Visi jaunumi: Izglītības jaunumi“Ēnu diena 2019” Jēkabpils novada skolās

Download PDF
13. februārī visā Latvijā norisinājās praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem Ēnu diena, kurā aktīvi piedalījās arī skolēni no Zasas vidusskolas 7., 10., 11. un 12. klases, Ābeļu pamatskolas 3. un 9.klases un Dignājas pamatskolas 8. un 9. klases. Ēnot profesiju – tā ir brīnišķīga iespēja skolēnam iejusties vienā vai otrā profesijā, sajust, vai tā varētu būt viņam piemērota.

Atzīmējot 112 dienu, VUGD amatpersonas izglītos sākumskolas skolēnus par numuru 112!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Pirmdien, 11.februārī, visā Eiropas Savienībā atzīmēs vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, kuras ietvaros Latvijā norisināsies dažādas izglītojošas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības informētību par vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112.

Latvijā, kad nepieciešama operatīvo dienestu palīdzība, iedzīvotāji jau 22 gadus zvana 112, tomēr joprojām daļai sabiedrības palīdzības izsaukšana saistās ar papildus uztraukumu un neziņu – ko un kā labāk stāstīt. No 2017.gada oktobra līdz

Zasas vidusskolas jaunieši un skolotāji piedalās projekta “Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ” seminārā

Download PDF

Jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projekta “Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ” ietvaros, no 31. janvāra līdz 2. februārim notika seminārs “Vērtības, iespējas un izaicinājumi daudzveidības kontekstā”. Šo projektu īstenoja Izglītības attīstības centrs sadarbībā ar British Council Latvia. Projekta seminārs norisinājās Siguldā, viesnīcā “Sigulda”, Pils ielā 6.

Piesakies ēnot Jēkabpils novada pašvaldības darbiniekus

Download PDF

Konkurss „XII Starptautiskā bērnu un jauniešu mākslas izstāde-konference „Trejdegsnis”/ „Triple Sun””

Download PDF

Zasas vidusskolas 4. un 5. klases skolēni, kuri mācās Jēkabpils Mākslas skolas 5.klasē – Raivo Mikušāns, Mārcis Gaštols un Markuss Brutāns, skolotājas Andas Svarānes mudināti un atbalstīti, piedalījās starptautiskā bērnu un jauniešu konkursā „Trejdegsnis”/ „Triple Sun”

Jēkabpils novada skolas uzsākušas darbību projektā “Pumpurs”

Download PDF

Uz kārtējo apspriedi pulcējas skolu koordinatori.

2018. gada 5. novembrī Jēkabpils novada pašvaldība noslēdza sadarbības līgumu ar Valsts izglītības satura centru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” īstenošanu līdz 2022. gada 31. decembrim.

Aizsardzības ministrija un Nacionālie bruņotie spēki ir izstrādājuši Latvijas armijas un Neatkarības kara simtgades centrālo simtgades plānu un aicina uz pasākumiem

Download PDF

Līdz ar Latvijas Republikas proklamēšanu 2018. gada 18. novembrī Latvijai bija jāizcīna ikviens tās zemes centimetrs, un tas notika, atbrīvojot Kurzemi un Vidzemi no lieliniekiem, gūstot uzvaru Cēsu kaujās un bermontiādē, kā arī padzenot ienaidniekus no Latgales. Neatkarības cīņās Latvija pierādīja, ka ar savas valsts karavīru drosmi, varonību, spītu un degsmi spēj nosargāt neatkarību. Šajā sarežģītajā vēstures posmā tapa arī Latvijas armija – 1919. gada 10. jūlijā Pagaidu valdība oficiāli iecēla amatā pirmo armijas virspavēlnieku ģenerāli Dāvidu Sīmansonu, kurš nākamajā dienā izdeva Latvijas armijai Pavēli Nr.1.

Salas vidusskolā notikusi Sēlijas novadu skolu darba grupas diskusija

Download PDF

Jaunajam gadam sākoties, janvāra pirmajā nedēļā Salas vidusskolā norisinājās Sēlijas novadu izglītības iestāžu darba grupas diskusija par starpnovadu pieredzes apmaiņas semināra “Lauku vidusskolas kvalitāte” rezolūcijas izpildi Salas vidusskolā, par pieredzes apmaiņas iespējām un dažādām aktualitātēm. Diskusijā piedalījās pārstāvji no Aknīstes vidusskolas, Antūžu speciālās internātpamatskolas, Atašienes vidusskolas, Biržu pamatskolas, Salas vidusskolas, Variešu sākumskolas, Viesītes vidusskolas un Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvaldes.

Pašvaldības administrācijas ēkā skatāma Sēlijas atklātās vizuālās mākslas olimpiādes 2. – 4. klašu radošo darbu izstāde

Download PDF

Aicinām apskatīt Sēlijas izglītības iestāžu  audzēkņu radošo  darbu izstādi Jēkabpils novada pašvaldībā (Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī, 1.stāvā).

 

Paldies par atsaucību izstādes idejas autorei Salas vidusskolas vizuālās mākslas skolotājai Dacei Ķiplokai!

 

Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvalde

Rubeņu pamatskolas avīze | 11.-12.2018

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis jaunais informatīvā izdevuma “Rubeņu pamatskolas avīze” numurs.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv