Visi jaunumi: bez kategorijas26. novembris – DOMES SĒDE

Download PDF

2020. gada 26. novembrī plkst. 11.00

Leimaņu tautas nama zālē

Leimaņi, Leimaņu pagasts, LV-5223

DOMES SĒDE,

ievērojot valstī noteiktās distancēšanās prasības!

Darba kārtība

Pašvaldība pārdod kultivatoru un kartupeļu racēju

Download PDF

 

 

Jēkabpils novada pašvaldība pārdod kultivatoru par 150 EUR  un  divrindu kartupeļu racēju par 350 EUR. Vairāku pretendentu gadījumā tiks rīkota izsole. Pieteikumu par traktora agregātu iegādi iesūtīt līdz 03.11.2020. (ieskaitot) uz e-pastu novads@jekabpilsnovads.lv.

Realizēts “Meža dienas 2020” projekts Jēkabpils novadā

Download PDF


Arī šogad Jēkabpils novada pašvaldība piedalījās Latvijas Pašvaldību savienības Meža dienu projekta “Skaista ainava un mežsaimniecība ekonomikai” īstenošanā. 2020. gada projekta moto: “Veidosim daudzveidīgu Latviju un tīkamu tās ainavu!”. 

No 14. oktobra mutes un deguna aizsegs obligāti jālieto arī dzelzceļa stacijās un autoostās

Download PDF

Lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību valstī, no 2020. gada 14. oktobra līdz 6. novembrim obligāta mutes un deguna aizsega lietošana paredzēta arī visās pakalpojumu sniegšanas vietās, tai skaitā dzelzceļa stacijās un autoostās. Papildus informējam, ka aizsegs jālieto arī autobusa vadītājiem, kuri nav norobežoti no pasažieriem ar fizisku barjeru, piemēram, aizsargstiklu.

Rīcības algoritms, ja bērnam ir akūtas elpceļu infekcijas pazīmes

Download PDF

VAKANCE | palīgstrādnieks Zasas pagastā

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldības Zasas pagasta pārvalde, reģistrācijas Nr. 90009116789 izsludina  pieteikšanos uz palīgstrādnieka amatu Zasas pagastā uz nenoteiktu laiku (pusslodze), alga pirms nodokļiem 225.00 EUR.

Galvenie darba pienākumi: Liepu ciema ūdensatdzelzošanas iekārtas darba uzraudzība;

Pirms apkures sezonas parūpējies par mājokļa ugunsdrošību!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Iestājoties rudenīgam un vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņem arvien vairāk izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kas ir saistīti ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ pirms intensīvas apkures sezonas sākuma VUGD aicina iedzīvotājus iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un uzstādīt dūmu detektorus!

Jēkabpils novadā “Elektronikas šķiratlona” 2.posmā sašķiroti 13 330 kilogrami elektroiekārtu

Download PDF

Jēkabpils novadā noslēdzies Latvijas Zaļā punkta kopā ar veikaliem “top!” un SIA “Eco Baltia vide” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” 2.posms. Tā laikā tika nodrošināta elektroiekārtu izvešana iedzīvotāju pieteiktajās adresēs. Kopumā Jēkabpils novadā elektroiekārtu izvešanu bija pieteikta 80 adresēs, kurās kopā pārstrādei nodoti 13 330 kilogrami dažāda veida tehnikas. 

Jauniešu vasara 2020 Jēkabpils novadā

Download PDF

Mazinoties ierobežojumiem, sākot ar šī gada jūniju jauniešiem pamazām parādījās nodarbes ne tikai mājās, darbā vai draugu lokā. Šajā vasarā ir realizētas 4 radošās darbnīcas,

Amatierteātru režisori pilnveido zināšanas

Download PDF

Augusta nogalē, neilgi pirms jaunās darba sezonas sākuma, Aknīstes, Krustpils, Viesītes, Salas, Neretas un Jēkabpils novada amatierteātru režisori tikās divu dienu mācībās Viesītes kultūras pilī, lai pilnveidotu aktiermeistarības prasmes.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv