Visi jaunumi: bez kategorijasApvienotā komiteju sēde – 21.03.2019

Download PDF

Apvienotā komiteju sēde notiks 21. martā plkst. 9:30

Jēkabpils novada pašvaldību sēžu zālē, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī.

 

Darba kārtība

Aicina uz bezmaksas konsultācijām noziegumos cietušajiem

Download PDF

No 2019. gada 18. marta līdz 20. martam no plkst. 10.00 līdz 16.00 Mediācijas dienu ietvaros, zvanot uz atbalsta tālruni noziegumos cietušajiem 116006, iedzīvotājiem būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas par domstarpību risināšanas iespējām, saglabājot cieņpilnas attiecības. Konsultācijas sniegs augsti kvalificēti mediatori.

Jau ceturto gadu Latvijā darbojas bezmaksas atbalsta tālrunis noziegumos cietušajiem 116006, uz kuru zvanot var saņemt profesionālu psiholoģisko un informatīvo palīdzību.

Biedrība ” Skalbes”

Biedrībai “Cirkuži” – viens no labākajiem projektiem Zemgales reģionā 2018. gadā

Download PDF

2019. gada 16. martā Ogres novada Madlienas kultūras centrā notika pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli – Latvija” (SDL) 2018. gada labāko projektu īstenotāju – iedzīvotāju un sabiedrisko organizāciju – sveikšana no visas Latvijas. Tajā tika sveikti 3 labāko projektu īstenotāji arī no Zemgales reģiona, to vidū – Jēkabpils novada Dignājas pagasta biedrība “Cirkuži” ar 2018. gadā īstenoto projektu “Iezīmēsim košus vaibstus Dignājas sejā!”.

Aprīlī notiks Jēkabpils novada iedzīvotāju sanāksmes

Download PDF
2019. gada aprīļa mēnesī notiks ikgadējās Jēkabpils novada pašvaldības darbinieku tikšanās ar pagastu iedzīvotājiem.
Sanāksmju sākumā novada lauku attīstības konsultante sniegs aktuālo informāciju lauksaimniekiem un uzņēmējiem. Ar novada aktualitātēm, plānotajiem darbiem pagastos un šī gada budžetu iepazīstinās novada domes priekšsēdētājs un pašvaldības izpilddirektors. Sanāksmēs piedalīsies arī pagastu pārvaldnieki, deputāti un, iespēju robežās, citi speciālisti. Tiks sniegtas atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem.

Izsludināts iepirkums uz vides objekta izveidošanu Zasas muižas parkā

Download PDF
Jēkabpils novada pašvaldība līdz 2019. gada 5. aprīļa plkst. 12.00 izsludina iepirkumu uz vides objekta izveidošanu Zasas muižas parkāObjektam jāveicina Zasas muižas parka vizuālā identitāte, atpazīstamība un pieejamība, tam jārespektē parka vēsture, jābūt laikmetīgam, vizuāli izteiksmīgam, oriģinālam un inovatīvam. Vides objekta izveidošana un uzstādīšana jāveic līdz 2019. gada 20. jūnijam.  Paredzamā līgumcena: līdz 8000.00 EUR (bez PVN).

Izstrādāti Bancānu ezera un Skrīveru ezera apsaimniekošanas plāni

Download PDF

Bancānu ezers

Biedrība “Latvijas Ezeri”, pamatojoties uz Jēkabpils novada pašvaldības noslēgto līgumu, ir izstrādājusi apsaimniekošanas plānus Kalna pagasta Bancānu ezeram un Leimaņu pagasta Skrīveru ezeram. 2018. gada 17. decembrī plānu izstrādātājs biedrība “Latvijas Ezeri” prezentēja izstrādātos plānus interesentiem Kalna pagasta “Doktorātā”. 2019. gada 28. februāra domes sēdē šie apsaimniekošanas plāni tika izskatīti un apstiprināti.

6. un 7. martā Tiesu izpildītāju dienas – saņem bezmaksas juridiskās konsultācijas par parādnieka un piedzinēja tiesībām un pienākumiem

Download PDF

6. un 7. martā Tiesu izpildītāju dienās iedzīvotājiem būs iespēja saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas par parādnieka un piedzinēja tiesībām un pienākumiem. Konsultācijas klātienē varēs saņemt visu tiesu izpildītāju birojos visā Latvijā biroju darba laikā. Tāpat konsultācijas minētajā laikā varēs saņemt pa tālruni, zvanot uz zvērinātu tiesu izpildītāju birojiem.

Download PDF

VAKANCE | personas datu aizsardzības speciālists

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz Jēkabpils novada personas datu aizsardzības speciālista amatu (pienākumos iekļauti iekšējā auditora darba uzdevumi) uz nenoteiktu laiku (profesijas kods 2421 12)

Galvenās prasības pretendentam:

  • augstāka izglītība tiesību zinātņu, informācijas tehnoloģiju vai līdzīgā jomā;
  • vēlama praktiskā pieredze personas datu aizsardzībā, darbā ar normatīvajiem aktiem vai informācijas tehnoloģiju jomā;
  • spēja strādāt komandā, kā arī patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • priekšroka personas datu aizsardzības speciālista apliecību ieguvušiem pretendentiem.

Apvienotā komitejas sēde – 21.02.2019

Download PDF

Apvienotā komiteju sēde notiks 21. februārī plkst. 9:30

Jēkabpils novada pašvaldību sēžu zālē, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī.

Darba kārtība

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv