Visi jaunumi: Izglītības jaunumiSenās lietas stāsta

Download PDF
12.10.2018. Ābeļu skolā atklāja seno lietu izstādi – viktorīnu “Senas lietas stāsta”.

Jēkabpils novada skolēni piedalās iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākumā

Download PDF
Arēna Rīga, šī gada 2018. gada 6. septembris – arī Jēkabpils novada skolēni ir to 6000, kas piedalās Latvijas valsts simtgades lielākās iniciatīvas “LATVIJAS SKOLAS SOMA” atklāšanas pasākumā.

Karjeras nedēļa Jēkabpils novada skolās

Download PDF

Jēkabpils novada skolās no 8.- 12. oktobrim norisinājās Karjeras nedēļa. Nedēļa, kas bija izglītojošiem pasākumiem bagāta. Nedēļa, kurā skolēni guva noderīgu informāciju dzīvei, atziņas savai attīstībai un iedvesmai.

Download PDF

PĻAVIŅU NOVADA ĢIMNĀZIJA AICINA DARBĀ INTEREŠU IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU PRAGRAMMĀM

PROGRAMMĒŠANAS PAMATI SĀKUMSKOLĀ UN ROBOTIKA (UZ NENOTEIKTU LAIKU)

Prasības pretendentiem:

  • izglītības atbilstība saskaņā ar 11.09.2018. MK noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • prasmes darbā ar informācijas tehnoloģijām;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas.

Projekts „ Atbalsts izglītojamo kompetenču attīstībai” (Nr.8.3.2.2./16/I/001) turpina darbību

Download PDF

Sākoties 2018./19.m.g., turpinās  iepriekšējā mācību gadā uzsāktā Eiropas sociālā fonda projekta Atbalsts izglītojamo kompetenču attīstībai” darbība, lai atbalstītu skolēnus ar mācīšanās traucējumiem un mācību grūtībām.

Tāpat kā iepriekšējā mācību gadā  dienām Rubeņu, Dignājas un Ābeļu  pamatskolā, kā arī Zasas vidusskolā pedagogu palīgi veiks individuālo darbu ar skolēniem.

18. oktobrī “Veselīga uztura olimpiāde” Rubeņu pamatskolā

Download PDF

18. oktobrī plkst. 13.20 – 15.20 “Veselīga uztura olimpiāde” – pasākums par veselīga uztura pamatprincipiem Rubeņu pamatskolā.

Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvalde sveic Skolotāju dienā!

Download PDF

Baltu vienības diena Ābeļu skolā

Download PDF
Kopš 2000. gada Latvijā un Lietuvā 22. septembri atzīmē kā Baltu vienības dienu. Ābeļu pamatskolas 6.–9. klašu skolēni Baltu vienības dienu svinēja 21. septembrī.
Saules kauja (lietuviešu: Saulės mūšis jeb Šiaulių mūšis; vācu: Schlacht von Schaulen) bija viena no lielākajām Ziemeļu krusta karu kaujām, kas notika 1236. gada 22. septembrī pie Saules zemes ziemeļu robežas. Tajā žemaišu un zemgaļu karaspēks Vikinta vadībā iznīcināja apvienoto krustnešu karaspēku, kurā ietilpa gan ārzemju bruņinieki, gan Zobenbrāļu ordeņa mestra Folkvīna un viņa sabiedrotā Pleskavas kņaza karaspēks, gan arī katoļu ticībā pārgājušo vietējo līvu, letgaļu un igauņu vasaļu karavīri.

Viens labs brauciens!

Download PDF

Piektdien cēlāmies agrāk nekā parasti, jo devāmies, kā skolotāja teica, mācību ekskursijā uz Rīgu. Ceļā skolotājas ieteica skatīties, kāds izskatās rudens, bet mums gribējās parunāties, pasmieties, paēst un paspēlēties. Rīgā vispirms devāmies uz Leļļu teātra izrādi “Un atkal Pifs..”. Tas tik bija jautri-smējāmies, dziedājām un jutām līdzi Pifam, kuram nepatikšanas sagādāja kaķis Herkuless. Pēc izrādes uzzinājām, ka katras biļetes cena būtu 9 eur, bet mēs izrādi skatījāmies neko nemaksājot. Paldies tiem labajiem cilvēkiem, kuri sagādāja mums šo jauko dāvanu!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv