Visi jaunumi: bez kategorijasIzstāde Sēlijas prasmju muzejā

Download PDF

No 2. jūlija līdz 23. augustam Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejā skatām Jēkabpils mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu noslēguma darbu izstāde.

No 1. jūlija stājas spēkā virkne izmaiņu ceļu satiksmes regulējumā

Download PDF

1. jūlijā spēku zaudēs Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss un spēkā stājas grozījumi Ceļu satiksmes likumā, kas paredz atbildību par administratīvajiem pārkāpumiem ceļu satiksmē.

Topošā Jēkabpils novada vietvaru vadītāji pārrunā aktualitātes saistībā ar teritoriālo reformu

Download PDF

Vidusdaugavs TV video

Ģimenes ar bērniem aicina iesaistīties lasīšanas veicināšanas projektā

Download PDF

Attīstot tematiku par lasīšanas prasmes nodošanu no paaudzes paaudzē, projekts “Bibliotēka” aicina Latvijas ģimenes, kurās grāmatas ir cieņā, iesaistīties akcijā “Iemīlēt grāmatu!”. Četras dalībnieku ģimenes tiks izraudzītas video sižetu uzņemšanai par grāmatām un to lasīšanu.

Izcelsim labo darbu veicējus krīzes pārvarēšanai, nominējot balvu konkursam “Cilvēka izaugsmei”

Download PDF

Piedzīvotā ārkārtējā situācija valstī ir pierādījusi, ka grūtībās sabiedrība spēj apvienoties, lai sniegtu atbalstu tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. Un Covid-19 radītās krīzes laiks izgaismojis neskaitāmas iniciatīvas – labos darbus, sniedzot atbalstu tiem, kas nonākuši grūtībās krīzes dēļ, kas izpaužas kā sociālo pakalpojumu sniegšana, brīvprātīgais darbs, ziedojumi, dažādas uzņēmumu sociālās atbildīgas aktivitātes un citādas formas atbalsts. Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā vēlas šiem varoņiem pateikties, pasniedzot balvu “Cilvēka izaugsmei”.

18. jūnijā – Apvienotā komiteju SĒDE

Download PDF

2020. gada 18. jūnijā plkst. 09.30

Zasas kultūras nama zālē

Zaļā iela 6, Zasa

APVIENOTĀ KOMITEJU SĒDE.

Darba kārtība

Ābeļu pamatskolai jubilejā – jauns busiņš

Download PDF

Jaunais MAN busiņš ieripo Ābeļu pamatskolas pagalmā.

Ābeļu pamatskolai šogad aprit 180 gadu, un jubilejas svinības bija paredzētas maija beigās. Diemžēl ārkārtas situācijas dēļ svinības nācies atlikt, toties solīto, skolai tik ļoti nepieciešamā dāvana – jauns autobuss – saņemta.

Latvijas Valsts prezidenta kanceleja sniedz atbildi pieciem apkārtnes novadiem

Download PDF

8. jūnijā minēto novadu vadītāji saņēma Valsts prezidenta kancelejas vadītāja Andra Teikmaņa parakstītu atbildes vēstuli.

 “Par atbildes sniegšanu

Valsts prezidenta kancelejā ir saņemta Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novadu domes priekšsēdētāju atklāta vēstule Valsts prezidentam par administratīvi teritoriālo reformu. Vēstulē kritiski vērtēta administratīvi teritoriālās reformas gaita, paužot bažas, ka reformas īstenošanas procesā netiek uzklausīti un ņemti vērā pašvaldību un iedzīvotāju viedokļi, kā arī lēmumu pieņemšanas procesā netiek nodrošināta vienādu principu ievērošana.

Talkosim kopā, bet katrs atsevišķi 16. maijā Lielajā Talkā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

16. maijā visā Latvijā norisināsies tradicionālā Lielā Talka. Sakarā ar to, ka valstī līdz 9. jūnijam ir pagarināta ārkārtējā situācija Covid-19 izplatības ierobežošanai, šoreiz uzsvars tiek likts uz SOLO, DUO vai ĢIMENES talku. Arī Jēkabpils novada pašvaldība aicina ikvienu individuāli doties dabā un padarīt kādu Latvijas stūrīti tīrāku. Ar novada pagastu pārvalžu piedāvātajām talkas vietām vari iepazīties ŠEIT.

Lielā Talka aicina cilvēkus doties talkot šādi:

  • SOLO talkas: talkojiet vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru, sakopjot savas mājas apkārti;
  • DUO talkas: talkojiet divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;
  • ĢIMENES talkas: talkojiet visa ģimene kopā, bet ievērojiet, ka jums jābūt vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.

Tieslietu ministrija informē par laulību reģistrāciju dzimtsarakstu nodaļās un baznīcās no 12. maija

Download PDF

Tieslietu ministrija, atbilstoši Ministru kabineta 2020. gada 7. maija lēmumam, grozot Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informē par laulību noslēgšanu dzimtsarakstu nodaļās un baznīcās, sākot no 2020. gada 12. maija.

No 12. maija laulību noslēgšana dzimtsarakstu nodaļās un baznīcās ir atļauta, ja tiek ievērotas šādas prasības:

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv