Visi jaunumi: Kultūras jaunumiFotogrāfiju konkurss “Skaistākā mājas vizītkarte”

Download PDF

Sveiks, Jēkabpils novada iedzīvotāj!

Tava māja ir Tava karaļvalsts, lolojums un dvēseles atspulgs?  Aicinām piedalīties fotogrāfiju konkursā “Skaistākā mājas vizītkarte” un dalīties ar krāšņām, neparastām, pārdomātām un vienkārši skaitstām bildēm, kurās ir iemūžināta māja vai mājsaimniecība.

Mūsu novadniekam Aleksandram Grīnam – 125

Download PDF
15. augustā plkst. 18.00 Kalna pagastā pie doktorāta piemiņas pasākumā, noslēdzoties parka labiekārtošanas projekta 1. kārtai, tiks atklāts Aleksandra Grīna parks.
Plkst. 19.00 Koncertprogramma “Programmā Chick Corea”- Jānis Fedotovs (vibrofons) un Rihards Plešanovs (klavieres).

Tiek organizēts izzinošs brauciens Zasas pagasta senioriem – “Izzini savu novadu”

Download PDF

Rubenes pagasta seniori dodas izzinošā braucienā

Download PDF

30.jūlijā Rubenes pagasta seniori devās izzinošā braucienā “Iepazīsti savu novadu!”. Apmeklējām Zasas muižas parku, z/s “Kalnāres” Leimaņu pagastā, viesojāmies pie  Ābeļu pagasta rokdarbniecēm Ābeļu tautas namā, ciemojāmies biedrībā “Ūsiņš”, daudz iespaidu guvām Tadenavā- Raiņa muzejā un bibliotēkā-, atpūtāmies dabas liegumā “Eglone”.

Jēkabpils novadā tiek īstenots projekts “Profesionālās mūzikas koncertu cikls “Mūzika ārpus ierastās telpas” ”

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu īsteno projektu „Profesionālās mūzikas koncertu cikls „Mūzika ārpus ierastās telpas” ”, kura ietvaros tiks organizēti trīs dažādi profesionālās mūzikas koncerti trīs dažādās Jēkabpils novada vietās.

Tiek organizēta ekskursija Ābeļu pagasta senioriem – “Izzini savu novadu”

Download PDF

Ekskursija Ābeļu pagasta senioriem “Izzini savu novadu” 2020.gada 20. augustā

Pulcēšanās pie Ābeļu tautas nama, Izbraukšana 8:30

Biedrība „Ūdenszīmes” aicina uz krāšņu pasākumu „Renesanse Eiropā un Sēlijā”.

Download PDF

Piektdien, 14. augustā, no pl. 17 00 Jēkabpils novada Rubenes pagasta Kaldabruņas skolā un tās teritorijā notiks renesansei, Sēlijas kultūrvēsturiskajam mantojumam, mūzikai un dzīves košumam veltīts pasākums.

Zasā amatniekus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus pulcē pirmais Sēlijas tūrisma tirgus

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Sēlijas tūrisma rallija “Atklāj Sēlija” apskats, rezultāti un foto

Download PDF

Lai vairāk iepazītu Sēliju – tās dabu, cilvēkus, kultūrvidi, tradīcijas 25. un 26. jūlijā Sēlijas novadu teritorijā notika I.Sēlijas tūrisma rallijs “Atklāj Sēliju”, ko sadarbībā ar Aknīstes, Ilūkstes, Neretas, Viesītes novadiem organizēja Jēkabpils novada pašvaldība.

29. jūlijā Zasā notiks pirmais Sēlijas tūrisma tirgus

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Trešdien, 29.jūlijā, Zasā jau no 9 00 rītā pulcēsies Sēlijas tūrisma pakalpojumu sniedzēji – vairums no viņiem sadarbības tīkla “Sēlijas salas” dalībnieki.

Notikumu, kas strauji izvērsies neliela festivāla mērogā, ierosināja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, kas 28.un 29. jūlijā ved tūrisma gidus uz Zemgales reģionu. Un Sēlijai kā Zemgales daļai tiek veltīts tikai 29. jūlija rīta cēliens. Tādēļ ir svarīgi parādīt iespējami daudz, koncentrēti un spilgti, demonstrējot mūsu tūrisma piedāvājumu kopumā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv