Visi jaunumi: bez kategorijasLekcija pieaugušajiem par sirds veselību

Download PDF

Jēkabpils novada bibliotēku aktualitātes

Download PDF

Ābeļu bibliotēkā…

Novembrī Ābeļu bibliotēkā skatāma izstāde “Ar Ābeļu pagastu saistītie Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri”.

No 9. līdz 22. decembrim Ābeļu bibliotēkā skatāma rokdarbu pulciņa “Bitītes” sarūpētā rokdarbu izstāde “Ziemassvētki klāt!”.

Lonija Līce – At­zi­nības krusta kavaliere

Download PDF

Valsts prezidents Egils Levits 18. novembrī svinīgā ce­remonijā Rīgas pilī pasniegs augstākos Latvijas valsts apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu – 74 sabiedrības pārstāvjiem. Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2019. gada 18. oktobra lēmumu par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā Triju Zvaigžņu ordenis tiks piešķirts 31 izcilai personībai, Viestura ordenis – 9, bet Atzinības krusts – 34.

Pieredzi darbam smeļas Siguldas novadā

Download PDF

15. oktobrī kultūras darbinieki un bibliotekāri no Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novadiem viesojās Siguldā un Siguldas novadā, lai iepazītos ar kolēģu darbu un paņemtu sev kaut mazumiņu no redzētā. Visas dienas garumā ar mums kopā bija kultūras centra“ Siguldas devons” direktore Jolanta Borīte.

Paziņojums par dabas aizsardzības plāna sabiedrisko apspriešanu

Download PDF

2019. gada 30. oktobrī plkst. 15.00 notiks dabas parka “Dvietes paliene” dabas aizsardzības plāna sabiedriskās apspriešanas sanāksme Ilūkstes novada kultūras centrā, Brīvības ielā 12, Ilūkstē, Ilūkstes novadā.

Dabas parka  “Dvietes paliene” dabas aizsardzības plāna 2020.-2031.gadam izstrāde tiek veikta Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta “Priekšnosacījumu izveide labākai bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un ekosistēmu aizsardzībai Latvijā” Nr.5.4.2.1/16/I/001 ietvaros.

Videoieraksts no Sēlijas novadu apvienības kopīgi organizētā pasākuma “Sēlijai būt!”

Download PDF

Aktualizējot jautājumu par Sēlijas kā atsevišķa reģiona pastāvēšanu, kā arī iepazīstinot ar Latvijas piektā novada kultūras, vēstures sabiedriskās dzīves izpausmēm un vērtībām, un personībām, 2019.gada 28. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) ar daudzveidīgu sarunu un aktivitāšu programmu norisinājās pasākums “Sēlijai būt!”.

5. septembrī – ārkārtas DOMES SĒDE

Download PDF
2019. gada 5. septembrī plkst. 10.00

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

ĀRKĀRTAS DOMES SĒDE.

Darba kārtība

LM aptauja par sportu personām ar invaliditāti

Download PDF

Labklājības ministrija veic aptauju par personu ar invaliditāti iesaistīšanos sportā un sportiskās/fiziskās aktivitātēs. Aptauja būs pieejama līdz 2019. gada septembra beigām.

<< APTAUJA >>

Radošu un veiksmīgu 2019./2020. mācību gadu

Download PDF

12. augustā Vandānos aicina piedalīties darba grupā par Daugavas upes baseina ekonomiskā potenciāla attīstību

Download PDF

Projekts „Daugavas upes baseina ekonomiskā potenciāla attīstība”

Fokusa grupas Jēkabpils, Krustpils un Salas novados.
VRG “Lauku partnerība Sēlija” teritorija.

 2019. gada 12. augustā pl. 14 00 –  16 00  Jēkabpils novads, Dignājas pagasts, Vandāni, “Veldres”-3A – Ģimeņu iniciatīvu telpā

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv