Visi jaunumi: Izglītības jaunumi19. janvārī lekcija Zasas vidusskolā

19. janvārī plkst.16:30 Zasas vidusskolā lekcija “Kā veidot veselīgus digitālo ierīču lietošanas paradumus ģimenē?”. Lekciju sniegs lektore Santa Ločmele. Aicināti vecāki, pedagogi no visām novada skolām, kā arī citi interesenti!

Olita Spēka

Rubeņu pamatskolas avīze | 11.-12.2017

Spied uz attēla, lai lasītu!

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Rubeņu pamatskolas avīzītes jaunākais numurs!

“Pasaule ir kaktusu pilna, bet nav jau uz tiem noteikti jāsēž.” (Viljams Folejs)

Gads ātrā solī steidzas uz priekšu, neatkarīgi no mūsu vēlmēm un iecerēm. Uz beidzot sagaidītā un jau nokusušā sniega baltuma fona un starpsvētku darba dunā Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvaldes darbinieki vēlas atskatīties uz paveikto gada izskaņā.

Kā zināms, tad latviešu folklorā skaitlim “trīs” ir īpaša nozīme. Katrs no mums zina, ka var sastapt pasakās trīs princeses un trīs tēva dēlus, var izteikt trīs vēlēšanās, var paveikt trīs varoņdarbus un vēl, un vēl…

Jēkabpils novada skolēni iepazīst zinātnieku darbu

8. decembrī, Ābeļu pamatskolā, projekta Nr.8.3.5./16/I/011 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, tikās Zasas vidusskolas, Ābeļu pamatskolas, Dignājas pamatskolas un Dunavas pamatskolas 3. līdz 6. klašu skolēni, lai pavadītu pēcpusdienu zinātniskā gaisotnē un uzzinātu sīkāk par zinātnieku/pētnieku profesiju.

Jēkabpils novada skolēni Zasā tiekas ar izaugsmes treneriem

30. novembrī Zasas vidusskolā Eiropas Savienības fonda projekta Nr.8.3.5./16/I/011 ‘’Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs’’ ietvaros norisinājās pasākums “Savas dzīves kapteinis”. Pasākumā tikās četru novada skolu audzēkņi no Zasas vidusskolas, Dignājas, Dunavas un Ābeļu pamatskolām, kopā 29 astoto, devīto un desmito klašu skolēni.

Uzsākts projekts par atbalstu izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

Jēkabpils novada pašvaldība 2017. gada 27.oktobrī noslēdza sadarbības līgumu ar Valsts izglītības satura centru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” īstenošanu līdz 2019. gada 31.augustam. Plānotais īstenojamo projekta darbību kopējais finansējums – 24223.78 eiro.

Ābeļu pamatskolas iesaistīšanās Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) un poļu biedrības “Rodacy”projektā

Ābeļu pamatskolas skolēni šogad piedalījās Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) un Jēkabpils pašvaldības līdzfinansētā jauniešu sabiedrības projektā “Piederībasiedvesma Latvijas valstij Ita Kozakēviča”, kurš ilga no 2017. gada 5. jūnija līdz 2017. gada 15. oktobrim.

Izglītības pasākumu plāns decembrim

puce

Ar plānu variet iepazīties šeit!

 

Zasas vidusskolas skolēni iesaistās Eiropas mēroga akcijā “Eiropas medus brokastis”

Atsaucoties uz Latvijas Biškopības biedrības un Izglītības un zinātnes ministrijas uzaicinājumu, šī gada 17. novembrī 1. – 4.klašu skolēni tikās ar vietējo biškopi Alfredu Leitieti.

Dignājas pamatskolas bērni mācās atbildību par mājdzīvniekiem

Šī gada 13. novembrī Dignājas pamatskolā viesojās Inita Klindžāne no dzīvnieku aizsardzības biedrība “INGATO”, kas darbojas Līvanos. Initai līdzi atbraucis arī mazs pūkainis – “Jecītis”!
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv