Visi jaunumi: Izglītības jaunumiNoslēdzies projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” pirmais posms

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība 2017. gada 27. oktobrī noslēdza sadarbības līgumu ar Valsts izglītības satura centru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” īstenošanu līdz 2019. gadam.

Skolēni piedalās radošajā konkursā un zīmē skolas dienasgrāmatas vāka dizainu

Download PDF

Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” jau ceturto gadu īsteno projektu “Dienasgrāmata”, kura ietvaros Latvijas skolām tiek izstrādātas individuāla satura un dizaina skolēnu dienasgrāmatas.

Projekta ietvaros no skolas tiek lūgts īstenot dienasgrāmatas vāka dizaina izstrādes konkursu, iesaistot tajā skolas skolēnus. Projekta konkursa labākais dienasgrāmatas vāka dizains tiks izmantots 2019./2020.mācību gada skolēnu dienasgrāmatu izgatavošanā.

Rubeņu pamatskolas aktualitātes

Download PDF
ESI DROŠS – NEESI PĀRDROŠS
Aicinot skolēnus atjaunot savas zināšanas drošības jautājumos, Iekšlietu ministrija organizē konkursu „Esi drošs – neesi pārdrošs” Latvijas skolu 7.- 8. klašu skolēniem. Galvenā balva konkursa uzvarētājiem – iespēja izbaudīt ūdens priekus Līvu Akvaparkā.

Aktualitātes izglītībā

Download PDF

Jēkabpils novada izglītības iestādes iesaistījušās Eiropas Sociālā fonda projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”, Eiropas Savienības fonda projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, Eiropas Sociālā fonda projektā “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, iniciatīvā “Latvijas skolas soma”.

“Pepijas Garzeķes” komanda no Zasas dodas ceļojumā pa Vidzemi

Download PDF

25. maijā visi Zasas vidusskolas žetonu lugas “Pepija Garzeķe” dalībnieki devās ceļojumā pa Vidzemi, kas reizē bija pēdējais kopīgais brauciens 12. klases skolēniem.

Pasākums “Manas iespējas pēc 9. klases” Dignājas pamatskolā

Download PDF
16. maijā Dignājas pamatskolā norisinājās karjeras attīstības atbalsta pasākums “Manas iespējas pēc 9. klases”. Šajā pasākumā skolēniem bija iespēja noskatīties un noklausīties 9 izglītības iestāžu sagatavotās prezentācijas par mācību iespējām tajās.

Zasas vidusskolēnu ekskursija pa Vecrīgu un LU Botāniskajā dārzā

Download PDF

Palmu mājā LU Bootāniskais dārzs

28. maijā Zasas vidusskolas 8., 10. un 11.klases skolēni kopā ar skolotājām Ģ.Avotiņu un M.Lapiņu devās ekskursijā uz Rīgu. Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros mēs nokļuvām Rīgas pētnieku skolā, kur, staigājot pa Vecrīgu, iepazinām Vecrīgu stāstos un leģendās. Tā kā sāka līt lietus, tas pastiprināja iejušanos vecās Rīgas stāstos un leģendās. Tiešām bija sajūta, ka ejam pa Rīdzeni un uz mums pa logiem raugās tā laika cilvēki. Katrai vēsturiskajai ēkai ir savs stāsts un īpaša nozīme.

Zasas vidusskola Tevi gaida!

Download PDF

Kļūsti par mūsējo!

Esi kopā ar mums mācoties, sportojot, dziedot, dejojot!

Atrodamies skaistā vietā Zasas parkā, veicam skolas ēku, telpu remontus, iekārtojam kabinetus, nodrošinām ar mācību līdzekļiem, grāmatām, darba burtnīcām, darbojamies programmās „Skolas auglis”, „Skolas piens”, piedalāmies dažādos projektos, braucam mācību ekskursijās, ir bezmaksas ēdināšana, skolas transports.

Izlaidumi Jēkabpils novada izglītības iestādēs

Download PDF

Ābeļu pamatskolā 15. jūnijā plkst. 16.00;
Dignājas pamatskolā 15. jūnijā plkst. 18.00;
Rubeņu pamatskolā 15. jūnijā plkst. 19.00 Rubenes kultūras namā;
Zasas vidusskolā 9. un 12. klasei 22. jūnijā plkst. 18.00 Zasas kultūras namā.

Jēkabpils novada Izglītības pārvalde

Zasas vidusskolas skolēni apciemo izklaides parku „Avārijas Brigāde”

Download PDF
Zasas vidusskolas 4. un 5. klases skolēni 24. maijā Iniciatīvas „Skolas soma” ietvaros devās uz izklaides parku „Avārijas Brigāde”, Lēdmanes pagastā, Lielvārdes novadā, kur notika nodarbība „Ieskaties, iejūties, līdzdarbojies kopā ar animācijas filmu un pasaku varoņiem” ar mērķi: iepazīt režisora Jāņa Cimermaņa slaveno multfilmu Avārijas Brigāde varoņus, atkārtot un nostiprināt zināšanas literatūrā par mācību gada laikā apgūtajām literārajām un tautas pasakām, kā arī sporta stundās gūtās prasmes un iemaņas pārbaudīt nestandarta situācijās.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv