Visi jaunumi: Kultūras jaunumiInformatīvs pasākums „Jaunumi mūsu dārziem” Kalna bibliotēkā

Download PDF

22. martā pulksten 13.00 Kalna bibliotēkā notiks informatīvs pasākums „Jaunumi mūsu dārziem”. Dārzkopji un visi interesenti varēs tikties ar SIA „Sedumi” pārstāvi Agnesi Vilcāni, kura pastāstīs par jaunumiem dārzeņu un puķu sēklu klāstā, arī par stādiem, tajā skaitā par jaunajām peoniju šķirnēm un jaunumiem kartupeļu šķirnēs. Pasākuma dalībnieki saņems informāciju par augu piebarošanu, to kopšanas knifiņiem, minerālmēsliem un citiem dārzkopjus interesējošiem jautājumiem.

Laipni gaidīti bibliotēkā!

Neretā tiekas Sēlijas novadu apvienības biedri

Download PDF

1. martā Neretā notika Sēlijas novadu apvienības (SNA) biedru sapulce, kurā tikās Neretas, Viesītes, Salas, Ilūkstes, Jaunjelgavas un Jēkabpils novadu priekšsēdētāji. Neretas novada domes priekšsēdētājam Arvīdam Kviesim šī bija pirmā sapulce kā Sēlijas novadu apvienības priekšsēdētājam, kopš ievēlēšanas amatā 2019. gada 15. janvārī.

21. martā muzikāla izrāde bērniem Rubeņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

21. martā plkst. 11.00 Rubenes kultūras namā muzikāla izrāde bērniem “Draugu sarunas”. Viesojas mākslinieki no “Burbuļciema”. Ieejas maksa: EUR 1,50.

Ābeļu bibliotēkā skatāma cepuru izstāde

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 11. marta līdz 29. martam Ābeļu bibliotēkā skatāma rokdarbu pulciņa “Bitītes” sarūpētā cepuru izstāde.

Darbu uzsāk Jēkabpils novada Kultūras pārvalde

Download PDF

Lai nodrošinātu ciešāku kultūras iestāžu un struktūrvienību sadarbību un resursu mobilizāciju, uzlabotu kultūras iestāžu un struktūrvienību darbības plānošanu, lai efektīvāk pārvaldītu un lietderīgāk izmantotu Jēkabpils novada finanšu resursus, 2018. gada 29. novembrī Jēkabpils novada domes sēdē tika pieņemts lēmums veikt izmaiņas Jēkabpils novada kultūras iestāžu darbībā. Reorganizācijas rezultātā tika izveidota un ar 2019. gada 1. martu darbību ir uzsākusi Jēkabpils novada Kultūras pārvalde.

Martā Jēkabpils novada kultūras iestādēs filma “Klases salidojums”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

2019. gada martā Jēkabpils novada kultūras iestādēs tiks demonstrēta filma “Klases salidojums”: 16.03. plkst. 18.00 Rubenes kultūras namā, 16.03. plkst. 19.00 Zasas kultūras namā, 20.03. plkst. 18.00 Ābeļu tautas namā, 22.03. plkst. 14.00 Kalna pag. pārvaldes telpās “Atvaros”, 22.03. plkst. 18.00 Leimaņu tautas namā, 23.03. plkst. 14.00 Dunavas skolā, tradīciju zālē, 23.03. plkst. 17.00 Dignājas skolā. Ieejas maksa: 2.00 eiro.

Rubeņos skatāmi Bārbijas un Keni latviešu tautastērpos no Zviedrijas

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Lelles atbraukušas no Zviedrijas un šobrīd ceļo pa Latviju. Leļļu tērpus darinājušas Marija Muzikante (1908-1999) un Dzidra Ciparsone (1920).

29. martā grupas “Baritoni” koncerts Jēkabpils novada Rubeņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Jēkabpils novada Rubenes kultūras namā

29. martā plkst. 19.30

Grupas “Baritoni”

koncerts

8. martā tradicionālais pasākums “Ak sievietes, sievietes, sievietes… ” Dunavā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

8. martā plkst. 19.00 Dunavas kultūras namā tradicionālais pasākums “Ak sievietes, sievietes, sievietes… “. Koncertā piedalās Dunavas kultūras nama pašdarbības kolektīvi un viesmākslinieks Ainārs Bumbieris. Pēc koncerta – balle, spēlē Gundars.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Latvijas Simtgades grāmata Leimaņu bibliotēkā

Download PDF

Latvijas simtgades gadā Jēkabpils Galvenajā bibliotēka sagatavoja grāmatu skati “Latvijas Simtgades grāmata Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā”. Katru Latvijas valsts vēstures gadu pārstāvēja viena grāmata, kuru no bibliotēkas krājuma izvēlējās bibliotēkas darbinieces.
Balsošanas rezultātā par grāmatu skates uzvarētāju kļuva 1932. gadā izdotais Latvju tautas dainu izdevums, aiz sevis atstājot “Latvju rakstus” (1935), A. Sakses “Pasakas par ziediem” (1966), Raiņa “Ave, Sol!” (1918) un “Latviešu konversācijas vārdnīcu” (1927).
2019. gada martā  grāmatu skates grāmatas skatāmas Leimaņu bibliotēkā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv