Visi jaunumi: Kultūras jaunumi21. septembrī koku stādīšanas akcija “Laimes koki” Zasā

Download PDF

Jaunieši ir sarosījušies, un aicinām arī Tevi sestdien, 21. septembrī plkst. 10.30 pievienoties koku stādīšanas akcijai “Laimes koki” Zasā.
Pasaules lielās talkas “World Cleanup Day” ietvaros iestādīsim 70 jaunus kokus Zasas parkā, un arī Tev būs iespēja iestādīt savu laimes koku, kurš dzīvos un augs līdz ar Tevi.

26. oktobrī koncerts-konkurss “Atnāc ar savu dziesmu” Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

<< NOLIKUMS >>

Gada gaidītākais notikums Zasas kultūras namā jau pavisam drīz!

“Grāmatu starts” Ābeļu bibliotēkā

Download PDF
14. septembrī Ābeļu bibliotēka pulcināja pirmsskolas vecuma bērnus uz pasākumu “Grāmatu starts”. “Grāmatu starts” ir bērnu lasīšanas veicināšanas programma, kas iepazīstina pirmsskolas vecuma bērnus ar aizraujošo grāmatu pasauli, aicina uz pirmo tikšanos ar bibliotēku un rosina lasīt visai ģimenei kopā. “Grāmatu startu” radījis Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs.

Rokdarbu pulciņš “Bitītes” aicina uz pirmo tikšanos

Download PDF

30. septembrī plkst. 10.00 Ābeļu pagasta rokdarbu pulciņa “Bitītes” dalībnieces aicina uz pirmo tikšanos. Laipni aicināti rokdarbnieču pulciņam pievienoties jauni dalībnieki!

Sīkāk par pulciņu lasi šeit >>

21. septembrī koncerts Červonkas baznīcā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Sveicināti, draugi, paziņas, atbalstītāji!
Ar patiesu, sirsnīgu prieku aicinām jūs uz īru mūzikas koncertu Červonkas baznīcā. Koncerts notiks sestdien, 21. septembrī, pl. 18 00.

27. septembrī Jēkabpils novada Senioru pēcpusdiena Zasā

Download PDF

Spied uz attēlu, lai skatītu to lielāku!

27. septembrī plkst. 13.00 Zasas kultūras namā notiks ikgadējā Jēkabpils novada Senioru pēcpusdiena.

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks pasākums „Sēlijai būt!”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Latviešu tauta veidojusies 13.–17. gs. četru baltu tautu (kuršu, zemgaļu, sēļu un latgaļu) etniskās konsolidācijas procesā, kā arī daļēji lībiešu asimilācijas rezultātā. Sēļi ir viena no baltu tautām, kas atstājusi paliekošas pēdas latviešu izveidē. Sēlija ir viena no Latvijas kultūrvēsturiskajām teritorijām, kaut gan apvidus ar šādu nosaukumu nav atrodams Latvijas kartē, jo ap 13.–14. gs. Sēlijas vārds uz daudziem gadsimtiem izgaisa no vēstures, un tikai 20. gs. 80. gados „Sēlija” latviešu valodā ienāca gandrīz kā jaunvārds.

Dignājas pagasta jauniešu futbola komanda

Download PDF

Futbola turnīrs Neretā, 2018. gads. Izcīnīta 2. vieta.

Jau trīs gadus aktīvi jaunieši no Dignājas pagasta un kaimiņu pagastiem (Zasas, Biržiem, Dunavas) un Jēkabpils pilsētas jaunieši apvienojas vienā komandā un, pārstāvot Dignājas pagastu, piedalās Jēkabpils pilsētas rīkotajā iekštelpu futbola sezonas turnīrā, kur piedalās Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novada komandas, kā arī komandas no blakus novadiem.

13. septembrī Dzejas diena Tadenavā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

13. septembrī plkst. 13.00 Dzejas diena “Tadenavā” (Dunavas pagasts, Jēkabpils novads) veltīta muzeja 60. gadadienai un Eiropas kultūras mantojuma dienām, kuru tēma šogad ir “Restaurācijas nozares sasniegumi”.

Vasaras aktivitātes Leimaņu bibliotēkā

Download PDF
Dzīve nemitīgi mainās un ievieš savas korekcijas it visā, arī bibliotēku dzīvē. Straujo tehnoloģiju attīstībā izmainās bibliotēku lietotāju grāmatu lasīšanas tradīcijas.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv