Visi jaunumi: Izglītības jaunumiDārgumi: Ko stāsta tautas tērps

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Jēkabpils mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņi Sindija Minalto un Mārcis Gabranovs piedalījās Latvijas Nacionālā kultūras centra organizētajā konkursā “Ko stāsta tautas tērps”, un ir iekļuvuši to deviņu bērnu vidū, kuru darbi tika izvēlēti kā uzvarētāji.

7. februārī deju svētku ieskaņas koncerts Viesītes Kultūras pilī

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Aicinām apmeklēt XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ieskaņas koncertu š.g. 7. februārī plkst. 12.00 Viesītes Kultūras pilī.

Download PDF

Notikuši ģimeņu sporta svētki Zasas vidusskolas pirmsskolas grupām

Download PDF
17. janvārī Zasas vidusskolas sporta zālē norisinājās pirmsskolas grupu ģimeņu sporta svētki “Hej, mēs sportiska ģimene.” Visi lielie un mazie sportotāji tika aicināti piedalīties dažādos uzdevumos.

20. janvārī pedagogu tālākizglītības kursi Krustpils novada Konferenču zālē

Download PDF

20.01.2020. Krustpils novada Konferenču zālē Jēkabpils novada Izglītības pārvalde organizē pedagogu tālākizglītības kursus “Audzināšanas loma efektīva mācību procesa nodrošināšanā”.

Mērķauditorija: Izglītības iestāžu pedagogi, klašu audzinātāji, atbalsta personāls.

Programmas mērķis: Pilnveidot pedagogu zināšanas un prasmes izglītojamo audzināšanas un pozitīvas disciplinēšanas metožu lietošanā, sniegt atbalstu pedagoģiskajiem darbiniekiem atbildības sadalīšanā ar vecākiem bērnu izglītošanas un audzināšanas problēmu risināšanā.

Kontaktinformācija –

Piedalies radošo darbu konkursā par J.Akuratera daiļradi!

Download PDF

15.01. plkst. 11.00 Ābeļu Tautas namā No šī gada 10.01.2020. līdz 07.02.2020. norisinās radošo darbu konkurss „J.Akuratera daiļradē sastopamo vērtību aktualitāte mūsdienās”.

Aicināti piedalīties visa novada skolnieki. Savus darbus var iesniegt skolas kancelejā vai sūtīt uz elektronisko pastu kp@jekabpilsnovads.lv.

<< KONKURSA NOLIKUMS >>

Kā atrast savu nākotnes aicinājumu?

Download PDF
18. decembrī Zasas vidusskolas, Ābeļu pamatskolas, Dignājas pamatskolas 9. – 12. klašu skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta nodarbība, kuru nodrošināja biedrība “Jauniešu akadēmija Pacelt Pasauli”. Nodarbības mērķis – palīdzēt jauniešiem skaidrāk apzināties savas stiprās puses un talantus un iet uz iecerēto nākotnes profesijas mērķi.

Ziemassvētki Zasas vidusskolas internātā

Download PDF

Gaidot vienus no skaistākajiem svētkiem gadā – Ziemassvētkus, Zasas vidusskolas internātā dzīvojošie bērni tiešām sagaidīja īstu brīnumu. 16. decembrī pie viņiem viesojās rūķi no Salaspils 1. vidusskolas ar mīļām un ļoti gaidītām Ziemassvētku dāvanām. Mēs sakām paldies par viņu rūpēm, izdomu, atsaucību un labestību. Lai sveču gaisma dvēselē un saules mirdzums acīs arī nākamajos gados! PALDIES!

Vienmēr uz pasaules kāds…

Download PDF

,,Vienmēr uz pasaules kāds, kuram bez tevis ir auksti, un pat aiz pasaules vēl vajag siltu plaukstu…”- ar šiem vārdiem ar plaukstā atvērtu sirdi klusi nāk dziesma pa baltu ceļu, vezdama pie rokas Mīlestību. To, bez kuras nevar dzīvot ne koks, ne puķe, ne māja, ne cilvēks. Pasaulē daudz kuriem pietrūkst  laba  vārda, piedošanas, iejūtības, sapratnes, labvēlības, palīdzības.

Zasas vidusskola iesaistās labdarības akcijā

Download PDF

Decembra mēnesī, kad ar katru dienu kļūst tumšāks un drēgnāks, daudziem šis laiks kļūst grūtsirdīgs un skumjš. Tāpēc vien gribas kā Kaķītim no K.Skalbes pasakas teikt: „Lai vairojas labāk prieks!”

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv