Visi jaunumi: Izglītības jaunumiJēkabpils novada skolēniem stāsta par veselīgu uzturu

Vidusdaugavas TV video

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Ābeļu skolēniem dāvina ekskursiju

 
Latvijas Lauku konsultācijas un izglītības centrs 17. maijā Ābeļu pamatskolas skolēniem Anitas Putkas vadībā organizēja mācību braucienu pie Madonas novada Bērzaunes un Kalsnavas pagasta uzņēmējiem.

Akcijā “Atpakaļ uz skolu 2017” Zasas vidusskolēni iepazīst Eiropas Savienību

Akcija “Atpakaļ uz skolu 2017” norisinājās no 20. marta līdz 12. maijam. Tās laikā ES institūciju darbinieki, valsts amatpersonas, NVO pārstāvji un citi Eiropas lietu eksperti devās uz Latvijas skolām, lai ar jauniešiem dalītos savā darba pieredzē un zināšanās par Eiropas Savienību.

Izskanējis Pēdējais zvans un koncerts “Paldies tev, māt!” Zasas vidusskolā!

13. maijā skolas zālē pulcējās viss skolas kolektīvs, lai sveiktu 9. un 12. klašu skolēnus Pēdējā zvana dienā. 9. klase ir lielākā klase skolā – 16 skolēni, audzinātāja I.Kliģe un 12.klase mazākā – 4 skolēni, audzinātāja B.Gabranova. Smaržoja meijas un pavasara ziedi, un gaisā virmoja uztraukums, un skolēnu sejās bija priecīgs saviļņojums.

Iespēja pieteikties praksei pašvaldību vēlēšanu iecirkņos

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Lai dotu iespēju iepazīties ar vēlēšanu iecirkņa komisijas darba pienākumiem un veicinātu jauniešu interesi un izpratni par vēlēšanām, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) arī šogad aicina jauniešus pieteikties praksei vēlēšanu iecirkņos.

Teātru festivāls “Laipiņa”

29. aprīlī Rubenes KN bērnu teātra pulciņš ”Dadzīši” piedalījās bērnu un jauniešu teātru festivālā „Laipiņa” Jēkabpilī. Šeit mums bija iespēja ne tikai vērot citu kolektīvu sniegumu, bet arī nodemonstrēt savas prasmes, piedāvājot skatītāju vērtējumam ludziņu ”Balle vistu kūtī”. Bijām gana uztraukušies, bet arī apņēmības pilni parādīt ko protam ne tikai uz savas, bet arī uz Jēkabpils TN skatuves. Vislabākais novērtējums bija skaļie aplausi un bērnu sirsnīgie smiekli skatītāju zālē.

Vienam no vecākiem ir tiesības saglabāt nodokļa atvieglojumu par vasaras brīvlaikā strādājošu skolēnu

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka vienam no vecākiem ir tiesības saglabāt nodokļa atvieglojumu par bērnu, kurš ir vecumā līdz 19 gadiem un mācās vispārējās, profesionālās, augstākās vai speciālās izglītības iestādē, ja tas strādā vasaras brīvlaikā (no 1. jūnija līdz 31. augustam).

Ņemot vērā, ka daudzi skolēni vasaras mēnešos (no 1. jūnija līdz 31. augustam) strādā algotu darbu, VID informē par nosacījumiem, kas jāievēro gan vecākiem, kuru bērni vasarā strādā, gan pusaudžiem, kas devušies darba gaitās.

Šogad Sēlijas novadu pašvaldību skolēnu Sporta svētki notiks Neretā

Šogad Sēlijas novadu pašvaldību skolēnu Sporta svētki notiks 14. septembrī no plkst. 1000 Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā.

NOLIKUMS

Žanna Miezīte,
 Neretas novada pašvaldības izglītības un kultūras darba speciāliste

Lieldienas Dunavā

16.aprīlī Dunavas KN notika pasākums „Nu atnāca Lieldieniņa ar raibām oliņām”. Vispirms vietējais amatierteātris „Sateka” (vad.S.Krēsliņa) izrādīja komēdiju „Ak, skaistā jaunība” un izspēlētajās ainās aizsāka Lieldienu tēmu, VPDK „Luste” (vad. A.Ozoliņa) izdejoja jautras latviešu tautas dejas.

Lieldienas Ābeļu pamatskolā

 
13. aprīlī Ābeļu pamatskolā ieskandināja Lieldienas. Lieldienu svinēšanā piedalījās skolēni no 1. līdz 6. klasei. Viss sākās ar olu tīšanu un krāsošanu.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv