Visi jaunumi: Kultūras jaunumiDownload PDF

10 ieteikumi atbildīgai laika pavadīšanai šonedēļ, gaidot un piedaloties Zemes stundas akcijā

Download PDF

Sākot ar simbolisku gaismas izslēgšanu Sidnejā 2007. gadā, Zemes stunda ir kļuvusi par vienu no lielākajām vides kustībām pasaulē, kas apvieno indivīdus, uzņēmumus un organizācijas vairāk nekā 180 valstīs un teritorijās. Pasaules Dabas Fonds un akcijas partneris Latvijā Tetra Pak aicina ikvienu 28. martā plkst. 20:30 uz stundu izslēgt gaismu savās mājās, tādējādi simboliski paužot atbalstu dabas daudzveidības saglabāšanai. Taču Tu vari darīt vairāk – iepazīsties ar 10 ieteikumiem atbildīgai laika pavadīšanai šonedēļ, gaidot un piedaloties Zemes stundas akcijā!

Aktuāla informācija bibliotēku lietotājiem

Download PDF

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.103 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijas teritorijā, laika periodā no 2020. gada 12. marta līdz 2020. gada 14. aprīlim Jēkabpils novada pašvaldība slēdz bibliotēkas apmeklētājiem.

Ārkārtējās situācijas periodā bibliotēkas lietotājiem nodrošina:

E – pakalpojumus, elektroniskas un telefoniskas uzziņas un konsultācijas.

Lietotāji, kuri vēlas iegūt piekļuves kodus un paroles, E – grāmatām www.3td.lv un Letonikas datu bāzei www.letonika.lv interesēties telefoniski 29822591 vai rakstot uz e-pastu:

Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes paziņojums!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta lēmumu par ārkārtēju situācijas izsludināšanu visā valsts teritorijā no 2020. gada 13. marta līdz 2020. gada 14. aprīlim Jēkabpils novadā tiek atcelti vai pārcelti uz šobrīd nenoteiktu laiku visi publiskie pasākumi bez apmeklētāju skaita ierobežojuma, kā arī amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi.

Tāpat apmeklētājiem slēgts kopš šodienas ir Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejs, amatniecības centrs “Rūme”, Ģimeņu iniciatīvu telpa Vandānos, kā arī jauniešu telpas Zasā Ambulances ēkā.

Aicinām saglabāt mieru, rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību, kā arī sekot līdzi informācijai par situācijas izmaiņām!

P. S. Šajā pavasara un vasaras sezonā esam ieplānojuši dažādus skaistus notikumus, tāpēc aicinām šajā ārkārtas situācijā rīkoties atbildīgi un tiekamies pavisam drīz!

Jēkabpils novada Kultūras pārvalde

Sākusies pretendentu pieteikšana apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim” 2020

Download PDF

Sagaidot pavasari, 12. martā biedrība “Zemgales Laiks Ziedonim” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu “Viegli” un Jelgavas novada pašvaldību turpina iesākto tradīciju un izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim”. Apbalvojums tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē un izglītībā, novadpētniecībā, tautsaimniecībā, bērniem un jauniešiem, par dzīvi mākslā. Pieteikšanās līdz 20. aprīlim, taču laureātu paziņošana notiks apbalvošanas ceremonijā Jēkabnieku  kultūras namā 29. maijā.

Slates silā precizēta vēl viena senkapu uzkalniņa atrašanās vieta

Download PDF

Vidusdaugavas televīzijas video

20. martā radošā darbnīca Sēlijas prasmju muzejā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

20. martā plkst. 16.00 Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejā radošā darbnīca “Dabīgie mājas tīrīšanas līdzekļi”.

Pirmizrāde Ābeļu tautas namā

Download PDF

Ābeļu tautas nama amatierteātrim „Cerība” šī gada 6. martā vietējā tautas namā bija pirmizrāde Laimoņa Streipa lugai „Lāsts”.

15. martā Brodos viesojas Krustpils pagasta amatierteātris

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

15. martā plkst. 17.00 Ābeļu tautas namā viesojas Krustpils pagasta amatierteātris “Savējie” ar nedaudz nopietnu Baibas Jukņēvičas joku lugu “Ziediņš gatves galā”. Ieejas maksa: EUR 1,00.

21. martā Baltinavas teātra izrāde Rubeņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

21. martā plkst. 12.00 Rubenes kultūras namā viesojas Baltinavas teātris “Palādas” (režisore Anita Ločmele) ar izrādi – komēdiju “Ontons i Anne” IV daļa “Ontana tragedeja”. Ieejas maksa: EUR 4,-. Biļetes var iegādāties vai pieteikt Rubenes KN (tel. 26478498 ).

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv