Visi jaunumi: Izglītības jaunumiPieejams materiālais atbalsts izglītojamo ēdināšanai sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatību

Download PDF

Pamatojoties uz Jēkabpils novada domes 2020.gada 26.novembra lēmumu nr. 380 “Par materiālo atbalstu izglītojamo ēdināšanai Jēkabpils novadā sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatību”, Jēkabpils novada pašvaldība nodrošinās materiālo atbalstu izglītojamo ēdināšanai, sākot ar 2020.gada novembri

Skolās noteikti pastiprināti piesardzības pasākumi

Download PDF

Latvijas skolās, kuras turpina darbu klātienē, sākot no 30.novembra, telpās jānodrošina ne mazāk kā 3 kvadrātmetrus uz 1 skolēnu (1.-6.klase). Ja tas nav iespējams, tad darbs plānojams daļēji attālināti. Šīs prasības Jēkabpils novada skolas var nodrošināt.

Turpinās dalība ESF projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Download PDF

Jēkabpils novada skolas arī šajā mācību gadā turpina dalību Eiropas Sociālā fonda projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”, kurā pašvaldība iesaistījās 2018. gada 5. novembrī. Šī projekta ietvaros paredzēts mazināt to bērnu un jauniešu skaitu,

Novembris – svētku mēnesis arī Dignājas pirmsskolā!

Download PDF

Lai arī valstī valda tik neierastie pandēmijas apstākļi, mēs, Dignājas pamatskolas pirmsskolas grupiņas, novembrī mācījāmies svinēt svētkus! Kā jau visi mēs zinām, novembrī Latvijā tiek svinēti folklorai raksturīgie svētki Mārtiņdiena, tiek pieminēti un godināti karavīri 11. novembrī Lāčplēša dienā, kā arī svinēta Latvijas dzimšanas diena 18. novembrī.

Download PDF

Ābeļu pamatskolas 6. klases skolēnu un audzinātājas Ivetas Bērziņas sveiciens Latvijas svētkos

Download PDF

10 idejas, kā svinēt Latvijas valsts svētkus

Download PDF

Šogad aprit 102. gadadiena kopš Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 1918. gada 18. novembrī Rīgas pilsētas Otrajā teātrī, kuru šodien pazīstam kā Latvijas Nacionālo teātri. Piedāvājam desmit idejas, kā šogad svinēt Latvijas valsts dzimšanas dienu. Lai šīs idejas kalpo kā ierosme valsts svētku svinēšanai! Priecāsimies, ja šim sarakstam pievienosiet arī savas idejas, kā valsts svētku laiku padarīt īpašu.

Karjeras nedēļas “Klau! Sadzirdi savas iespējas” aktivitātes Viesītes vidusskolā

Download PDF

Karjeras nedēļas pasākumos iesaistījās jaunieši no 70 pilsētu, novadu un pašvaldību apvienību izglītības iestādēm un 17 Profesionālās izglītības kompetences centriem (PIKC). Karjeras nedēļas pasākumos no 26. līdz 30. oktobrim izglītības iestādēs visā Latvijā šogad vairāk nekā 1080 dažādos grupu pasākumos attālināti un tiešraidēs piedalījušies vairāk nekā 68 000 jaunieši.

Aizvadīta veiksmīga Karjeras nedēļa attālināti un tiešraidēs

Download PDF

Šogad Karjeras nedēļas pasākumos iesaistījās jaunieši no kopumā 70 pilsētu, novadu un pašvaldību apvienību izglītības iestādēm un 17 Profesionālās izglītības kompetences centriem (PIKC). Karjeras nedēļas pasākumos no 26. līdz 30. oktobrim izglītības iestādēs visā Latvijā šogad vairāk nekā 1080 dažādos grupu pasākumos attālināti un tiešraidēs piedalījušies vairāk nekā 68 000 jaunieši. Mudinot jauniešus pieņemt izsvērtu lēmumu par profesijas izvēli, šī gada Karjeras nedēļas aizvadīta ar saukli “Klau! Sadzirdi savas iespējas”, aicinot izmantot jauniešiem plaši pieejamo karjeras atbalstu un ieklausīties skolotāju, karjeras konsultantu un vecāku padomos.

Arī šobrīd par karjeru jādomā!

Download PDF

Viens no uzdevumiem, ko veica pirmsskolnieki, bija zinātnisks eksperiments – kas rodas, kad iztvaiko sālsūdens?

Lai gan drošības pasākumi, kas ieviesti sakarā ar COVID-19 izplatību ieviesuši korekcijas darba plānā, aktivitātes projektā “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” oktobrī notikušas – gan klātienē, gan nosūtot materiālus e-klases pastā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv