Visi jaunumi: Izglītības jaunumiBruņotie spēki aicina pieteikties rezervistu militārās apmācības kursam

Download PDF

Nacionālie bruņotie spēki šogad turpinās 2018. gadā sākto rezervistu apmācību, kuru sekmīgi apguvušos Latvijas pilsoņus ieskaitīs bruņoto spēku rezervē rezerves karavīra statusā.

Šogad rezervistu militārās apmācības kurss notiks no 3. līdz 23. jūlijam, un tam var pieteikties līdz 20. maijam. Šogad plānots apmācīt līdz 60 rezervistiem.

Ārkārtējo situāciju pagarina līdz 6. aprīlim: pastiprina prasības klātienes tirdzniecībai un valsts robežas šķērsošanai

Download PDF

Ministru kabinets piektdien, 5. februārī, pieņēma lēmumu par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6. aprīlim. No nākamās pirmdienas, 8. februāra stāsies spēkā augstāki drošības standarti klātienes tirdzniecībā, kas ļaus spert pirmos soļus, lai atteiktos no preču sarakstiem. Daļai skolēnu un studējošo būs pieejamas klātienes konsultācijas. Savukārt ieceļot Latvijā varēs tikai neatliekamos gadījumos.

Turpinās kultūrizglītības programma „Latvijas skolas soma”

Download PDF

Ceturtdien, 4. februārī, Ministru kabineta sēdē apstiprināts Ministru kabineta noteikumu projekts, kas paredz kultūrizglītības programmas „Latvijas skolas soma” finansējuma sadalījumu 2021. gadam. Arī šogad vairāk nekā 200 000 skolas vecuma bērnu un jauniešu varēs iepazīt Latviju, piedaloties vismaz vienā kultūras norisē semestrī. 

Sākta noslēdzošā pieteikšanās skolotāju izglītības projektam „Mācītspēks”

Download PDF

No šodienas ikvienas nozares speciālists var pieteikties vērienīgajā skolotāju izglītības projektā „Mācītspēks”, lai apgūtu skolotāja profesiju un vienlaikus uzsāktu darbu skolā, nākamajā mācību gadā pievienojoties Latvijas izglītības sistēmai kā viens no 100 jaunajiem pedagogiem. Projekta kandidāti var pieteikties līdz 1. martam.

“Baltais Ceļš” | janvāris 2021

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais numurs.

Jaunsardzes centra aicinājums izglītības iestādēm

Download PDF

Jaunsardzes centrs aicina vispārējās vidējās izglītības iestādes un izglītības iestādes, kas īsteno profesionālās izglītības programmas, pieteikties valsts aizsardzības mācības (VAM) īstenošanā no 2021. gada 1. septembra.

Ja izglītojamie vēlas kļūt par aktīviem, mobiliem un rīkoties spējīgiem sabiedrības locekļiem, kuri vēlas aizstāvēt sevi, līdzcilvēkus un Latviju krīzes gadījumā, aicinām pieteikt izglītības iestādi VAM īstenošanai 10. klases vispārējās un 1. vai 2. kursa profesionālas vidējās izglītības iestādes izglītojamajiem.

Bērna pieskatīšanai attālināto mācību laikā vecāki var izmantot slimības palīdzības pabalstu

Download PDF

Laikā, kad Covid-19 radīto ierobežojumu dēļ arī jaunāko klašu skolēniem mācības notiek attālināti, vecākiem ir iespēja pieteikties slimības palīdzības pabalstam bērna pieskatīšanai. Vecākiem ir tiesības saņemt šo pabalstu par bērna vecumā līdz 10 gadiem (ieskaitot) pieskatīšanu.

Zasas vidusskolai panākumi IV Latvijas Republikas Satversmei veltītā skolēnu zīmējumu un domrakstu konkursā

Download PDF

Zasas vidusskolas skolnieka Raivo Mikušāna darbs. Pedagoģe Inese Kalniškāne.

15. janvārī noslēdzās Satversmes tiesas 2020. gada septembrī izsludinātā skolēnu zīmējumu un domrakstu konkursa darbu vērtēšana. Atbilstoši konkursa nolikumam šodien Satversmes tiesa publicē 6. klašu skolēnu zīmējumu konkursa “Katrs bērns ir vienlīdzīgs savās tiesībās”, 9. klašu skolēnu domrakstu konkursa “Kā es varētu palīdzēt manai ģimenei un skolasbiedriem īstenot savas vienlīdzīgās tiesības?” un 12. klašu skolēnu domrakstu konkursa “Kā Satversme man palīdz veidoties par atbildīgu Latvijas pilsoni?” uzvarētājus un atzinības rakstu saņēmējus.

Mūsu mazais pārgājiens

Download PDF
Zasas vidusskolas 3. klases skolēni piedalījās konkursā “Mūsu mazais pārgājiens 2020”, ko organizēja Zemkopības ministrija sadarbībā ar AS“Latvijas valsts meži” un Latvijas Kokrūpniecības federāciju.

Par mācību darba organizāciju vispārējās izglītības iestādēs no 11. janvāra

Download PDF

Aktuāla informācija par mācību darba organizāciju vispārējās izglītības iestādēs no 11. janvāra

  • 1.-4. klasēm brīvlaiks tiek pagarināts līdz 25. janvārim, tiks lemts arī par mācību gada pagarināšanu;

  • 5.-6.klases no 11. janvāra sāk mācības attālināti;

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv