Visi jaunumi: bez kategorijas8. aprīlī – ārkārtas DOMES SĒDE

Download PDF

2020. gada 8. aprīlī plkst. 10.00

Zasas kultūras nama zālē

Zaļā iela 6, Zasa

ĀRKĀRTAS DOMES SĒDE,

ievērojot valstī noteiktās distancēšanās prasības!

Darba kārtība

Attālinātā mācīšanās Zasas vidusskolā

Download PDF
Aizritējušas divas nedēļas, kopš mācības Latvijas skolās notiek attālināti. Uzsākot mācības, informējām izglītojamos un vecākus, kādas darba organizācijas formas attālinātās mācīšanās laikā izmantosim. Galvenie komunikācijas veidi ir e-klase, e-pasts, portāls uzdevumi.lv, saziņa telefoniski, kā arī lietotne WhatsApp.

Klāt 1. aprīlis!

Download PDF

Vēsturiskas versijas pamatā par to,  kā radās 1. aprīļa joku diena, ir stāsts, ka 1582. gadā romiešu pāvests Gregorijs XIII pasūtīja jauna kalendāra ieviešanu, jo, veicot astronomiskos aprēķinus, tika konstatēts, ka līdz tam lietotais Jūlija kalendārs par 10 dienām atpalicis no Saules laika.

Vēl pēc neoficiālām ziņām tieši šodien mostas mājas gariņš no ziemas miega, viņš ir jāuztur īpaši labā noskaņojumā visu dienu, savādāk sāksies niķi – mēs to noteikti negribam.

Lai laba diena!

Izglītības pārvalde

Parki, kas iedvesmo visos gadalaikos

Download PDF

Zemgales Plānošanas reģiona izstrādātajos jaunajos trīs dažādos tūrisma maršrutos ar kopējo nosaukumu “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos” ir iekļauti vairāk nekā pussimts Zemgales un Ziemeļlietuvas redzamākie piļu un muižu parki, kas visos gadalaikos lepojas ar floras un faunas daudzveidību, ir vēsturisku notikumu liecinieki, kalpo kā vieta, kur izglītoties, atpūsties un iedvesmoties.

Sakopsim savu Latviju – Lielā talka šogad norisināsies 25. aprīlī

Download PDF

Šī gada 25. aprīlī jau divpadsmito gadu pēc kārtas norisināsies “Lielā talka”, kuras ietvaros tiks vērsta uzmanība uz apkārtējās vides sakopšanu un labiekārtošanu, tajā pašā laikā domājot arī par Latvijas ilgtspēju un virzību iepretim zaļākās valsts pasaulē statusam. Viens no 2020. gada “Lielās talkas” vadmotīviem – “Sakop savu sētu, Tava sēta – Latvija”. Šogad talkas ietvaros aicinām papildus atkritumu vākšanai un šķirošanai, veikt arī dažādus labiekārtošanas darbus, lai kopīgiem spēkiem padarītu Latviju tīrāku un skaistāku.

Pašvaldības sāk diskusijas ar Saeimas deputātiem par administratīvi teritoriālās reformas karti

Download PDF

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija ir pabeigusi darbu pie reformas likumprojekta, līdz ar to jau piektdien, 24. janvārī, deputāti sāks diskusijas ar pašvaldībām par karti. Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdis Gints Kaminskis deputātiem uzsvēra nepieciešamību viest skaidrību par turpmāko diskusiju procesu un nosacījumiem, kas pašvaldībām jāņem vērā sarunās.

Iegūsti savā īpašumā “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos” Draugu karti!

Download PDF

Dodies aizraujošā ceļojumā piļu un muižu parkos Zemgales un Lietuvas pierobežā! Kopā ir izveidoti 3 maršruti, kuros kopā ir ietverti 55 piļu un muižu parki!

Lai ceļošana būtu vienkāršāka un maciņam draudzīgāka, ir izveidota Draugu karte, kas dod dažādas priekšrocības un atlaides dažos apskates objektos.

INFORMATĪVS PAZIŅOJUMS par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējuma veikšanu

Download PDF

Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālā vides pārvalde informē, ka ir saņemts iesniegums par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējuma veikšanu meža autoceļa “Kalnišķu ceļš” izbūvei, zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 5648 009 0018, Dienvidlatgales mežsaimniecības Ābeļu meža iecirkņa 134. un 154. kvartālā, Ābeļu pagastā, Jēkabpils novadā.

Paredzētā darbība – meža autoceļa “Kalnišķu ceļš” izbūve 1,96 km garumā un 4,5 m platumā, ar nobrauktuvēm, transportlīdzekļu izmainīšanās un apgriešanās vietām.

Atsauksmes vai priekšlikumus par paredzēto darbību rakstiski var iesniegt Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālajā vides pārvaldē Raiņa ielā 28, Daugavpilī, LV 5401, vai elektroniski daugavpils@vvd.gov.lv

Download PDF

Priecīgus svētkus!

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv