Visi jaunumi: Izglītības jaunumiĒnu dienas Rubeņos

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Bēbīšu skoliņa “Bebulācis” aicina uz nākamo tikšanos!

Sveiks, draudziņ!

Spītējot slimībām, Bebulācis aicina Tevi ciemos. Vai gribi zināt, kas ir imunitāte un kā to var stiprināt ar ārstniecības augiem? Nāc un uzzini, ko mums var pastāstīt ciemiņš no “Mārītes Zālītēm”.
Ciemosies pie Bebulāča konsultante Anita no “Mārītes Zālītēm”.

Zasas vidusskolas 12. klases žetonu vakara izrāde “Pagrabiņš”

Zasas vidusskolas 12. klase 11. februārī radīja žetonu vakara izrādi – A.Niedzviedža lugu “Pagrabiņš”

Iepazīsties ar www.brivpratigie.lv !

Sabiedriskā labuma biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” aicina iepazīties ar brīvprātīgā darba iespēju mājas lapu www.brivpratigie.lv . Tajā tiek publicēti jaunākie piedāvājumi par brīvprātīgo darbu Jēkabpilī un tuvējos novados, kā arī varat uzzināt par iespējām un pieteikties brīvprātīgajam darbam visā Latvijā.

Lai sāktu izmantot www.brivpratigie.lv , ir jāreģistrējas kā brīvprātīgajam vai kā brīvprātīgā darba organizētajam.

Zasas vidusskolas 12. klase aicina uz žetonu vakara izrādi

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku

11. februārī plkst. 18:00 Zasas kultūras namā Zasas vidusskolas 12. klases žetonu vakara izrāde – A.Nedzviedža luga “Pagrabiņš”. Ieeja par ziedojumiem. Pēc izrādes – balle ar Viesturu & Co.

Pasākumu plāns 2017.gada februārim (izglītības iestāžu vadītājiem)

puce

ar plānu variet iepazīties šeit!

Sniega diena Dunavā

20.janvārī Dunavā tika atzīmēta Sniega diena. Pati daba bija parūpējusies par gana biezu sniega kārtu, lai varētu baudīt ziemas priekus.

Zasā izpostītas Sniega dienā celtās figūras

Šodien, 18. janvārī, no rīta konstatējām, ka vakar, 17. janvāra vakarā pie Zasas vidusskolas un internāta ir darbojušies vandāļi un izjaukuši visus Sniega dienā celtos sniegavīrus.

Arī Zasas vidusskolā skolēni svin Sniega dienu

Laiks ļauj priecāties visiem kopā – celt sniegavīrus, cietokšņus, mājas un sniega figūras. Sporta skolotāja J.Kokina, sporta pārzines I.Aišpures, skolotājas Z.Goldbergas un 7. klases kolektīva vadībā 1. – 6. klašu skolēni sadalās komandās un dodas jautrās stafetēs – brauc ar ragaviņām, slido, met mērķī sniega pikas, ceļ sniega torni, smejas un priecājas.

Ābeļu pamatskolas skolēni svin Sniega dienu

Pirmo reizi uz slēpēm!

13. janvārī Ābeļu pamatskolas skolēni svinēja Sniega dienu. Mazāko klašu skolēniem prieku sagādāja šogad labi uzsnigušais sniegs, lai varētu piedalīties skolotājas Tatjanas Donānes izdomātajās jautrajās stafetēs ar ziemas sporta elementiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv