Visi jaunumi: Izglītības jaunumiAicinām pieteikt bērnus bezmaksas dienas nometnei rudens brīvlaikā (papildināts)

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Ir vēl brīvas vietas dienas nometnei Zasas pagastā rudens brīvlaikā. Pieteikšanās līdz 21. oktobrim plkst. 10.00. Sīkāk: http://jekabpilsnovads.lv/?p=24137

Rudens brīvlaikā izglītības iestāžu darbinieki tiksies amatniecības centrā “Rūme”

Download PDF

Biedrība “Sēļu Pūrs” amatniecības centrā “RŪMĒ21.10.2019 un 22.10.2019. organizē pedagogu profesionālās kompetences pilnveides apmācības “Ievads materiālu dizainā un tehnoloģijās”.

Darba kārtībā – iepazīšanās ar Tehnobuss Latvija platformu un apmācību tēmas – “Dizains – Materiāli – Tehnoloģijas”, “Datorizētās ražošanas (CAM) sistēmas”, “Aprīkojums, instrumenti, automatizētas apstrādes stratēģijas un simulācija”, “Detaļu modeļu sagatavošana automatizētai apstrādei/izgatavošanai”, praktiskās nodarbības darbā ar lāzera gravieri, 3D printeri un CNC frēzi.

Karjeras nedēļas aktivitātes Jēkabpils novada skolās

Download PDF

No 14. līdz 18. oktobrim visā Latvijā, arī Jēkabpils novadā, norisinās Karjeras nedēļa, kuru jau septīto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Šī gada tēma ir nākotnes profesijas un prasmes, kas būs nepieciešamas nākotnes darba tirgū, un Karjeras nedēļas sauklis ir  “Ielogojies nākotnē!”.

Karjeras nedēļā iepazīst nākotnes profesijas un prasmes

Download PDF

No 14. līdz 18. oktobrim 83 Latvijas pilsētās un novados norisinās Karjeras nedēļa, kuru jau septīto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Šī gada tēma ir nākotnes profesijas un prasmes, kas būs nepieciešamas nākotnes darba tirgū. Karjeras nedēļas laikā Latvijas izglītības iestādēs notiek dažādi ar profesiju iepazīšanu un izvēli saistīti pasākumi, radošās darbnīcas un diskusijas, kurās akcentēta mākslīgā intelekta un tehnoloģiju loma nākotnes profesijās.

Zasas skolas ēkai – 80

Download PDF

1939. gada 8. oktobrī tika iesvētīta Zasas sešgadīgā pamatskola. Toreizējais skolas pārzinis Ādams Klucis savā runā izteica vēlējumu:

„Lai skolas ēka pēc iespējas apmierinātu visas tās prasības, kas tai uzliktas! Lai skolā mājotu vienprātība, saticība, mīlestība un īsta darba griba kā skolotāju, tā arī skolēnu starpā. Lai šinī skolā pilnā mērā tiktu sasniegti visi tie augstie prasījumi, kuri skolai jādod gan sirds un prāta, gan nacionālās un veselības attīstībā! Lai šī skola būtu pulcinātāja un sava pagasta plašas apkārtnes audzinātāja un vadītāja! Lai no šis skolas izplūstu gaisma – radošā, laimi nesošā gaisma!”

VAKANCES Zasas vidusskolā (Sociālais pedagogs, psihologs)

Download PDF
Jēkabpils novada pašvaldība piedāvā darbu: sociālais pedagogs (0,8 likme) Zasas vidusskolā. Darba samaksa – 750 EUR par likmi. Nepieciešama augstākā pedagoģiskā izglītība. Vēlama pedagoģiskā pieredze, var būt students.

Profesionālās kompetences pilnveides pasākumi izglītībā 2019./2020.m.g. septembrī

Download PDF

Pedagogu apmācības par veselības izglītības jautājumiem

Š.g.16. septembrī norisinājās pedagogu apmācības par atkarību izraisošajām vielām un procesiem darbam ar 10.-12. klašu skolēniem.

Bezmaksas apmācības par veselības izglītības jautājumiem piedāvāja Veselības ministrija Eiropas Sociāla fonda ietvaros. Apmācību mērķis – pilnveidot pedagogu profesionālo kompetenci un nodrošināt pēctecīgu veselības jautājumu apguvi vispārējā un profesionālajā izglītībā. Pedagogiem visā Latvijā tika dota iespēja piedalīties apmācībās darbam ar skolēniem trijās klašu grupās (1.-6. klase, 7.-9. klase un 10.-12. klase) par šādām tēmām:

Ceļš paliek ceļš, dažādība tikai gājējos. (Reinis Kaudzīte)

Download PDF

Ir sācies jaunais mācību gads. Atskaites punkts, lai izvērtētu pagājušajā mācību gadā paveikto.

2018./2019.m.g. Jēkabpils novada Izglītības pārvalde izvirzīja pamatdarbības  prioritātes:

  • atbalsta nodrošināšana jaunās pieejas sagatavošanai pirmsskolas izglītībā,
  • vispārējās izglītības kvalitātes paaugstināšanu,
  • atbalstu interešu izglītības un valstiskās audzināšanas īstenošanai.

Sveicam Skolotāju dienā!

Download PDF

Aktivitātes Zasas vidusskolā

Download PDF

Zinību diena

2. septembrī uzsākās jaunais – 2019/2020. – mācību gads. No rīta, kamēr citiem skolēniem notika klases stunda, 12. klases skolēni rotaļājās ar mazajiem pirmklasniekiem, un pēc tam visi kopīgi devās svinīgā gājienā uz Zasas kultūras namu.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv