Visi jaunumi: bez kategorijasOperatīvā hidroloģiskā informācija (25.02.2021.)

Download PDF

Aizvadītajā diennaktī turpinājās sniega segas kušana, uz ledus bija sniegūdens lāmas un ūdens. Ūdens līmenis Latvijas upēs sāka paaugstināties straujāk vietām svārstījās ar tendenci paaugstināties, Daugavā pazeminājās. Straujākajos upju posmos sāk sairt ledus, paliek palieku piesalas, bet lielākoties ledus kūst uz vietas.

Operatīvā hidroloģiskā informācija (24.02.2021.)

Download PDF

Aizvadītajā diennaktī turpinājās sniega segas kušana, uz ledus izveidojās sniegūdens lāmas un ūdens uz ledus. Ūdens līmenis Latvijas upēs sāka paaugstināties vai svārstīties ar tendenci paaugstināties. Straujākajos upju posmos sāk sairt ledus, bet lielākoties sākas ledus kušana uz vietas.

Download PDF

Jēkabpils Radio 1 ēterā 19. februārī plkst. 16.10 jauns raidījums “JĒKABPILS NOVADA AKTUALITĀTES”. Budžets 2021. gadam ir apstiprināts. Kas ir tās galvenās lietas, ko plānots īstenot Jēkabpils novadā? Kādi projekti plānoti un iesākti realizēt.

Uzdod savu jautājumu studijas viesiem jau laicīgi Ziņu portāls radio1.lv Facebook kontā vai arī sūti uz WhatsApp: 22320220.

Traktortehnikas tehniskās apskates 2021. gadā

Download PDF

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina, lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Apskates laikā vadītājam līdzi jābūt traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. No 2017. gada 30. jūnija par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem varēs samaksāt pirms pakalpojuma saņemšanas un  TIKAI ar bezskaidras naudas maksājumu.

Lekcija par smēķēšanas, alkohola un atkarību izraisošo vielu negatīvo ietekmi ZOOM platformā

Download PDF

Aicinām pieteikties uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām

Download PDF

21. janvārī – APVIENOTĀ KOMITEJU SĒDE

Download PDF

2021. gada 21. janvārī plkst. 09.30

APVIENOTĀ KOMITEJU SĒDE

attālināti ZOOM platformā

Darba kārtība

Iedzīvotāji ar simptomiem Covid-19 analīzes bez ārsta nosūtījuma varēs nodot līdz 25. janvārim

Download PDF

Lai saglabātu iespēju iedzīvotājiem, kuriem ir saslimšanas simptomi, savlaicīgi veikt Covid-19 analīzes, Veselības ministrija lēmusi vēl līdz 25. janvārim pagarināt termiņu, līdz kuram uz testu var pieteikties bez ārsta nosūtījuma, ja ir saslimšanas simptomi. Šajā laikā Veselības ministrija analizēs, vai veidojas rindas uz paraugu nodošanu, lai lemtu par turpmāko rīcību.

Sadzīves atkritumu izvešanas grafiki Jēkabpils novadā 2021. gadā

Download PDF

Plānotie sadzīves atkritumu konteineru un maisu izvešanas grafiki Jēkabpils novadā 2021. gadā

SIA „Vidusdaugavas SPAAO”

Paliec mājās!

Download PDF

Trešdien, 30. decembrī, pieņemts lēmums par mājsēdi jeb iedzīvotāju pienākumu atrasties savās dzīvesvietās brīvdienās un svētku dienās laikā no plkst. 22.00 līdz 5.00. Šāds īpašs pārvietošanās aizliegums uz laiku ieviests, lai sargātu cilvēku veselību, mazinātu Covid-19 vīrusa izplatīšanos un mazinātu veselības aprūpes sistēmas pārslodzi.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv