Visi jaunumi: Izglītības jaunumiDabaszinību nedēļa Ābeļu skolā

No 9. aprīļa līdz 13. aprīlim Ābeļu pamatskolas skolā norisinājās Dabaszinību nedēļa. Pirmdien skolotāja G.Bičole bija sagatavojusi viktorīnu dabaszinībās 5. – 9. klašu skolēniem.

2. maijā 8. – 9. klašu sadraudzības vakars Zasas vidusskolā

2. maijā plkst. 17.00 – 22.00 8. – 9. klašu sadraudzības vakars Zasas vidusskolā “Es un ES un vitamīns”. Pieteikšanās līdz 20. aprīlim.

Olita Spēka, Zasas vidusskolas direktore

Līdz 16. aprīlim turpinās otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem

Ikviens strādājošais un pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem vēl līdz 16. aprīlim var pieteikties mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, paaugstinot savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju. Šajā pieteikšanās kārtā pieejamas mācības 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs 38 Latvijas pilsētās un novados.

Profesijas leļļu filmu ražošanas procesā

29. martā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Zasas vidusskolā un Ābeļu pamatskolā viesojās pārstāvis no filmu studijas “Animācijas brigāde”.

Ciemos nezināmajā sabiedrisko mēdiju pasaulē

Ir otrā diena, kad ir iestājies pavasaris. Skolās rosās gan skolēni, gan skolotāji. Aiz kalniem nav skolēnu vasaras brīvlaiks, taču tik daudz vēl jāpaveic…

Salas vidusskolas 6. un 8. klases skolēni 21.martā devās karjeras izglītības mācību braucienā uz TC ‘’ AURA’’. Aktivitāte tika finansēta Eiropas Savienības fonda  projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Bet transporta pakalpojumus finansēja Salas novada pašvaldība. Paldies par atbalstu!

“Skola – 2018”

Mēs, Aknīstes vidusskolas 10.–12. klašu  skolēni, projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros  apmeklējām  izstādi “Skola – 2018”, kurā ieguvām plašu informāciju par studiju iespējām augstskolās un koledžās. Izstādē mācību iestādes tika pārstāvētas gan no Latvijas, gan no citām valstīm visdažādākajās specialitātēs – valodās, medicīnā, elektronikā, dabaszinātnēs, militārismā u.c.. Studenti, kuri pārstāvēja skolas, iepazīstināja ar jaunākajām un  atzītākajām studiju  programmām skolās, labprāt dalījās pieredzē, stāstīja par studentu dzīvi, atbildēja uz jautājumiem, kā arī iesaistīja skolēnus dažādās aktivitātes.

Dignājieši konkursa “Lakstīgala 2018” noslēguma sarīkojumā Rīgā

Latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensībās skolu jaunatnei “LAKSTĪGALA 2018” 1. kārtā un 2. kārtā Dignājas pamatskolas Lakstīgalas ieguva 1. pakāpi, bērniem bija iespēja apmeklēt 3. kārtu – noslēguma sarīkojumu, kas notika Rīgā 2018. gada 9. martā Rīgas Latviešu biedrības namā. Piedalīties varēja labākās komandas (15 – 20 dalībnieki) no katra vēsturiskā novada.
Sacensību mērķis:
  • Veicināt bērnu un jauniešu interesi un padziļināt zināšanas par latviešu tautas dziesmu dziedāšanu un latviešu tautas tradīcijām, godinot izcilā pedagoga un diriģenta Roberta Zuikas piemiņu 105. dzimšanas dienas atcerē.
  • Aktivizēt skolēnu dzimtā novada kultūras vērtību apzināšanu.

“Baltais Ceļš” | marts 2018

Spied uz attēla, lai lasītu!

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais numurs.

Izglītības pasākumu plāns aprīlim

puce

Projekta piedāvātās pedagogu profesionālās pilnveides iespējas

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.2.2./16/I/001”Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pedagogiem tiek piedāvātas  profesionālās kompetences pilnveides programmas.
Sākumskolas un latviešu valodas skolotājiem būs iespēja apgūt ASV izstrādātu, jaunākās paaudzes lasītprasmes sasniegumu testu DIBELS Next, apgūstot prasmi veikt datu apstrādi, piemērot normatīvu tabulas, veikt rezultātu interpretāciju, izstrādāt atbalsta programmu un veikt lasītprasmes izaugsmes monitoringu.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv