Visi jaunumi: Izglītības jaunumiSākas pieteikšanās attālinātām mācībām ES fondu projektā

Download PDF

30. jūnijā atklāta pieteikšanās attālināto mācību kārtai Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šajā kārtā strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no vairāk nekā 200 izglītības programmām. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 15. jūlijam, un šajā kārtā mācību process noritēs tikai attālināti.

VAKANCE | Dignājas pamatskolas direktors

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz vakanto Dignājas pamatskolas direktora amatu, atlīdzība 900 EUR un papildus tarifikācija. Pieteikšanās līdz 2020.gada 16.jūlija, pulksten 17.00.

<< NOLIKUMS >>

Jēkabpils novada pašvaldība

Noslēdzies mācību gads Dignājas pamatskolā

Download PDF

Ir noslēdzies vēl viens mācību gads – šogad  savādāk nekā ierasts. Aizvadīts izlaidums – ne tik kuplā pulkā kā iepriekšējos gados. Dignājas pamatskolu absolvēja trīs talantīgi, radoši, gudri 9.klases skolēni – divi saņēma Jēkabpils novada pašvaldības stipendijas, 1 skolēns ieguva 1.vietu Krievu valodas 23.valsts olimpiādē. Dignājas pamatskolas skolotājiem ir ar ko pamatoti lepoties.

Izlaidums – atšķirīgs, tomēr svinīgs un sirsnīgs

Download PDF

2020. gada Ābeļu pamatskolas izlaiduma klase ar savu audzinātāju Valdu Bērziņu.

Ābeļu pamatskolas 9. klasi šogad absolvēja 17 audzēkņi, un 12. jūnijā notika izlaidums. Saskaņā ar novadpētnieka Arnolda Jakubovska aprēķiniem – 161. Unikāls un vēsturisks, no citiem līdz šim bijušajiem atšķirīgs, taču tāpat svinīgs un sirsnības pilns.

Karjeras aktivitātes mācību gada noslēgumā un jūnijā

Download PDF

Neveiksmes neeksistē, ir tikai pieredze, no kuras va mācīties. Katrā situācijā ir vairākas izvēles. Tāpēc, ja kaut kas nesanāk, jāmēģina darīt citādi.

Viesītes vidusskolā joprojām tiek organizēts  darbs pie karjeras aktuālās informācijas pieejamības  nodrošināšanas platformā E-klase vidusskolēniem. Šinī periodā tiek strādāts pie metodisko materiālu sagatavošanas,VIAA anketām un izvērtējuma dokumentiem, kā arī jauno materiālu apobācijas “Rokasgrāmata pedagogiem karjeras konsultantiem individuālo karjeras konsultāciju īstenošanai vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, lai sniegtu vēl kvalitatīvāku karjeras atbalstu izglītojamiem.

Rubeņu pamatskolas darba grafiks vasarā

Download PDF

01.06.-25.06.     9.00 – 13.00

06.07.-12.07.     9.00 – 13.00

03.08.-31.08      9.00 – 13.00

Tālrunis uzziņām 22005927 vai 29388480

Rubeņu pamatskolas direktore Ilona Kantāne

Projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” 2019./2020. m. g. noslēgums

Download PDF

Neparasti, attālinātās mācīšanās gaisotnē noslēdzies 2019./2020.m.g. Kopā tiek likti un analizēti mācību gada rezultāti: kas izdevies, ko vajadzēja darīt citādāk, kā jutās skolēni, pedagogi, vecāki šajā laikā. Tika izvērtēti arī projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” darbības rezultāti Jēkabpils novada skolās (Rubeņu, Dignājas pamatskola, Zasas vidusskola).

Sveicam Jēkabpils novada skolu absolventus!

Download PDF

Jēkabpils novada Izglītības pārvalde sirsnīgi sveic Ābeļu pamatskolas, Dignājas pamatskolas, Rubeņu pamatskolas un Zasas vidusskolas 39 devīto klašu absolventus un Zasas vidusskolas 8 divpadsmitās klases absolventus!

Lai vienmēr tu tā cauri ietu
Šai dzīvei, visu uzveicot,
Un galvu, pilnu domu spietu,
Pret sauli augstu paceļot!

(V. Grēviņš)

Absolventi! Pilnveidojieties, esiet darbīgi, vienmēr mērķtiecīgi, radoši, pacietīgi un strādīgi! Domājiet labas domas, bagātiniet sevi! Lai Jums veicas!

Mācību gada noslēgums novadu izglītības iestādēs

Download PDF

Ir noziedējušas ābeles. Šobrīd ceriņu smarža kāpj debesīs. Laiks tūlīt, tūlīt iebridīs vasarā. Mēs pīsim margrietiņu vainagus un rotāsim Līgo nakti. Kad tuvosies gladiolu zobenu un asteru zvaigžņotais krāšņums, ceram atkal tikties skolā.

Jā, mācību gads atkal ir pagājis. Šogad tas piedāvāja ne tikai izaicinājumu mācību sasniegumos un interešu izglītībā, bet arī paša procesa organizēšanas gaitā. Mēs kopīgi aizmirsām vārdu “tomēr”. Jo šie skaitliski niecīgie pieci burti spēj nomākt prieku par visu. Tā vietā likām vēl skaitliski sīkāku vārdu “un”. Un skanēja un veicās, un izdevās labāk. Mēs ieraudzījām daudz pozitīva, daudz vērtīga, kas mums varbūt būtu paskrējis garām neievērots, ja nebūtu attālinātā mācību procesa.

“Baltais Ceļš” | aprīlis, maijs 2020

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais numurs.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv