Visi jaunumi: Izglītības jaunumiKarjeras konsultācijas skolēniem

Download PDF

Šajā mācību gadā skolēnus Ābeļu, Dignājas un Rubeņu pamatskolās, kā arī Zasas vidusskolā konsultē pedagoģe-karjeras konsultante Dace Kalniņa-Aleksandrova.

Uzsākta pieteikšanās 5. kārtas mācībām pieaugušajiem

Download PDF

Otrdien, 22. septembrī, atklāta pieteikšanās piektajai mācību kārtai Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šajā kārtā strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties mācības vairāk nekā 500 izglītības programmās. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 22. oktobrim.

Ābeļu pamatskola. Kā strādāsim turpmāk?

Download PDF

Iepriekšējais mācību gads bijis izaicinājumu pārpilns. Nācās apgūt jaunas darba metodes gan mācību organizācijas, gan mācību metodikas jomā. Cerams, ka šis – 2020./21. – mācību gads paies ierastajā ritumā, taču esam gatavi arī citiem scenārijiem, kas būtu realizējami atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī un konkrēti mūsu mācību iestādē (apzināts nepieciešamais un apgūtas zināšanas, lai nodrošinātu gan klātienes, gan attālinātu, gan tā saucamo hibrīdmācīšanos).

Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzeja piedāvājums programmā „Latvijas skolas soma”

Download PDF

Sācies ne tikai jauns mācību gads, bet arī laiks, kad ar savu klasi doties jautros piedzīvojumos un apgūt jaunas lietas. Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejs aicina ciemos gan lielus, gan mazus skolēnus!

Nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem sāksies 22. septembrī

Download PDF

Šī gada 22. septembrī sāksies pieteikšanās mācībām ES fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” piektajā kārtā, kurā strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 12 dažādās nozarēs.

Lielā Talka aicina Latvijas skolas piedalīties Pasaules talkā

Download PDF

Sākoties jaunajām mācību gadam, kustība “Lielā Talka” aicina Latvijas skolas un to audzēkņus šā gada 19. septembrī pievienoties akcijai “World Cleanup Day” (WCD) jeb Pasaules talkai. Tās ietvaros aicinām veikt skolas teritorijas sakopšanas darbus un piedalīties tradicionālajā koku sēšanas un stādīšanas akcijā “Laimes koki”. Šogad Pasaules talka Latvijā tiek rīkota jau trešo reizi.

SPKC piesardzības pasākumu ABC jauno mācību gadu uzsākot

Download PDF

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) īpaši aicina ikvienu vecāku uz atbildīgu rīcību Covid–19 piesardzības pasākumu ievērošanā, lai jaunais mācību gads tiktu aizvadīts veiksmīgi. Lai gan ir mazināti ierobežojumi un izglītības iestādi var apmeklēt klātienē, ir svarīgi apzināties, ka risks inficēties joprojām pastāv un šobrīd svarīgi būt informētiem, kā pasargāt sevi un savu ģimeni no riska inficēties ar Covid–19.

Turpinām gatavoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

Download PDF

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīkotājs Valsts izglītības un satura centrs ir informējis, ja epidemioloģiskā situācija nepasliktināsies, tad XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norise plānota 2021.gadā no 5. jūlija līdz 10. jūlijam.

Aktualitātes par XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem iespējams skatīt vietnē https://www.nacgavilet.lv  –

Aktualitātes vispārējā izglītībā un mācību jomu koordinatoru darbā novados 2020./2021. mācību gadā

Download PDF

Normatīvie dokumenti, kas nosaka mācību saturu un pieeju visās izglītības pakāpēs –

Ministru kabineta noteikumi Nr. 716 “Noteikumi par Valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijām un pirmsskolas izglītības programmu paraugiem”,

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv