Visi jaunumi: bez kategorijasNotiks Zemessardzes mācības

Download PDF

Informējam, ka saskaņā ar Zemessardzes 56. Kājnieku bataljona 2018. gada apmācību plānu, Jēkabpils novada teritorijā, no 13.-14. oktobrim zemessargiem ir plānots izvest mācības.

Izglītības darbinieku konference

Download PDF

29. augustā plkst.10.00 Krustpils novada konferenču zālē Rīgas ielā 150a 2. stāvā notiks Jēkabpils pilsētas un Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novadu izglītības iestāžu vadītāju un pedagogu augusta konference.

Rainelda Muižniece

Atgādinājums nekustamā īpašuma nodokļu maksātājiem

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība atgādina zemes īpašniekiem, lietotājiem un nomniekiem, ka nekustamā īpašuma nodoklis par 2018.gada 3. ceturksni jāsamaksā līdz šī gada 15. augustam. Nākamais maksāšanas termiņš ir 15.11.2018.

Lūdzam iedzīvotājus savlaicīgi  nomaksāt Nekustamā īpašuma nodokli un zemes nomas maksu, ievērojot maksāšanas termiņus.

Izsludina pieteikšanos dienas nometnei Dignājas pamatskolā no 12. -15. augustam

Download PDF

„Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales kultūras programmas 2018” projekta “Sadzīves priekšmeti un dzīvesveids Sēlijā X-XII gadsimtā”, Līguma Nr. 18/1-14.2/K58 ietvaros Dignājas pamatskolā norisināsies dienas nometne „Vēlais dzelzs laikmets Sēlijā”. Nometne paredzēta jauniešiem vecumā no 13 līdz 18 gadiem, kas ir deklarējušies Jēkabpils novadā. Dienas nometne norisināsies no 12. līdz 15. augustam. Dalībniekiem pašiem ir jānodrošina nokļūšana uz un no nometnes vietas.

Daugavas ūdenstūrisma maršruta izpētes ekspedīcija piestāj Līvānu, Jēkabpils un Krustpils novados

Download PDF
No 28. līdz 30. jūlijam cauri Līvānu, Jēkabpils un Krustpils novadiem pa Latvijas lielākas upes ūdeņiem devās unikālā Daugavas ūdens tūrisma maršruta izpētes ekspedīcija. Šajās dienās komanda ar plostiem mēroja vairāk kā 60 km un piestāja dažādās apskates vietās, lai izpētītu to piemērotību laivotājiem.

Eksperti atzīst, ka šis Daugavas posms ir blīvāk apdzīvots, līdz ar ko upes krasti ir izkoptāki un ērtāk pieejami laivotājiem. Īpaši izceļama atpūtas vieta “Daugmales”, kur iespējams ne vien baudīt brīnišķīgus Daugavas skatus, bet arī iznomāt laivas un citu sporta inventāru. Upes mierīgais tecējums šajā maršrutā kļūst arvien straujāks, un ūdens tūristus var pārsteigt lielizmēra zemūdens akmeņi.

Lielā Talka atver koku stādīšanas karti

Download PDF

Aprīļa izskaņā, piedaloties aptuveni 145 tūkstošiem talcinieku, tika aizvadīta jau par stabilu tradīciju kļuvusī Lielā Talka. Ar katru gadu Talkas ideja attīstās, tāpēc, domājot par LV200, Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti sēt un dēstīt Laimes kokus, atzīmējot šo notikumu īpaši izveidotā kartē.

Izsakot vissirsnīgāko pateicību visiem talciniekiem un pašvaldību koordinatoriem, kuri desmit gadu garumā, atsaucoties uz Lielās Talka aicinājumu

APVIENOTĀ KOMITEJU SĒDE

Download PDF

2018. gada 17. maijā, plkst. 9.30

Jēkabpils novada administrācijas sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

Apvienotās komitejas sēde

“Dzīparu varavīksne” turpinās

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Esam sākuši darināt vēlējumu celiņu un veidot albumu ar foto par katru darbiņu un klāt pievienoto vēlējumu, kas paliks kā vēsturiska liecība nākotnē un glabāsies kultūras namā. Dzīparu varavīksne izmantota valsts svētkos un nozīmīgos pasākumos kā atmiņas par aizvadīto simtgadi.

Šajā darbā mēs ieliekam savas labās domas par nākotnes Latviju, par savu pagastu, novadu un Sēliju.
Gaidām turpinājumu Dzīparu varavīksnei!
Paldies visiem par atsaucību!
Uz sadarbību!
Inta Tomāne, Rubenes kultūras nama vadītāja 

K.Sēļa foto

Aicina piedalīties Jēkabpils novada 100 skaistāko vietu saraksta veidošanā

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība no pašvaldības izveidošanas pirmsākumiem – 2009. gada, ir rīkojusi Jēkabpils novada pagastu sakoptības skates. Katru gadu nominācijām ir izvirzīti vismaz 30 objekti. Tāpēc Latvijas simtgades gadā vēlamies veidot Jēkabpils novada sakoptāko, iemīļotāko un populārāko vietu sarakstu “Jēkabpils novada 100 sakoptākās vietas”.

Iedzīvotāji ir aicināti iesūtīt priekšlikumus objektu iekļaušanai sarakstā līdz 2018. gada 30. jūnijam, brīvā formā, pievienojot foto un īsu vietas/-u aprakstu, kāpēc tieši šī vieta pelnījusi nokļūt sarakstā, un vietas atrašanās vietas norādes. Priekšlikumus var iesniegt papīra formā pagastu pārvaldēs un novada administrācijā vai sūtīt elektroniski uz e-pastu novads@jekabpilsnovads.lv ar norādi “Jēkabpils novada 100 sakoptākās vietas”. Pieteikumā var norādīt vairākas vietas vienlaicīgi.

Par humānās palīdzības kravu no Vācijas

Download PDF

9. maijā  Zasas pagastā ieradīsies humāna palīdzība no Vācijas, ko vāca un uz Latviju sūta Minhenes lidostas humānas palīdzības biedrība.

Humānas palīdzības izdalīšana notiks visos septiņos Jēkabpils novada pagastos – Ābeļos, Dignājā, Dunavā, Kalna pagastā, Leimaņos, Rubenē un Zasā:

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv