Visi jaunumi: Kultūras jaunumi29. februārī dodies uz vieskoncertu Rubeņos!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

29. februārī plkst. 14.00 Rubenes kultūras namā vieskoncerts “Viss tikai tev…” Piedalās: Santa Kasparsone, Ēriks Gruzniņš, “Dvinskas muzikanti”. Īpašie viesi: Igauņu ģimene.

Ieejas maksa: EUR 6,-. Pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas. Biļetes var iegādāties vai rezervēt Rubenes KN (tel. 26478498 ).
Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada pašvaldības mājaslapā, informatīvos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Līdz 1. februārim skatāma izstāde Vandānos

Download PDF

Dignājas bibliotēkā līdz 1. februārim apskatāma izstāde “Atceramies Latvijas ceļu un brīvību” Izstāde veltīta barikāžu atcerei, kurā arī apskatāmi materiāli par dignājiešiem- barikāžu dienu dalībniekiem.

Teātru saspēle Rubeņos

Download PDF

Jauno gadu iesākot 18. janvārī Rubenes kultūras namā notika teātru diena, uz kuru tika aicināti kaimiņu pagastu amatierteātri. Kaimiņi Dunavieši izrādīja A.Ūdra darbu “Rēgu rotaļas”, Dignājas “Madagurči” B.Juhņevičas “Pavasara neprāts”, Dvietes “Nebēdnieki” A.Daudzvārdes “Pasmaidīsim mīļā” un pašmāju “Kumode” skatītājus priecēja ar parodijām “Suitu sievas Rubeņos” un “Melo vēl”. Un viss šajā pēcpusdienā saistījās ar jauno gadu, gada simboliem, kā arī Teņa dienu.

Novusa treniņi Brodos

Download PDF

Katru pirmdienu un ceturtdienu no plkst. 19.00 līdz 21.00 Ābeļu tautas namā novusa treniņi. Pieteikšanās uz vietas pie Valda Bitāna.

Līdz 30.01. skatāma izstāde Rubeņu bibliotēkā

Download PDF

Rubeņu bibliotēkā no 14.01. līdz 30.01. skatāma Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzeja veidotā foto izstāde ,,Mana Latvija – manas mājas”. Izstāde skatāma bibliotēkas darba laikā.

Pasākumi 2020. gada februārī Ābeļu bibliotēkā

Download PDF

Ābeļu bibliotēkā 10. 02. plkst.10.00 tikšanās ar pedagoģi un uzņēmēju Solvitu Mertenu, kura stāstīs par to, kā saglabāt labu veselību, lietojot alvejas produktus.
Visu februāri skatāma Jēkabpils mākslas skolas absolventes Ievas Zarinkas darbu izstāde.

Ineta Survillo,
Ābeļu bibliotēkas vadītāja

18. janvārī novadpētniecības izstādes atklāšana Leimaņu tautas namā

Download PDF

18. janvārī plkst. 11.00 Leimaņu Tautas namā novadpētniecības izstādes “Kolhozu laiks Leimaņu pagasta teritorijā” atklāšana: fotogrāfijas, atmiņu pieraksti, dokumenti, laikrakstu materiāli par 50 kolektivizācijas gadiem ciemu un kolhozu vēsturē, notikumiem, cilvēkiem. Laipni aicināti!

18. janvārī teātru saspēle “Kaimiņu būšana” Rubeņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

18. janvārī plkst. 14.00 Jēkabpils novada Rubenes kultūras namā notiks ikgadējā amatierteātru saspēle “Kaimiņu būšana”.

1. februārī Galda spēļu turnīrs Rubeņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

<< NOLIKUMS >>

Atceres pasākums par godu rokdarbniecei Marijai Pudānei

Download PDF

13. janvārī Ābeļu bibliotēkā sadarbībā ar rokdarbu pulciņu “Bitītes” notika atceres pasākums par godu rokdarbniecei Marijai Pudānei. Marija Pudāne dzimusi 1916. gada 14. janvārī Daugavpils apriņķa Arendoles muižā, kalpu ģimenē. Jau agrā bērnībā sākās ganu gaitas pie saimniekiem un vēlāk kalpones darbs. Pabeigusi 4. klases vietējā skolā. Marijai ļoti patika rokdarbi. Ar savu darbu izstādi Marija piedalījās Latgales dziesmu svētkos Daugavpilī, kur darbi tika novērtēti atzinīgi un saņemts goda raksts. Visu savu dzīvi bijusi ticīga dievam. No pēdējiem dzīves mirkļiem ļoti patīkams pārsteigums bija 100 gadu jubilejas atzīmēšana un prezidenta Raimonda Vējoņa apsveikums.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv