklātienes dalībnieku.

Mūsdienās cilvēki aizvien vairāk par saziņas avotu izmanto internetu un sociālos tīklus, bet nekas nevar būt personiskāks par pastkastītē saņemtu, ar roku rakstītu vēstuli vai atklātni, ko uz mājām atgādājis pastnieks. Pastkastīti ik dienu uzlūkojam, arī gaidot savus iecienītos preses izdevumus. Varētu teikt, ka pastkastīte ir mājvieta ziņām, pārsteigumiem, labām domām, vēlējumiem un sapņiem.

No 1. jūnija vairākās izglītības, sporta un kultūras jomās aktivitātes varēs īstenot klātienē

Download PDF

Ceturtdien, 21. maijā, Ministru kabinets lēma par vairāku ierobežojumu atcelšanu izglītības, interešu izglītības, sporta un kultūras jomās no š.g. 1. jūnija.

No 2020. gada 1. jūnija klātienē varēs norisināties:

  • Valsts pārbaudījumi un iestājpārbaudījumi pamatizglītības, vidējās izglītības un augstākās izglītības pakāpē, kā arī pieaugušo mācību un interešu izglītības process. Klātienes formātu varēs izmantot arī profesionālās kvalifikācijas eksāmenu un iestājpārbaudījumu norisei. (Plašāk ŠEIT )

Valdība no 1. jūnija ļauj organizēt amatiermākslas kolektīvu darbību un mēģinājumus

Download PDF

Valdība pēc Kultūras ministrijas ierosinājuma šodien lēma no š.g. 1. jūnija atļaut atsākt organizētu amatiermākslas kolektīvu – koru, deju kolektīvu, pūtēju orķestru, kokļu mūzikas ansambļu, vokālo ansambļu, amatierteātru, folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu, tautas mūzikas grupu (kapelu), tautas lietišķās mākslas studiju vai pulciņu u.c. amatiermākslas kolektīvu – darbību un mēģinājumus iekštelpās un ārtelpās, vienlaikus strikti ievērojot ar kultūras ministra rīkojumu izdotā sanitārā protokola* prasības.

Kultūras pārvalde turpina darbu ārkārtas situācijā

Download PDF

Valstī izsludinātā ārkārtas situācija jau kopš 12. marta ir būtiski izmainījusi ikvienu dzīves sfēru, īpaši skarot arī kultūras nozari. Jau divus mēnešus nav atļauta publisku pasākumu organizēšana, ir pārtraukts amatierkolektīvu un interešu grupu mēģinājumu un nodarbību process klātienē, kā arī ieviesta virkne dažādu citu ierobežojumu.

Download PDF

Spied uz mazās Facebook ikonas augšējā labajā stūrī, lai skatītu sīkāk!

Download PDF

Spied uz mazās Facebook ikonas augšējā labajā stūrī, lai skatītu sīkāk!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv