Visi jaunumi: Izglītības jaunumiSākas dalībnieku reģistrācija izlietoto bateriju vākšanas konkursam

Lai sekmētu sabiedrības iesaisti videi kaitīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, “Zaļā josta” uzsāk izlietoto bateriju vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. Konkursā aicinātas iesaistīties mācību iestādes, ar kuru audzēkņu starpniecību ikdienas atkritumu šķirošanas kultūru un cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem plānots izvērst visas valsts mērogā.

Konkursa nolikums

Konkursa plakāts

Elektroniskā datu bāze / reģistrācija

Dodies uz Putnu vērošanas dienām Tadenavā!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

 

Aicinām uz rudens Putnu vērošanas dienām Tadenavā!

29. un 30. septembrī

plkst. 9:00

Raiņa muzejā “Tadenava” (Dunavas pagasts, Jēkabpils novads)

Pasākumā pārgājiens ar putnu vērošanu dabas liegumā “Eglone” (atrodas 1,5 km attālumā no muzeja), radošā darbnīca un Raiņa muzeja “Tadenava” apmeklējums.

Sēlijas novadu skolēnu Sporta svētku Neretā 14.09.2017. rezultāti

Sirsnīgi pateicamies Jēkabpils novada skolēnu komandām un sporta skolotājiem, kuri šīs komandas sagatavoja Sporta svētkiem, par dalību Sēlijas novadu skolēnu Sporta svētkos 14.09.2017. Neretā.

Nākamgad Sporta svētkus organizēs Viesītes novads.

Tēva dienas Dignājas pamatskolā

Šogad mēs, Dignājas pamatskolas pirmsskolas grupiņa, turpinājām pagājušajā gadā iesākto tradīciju – Tēva dienu.

Izglītības pasākumu plāns septembrim

puce

ar plānu variet iepazīties šeit!

Papildinājumi

Papildinājumi 2

Sveicam 1. septembrī!

Bērnu žūrijas dalībnieki dodas ekskursijā uz Līvāniem

18. augustā Leimaņu bibliotēkas Bērnu žūrijas dalībnieki pulcējās ekskursijai. Tā ir izveidojusies tradīcija – sākt jaunu darbības cēlienu ar kopīgu kādu izglītojošu un atraktīvu pasākumu. Lasītājiem bibliotekāre piedāvāja ekskursiju uz Līvāniem, uz stikla muzeju un amatniecības centru. Pirmais interesantais piedzīvojums daudziem lasītājiem bija braukšana ar prāmi pāri Daugavai no Vandāniem uz Līvāniem.
Stikla muzejā aplūkojām skaistos stikla izstrādājumus kā arī vērojām, kā tiek veidota stikla zivs, cik daudz pacietības un darba prasa no meistara pagatavot stikla zivtiņu.

No jaunā mācību gada būs vienota atbalsta programma izglītības iestāžu apgādei ar augļiem, dārzeņiem un pienu

Zemkopības ministrija (ZM) ir sagatavojusi jaunus noteikumus valsts un ES atbalstam par izglītības iestāžu apgādi ar augļiem, dārzeņiem un pienu Latvijā no 2017/2018. mācību gada, ko valdība trešdien, 16. augustā, apstiprināja.

No jaunā mācību gada ES stājas spēkā jauni nosacījumi augļu, dārzeņu un piena piegādes atbalstam izglītības iestādēm, kas paredz apvienot vienā tiesiskā un administratīvā ietvarā divas līdz šim pazīstamās atbalsta programmas “Skolas piens” un “Augļi skolai”.

Piedāvā darbu skolā

Zasas vidusskola 2017./2018.m.g. piedāvā darbu pirmsskolas audzinātājai 3-4 gadīgo grupā un logopēdam skolā un pirmsskolā.
CV sūtīt uz e-pastu zasavsk@inbox.lv, tel. saziņai 27008981 (direktore).

Zasas vidusskolas direktore

Olita Spēka

Zasas rotaļu laukumiņā uzstādīts jauns rotaļu elements

Zasas vidusskolas pirmsskolas grupas bērniem rotaļu laukumiņā uzstādīts jauns rotaļu elements – mājiņa ar kāpnītēm, 2slidkalniņiem, galdiņu, soliņiem un 2 šūpolēm. Prieks mazajiem un audzinātājām par to, ka nu ir iespējams daudz aktīvāk pavadīt laiku siltajās, saulainajās dienās. Liels paldies meistaram Ojāram Ģeidānam!
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv